יפן תחת קרינה

סוף העולם ביפן * עוד צדדים לטבח באיתמר * גדעון לוי טוען ש"ישראל מטורפת" * במעריב החלו הפיטורים * עמדתם חמש דקות למען גלעד שליט? * איך יקראו למיזם המגזינים של ידיעות ומתי הוא יעלה לאוויר?

הכותרות

יפ(א)ן כותרת ראשית בהארץ, זה היום השלישי. כל התחזיות הגרועות ביותר מתממשות אחת לאחת. אף אחת מקריאות ההרגעה בסוף השבוע ובתחילתו לא הוכיחה את עצמה. השאלה שנשאלת היום: למה נבנו הכורים באזור המועד לפורענות מלכתחילה.

ליטל לוין בטקסט מעניין במיוחד בהארץ: אנשי החוג ללימודי מזרח אסיה באונ' תל אביב לא מוכנים להשתתף בחגיגה היפנית ולהפוך פרשנים לרגע בכלי התקשורת, תוך שהם מוזמנים לנפק תובנות מהירות של חמש שניות. או דקות.

גלריית התמונות של בועז ארד, שליח ידיעות ו-ynet ביפן, בפייסבוק. לתמונת ארד בשער ידיעות נוספה היום מסכה לפנים, להגנה מפני – מה בעצם?

יפן, לפני ואחרי רעידת האדמה ב-ABC ניוז.
(תודה ליוני)

בידיעות חמש הדקות למען גלעד שליט – זו הכותרת מתחת ללוגו העיתון.
הטבח באיתמר ממלא את כפולת 2-3, בתמונות אלבום פלוס טקטס של ענת מידן, דמוי זה של חן קוטס-בר במעריב אתמול.
הצונאמי, הדליפות, הניצולים, כל זה התרחק בידיעות לע' 11. עד אז מכוסים הטבח באיתמר ומשפט אולמרט, שצפוי להיות מואשם בשוחד.
מע' 11 עד 19, יפן. בכפולת האמצע השחורה מהגג יאיר לפיד בקצרצרה על הירושימה ועל מה שקרה 66 שנים לאחר מכן, ומשווה בין שתי תמונות, כולל המשפט הבלתי נמנע: "הברק דווקא כן היכה באותו מקום פעמיים" (?).

במעריב בהלת הקרינה ביפן עוברת לכותרת הראשית, שליח מעריב אסף שפריר, מדווח, עד ע' 4. ע' 6 כפולת גלעד (nrg יחשיך את המסך) – שהרי יש למעריב עבר עם קידום הצעדה הגדולה. גם בשער יש לכך הפניה נכבדת.


כפולת התצלומים של משפחת פוגל מאיתמר, שכמותה יש בתחילת עמודי החדשות בידיעות, מופיעה פה רק באמצע עמודי החדשות.

אין לי מושג למה מעריב ממשיך לנכס לעצמו את סיפור יעל ושחר גרינשפן, וטוען שהכל בזכות הפרסום במעריב. הרי הכל החל ברשת, שם היו המספרים הגדולים. מה הסיפור?

גם בישראל היום יפן עברה לחזית. לאחר מכן משפט אולמרט. סיפור איתמר משתרע רק מע' 11 ע"פ שני עמודים. הכי מרוחק ומקוצר מכל העיתונים האחרים.

מיהו האיש שעוצר את המדינה (למען גלעד שליט), קובי סידי?
לפי ידיעות, שם זוכה האיש לשער ולכפולה ב-24, מדובר ב"אזרח מהשורה".
לפי הארץ, הוא מקורב לעבריין זאב רוזנשטיין.

הטבח באיתמר

כמה הסברים שקולים שנשמעו בתקשורת אתמול בהקשר לרצח בני משפחת פוגל: עם כל הכבוד למדינת ישראל, קשה להתרגש מהסיפור הזה. בעולם (בתקשורת) מרגישים שמדובר בסיפור החוזר על עצמו. סכסוך עקוב מדם בקצה המזרח התיכון. מקרה שקורה פעם אחר פעם. כן, התקשורת אוהבת תמונות זוועה, אבל כל זה היה צריך לקרות בזמן אמת. מקסימום בשבת. יומיים שלושה לאחר מכן, והסיפור אבוד. זה לא שהעולם כולו נגדנו. העולם עסוק בדברים אחרים, הרבה יותר גדולים. כן, האסון של יפן מאפיל על הטבח באיתמר בכל קנה מידה שלא מסתכלים עליו.

עידן לנדו כתב פוסט מסוג אחר: רשימת כל הרוצחים שיצאו מאיתמר ותקיפת פלסטינים על ידי תושביה. כן, לא התבלבלתי.

גם אלון עידן תמה לנוכח הסלוגן הם רוצחים אנחנו בונים.

בערוץ 10 דווח אמש שמדובר במחדל מודיעיני: מדובר ביום השנה לרצח/הרג (תחליטו) שני מבוקשים, שאירע בדיוק ביום שישי האמור לפי הלוח המוסלמי, אבל צה"ל חישב זאת לפי הלוח הלועזי. ישראלי פטריוטי טוען שזה לא נכון.

בית המשפט

אייל שני ישלם לנושיו כמעט מיליון וחצי שקל.

איתמר אייכנר מדווח לקוראיו בידיעות (ע' 24) על שגדעון לוי אמר בהרצאה בשבוע האפרטהייד הישראלי בטריניטי קולג' באירלנד (לפי דיווח ששלחה שגרירות ישראל בדבלין למשרד החוץ) ש"ישראל מטורפת" ש"הישראלים כובשים ללא נקיפות מצפון", ש"על כל הרוג ישראלי היו לפחות 100 הרוגים פלסטינים", ש"מפעל ההתנחלויות הוא פשע", ועוד.
תגובת הארץ: "גדעון לוי זכאי לחופש הביטוי המוחלט שמעניק העיתון לכותביו הבכירים בהופעותיהם באקדמיה, בכנסים ובכלי התקשורת".

מה קורה במעריב?

הידיעות על גל הפיטורים שהחל הגיעו כבר אתמול, וזאת, בניגוד לידיעות שדיברו על גל שיתחיל בעוד כמה שבועות. בדרך כלל נהוג היה שלא מפטרים אנשים לפני חג: הם צריכים לפרנס את עצמם ואת משפחתם, וההוצאות לפני החג עולות, אבל זקי רכיב כנראה לא מתעניין במשפחה שלו.
Big Time, כרומון שתיעד את מסיבות ואירועי האלפיון העליון, נסגר.

אני ממליצה לרשויות במעריב לקרוא את כל האמור לעיל על חובת השימוע של לפני פיטורים.
בין המפוטרים והלפני-פיטורים: מיכל יפה ורן לוי מרייטינג, מיה בנגל הכתבת הפוליטית.

יש עורכים בבית?

מה בין הכותרת הראשית הבוקר ב-HP ב-ynet לבין הידיעה?
אחת משתי העובדות נכונה, כנראה. אבל איזה?

טובעים בתביעות

 

 

 

(הארץ, תודה ליובל)

גוף ונפש.

(ynet, תודה לשי ספיר)


(הלל גרשוני נתקל במסרים מוצפנים בעכבר און ליין)


(רם אזרח חשף סקנדל ב-nrg)

(24, ידיעות, שער. צ"ל, היום. תודה לדן בנזי)

בלוגלנד/פייסבוק/רשת/נשים

תהיתם לאן הולכים המסים שלכם? הנה האתר שיראה לכם הכל (ישראל היום).

ריקי כהן הקימה אתר לשליחי הסוכנות, השליחות הצעירה.

למיזם המגזינים האינטרנטי של ידיעות קוראים xnet. כך מדווחת איילה צורף במארקר. את האתר עיצב עמיר חדד (ולא אמיר).
על כך שאילן יצחייק הוא העורך כתבתי אני לראשונה. על הבלוגים העתידיים כתב יובל דרור בעין. כך שמדבקת ה"בלעדי" מתייחסת למעשה לשם האתר הנחשף לראשונה, ולמועד העלייה הצפוי, בעוד כמה שבועות. המועד המתוכנן האחרון היה אוקטובר 2010.

רשימת 25 הסטטוסים הכי אהובים.

צפי סער על עירית לינור, זנות, תלונות על הטרדה מינית ועובדות סוציאליות.

יעל רון מזהירה אתכן מפני פריצות פורימית זמנית.

כמה עצות זהב איך לגדל ולתחזק את הבלוג המבריק שלך. מתוך Social Media.

הנה הראשונה:

Write Your Posts On A Train Or Plane
You obviously can’t jump on a plane or train every time you need to write a blog post but all the great posts I write are when I am offline and only have a text editor in front of me. When I am online writing a blog post I’ll be distracted every couple of minutes and pop in and out of email, Twitter and Facebook, which means that even though my blog post is taking hours to write the quality and concentration are just not there. Try switching the online world off and just concentrating on nothing but your blog post. You’ll be stunned by the results you can achieve.

לפני פיזור

באייס ממשיכים להתעלם מהפנייה שלי לאסוף את כל הפוסטים. בינתיים שועלן מצא דרך, קצת פרימיטיבית ולא נוחה, אבל הרבה יותר טובה מכלום. הנה קישור דרך גוגל לחלק גדול מהפוסטים. התעלמו משני הקישורים הראשונים. מהשלישי, אלו כבר הפוסטים. לא בסדר כרונולוגי, אלא בסדר גוגלי.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה יש עורכים בבית?, שערים, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

37 תגובות על יפן תחת קרינה

 1. הלל הגיב:

  אני בטוח שבועז ארד מתחרט קשות על שהסכים לשליחות.

  אהבתי

 2. הלל הגיב:

  והפוסט של עידן לנדו הוא חרפה למין האנושי. טוב שקישרת אליו כדי להיווכח לאיזה שפל אנשים מסוגו של לנדו יכולים להגיע.

  אהבתי

  • איה הגיב:

   וטוב שאתה כאן כדי להוכיח לכולנו איך הרציונאל האנושי הוא מנגנון מופלא של תעתוע.

   אהבתי

   • דודו הגיב:

    מה שאומר שאם יהודי כל שהוא לא חשוב מאיזו עדה נכנס לחווארה(נניח היפוטטית) ושוחט משפחה ערבית זה לגיטימי כי מחווארה (נניח)יצאו רוצחים?
    לפי ההיקש הלוגי הזה לפזר עשרות מעני חבלה בג'נין זה בכלל סופר לגיטימי (שלא לדבר על הקאלט שבתשדיר השירות "יאסר אל תגע זה חפץ חשוד..")

    אהבתי

  • ליהי הגיב:

   לא לא לא הלל, אני מתעקשת. הרוצחים והמתפרעים מאיתמר הם חרפה למין האנושי. בוא נראה אותך סותר אחד לאחד את הרשימה ה"מכובדת" שהביא עידן לנדו. טוב שקישרת אליו כדי שניווכח עד כמה האנשים הללו מסוכנים. לעצמם ולנו.

   אגב, למה האייטם על גדעון לוי תחת הכותרת: "בית המשפט"?
   הציטוטים שהבאת הם לגמרי אמת דיברתי ❗

   אהבתי

   • הלל הגיב:

    סתירה לרשימה המכובדת הזו כבר נמצאת בתגובות שם בבלוג. גם ההתעלמות שלו מהרצחנות הערבית כלפי איתמר הוזכרה שם.

    אבל העיקר הוא כמובן שלא משנה כמה הוא מתפתל, בפועל הוא מצדיק את הרצח של המשפחה הזו. מה דחוף לו להעלות עכשיו את נושא הרוצח מאיתמר? מה זה קשור? אלא מה, התשובה ברורה: הוא מגלה הבנה למניעיו של אותו אדם שיצא אל ההתנחלות הזו, נכנס לבית, ושחט אחד אחרי השני את הילדים והוריהם.

    הוא איש מזוויע. וגם את.

    אהבתי

   • ליהי הגיב:

    הנה לך ציטוט מהפוסט המצוין של לנדו שמתייחס לרצח, מגנה אותו ולחלוטין לא מצדיק אותו. שים לב, הדברים מובאים מיד לאחר רשימת ה"עובדות": "האם העובדות האלה צריכות לשנות משהו בתגובה שלנו לטבח שנעשה במשפחת פוגל בסוף השבוע? לא. הטבח מחריד. האם הרוצחים מאיתמר מצדיקים את הרצח של משפחת פוגל? לא, רצח לא מצדיק רצח. שום דבר לא מצדיק רצח. האם ניתן להסביר את הטבח במשפחת פוגל ללא הרקע של הרציחות שיצאו מאיתמר? גם לא".

    אתה כהרגלך בקודש החשוך שלך (ע"ע: תגובותיך בפוסט המעולה של נעמה סוקולוב מאמש), לא רק שלא מוכן לקבל דעות ו/או אורח חיים שונים משלך, אלא לוקח דברים של אחרים, מעוות אותם, מוציא אותם מהקשרם ומסיק מסקנות שכל קשר בינן לבין המקור מצוי אך ורק במוח הפונדמנטליסטי המעוות שלך.

    אגב, תודה על המחמאה. לא כתוב איפשהו בתורה החכמה, הסובלנית והמאירה שלך שהפוסל במומו פוסל? או שכנהוג בקרב המגזר אליו אתה משתייך, הכל נתון לפירושים בהתאם לצורך ולנסיבות?

    אהבתי

   • הקיד הגיב:

    האם ניתן להסביר את רצח הילדים למשפחת אוחיון ואמם בלי ההקשר שמדובר באחד הקיבוצים השמאליים ביותר שנושק לקו הירוק? לא ולא.
    טיעון מגוחך שמראה כמה פרשנות היסטורית סלקטיבית היא מסוכנת.

    אהבתי

   • שלומי הגיב:

    ובכ"ז, מדברי עידן עצמו בתגובות משתמע כי לא היה כותב את הפוסט לולא הלינץ' ההיסטרי המתבצע מאז הרצח בשמאל ובכל מי שמתנגד למפעל ההתנחלויות. אישית, אני משתדל שלא לקרוא טוקבקים, ואני נוטה להתעלם מפוליטיקאים, כך שאולי פספסתי את הלינץ' הזה. אבל כך או כך,
    אני חושב שיש כאן מטענת ה"הם התחילו", טענה שאיננה ראויה בעיני. זכותו לכתוב מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה, אבל יש כאן ממש טעם רע.

    אהבתי

  • שמאי הגיב:

   כן, חרפה למין האנושי. באמת חרפה להזכיר שגם יהודים רוצחים פלסטינים בדם קר ומתוך שיקולים פוליטיים, ולא רק ההיפך. באמת ביזיון, האמת הזאת. צריך להסתיר אותה! אה, בעצם הסתירו אותה יפה עד עכשיו. אתה מביך את עצמך, תתאדה כבר

   אהבתי

 3. בועז ארד הגיב:

  והמסיכה על הפנים, לשאלתך וולווט, משום שלמוות יש ריח נורא

  אהבתי

 4. שרה הגיב:

  דבורית יקרה ,
  לדעתי את לא צריכה לעשות השוואה בין האסון ביפן לאסון באיתמר …
  ("האסון של יפן מאפיל על הטבח באיתמר בכל קנה מידה שלא מסתכלים עליו").
  כשקורה למישהו אסון פרטי – בשבילו זה האסון הכי נורא שיש , תאמיני לי …

  אהבתי

 5. הדס הגיב:

  יותר מכל גדעון לוי זקוק לאהבה.
  את האהבה הזו שהוא כה נואש לה הוא יכול לקבל רק באותן זירות שבהן השנאה לישראל היא כה עמוקה ובה הוא מתקבל כדובר דברי אמת (ומבלי שהוא יאותגר וידרש למורכבות הסכסוך).
  מעבר לאהבה לוי עובר באותן הופעות גם תהליך של זיכוך שנדרש לו מי שחי את החיים התל אביביים הטובים והנהנתניים בעוד הפלסטינים נאנקים תחת הכיבוש האכזרי במחוזות האפרטהייד.
  ערוצי הטלוויזיה החזירו את אנשיהם מיפן ואפשר לתמוה מדוע שלחו אותם מלכתחילה,בעיקר מדוע נשלחו יעקב איילון ויונית לוי למה שנדמה כעת כמשימה של יחסי ציבור (תראו אותנו – גם אנחנו משדרים ממעבר החציה המפורסם בטוקיו).עיתונאים אמיתיים לא נוטשים אזור אסון כמו יפן שמייצר חדשות מדי שעה.
  אגב,הדיווח הבוקר של גדעון לוי בהארץ הוא מופת של עבודת שטח עיתונאית שמחפשת את הסיפור האנושי הפרטי בתוך המימדים הבלתי נתפסים של האסון.

  אהבתי

  • המסביר לצרחן הגיב:

   לתשומת לב הקורא גדעון לוי.

   "כל מה שנותר ברצועת עזה הוא שאריות של טילי קסאם".

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/222/345.html?hp=1&loc=1

   "שאריות", אה?

   אהבתי

  • אורן הגיב:

   הנטייה בתקשורת האמירקאית היא להעמיד את השדר כוכב מעל לדיווח העיתונאי. זו המקבילה לכותרת הענק בעיתון. הארוע נהיה חשוב, כשמגיע מגיש החדשות הראשי. ההנחה של הרשתות היא, שזה מה שהצופים רוצים. מונטאז' של הבלחות השטח של הכתב מככבות בקליפי הפרסום העצמי של רשתות החדשות. הכתב המתמחה באזור/ נושא נדחק הצידה, ולעתים הופך לסוג של משרת לאנשי מרכז השידורים. העלות גבוהה בהרבה, ומצריכה קיצוץ נוסף בעבודה עיתונאית אמיתית. בי.בי. סי וורלד ואלג'זירה אינגליש מציגים את הגישה ההפוכה חדשות לפני כוכבים.
   בכל זאת אסייג, גם השדר הוא עיתונאי ראוי, שהיציאה לשטח מוסיפה לאמינותו. לכוכב גם יתרון בהשגת ראיונות בלעדיים מעצם כוכבותו.
   לגבי הקרינה בטוקיו, הגיעה למעשה לפי עשרים בשלישי בבוקר, אך עדיין מעט מאוד במושגים של סכנה לבריאות.
   המלצות למעקב, ליסט בטוויטר והפייסבוק של הסוכנות לאנרגיה אטומית.

   אהבתי

 6. יובל הגיב:

  מישהו ראה אתמול את יעקב אילון מראיין איזה עיתונאי יפני ביפנית !
  יש משהו שהבנאדם הזה לא יודע?
  נראה לי שהוא פשוט סוג של רובוט שמטעין תוכנת שפה והופ, מדבר יפנית

  http://news.nana10.co.il/Category/?CategoryID=300583
  דקה 38:35

  אהבתי

 7. בכיין הגיב:

  כמה נחמד היה לראות היום בהארץ את עמוס הראל לא יודע מי יהיה דובר צה,ל הבא אבל בידיעות דווקא יודעים. תומר זרחין לעומת זאת הצליח להשיג את מיכה פטמן בניגוד לאחרים. אולי כדאי שביקורת תקשורת תשים לב גם לדברים כאלב מעבר לפסיקים ולנקודות ולשגיאות הכתיב החמורות

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   במקום לבכות אתה יכול להציע את מה שראית ולזכות בתודה.
   בשביל מה להגיד שהבלוג עוסק רק בשגיאות הגהה חמורות? זה מה שיש בו? כן? זה מה שאתה רואה מתוך אלף מילה יומיות? שגיאות הגהה?

   אהבתי

   • גמל הגיב:

    הכינוי "בכיין" הוא טעות הקלדה. הוא צ"ל "גמל" ששיך לזן נדיר של חיות שלא רואות את דבשתן.

    אהבתי

   • איציק. הגיב:

    הוא לא אמר שלך יש שגיאות הגהה אלא שבנוסף לשגיאות ההגהה שאת שמה לב אליהם תשימי לב גם לנושא שעניין אותו. וולוו, מאז שעברת את קצת עצבנית.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    להפך, מאז שעברתי אני רגועה.

    הוא כתב:

    אולי כדאי שביקורת תקשורת תשים לב גם לדברים כאלב מעבר לפסיקים ולנקודות ולשגיאות הכתיב החמורות

    משמע, היא לא שמה לב לדברים אחרים מעבר ל"פסיקים ונקודות ושגיאות כתיב"

    הדברים שלו מאוד ברורים (ואני מתעלמת מהשגיאה שלו).

    אהבתי

   • לדבורית הגיב:

    במילותייך יש מ.ש.ל. למה שאיציק. כתב, שהבכיין מקונן במילה "כאלה" על מה שהוא הביא.

    אהבתי

 8. מנחם הגיב:

  למה אין לינק לבלוג של עידן לנדן? אולי תוסיפי, הרי מדובר בעובדות קשות שהתקשורת מנסה להשכיח.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   הבלוג שלו נמצא בתוך רשימות, וקיבלתי החלטה שאם יש אגד בלוגים, אני מביאה את האגד (עיין בבלוגלנד מימין).
   אם יש משהו יוצא דופן, אני בהחלט מביאה לפוסט עצמו. כמו היום. אבל שיניתי את צבע הקישור, שיהיה ברור.

   אהבתי

  • ליהי הגיב:

   דווקא יש. הוא פשוט לא מודגש.
   אם תעמוד על המשפט להלן באייטם – זה הלינק:
   רשימת כל הרוצחים שיצאו מאיתמר .

   אהבתי

 9. captain beefheart הגיב:

  נגיד שיש איזה ביטוי שהכה שורשים בשפה, ולמרות שיש בו כשל לוגי מובנה ודרך הביטוי שלו שגויה – כך אומר אותו הרחוב. זה יפה וחינני ואחלה וסבבה. אבל בעל הטור, יחסית לפלוני אלמוני, צריך להיות רחב אופקים ולא להשתמש באופן אוטומטי במילים בלי לחשוב.

  אז הנה לך יאיר לפיד שיעור קצר בלוגיקה:

  ברק לעולם אינו מכה פעמיים באותו מקום. ברק הוא תופעה חד פעמית, ומשסיים להבריק הוא מתפוגג ונעלם לבלי שוב. באותו מקום יכול כמובן לפגוע ברק אחר, אבל הביטוי נשאר חנטריש.

  ודוק: הכוונה ברורה, אבל לביטוי אין תוקף. לא מאורייתא, לא מדרבנן ולא מכלום.

  נוטוף, יאיר לפיד. לא ציפינו לנסיקה רוחנית.

  אהבתי

 10. לא רק ספורט הגיב:

  בתוכנית הספורט ב-103 אופירה נתנה זמן לנושא כואב. יפה ומכובד. כשמגיע מגיע.

  אהבתי

 11. 5 הגיב:

  אייל שני, אם כך, הוא גנב רשמי, מכולנו:

  בן אדם שטוען 10 שנים מול רשויות המיסים שהוא מרוויח 6000 ש"ח בחודש, מציע פתאום להחזיר לנושיו 1.45 מיליון.
  הוא אגב, נשוי למובטלת (לא, טור אצל החברים המגניבים בטיים אאוט זה לא עבודה), ולמרות טיפשותה אני לא מאמין שהוריה נתנו את הסכום.

  מה זה אומר? זה אומר שהוא ה-ע-לים במשך 10 שנים כספים שאותם עכשיו הוא מציע לנושיו. העלים אומר גם העלים ממס הכנסה, מע"מ וכו'. כלומר – גנב כסף מכולנו.

  באיזה מדינה בעולם בן אדם כזה לא היה יושב בכלא?
  פשוט מדהים.

  אהבתי

 12. הלל הגיב:

  כך ynet ממחזרים כותרות ישנות. פוסט חדש בבלוג שלי: http://bloggershuni.blogspot.com/2011/03/ynet.html

  אהבתי

 13. אדי הגיב:

  אין ספק שהמאוכזב הגדול של השבוע הוא גדעון לוי. במקום לחגוג עם חבריו בהארץ את הטבח באיתמר (גולדן צייץ על נהרות של קיטש וחדווה סביב הקבר. האם יש מצב לקבל את הרצח בטוב ונמוך השבוע?) שלחו אותו ליפאן. שם אין מתנחלים גוססים בשביל לא לעצור לעזור להם כפי שפינטז בעבר.
  בינתיים גם קם לו מתחרה גדול בתחום הערצת הרוצחים הלא הוא עמוס "רק פרס בקנבאוור חסר לי לסריה" עוז שהפליא בדברי געגועים לרוצח המורשע מרוואן ברגותי. אמנם ייתכן שעידן לנדו כבר הוציא רשימת פשעים של מקומות המגורים של קורבנותיו של ברגותי כך שהעניין מובן מעט יותר.
  אגב עידן, כמה ערבים רצחה הדס פוגל?

  אהבתי

 14. שועלן הגיב:

  הלינק שנתת לגוגל לא נכון (מפנה לפוסט אחר שלך פה).
  והנה לינק שנותן את כל הפוסטים שלך בסדר כרונולוגי יורד.

  אהבתי

 15. פינגבאק: ולווט אנדרגראונד - בלוג ביקורת התקשורת של דבורית שרגל » ויווה ויקטוריה‏

 16. אלא מי? הגיב:

  בנושא הבנייה, חייב לצטט את הסטטוס של עוזי וייל בפייסבוק- "הם רוצחים, אנחנו סנאים. סליחה, בונים".

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s