עיתון חדש, כיסוח הטייקונים, יומני הסקס ומייל מסוכנת ספרותית

בדרך כלל אני מגיעה לפוסט של שישי באפיסת כוחות מכל השבוע, תוך שאני יודעת שלמחרת יש אצבעות שחורות על הראש. אבל הבוקר קמתי מלאת אנרגיות ויצא לי פוסט קצפתי אך מזין. מעידה על עיסתי באין לי אופה.

זה שהטורקים הביסו את מכבי 1:5, זה משחק מכור, ובעצם התנצלות מוסווית?

בת 25 נהרגה בתאונת פגע וברח בויצמן/פנקס בת"א. סיוט סיוט סיוט.

נכנסים לכיס של הטייקונים. הכתבה של עודד שחר אמש במבט הייתה מצוינת והסבירה בפשטות והיטב איך תפרק הממשלה את פירמידת השליטה.

הטיובית של טרכטנברג: עוד אין המלצות, אל תמציאו.

ביום שני, 11:00 – הפגנה גדולה מול הכנסת לרגל כינוס דיון פגרה מיוחד במסקנות טרכטנברג (אבל יהיו עד אז?).

מוסף הארץ

ואחרי שלגלגתם על אוריה כנף אתמול, דורון רוזנבלום מנתח את תצלום ראש הממשלה בחדר המצב.

סייד קשוע מספר למה הוא לא יכול לפרסם את המכונית שלו ביד 2. טוב, כמובן שהוא יכול לכתוב שם אחר, אבל למה לקלקל את הסיפור. הרי זה לא ישנה את המציאות: מי ירצה לקנות מכונית מערבי?
כן, לא אכחיש, לנו היה יותר קל למכור את המכונית של אבא.

עכבר העיר


מה אני יכולה לומר. כנראה שיומני הסקס של נשות תל אביב, כולל (ואולי בעיקר) זה של אריאלה שביד, אמם של עמליה ועידו רוזנבלום (שגם מתראיינת על תוכנית הסקס שלה. הכל קשור, נו), יהיו כנראה הלהיט של שיחות הסלון או המקלחת גם אם הגבהים הספרותיים מגיעים ל"הלכתי לקנות פחיות של אוכל רטוב לחתול שלי".

ידיעות Vs קשת

ערן סויסה כותב בישראל היום (רוב ע' 11) על הסלמת הקרב, ומתייחס לכתבה שמתפרסמת ב-7 לילות על מתמודדת כוכב נולד ההיא, תמר יהלומי, שאביה הודה בהטיית התוצאות לטובתה.
המשפט המדהים מכל הוא:

הכתבה השלילית עוסקת בקשת ומתפרסמת ללא הגילוי הנאות הנדרש בדבר התחרות העסקית בין קבוצת ידיעות אחרונות לקשת, אף שזה הועבר במסגרת תגובת קשת.

ומה עם גילוי נאות על שלל עיסוקיו של הכתב? הוא עובד עכשיו בקשת ולפני כן עבד בהוט, במקביל לעיסוקיו ככתב בידור המסקר גופים אלו.
וישראל היום, האם הוא מדווח בידיעה זו על הקרב שלו נגד ידיעות, ולהפך?

וחוץ מזה מעריב וקשת יוציאו מוסף משותף למאסטר שף.

לחם עבודה

אלון עידן יערוך את עמוד הדעות של הארץ.

אבי משולם, עד לפני דקה עורך מעריב. מה קורה איתו?

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

זוכרים את הפוסט של בועז כהן אליו הפניתי בתחילת השבוע, לא עני הוא האיש?
הפוסט עורר הדים רבים. הוא פורסם בסלונה, באתר המהפכה וב-mako. בנוסף, קרן נויבך הקריאה אותו במלואו בתוכניתה ברשת ב'.
על פי דיווחו של כהן קראו אותו 193,000 איש. כן, כתבתי נכון את המספר.
ומה קרה לכהן בינתיים?
– בעקבות הפוסט פנו לכהן מסוכנות ספרותית גדולה באנגליה והציעו לו לכתוב ספר בעברית, שיתורגם על ידם לאנגלית. דיווחים על המגעים – בהמשך.
– בלי קשר, הוא התחיל לכתוב השבוע במוסף הארץ: 20 שנה לנוורמיינד של נירוונה.

ועוד משהו על המודעה הזו של משרד התעשייה המסחר והתעסוקה, הקוראת לשוויון הזדמנויות, שפרסמתי פה.

עידוק גבה את תגובת המשרד למוסף הארץ:

"חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה מתייחס לפרסום הצעות עבודה, ואולם אינו מתייחס לפרסום מודעות שמטרתן הגברת מודעות לאיסור פרסום מפלה"

לגזור ולשמור. חלם! חלם! וחלם!
ואם כבר חלם, מותו של אבא שלי מספק לי הזדמנויות רבות להתעמת עם הרשויות בישראל.
הנה מעשה נפלא של חברת הביטוח הראל, יחד עם בנק לאומי שלא התריע מראש.

טובי פולק, עיתונאי ותיק לשעבר יצא השבוע עם מיזם מרעיש: עיתון העיתונאים, קואופרטיב העיתונות החדש.

אני מעתיקה את המסמך אחרי שהבנתי שיקיריי מאותגרי לחיצה:

1. עיתון העיתונאים יהיה עיתון אינטרנטי עצמאי ובלתי תלוי. מבנה הבעלות יתבסס על עקרונות הקואופרטיב ולא יאפשר יצירת גרעין שליטה. העיתון יפעל על בסיס מיזם-עסקי-חברתי.
2. עיתון העיתונאים יהיה בבעלות מלאה של בעליו – העיתונאים והתומכים השותפים אשר ישקיעו באופן פרטי מכספם ומזמנם להקמת המיזם.
3. העיתון יהיה עיתון מקצועי, הוגן, פלורליסטי ופתוח, ערוך, מנוהל ומפוקח; העיתון יתנהל על-פי כל כללי הכתיבה, העריכה והאתיקה העיתונאית המקובלים בעולם המערבי ובמדינת ישראל.
4. ההון הראשוני להקמת והפעלת העיתון בתקופת ההרצה ופרק הזמן שיידרש לביסוסו יגויס באמצעות רכישת יחידות השתתפות על-ידי חברי הקואופרטיב (מחיר יחידת ההשתתפות ייקבע על-ידי גרעין ההקמה על-פי היקף ההתגייסות וכמות החברים בפועל).
5. התוכנית העסקית והמסחרית תהיה מכוונת להתנהלות מסחרית הוגנת ומקצועית. מימון התפעול יתבסס על מודלים פיננסיים של עיתונים קיימים, ובנוסף  תיבדק האפשרות לחלוקת רווחים לחברים (הנושא עדיין פתוח לייעוץ משפטי. הנוסחה המוסכמת הסופית תיקבע לפני תחילת הפעילות הקשורה במימון ופיננסים).
6. בתקופת ההקמה של עיתון העיתונאים – תקופה שתוגדר ותוגבל מראש – לא ישלם הקואופרטיב שכר.
7. במידה שייווצרו הכנסות ורווחים בתקופת ההקמה, הם יוזרמו לפיתוח הפלטפורמה, לשיווק וקידום המיזם, להקמת וביסוס מערך מכירות ומסחר, לשיפורים טכנולוגיים, הפצה ויצירת שיתופי פעולה בתחום התוכן והמסחר.
8. העיתון יוקם ויפעל בהתאם לתוכנית תוכנית ועסקית שתאושר על-ידי השותפים המשקיעים, במטרה להגיע לאיזון תקציבי ולעבור לרווח בטווח הזמן שיוגדר.
9. משכורות לשותפים העובדים במיזם ישולמו אחרי תקופת ההקמה המוגדרת ואחרי שהעיתון יגיע לאיזון ויעבור לרווח. המשכורות ישולמו מרווחי המיזם ולא באמצעות מימון חיצוני או גיוס אשראי.
10. עבודת העיתון השוטפת וקבלת ההחלטות המערכתיות יתבצעו על-ידי צוות העורכים והכתבים; במקרה של צורך בקבלת החלטות עקרוניות – יתקיים דיון ויתקבלו החלטות באופן דמוקרטי על-ידי חברי הקואופרטיב.

אני מעריצה את פולק מאוד. סחתיין על להט הנעורים, על האמונה והתום ועל האידיאליזם. אמן כן יהי רצון יצליח הוא בדרכו החדשה. אשמח לראות את המיזם קורם עור וגידים ואתייחס אליו בהמשך.

 מיילבק מהלל גרשוני:

סביר מאוד שכבר ראיתם קישורים לפוסט של חיים הר-זהב על היקום המקביל בבנימין ברשת. לדעתי המחבר מצביע על דברים חמורים אבל יוצא מפרופורציות. מכל מקום, כשהסתכלתי על מקור ראשון הבוקר ראיתי הפניה בשער: "בקת"ב יהודי הושלך על חיילים בבנימין (עמ' 4)". ומה בעמ' 4? כל כולו ציטוט מהבלוג, פרוש על פני חצי עמוד, עם הכותרת "האינתיפאדה שצה"ל מעדיף להסתיר".

אז אפשר להגיד למקור ראשון כל הכבוד על כך שהוא ממשיך במאמציו הדי אובססיביים לכתוב נגד תג מחיר (בשבוע שעבר הוקדשו לכך מאמר המערכת – "תג מחיר – חרפה מוסרית" – והקריקטורה של שי צ'רקה, ולפני כן נכתבו על כך מאמרים נזעמים של הרב יעקב מדן ואחרים), אבל בחייאת – זו עבודה עיתונאית? ציטוט מבלוג? הרי אפילו הר-זהב נזהר יותר ורק כתב שמדובר בבקת"ב שנזרק בקרבת יישוב יהודי, ולא שהוא יודע מי זרק אותו. אתפלא מאוד אם אנשי תג מחיר, אפילו המטורללים שבהם, הרחיקו לכת עד כדי כך.

אבל אנשי מקור כנראה קצת נלהבים מדי במלחמתם נגד התג, והדבר משבש קצת את שיקול הדעת שלהם. ועוד משהו על "האינתיפאדה שצה"ל מעדיף להסתיר": מעדיף להסתיר? באמת? הרי הפריצה לבסיס פורסמה בראש כל חוצות ונמרחה על כל העמודים הראשיים. אז מה הוא מסתיר? אבנים שהושלכו על חיילים? אתם יודעים כמה אבנים מושלכות מדי יום ביומו, כמה מכוניות יהודיות נשדדות בידי רעולי פנים, כמה בקת"בים מושלכים על ידי ערבים על חיילים ואזרחים באותו יקום מקביל בבנימין, והדבר לא זוכה אפילו לאזכור שולי בתחתית עמ' 26?

אז אפשר לומר שכאשר יהודים עושים משהו כזה לאחיהם זה חמור יותר, וזה "אדם נשך כלב" וראוי לאזכור בולט. מסכים. אבל מכאן ועד "טרור" ו"אינתיפאדה", המרחק רב. אז תרגיעו בבקשה.
הלל גרשוני, הכותב גם בבשבע.

ג'והן הארי מהאינדיפנדנט מתנצל עמוקות וארוכות על עבודתו העיתונאית. שווה להשקיע.
(תודה לאורן)

בהארץ העדיפו לא להשיב לשאלתי במשך השבוע, איך נוכל למצוא את חומרי סופהשבוע באתר המחודש, אבל היום יש תשובה באתר. ככה זה נראה.

לא ברור לי למה הכותרת "הארץ סוף שבוע" היא לא בת-לנקוק, או איפה כל החומרים הקודמים. אבל כן, הגישה לחומרי השבוע (באופן חלקי) הרבה יותר ברורה. האם יותר חומרים יעלו לאתר? האם העלאתם תהיה מדורגת כקודם? ואיפה נמצא העבר? לליאור קודנר פתרונים, והוא שותק בינתיים.

יש עורכים בבית?

תוס': מספרים על בן כספית שהוא מקצוען אמיתי: בודק עובדות, מגיש בזמן, מתקן, ועוד.
אז מה קרה בטור דהיום? כן, כל אחד יכול לטעות מכל מיני סיבות, אבל בשביל זה יש חומות הגנה, לא?
ביל גייטס במקום רוברט גייטס, וקול העיר במקום כל העיר. יש עורכים בבית?

לפני פיזור

יומולדת לאלברט סנט-גיירגי, שבודד את ויטמין סי.

בגלל אצבעות שחורות אני לא עולה הלילה על האוטובוס כדי לרדת להצטלם בעירום בים המלח.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה קצה האצבעות, שישי קצר, שערים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

121 תגובות על עיתון חדש, כיסוח הטייקונים, יומני הסקס ומייל מסוכנת ספרותית

 1. שטוטית הגיב:

  וואללה אנחנו מוותרים לך על אצבעות שחורות רק כדי לראות אותך בעירום
  אז עדיין לא איחרת את האוטובוס 🙂

  V מכיוון שאת לא מקשיבה לרדיו כך כתבת באיזה מקום
  לא שמעת כנראה שסוזי אבן הלכה הלילה לעולמה בת-90 .
  אלמנתו של אבא אבן ואחותה של אורה הרצוג תבל"א

  שתיהן ילידות מצרים

  אהבתי

 2. ים המלח הגיב:

  יש עוד צילום קטן יותר – שיוצא במוצא"ש…

  אהבתי

 3. הלל הגיב:

  לא חלם ולא בטיח. המטרה של הפניית מודעות לגברים ונשים כאחד היא לא להוות איזו משטרת פמיניזם לשונית אלא לשמור מפני אפליה ממשית בהעסקה על רקע מגדר. זו מטרת החוק, ולכן חשוב שתהיה הבהרה במודעה (אם כי לדעתי האישית זה טיפשי: כמו שאומרת תמר עילם גינדין, בעברית הזכר הוא גם "לא מסומן" ולכן אין צורך בהתפתלויות. אבל שיהיה).

  אין לכך שום קשר למודעות סתם, שאם כבר תניחי שהן מפלות, הרי שהן (לפי ההיגיון הזה) מפלות לטובה את הנשים, שלהן מותר לפרסם מודעות מפלות.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   לא הבנתי מילה מההסבר הלא משכנע שלך.

   אהבתי

   • הלל הגיב:

    מה לא ברור? החוק נועד למנוע אפליה בקבלה לעבודה, ולכן הוא עומד על כך שמודעות הדרושים ידגישו את זה. הוא לא עוסק באיזה שיחדש שלפיו כל המודעות בעולם צריכות להדגיש את זה.

    אהבתי

   • צמח הגיב:

    למנהל בית הספר של בני היה הסבר דומה כשהורים התלוננו שהמורה כותבת בשגיאות כתיב.
    "התפקיד שלנו זה ללמד את הילדים, לא את המורים", הוא אמר.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    זאת בדיוק הבעיה שלך, ולא מהיום: המודעה היא חלק מתפיסה מערכתית.
    לא מדובר רק במקומות עבודה. מדובר בכל. בחיים עצמם. וזה משהו שאתה לא קולט, והוא בא לידי ביטוי בהרבה תובנות שלך על החיים, למשל, בדבר נשים שמוכשרות יותר בגידול ילדים ועוד הבלים. אתה פשוט לא מבין את ההקשר החברתי של כל המהלכים האלו.

    אהבתי

   • הלל הגיב:

    זו הבעיה שלך: את טוענת לכיוון התפיסה שלך שהיא זו שצריכה לשלוט. אין לי בעיה עם זה בכלל, כמובן. אפשר לטעון שצריך חוק על שפה שלולת מגדר או מה שרוצים. בסדר.

    מה שאני טוען הוא שמה שנראה לאנשים כפרדוקס נובע מאותה קונספציה, כאילו החוק חושב כמותם. ואז זה חלם ומה לא. ובכן, יש מדרג: להעדיף במקום נשים בעבודה חמור יותר (בעיני המחוקק) מאשר להשתמש בשפה מוטת-מגדר.

    זה שהחוק לא מתיישר לפי המאוויים שלך לא הופך אותו לחלמאי.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    – אני לא נגד המדרג שציינת. אני מסכימה איתו.
    – זה שהחוק לא שוויוני זה הרבה יותר מחלמאי: זה לא חוקי.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אתה צודק, ועדיין זה אירוני וחלמאי.

    אהבתי

   • הלל הגיב:

    אירוני משהו ומצחיק בדרכו החיננית, אני מסכים. ועדיין הגיוני לחלוטין. וכמובן גם חוקי למהדרין.

    ודבורית, לא הייתי לוקח אותך להיות עורכת הדין שלי.

    אהבתי

   • אחד הגיב:

    בקיצר אתה אומר:

    Do as I say, not as I do.

    אהבתי

 4. יומני סקס הגיב:

  היומני סקס נחמדים. חסר לי לקרוא על הנשים שהן לא צעירות מתוקות בנות 20 והן לא אריאלה שביד (או נשים מבוגרות). איפה הן, הנשים בנות ה 40? שהרי אצלן יש הכי הרבה מה לספר.

  אהבתי

  • אני רק מלה הגיב:

   רק מלה קטנה לקוראת יונית לוי: אל תבני על חמותך לעתיד לבוא (שביד) שתהיה תמיד פנויה לעשות לך בייביסיטינג… 😕

   אהבתי

 5. נורית הגיב:

  קודם כל מברוק על הפוסט המושקע. יקח לי שעות לקרוא כל דבר מלונקק שציינת שחשוב לקרוא ואני הרי תלמידה שקדנית. רק אל תבחני אותי בסוף 😆

  אהבתי

 6. עידן הגיב:

  אלון עידן כעורך עמוד הדיעות של הארץ- אחד המינויים הטובים ביותר ששמעתי עליהם בעולם התקשורת בזמן האחרון.

  אהבתי

  • באבא הגיב:

   אם בגלל המינוי החדש הוא יפסיק או ימעיט בכתיבה, אז גם אני מברך עליו.

   אהבתי

  • מיכה הגיב:

   המינוי של עורך חדש יועיל למדור הדעות רק אם הוא יצליח להעיף סוף-סוף את מרקוס ושטרסלר ולהביא במקומם כותבים שאתה לא מפהק מתוך ידיעה מראש של מה שהם יכתבו. כמובן, מעידן אני לא מצפה, חלילה, להרחיב את קשת הדעות שמובעות במדור; לא בשביל זה הביאו אותו. הרי הם מכירים אותו ואת דעותיו. אבל לפחות הייתי רוצה שמי שיביעו אותן דעות יהיו אנשים (ואולי סוף-סוף גם קצת נשים) שמסוגלים לנפק תובנות חדשות ולכתוב באופן מעניין.

   אהבתי

   • אני רק מלה הגיב:

    לשטרסלר ומרקוס יש קושאן במדור הדעות. חוץ מזה הם מאושיות "הארץ". לעומת זה, הייתי מוציאה צו הרחקה לקרני אלדד.

    אהבתי

   • קורא הארץ הגיב:

    שנים שלא קראתי מרקוס. אגב לבני ציפר יש טור חזק מאוד השבוע. נכון שהוא תמיד בעד המצרי (והטורקי) אבל הפעם הפליק לו טור מקורי. משהו על הצדק הפואטי של היסטרית האבטחה.

    אהבתי

 7. טרום אצבעות הגיב:

  לקראת אצבעות שחורות בשבת, מציעה לדבורית לקרוא את הטור של בן כספית עד הסוף. אם הבנתי נכון, הוא טוען שרימו אותו בספרים שהוא חתום עליהם? שהוא מתחרט על פרסום הספרים? שהוא היה תמים ונאיבי וניצלו אותו כשכתב אותם? מוזר

  אהבתי

 8. שרויש הגיב:

  די בטוח שזה בהסכמת כל הקוראים והמגיבים, אנא ממך צאי לים המלח לצילום וכולנו נחכה בסבלנות לאצבעות, מתי שתגענה.
  הרי הצילום מאוד מרוחק ואין מצב שה'סוטים' בינינו יוכלו למצוא אותך בין כל המשתתפים אלא אם תסמני לנו מיקום מדוייק ע"ג צילום ברזולוציה ענקית כך שיהיה אפשר להגדיל עד הזיהוי.

  אהבתי

 9. שחרור הגיב:

  אם אני לא טועה, ציינת פעם שהלל גרשוני כותב ב'בשבע', המתחרה של 'מקור ראשון', ואם כן נדרש פה גילוי נאות, הלא כן?

  V: נכון מאוד. הוספתי.

  אהבתי

  • גורדי הגיב:

   הלל, יא מושחת, כמה כצל'ה שילם לך על המיילבק?

   אהבתי

  • כתב מקור ראשון הגיב:

   ולעצם העניין, אותו חצי עמוד במקור ראשון אינו מוצג שם כידיעה עיתונאית, אלא כמאמר דעה מאת חיים הר-זהב, וכך הוא מעוצב, וחיים הר-זהב חתום על הטקסט הזה ובגדול. ולכן אין מקום לתהייתו של הלל "זו עבודה עיתונאית? ציטוט מבלוג?"
   מה שלא גורע מכך שהלל הוא אור גדול באפלה של הטוקבקיסטים והאורחים בבלוג הזה. הוא מציל את כבוד המקצוע בתוך חושך גדול של שנאה מטורפת כלפי הציבור הציוני-חלוצי. דבריו של הלל, גם הפעם לגבי הפעם לגבי הטרור הערבי בבנימין וגם בעניינים אחרים, הם קושט דברי אמת.

   אהבתי

   • הלל הגיב:

    הוא עוצב כמאמר דעה, כמובן, אך עדיין ניתנה הפניה אליו מהשער כאילו מדובר בחדשה עיתונאית. וגם המיקום שלו בעמודי החדשות, במקום כה בולט, מעורר בי תמיהה.

    אהבתי

 10. אגנוס הגיב:

  בקשר לניתוח של דורון רוזנבלום את תמונת ראש הממשלה בחדר המצב:
  המאמר כולו הוא דעתו של רוזנבלום, עליה אפשר להתווכח ללא סוף. אבל הייתי מצפה שלפחות התמונה שתלווה את המאמר לא תהיה מסולפת ותהווה עותק מדוייק של הצילום המקורי, ולא תוצאה של עיבוד ביזארי שיוצר רושם של טריפ רע.
  השוו את התמונה בהארץ עם התמונה המקורית, למשל בנרג.

  אם אפילו עובדה פשוטה ומוצקה כמו איך נראית התמונה אי אפשר להעביר בלי סילופים, מאמרי פרשנויות למה לנו? תגידו לנו ישר למי להצביע וזהו.

  אהבתי

  • רג'ינה ספקטור הגיב:

   מה ההבדל בין התמונות? האם זה שעשועון מאת ג'קי?

   אהבתי

  • אני רק מלה הגיב:

   אין על דורון . הוא אוצר בלום של דימויים וכתיבתו גאונית. הצילום שמצורף לטור שלו טופל בידי משרד ראש הממשלה כדי לשוות לו מראה אוטנטי. הנה הצילום המדובר מלונקק ממאקו
   http://www.mako.co.il/news-military/israel/Article-2249de20c075231017.htm

   אהבתי

  • גיל הגיב:

   צר לי לחרב תיאוריה כ"כ יפה. בפוטושופ ישנו פילטר שנקרא sharpen. משתמשים בו כדי לחדד תמונות מטושטשות. הפילטר הנ"ל "מאחד" גוונים דומים.
   כך, אם כבר, הכוונה של מעבד התמונה (בהנחה שבכלל היה כזה) היתה הפוכה לחלוטין.

   הטור של רוזנבלום מושחז ומושלם.

   אהבתי

   • אגנוס הגיב:

    אולי כדאי לשנות גישה, ולא להסתמך על זלזול באינטליגציה של הקוראים.

    התמונה בהארץ נראית רע ומשרתת את התיאוריה המפוארת של רוזנבלום על חדר המצב הצ'רצ'ילי שראש הממשלה ניסה להפגין. באמת לא מעניין אותי מה התכוון להשיג עורך התמונה. העובדה הפשוטה היא שבעיתונאות ראויה עריכת תמונה המשנה את הקונטקסט היא no-no.

    וחוצמזה, פוטושופ מוכרת לי היטב, ושום תהליך חידוד לא יוצר את האפקט הזה. מה שכנראה עשו כאן הוא הגדלת הקונטרסט ושינוי איזון הצבעים הכללי. צבע החולצה לא משתנה מחידוד, בחייך.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אתה צודק, התמונה עברה שם לפחות leveling, אבל אני לא מבין איך העיבוד משרת את המאמר. אנא הסבר.

    אהבתי

   • אגנוס הגיב:

    לא יודע אם השינוי מכוון או שזה סתם גרפיקאי שהרגיש צורך לערוך תמונה שאין מה לערוך בה.
    אבל התמונה כפי שהיא נראית כרגע משרתת את הטקסט שבא מיד אחריה:
    לכאורה לפנינו שוט "ספונטני" ו"אקראי", שלכד רגע גדול.

    להפצתו, באופן קצת חשוד, נלוותה הדגשה מיוחדת ויוצאת דופן מטעם "מערך ההסברה", שהוא "צולם בטלפון נייד" (אולי כדי שלא ישאלו: רגע, באמצע המשבר הכניסו לשם צלמים?)

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אתה מנסה להגיד שהם שיפרו את התמונה כדי שיעלה אצל הקורא חשד שאולי הלשכה משקרת שזה צילום מסלולר?

    אהבתי

   • אגנוס הגיב:

    לא. אני אומר שאם היה מופיע בכתבה הצילום המקורי היה מישהו יכול להפטיר: "לא יודע, דווקא נראה לי צילום סביר לגמרי. כנראה שטלפונים סלולריים מצלמים היום לא רע בכלל", ולא להשתכנע מתיאוריית הקונספירציה של רוזנבלום.
    במצב העכשווי, כשהצילום הוא באיכות גבולית, באמת נראה שמישהו בלשכת ראש הממשלה ניסה בכוח ליצור רושם של חדר מלחמה שהצליחו ללכוד בו 'רגע גדול' בצילום 'ספונטני'.

    אהבתי

   • א.א. הגיב:

    אגנוס אתה הזוי לגמרי. כל פיפס נתפס בעינייך כהוכחה לעוד קונספירציה שמולנית שנועדה לשטוף את המוח של הקוראים. זה נהיה מגוחך.
    "בעיתונאות ראויה עריכת תמונה המשנה את הקונטקסט היא no-no."
    עיבוד הצבעים בתמונה לא שינה את הקונטקסט. רק במוחך הקודח.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    כל תצלום בכל מקום עובר עיבוד: חידוד, שינוי צבעים, העמקת הקונטרסט ועוד, לפי הצורך. זה מה שעושים בעבודת הגרפיקה, ואף הצלמים.
    והנה סוד: אפילו אני מטפלת בכל תצלום (כולל כותרות העיתונים, או שמא בעיקר).

    אהבתי

   • גיל הגיב:

    ברמת התוצאה זה נראה כמו שימוש (לא מאוד מוצלח) בדיפולט של אחד הפילטרים.

    אהבתי

   • לא מתלהב הגיב:

    הלהג של רוזנבלום פשוט מתיש. מה הוא רוצה לומר? שרה"מ רוצה קצת תקשורת חיובית?? ואוו.. נפלתי מהכסא…

    אהבתי

   • בוקיצה הגיב:

    ובגלל שנפלת מהכיסאלא הבנת את המאמר…

    אהבתי

   • בוקיצה הגיב:

    ובגלל שנפלת מהכיסא לא הבנת את המאמר…

    אהבתי

   • קורא הארץ הגיב:

    רוזנבלום מעיק ומסורבל על כמה שלא יכתוב. אגב מישהו יודע אם הוא כתב משהו על מהומות הפרולטוריון של לונדון? הוא תמיד היה אנגלופיל בדרך האשכנזית הלונטינית. מסתבר שאנגליה זה לא סדרות בריטיות של ה BBC.

    אהבתי

   • יובל המבולבל הגיב:

    איזו הפתעה. גם באנגליה יש בעיות. אבל רוזנבלום כותב על הבעיות בישראל דווקא – מעניין, הייתכן שזה בגלל שהוא ישראלי?

    אהבתי

   • קורא הארץ הגיב:

    האנגלופיליות שלו הייתה מטרידה, מעיקה וטעונת ריגשי נחיתות גלותית .בגולה אשכנזים כמוהו התבוללו וחלמו על גרמניה שתקבל אותם עד שגרמניה בעטה בהם בארץ הם בוכים על התמזרחות כאשר הם ההגדרה הממצה של לונטיניות.

    אהבתי

   • z הגיב:

    דורון רוזנבלום הוא נודניק

    אהבתי

   • יובל המבולבל הגיב:

    יו סאיד איט בראדר. רגשי נחיתות גלותית ולבנטיניות זה אנחנו. איי רסט מיי קייס

    אהבתי

  • אוריה הגיב:

   אגב, לצלמים של לע"מ, כמו לרוב האנשים שמצלמים למחייתם, יש בדר"כ מצלמות בתיק.

   בייחוד במקומות כמו חדר המצב הקדוש, שלשם אסור בכלל להכניס פלאפון עם מצלמה.

   התמונה ההיא צולמה במצלמה רגילה, פשוט נשלחה מכמה טעמים באיכות מזוויעה: בין היתר כדי ליצור אווירת "צילמתי בפלאפון את ההתרגשות" וכדי לא לחשוף יותר מדי פרטים.

   אהבתי

 11. ליכלוכית הגיב:

  הסיפור עם ערן סוויסה מדהים, מעניין אם הוא בכלל קרא את הכתבה בדיוק על העניין הזה שעסקה בו ובגולדן או את הכתבה בדה מרקר בה הופיעו כבר לפני שבועיים הנתונים שקשת הזמינה מיפעת שהוא הציג.

  או שקשת אמרו לו להציג? מגוחך

  אהבתי

 12. סיימון הגיב:

  מטריד במקורישון- במוצש עשו גיליון מיוחד על ענייני יין. סבבה. אבל השם 'דניאל רוגוב' מופיע שם בשתי כתבות בהרחבה (עמ' 31 ועמ' 52)- וכן בשתי מודעות בהרחבה (עמ' 2 ועמ' 57). אז אולי אין קשר בין הכתבים לבין מחלקת המודעות, אבל הערבוב הזה לא עושה נעים בפה.

  אהבתי

 13. נקדן הגיב:

  בעניין חברת הביטוח, הצעה להרפתקאה אורבנית:
  גשי לבית המשפט לתביעות קטנות הקרוב למקום מגורייך, שאם אמור להיות טופס תביעה קטנה שתוכלי לממן בכתב ידך. האגרה אמורה להיות כמדומני 50 ש"ח בסכום הזה.
  כתבי בקיצור את פרשת הצ'ק, תבעי את הסכום שלא הועבר, סכום נוסף כהבנתך על עגמת נפש וטרטורים שנגרמו לך ולמשפחתך ואת האגרה ששילמת.
  התיק ייקבע לדיון בתוך כמה שבועות (או חודשים במקרה הרע), אולי חברת הביטוח תישבר ותשלם קודם, אולי לא, ואז תוכלי לכתוב פוסט מפורט על מערכת הצדק בשירות האזרח.

  אהבתי

 14. נקדן הגיב:

  שאם=שם
  לממן=למלא

  אגי הרוף מגייפות = אני הרוג מעייפות

  אהבתי

 15. עינב הגיב:

  כקוראת קבועה העובדה שאת מצטטת את הלל די מעציבה אותי. הלל הוא סוג של ספאם ימני קיצוני שהשתלט לחלוטין על התגובות וכעת גם על התוכן המערכתי שלך, ולווט. חבל שאת מעודדת את העניין. הקריאה כאן הופכת דומה מיום ליום לרוטר.

  אהבתי

  • Cellular One הגיב:

   מסכים עם עינב, הלל השתלט לגמרי על הטוקבקים (ומתי הוא לומד ?) ומפיץ תעמולה מימין ועד ימין קיצוני. עכשיו משנודע לנו שהוא כותב "בשבע" ברור לנו מדוע כל כך קשה להתווכח אתו על עובדות. נתון מדאיג נוסף הוא הרייטינג הגבוה שהוא משיג ע"י כניסות אינסופיות של מקורבים ולחיצת "לייק".

   אהבתי

  • מעמד בינוני נמוך הגיב:

   באמת אסון גדול לדמוקרטיה הישראלית, אדם שדעותיו מימין למרצ מעז להשמיע קול, וברוב חוצפתו אפילו מספר שיש טרור נגד מתנחלים. עוד מעט הוא יספר שלמתנחלים אין קרניים, ולאן נוליך את החרפה ובאיזה מקווה נטבול את עינינו שקראו כדברים הללו. עינב וסלולר, הזדעזעותכם הצדקנית מכתיבתו של הלל מעוררת (או ליתר דיוק מאשרת) מחשבות עצובות מאוד על טיבו של חתך האוכלוסייה המאייש את שורות העיתונות, ועל מידת פתיחותו לדעות אחרות.

   אהבתי

   • captain beefheart הגיב:

    משווה ומעלה!

    אתם באמת התחרפנתם? מזתומרת "השתלט"? אתם נמצאים בפעולה בתנועה? כאן זה מועדון חברים ושילמתם כרטיס? האם זה הסלון שלכם? ובכלל – חוסים באנונימיותכם, באיזו זכות אתם תובעים בעלות על האכסניה?

    למיטב הבנתי עד כה, הלל גרשוני הוא אדם (שכמו רבבות אחרים בישראל) שבוי בפנטזיות דתיות, ובעל דעות ימניות. ממש לא כוס התה שלי. נהפוך הוא – מדובר מבחינתי בצנצנת סחוג. ברם הלל דנן כותב בנימוס רב, מנסה (ולעתים מצליח) להעמיק בדיונים, מתנסח באדיבות ולעתים – רחמנא לצלן – אף מפיק טענות איכותיות בעניינים שונים.

    יש לברך על הימצאותו של ימניסט כהלל במאורה שורצת סמולנים שכזו. אתם מעדיפים להתפלמס איתו, או עם איזה "ניצן סוס יאור" מרוטרנט?

    (ומשהו בנימה אישית: הייתי כמה ימים בלונדון בעניין כזה ואחר והיא עיר חבל"ז, אחרי כמעט עשר שנות נבצרות שלי משם)

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    סליחה עינב וסלולר, תגובותיכם משונות במיוחד.
    אני לא קובעת את תמהיל המגיבים בבלוג, להבדיל, אולי, מאתרים אחרים.
    לא זכור לי שמנעתי ממך או ממך להגיב, כמו גם מחבריכם.
    ההבדל בין הבלוג הזה לאחרים, ככה בכללי הוא, שאני נותנת לכל אחד להביע את דעתו, אם היא מנומקת, רהוטה ולא עוברת על החוק (יש כמה הסתייגויות, אבל הן לא קשורות לדעות אלא להתנהלות מפוקפקת פה. לא ארחיב על כך)
    הרי הלל ואני זה שני עולמות הרחוקים זה מזה כמזרח ממערב. אני לא מסכימה (כמעט) עם אף דעה שלו. ובכל זאת, הנה, אנחנו חיים במרכאות בצוותא.
    אני לא חושבת שהמקום הזה צריך להיות גן סגור של דעה אחת, ושיצטופפו בו רק שמאלנים שגרים ביפו, לא רוצים ללדת ילדים, מתעבי סממנים בורגניים שלא מתכוונים לקחת משכנתה. אני חושבת שמגוון דעות, זה מה שיפה פה. ואם אין מספיק אנשי שמאל לדעתכם, הזמינו אותם. או כתבו בעצמכם.

    אהבתי

   • אני רק מלה הגיב:

    לא הייתי מרחיקה לכת עד כדי "השתלט" אבל מעיון שיטחי באתרים ימניים דתיים ברור לי שהם יושבים עם זכוכית מגדלת על כל האתרים הנחשבים והופכים כל אבן כדי להיות בתמונה ולהגיב על כל מה שקשור לאג'נדה הימנית דתית. אין לי גם ספק שהם דנים בזה בישיבות.לדעתי הלל בסדר גמור, צדיק באמונתו יחיה, אם כי יש הרגשה שהוא מעין "משגיח כשרות".

    אהבתי

   • אני רק שאלה הגיב:

    אם הוא מגיב "מטעם", כלומר שליח של היהדות הדתית-לאומית-מתנחלת, איך יש לו כל כך הרבה זמן להגיב על כל שאלה, גם אם היא לא בתחום "הענין" שלו ? מדוע אין לנו 2 "הלל" בבלוג הזה ???

    אהבתי

   • אני רק מלה הגיב:

    רוב הדתיים לאומיים, או לפחות אלו שיש להם רב נמצאים תמיד בתפקיד- כוננות- שליחות עם דף מסרים. קשה מאד להתפלמס אתם כי לכל שאלה יש להם תשובה מוכנה מהבית.

    אהבתי

   • דתי מהבית הגיב:

    עזוב דף מוכן מה עם האנרגיה העצומה שהם משקיעים על חיים וירטואלים. למה זה טוב? ואולי בעצם זו אנרגיה מינית במקום השחתת זרע. טירוף. גם אני הייתי במקום הזה. אבל יותר בקטע של עיתונות חו״ל. אגב יוהאן הארי מהפוסט הראשי של וולוט היה אנטי ישראלי ארסי שהוציא מתוכי הרבה אנרגיה מיותרת. הללי, שמע ממני חפש לך חיים. המדינה לא תיפול בלעדיך.

    אהבתי

   • הללללויה הגיב:

    לא לדאוג. הלל האובססיבי שהתנחל כאן מגיב גם בשמות אחרים.
    התנחלותו פרנסתו.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    שקר גס.

    אהבתי

   • הללללויה הגיב:

    מאין היומרה לדעת כל אווילה?

    אהבתי

   • הללללויה הגיב:

    סליחה.
    ממש לא אווילה. את סתם פחות מתקדמת טכנולוגית כמונו.

    אהבתי

   • אני רק שאלה הגיב:

    מה זה "פחות מתקדמת טכנולוגית כמונו" ? מי זה "כמונו" ? "dislike" על כינוי גנאי

    אהבתי

   • הללויה הגיב:

    דבורית, דיווח על גניבת ניק. פויה

    אהבתי

   • תשובה לשאלה הגיב:

    אותו היום היה יום השביעי בשבת, וישבות הבלוג ביום השביעי מכל מלאכתו אשר עשה, וינפש.
    נו טוב, הלל הוא דתי-לאומי-מתנחל, שינה בשבת תענוג.

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    אין דבר יותר בורגני מלגור ביפו

    אהבתי

   • ירושלמי הגיב:

    גם בירושלים העלק-שמאל גרים בבתים ״נטושים״ של ערבים שנמלטו ב 48 עד יעבור זעם ולא שבו. השמאל האשכנזי הוא בורגני.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    ?? מה בורגני בלגור ביפו?

    אהבתי

   • ירושלמי הגיב:

    סטטוס. בקעה אחד המקומות היפים ביותר בירושלים. הם יודעים למה הם מעדיפים בית ערבי ישן ויפה כנכס.

    אהבתי

   • אני רק מלה הגיב:

    SO WHAT?

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    בתים עם עיצוב יוקרתי וקרבה לים (אני מדבר כרגע על שכונות כמו גבעת אנדרומדה ) .

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    שכמובן נבנות תוך כדי הפקעת שטחים של ערבים . והרי אותם אנשי שמאל שגרים בשכונות האלה הם אלה שמטיפים תמיד לקבל את "האחר" (הם והקיבוצניקים שעובדים על אותו עיקרון )

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    תפסת אותי. כן, אני בהחלט גרה בגבעת אנדרומדה. והבית השני שלי הוא ביפו העתיקה.

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    את בטח לא גרה ביפו ג'

    אהבתי

   • לא שמאלני הגיב:

    טרור נגד מתנחלים זה קצת אוקסימרון. באיזה עולם הם חיים? ארץ ישראל ניקנית ביסורים גם אם אתה בונה וילה עם בריכה מול עיניהם הכלות של מחנה פליטים.  

    אהבתי

  • נקדן הגיב:

   האייקון הקטן של הלל מזכיר קצת את כרובי.
   חוץ מהעניין הזה הבחור דווקא בסדר גמור.

   נ.ב.
   מי זכאי לכינוי "קיצוני"?
   סתם שנדע:
   בני בגין, בפנים?
   יעלון?
   ביבי?

   אהבתי

  • איתמר הגיב:

   זה באמת נורא איך הלל "השתלט" – פוגע כ"כ באוירת הנאורות, הסובלנות, והפתיחות לכל הדעות,

   להעיף אותו מיד!!

   אהבתי

  • אורן הגיב:

   מחויב להגיב. נוכחותו של הלל בבלוג חיובית. הוא אינו מעיק עלי בשום צורה. אולי לא אהרג על זכותו להביע דעותיו, אך קריאת תגובות פה ושם, היא מקסימום שריטה שטחית. ממילא מבעד המשקפת ההפוכה שלי, רוב המגיבים כאן ימניים.
   אין קונספיראצית לייקים, בד"כ ימניים מיחסים חשיבות לכפתורים האלו.

   אהבתי

   • אני רק שאלה הגיב:

    לפי ההגיון שלך, רוב המגיבים כאן ימניים (מייחסים חשיבות לכפתורים), אז יש קונספירצית "לייק" ?

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    א. משקפת הפוכה= מנקודת המבט המאד שמאלית שלי גם מגיבים, המגדירים את עצמם מרכז-שמאל, נראים כימניים.
    ב. תופעה כלל עולמית
    תקשורת ממוסדת- נטיה ברורה לשמאל.
    בלוגספרה- מאוזן, נטיה קלה לשמאל.
    תגובות (טוקבקים)- נטיה ברורה לימין.
    כפתורי "לייק"- נטיה חזקה לימין.
    ג. כרגיל, תהיה לך עוד שאלה.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    מבלי טרולוטיזיציה.
    "שמאל" הנו עמדה פוליטית מעורפלת לא מדוייקת. בעולם בעבר וגם כיום
    היה ויש נתק בין מדיניות חברתית סוציאליסטית בארץ האם ובין שלטון
    אימפריאלי כובש מחוצה לה. ייתכן, כבישראל ופלסטין, שאדם ידגול
    בגבולות החלוקה או בקו הירוק או מדינה רב לאומית וייקדם קפיטליזם כזה
    או אחר וייתכן מי שמאמין בישראל גדולה או פלשתין גדולה תחת שלטון
    סוציאליסטי ואפילו קומוניסטי.

    אהבתי

   • מדענות הגיב:

    שמאל בארץ היא קודם כל עמדה אסטתית. דרך להגדיר מעמד חברתי גם אצל מזרחים משתכנזים. הליכוד הוא מותג מזרחי. זה כל הסיפור

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    ברוב העולם יש גם תקשורת ממוסדת ימנית. רק אצלנו כמעט שאין.
    בלוגוספירה – בארץ היא הרבה יותר שמאלנית מהתקשורת שגם כך שמאלנית.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    סליחה, תודה, בבקשה.
    אבל מה זה שמאל? על
    מה אנחנו מדברים? ואנחנו,
    בייחוד אני, מדברים המון.

    אהבתי

 16. אורן הגיב:

  זה שבשיקטאש הביסה את מכבי, משמח. האם ישפר את היחסים הרעועים, לא בטוח.

  אהבתי

 17. שועלן הגיב:

  יום 8

  12:30 קמתי, קפצתי לפיצוציה וקניתי הארץ. הוצאתי ממנו את עכבר העיר ואת שאר העיתון השלכתי לפח. קראתי את יומן הסקס שלי, ואוננתי תוך כדי מחשבה על הגברים שמאוננים למקרא סיפורי האוננות שלי. גמרתי כמו שלא גמרתי מאז שנאנסתי בגיל 14 ע"י סוחר הסמים שלי. האקס ההומו שלי אמר לי שזה נורמלי לגמרי. לקחתי שאכטה ונרגעתי.

  אהבתי

  • הללויה הגיב:

   כן, בעיקרון אתה צודק. הפורנו בנאלי. כדרכו.
   עם זאת, הטקסט של שביד – חתרני ושובר ציפיות.
   הצרה היא שחילופי אסאמס חרמניים מחרמנים בעיקר את המחורמנים שמחליפים אותם.
   הלוך הלכה הדיסקרטיות.
   תודה לאל שהסתיו מגיע. אולי זה יצנן קצת את הרוחות בתל אביב.

   אהבתי

 18. דרור הגיב:

  בועז כהן היה עני גם כשברק,שרון ואולמרט היו בשילטון , אבל משום מה רק עכשיו הוא מצא זמן לכתוב על זה .

  אהבתי

  • א.א. הגיב:

   מה הפואנטה של התגובה שלך?
   כן היו לו קשיים כלכליים כל החיים ורק עכשיו כשהרבה אנשים סוף סוף מעיזים לדבר על זה, הוא התגבר על הבושה וגם יצא מהארון (זה טרנד, גם שועלן עשה זאת פה).
   רצית להגיד משהו על זה או שאתה סתם טוקבקיסט בתשלום?

   אהבתי

   • בוקיצה הגיב:

    בבלוג של בועז כהן כתוב שהוא מוזיקאי. ייתכן. חבל שהכתיבה שלו על מוזיקה מלאה בכל כך הרבה קלישאות רומנטיות עבשות. הוא אפילו לא שכח לדחוף שוב את "מועדון ה-27" הנבוב. כתיבה על רוק לבורגנים, אני קורא לזה

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    זה בדיוק הסיבה שאין לו כסף , שהוא הלך ליהות מוזיקאי . אם הוא היה טוקבקיסט בתשלום כמוני הוא היה חי טוב היום .

    אהבתי

   • יובל המבולבל הגיב:

    אבל יש דוגמית למוזיקה שלו? הוא הוציא דיסק? עם מי הוא מנגן?

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    ניגן באלבומים של פונץ' ויוסי בבליקי .

    סך הכל אני אוהב לקרוא את הביקורות שלו ואוהב לשמוע את התכנית שלו ברדיו , אבל את המאמר הזה ספציפית לא אהבתי .

    אהבתי

 19. אורן הגיב:

  בועז כהן סוכן עוני רדום, הלל הוא כרובי, ושועלן נאנס בגיל 14. איזה חשיפות בגליון יום שישי. נשמע כמו פרסומת ל7 ימים.

  אהבתי

 20. אורן הגיב:

  המאמר, שישנה את הדרך, בה אתם רואים את העולם.

  אהבתי

 21. דרור הגיב:

  דליה דורנר ממשיכה במדיניות ה"יד רוחצת יד" שלה
  http://b.walla.co.il/?w=/3050/1860759

  אהבתי

 22. אורן הגיב:

  הגארדיאן נדרש לחשוף את מקורותיו בפרשת הציתותים.

  אהבתי

 23. אורן הגיב:

  סאגת טקקראנץ,AOL, האפינגטון, היתה סיפור אם סוף ידוע מראש, אך כעת היא בשלבי הפארסה.

  אהבתי

 24. רני הגיב:

  "תל אביב היא עיר קלה מאד לסקס ועיר קשה מאד לאהבה", מלבד ההבחנה המדוויקת מאד הזו של מיכל גרוסברג קשה לי להחליט אם פרוייקט יומני הסקס של "עכבר העיר" הוא יותר משעמם או יותר מביך. מה שבטוח, מחרמן הוא לא.

  אהבתי

 25. יהשע הגיב:

  כתבה מדליקה על הקוטב הצפוני בכלכליסט
  http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3531520,00.html#addcomment

  אהבתי

 26. יגאל כהן-שפתי כהן הגיב:

  זה קורה היום

  היום !!

  http://www.facebook.com/event.php?eid=188971097843460

  בניו יורק תוקם עיר אוהלים מול וול סטריט
  לונדון, מדריד, מילאנו, ברלין, אתונה , ליסבון וערים נוספות כבר הצטרפו
  http://takethesquare.net/17s/
  https://occupywallst.org/

  גם אנונימוס מצטרפים ל-17 בספטמבר:
  https://occupywallst.org/article/anonymous-joins-occupywallstreet/

  ביום שבת ה-17 בספטמבר בשעה 20:00 ניפגש גם אנחנו בשדרות רוטשילד פינת שד"ל, ליד הבורסה לניירות ערך, להשמיע את קולו של העם

  שמים קץ לרווחיות לא סבירה של הבנקים
  ולריכוזיות מערכת הבנקאות בישראל

  נשמיע את צעקתנו באופן מאורגן, מתורבת ולא-אלים.
  הביאו שלטים, תופים, פרחים ומצב רוח מהפכני.

  עוד בתוכנית:
  שיחת וידיאו עם המפגינים במדריד, אתונה וערים נוספות
  דיון בנושא הריכוזיות בבנקים, בהשתתפות עו"ד יאיר אולמרט, הכלכלן בועז נול ורו"ח ברק שויגמן

  מידע נוסף:
  http://j14.org.il/articles/6171
  http://www.themarker.com/news/tent-protest/1.1474463
  http://www.haaretz.co.il/news/world/1.1475737

  ערוץ וידיאו עולמי חי ממגוון מוקדי המחאה ביום שבת:

  http://www.livestream.com/15octobernet
  http://www.livestream.com/globalrevolution

  טוויטר:
  #occupywallstreet #occupywallst #yeswecamp #17sep #sep17 #globalrevolution

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s