עובדי מעריב לא ישבתו ודנקנר זוכה בברכת הרב

אלוהים ישמור, מה שקרה פה היום. אסור לזוז לרגע.


מבט תכול לשכינה ולכרובים המרחפים מעל. מנין יבוא עזרי?

הודעה לעיתונות 1:

הרב פינטו: כספם של המשקיעים בארץ ישראל יוכפל וישולש
המיליארדר היהודי אדוארדו אדלשטיין חתם על כניסה לחברת גנדן יחד עם נוחי דנקנר לאחר שהשניים קיבלו את ברכתו של המנהיג הרוחני הרב יאשיהו פינטו.
המיליארדר היהודי אדוארדו אדלשטיין (שמו אלשטיין, אבל אני לא מתקנת הודעות לעיתונות, V) מארגנטינה חתם על כניסה לחברת גנדן יחד עם נוחי דנקנר במשרדו של אדלשטיין במרכז בואנוס איירס, לאחר שהשניים קיבלו את ברכתו של המנהיג הרוחני הרב יאשיהו פינטו אליו הם מקורבים. הרב פינטו הגיע בסוף השבוע לבירה הארגנטינאית למפגש עם המנהיגות היהודית במקום, שם בירך את אדלשטיין ודנקנר ואמר שישנה הבטחה אלוקית כי כספם של המשקיעים בארץ ישראל יוכפל וישולש.
כזכור, בתחילת החודש ארגן הרב פינטו מסע לבולגריה לציון יום פטירתו של רבי אליעזר פאפו, בעל ה"פלא יועץ". תחת סידורי ביטחון קפדניים, יצאה רכבת אווירית ובה למעלה מ-1,500 מתפללים לעיר סיליסטרא הבולגרית. בין המתפללים הייתה משלחת של יהודים מארגנטינה שהגיעה במיוחד למסע, ביניהם היה גם אדלשטיין. לאחר התפילה בקברו של ה"פלא יועץ", נפגש אדלשטיין עם הרב פינטו. בפגישה דיבר איתו הרב פינטו על החשיבות שיש בימים אלו לחזק את הכלכלה הישראלית, ועודד אותו לבחון אפשרויות השקעה בישראל. בעקבות השיחה עם הרב פינטו החליט אדשלטיין להגיע לארץ ולהיפגש עם נוחי דנקנר כדי לקדם אפשרות של כניסה שלו להשקעה בחברת גנדן.
הרב יאשיהו פינטו אמר לאדלשטיין: "חשוב מאוד לחזק את הכלכלה בישראל ולהבטיח את פרנסתם של עשרות אלפי יהודים ולדאוג שגם כל אלו שהשקיעו דרך הביטוחים, הפנסיה ושילוו כסף לחברות הם לא יפגעו ויזכו לראות את כספם בחזרה. המשבר הכלכלי בעולם נותן את אותותיו גם בישראל וצריך לפעול לערבות הדדית בין כל יהודי העולם בארץ ישראל ובתפוצות כדי שלא תפגע פרנסתם של יהודים בכל מקום שהוא".
במהלך דברים שנשא בסוף השבוע הרב פינטו בכנס המנהיגות היהודית בארגנטינה, שהתקיים במלון אלויאר בבואנוס איירס, ציין הרב כי ״זה הזמן שבו יהדות העולם צריכה לגלות אחריות וערבות לעם היושב בציון״. הרב פנה בקריאה למנהיגות המקומית להקדיש את תפילות יום הכיפורים לטובת עם ישראל המתמודד עם מצב בטחוני וכלכלי לא פשוט. ״אנו בטוחים שהקב"ה יציל את העם בישראל ולא ישפך דמו של יהודי אחד״ סיכם הרב.


אין כמו לחיצת יד אמיצה להזרמת המיליונים

הודעה לעיתונות 2:

עובדי מעריב יפגינו מחר מול משרדו של נמרודי
היום ב-17:30 ייפגש וועד העובדים עם הנאמן שלמה נס * העובדים הגישו בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי למניעת העברת שמות עובדים מומלצים להמשך העסקה * עובדי מעריב יגיעו לחזק את עובדי "הארץ"
מחר, יום ב', בשעה 12:00 תתקיים הפגנת עובדי מעריב בכניסה למשרדי הכשרת הישוב של עופר נמרודי, אשר ברחוב שנקר 2 בתל אביב. "אם נמרודי מחזיק בבית מעריב ומרוויח על חשבוננו – אנחנו נבוא לבית שלו ונמחה!" ,אומרים בוועד העובדים. בתוך כך, עובדי מעריב ממשיכים לקיים משמרות מחאה הקבועות מול בתיהם של עופר נמרודי ונוחי דנקנר.
במכתב שיצא הבוקר מועד העיתונאים לעובדים: "מכיוון שההנהלה עדיין לא נענתה לאף אחת מדרישותינו, מכיוון שהבטחות שניתנו לנו הופרו באופן שיטתי וקבוע, לאחר שמאבטחים נשלחו לתוך הבניין שלנו על ידי ההנהלה ונוכח היוזמות לקדם את עסקת בן צבי מבלי לעגן את זכויות העובדים – אנחנו נאלצים להשתמש בכלי השביתה, ולא להוציא עיתון או להעלות תכנים לאתר ביום שלישי. כתבות שכבר הוכנו יועלו לאתר בהמשך. כפי שציינו בעבר – אנחנו משתמשים בצעד הזה בלב כבד, ומתוך תחושה שרק כך נוכל להעיר את ההנהלה והבעלים, ולהלחם על הזכויות המגיעות לנו".
בתוך כך, נקבעה להיום בערב ישיבה ראשונה של ועד העובדים עם שלמה נס, הנאמן, לאחר שהחליטה השופטת אלשייך על הקפאת תהליכים ועל מינויו של נס כנאמן.
מקביל הגישו היום ההסתדרות וועד עיתונאי מעריב, באמצעות עוה"ד גלילה ואלון בורנשטיין, בקשה דחופה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, בראשות השופטת ורדה אלשייך, למתן הוראה לחברת "מעריב" למניעת העברת שמות עובדים מומלצים להמשך העסקה ו/או נתונים נוספים הקשורים לעובדים לרוכש הפוטנציאלי, שלמה בן צבי.
הבקשה הוגשה לאחר שבימים האחרונים זומנו עורכים בכירים לפגישות עם שלמה בן צבי כדי לדבר איתו על עובדים ואולי אף להמליץ לו על מועמדים להעסקה.
מתוך העתירה: "בדיונים שהתנהלו ערב הגשת הבקשה, בין נציגות העובדים לבין הנהלת החברה, סוכם כי בכל הנושאים הקשורים לעובדים ינוהל מו"מ ישיר בין נציגות העובדים לבין הרוכש הפוטנציאלי. כתוצאה מהסכמות אלה התקיימה ביום 20.9.2012 פגישה ראשונה ומקדמית בין נציגות העובדים והרוכש הפוטנציאלי, בפגישה זו סוכם בין הצדדים כי הם יישבו לנהל מו"מ."
"…לטענת העובדים לאור מצבת העובדים בחברה כ-2,100 עובדים, ולאור העובדה כי העובדים מיוצגים הן במישור הארגוני והן במישור המשפטי, מסירה של נתונים אישיים הכוללים חוות דעת לצד שלישי המעוניין לרכוש את החברה תפגע בכלל העובדים, תמנע הזדמנות שווה לתעסוקה ותגרום נזק להליך…"
במכתב שהפיץ הבוקר ועד העיתונאים לעובדים נכתב: " מכיוון שעסקת המכירה טרם אושרה על ידי בית המשפט, ומכיוון ושיתוף פעולה כזה של העורכים עם בן צבי עלול לפגוע בשוויון ההזדמנויות של העובדים – אנחנו מתנגדים נחרצות לשיתוף הפעולה הזה, וקוראים לכל העורכים ולכל העובדים בכלל לא להתייצב לשיחות עם בן צבי ושליחיו שלא בתיאום עם הוועד", "יש להדגיש שצעד זה לא נועד לפגוע בבן צבי עצמו, אלא רק להגן על הזכויות של כולנו ולמנוע מערכת של הפרד ומשול".
כמו כן, היום (ראשון) בשעה 19:00 תתקיים הפגנה והשבתה של עובדי "הארץ" ו-The Marker מחוץ למשרדי העיתון ברחוב שוקן, במחאה על פיטוריהם הצפויים של כמאה מהעיתונאים במערכת. "עובדי מעריב יגיעו לחזק את עובדי "הארץ" ולתמוך במאבקם הצודק כשם שהם שותפים למאבק עובדי "מעריב", אמרו בועד העובדים.

[gview file="https://velvetunderground.co.il/wp-content/uploads/2012/09/עתירת-עובדי-מעריב-23.9.2012.pdf"%5D

הודעה לעיתונות 3:

הערב נפגשנו, נציגי הוועדים במעריב ועורכי הדין גלילה ואלון הורנשטיין עם הנאמנים, עורכי הדין שלמה נס וירון ארבל. החל מהיום, בהתאם להחלטת בית המשפט, נס וארבל מחזיקים בסמכויות של ההנהלה והדירקטוריון של מעריב.
במהלך הפגישה הצגנו בפני הנאמנים את מצוקתם הקשה של העובדים, הן בשל חובות העבר של החברה אליהם, הן בשל החששות מהעתיד, והן לאור התנהלות החברה ערב הגשת הבקשה להקפאת הליכים – לרבות שליחת מאבטחים לתוך הבניין, הפרת התחייבויות שניתנו לוועדים וכן הלאה.
עו״ד נס פנה אלינו בבקשה לדחות את השביתה ולתת הזדמנות לעבודה משותפת עימם, לטובת עתיד העיתון ולטובת העובדים היום ובהמשך הדרך.
בסוף הפגישה נענו הנאמנים לדרישותינו המקדמיות:
המשך העסקתם של כל העובדים בתקופת הקפאת ההליכים תהיה באותם תנאי עבודה ושכר. כל שינוי יעשה אך ורק בהסכמת נציגות העובדים.
כמו כן יועברו בהקדם כל הנתונים שיתבקשו על ידי באי כוחנו, כפי שהובטח ולא קוים על ידי ההנהלה הקודמת.
עובדים אשר ירצו להפסיק את עבודתם בעיתון יוכלו לקבל מכתב פיטורים, מכתב שחרור קופות וטופס 161 למס הכנסה, וזאת מבלי לפגוע בזכויותיהם. מכתבים אלה יופקדו בנאמנות אצל עורכי הדין שלנו. עובד שמעוניין לקבל את המכתבים יפנה לוועד לצורך התיווך עם משרד עורכי הדין.
בעקבות החלטה של בית המשפט הבוקר, בבקשה שהוגשה על ידינו, ובהסכמה מלאה של הנאמנים, לא יועברו נתונים כלשהם או חוות דעת על עובדים לשלמה בן צבי או לכל רוכש פוטנציאלי אחר. סוכם עוד כי חל איסור על כלל העובדים להפגש עם כל רוכש פוטנציאלי לצורך העברת נתונים או מתן חוות דעת.
לאור ההסכמות הנ"ל, ומתוך כוונה לסייע למלאכתם של הנאמנים אשר נכנסו לתפקידם רק היום, הוחלט בשלב זה לבטל את השביתה שתוכננה בעיתון ובאתר של ערב כיפור (יום שלישי).
כולנו נמשיך לעבוד ולשמר את מעריב כעיתון וכאתר פעיל, בועט וחי, וזאת במקביל להמשך מאבקנו מול נוחי דנקנר ועופר נמרודי בדרישה לקבל את מלוא הזכויות שלנו, ובמקביל למאבק להצלת מעריב ומקומות העבודה של כולנו.
יש לציין שהיום נעשתה התקפה מכוערת על הלגיטימיות של ועד העיתונאים על ידי מקורבים של שלמה בן צבי באתרי חדשות שונים. הוועד, שמייצג את כלל העיתונאים במערכת ונלחם למען הצלתו של מעריב בתנאים הטובים ביותר לעובדים, מגנה את ההכפשות שהוטחו בו.
כמתוכנן, מחר (שני) בשעה 12:00 נפגין מחוץ למשרדי "הכשרת היישוב" בדרישה שגם עופר נמרודי ייקח אחריות על חלקו במצב הקשה אליו נקלענו. הסעה תצא מהכניסה לעיתון בשעה 11:15. המאבק, כאמור, נמשך בכל החזיתות הרלוונטיות. נתראה ברחובות!
בסולידריות ובמאבק,
ועד הפעולה של עיתונאי מעריב

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה דו"ח מיוחד, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

27 תגובות על עובדי מעריב לא ישבתו ודנקנר זוכה בברכת הרב

 1. שועלן הגיב:

  גמר חתימה טובה.

  אהבתי

 2. חמש שאלות הגיב:

  הרב פינטו לא היה מספיק ברור. האם ההמלצה שלו על מניות גנדן השקעות היא "החזק" או "קנה". מה קורה לכל קרנות הפנסיה שהשקיעו מכספי החוסכים – האם הם צריכים לקנות אגרות חוב נוספות של טייקונים, או שהכוונה רק למי שמשקיע אצל דנקנר? אבל הכי חשוב – מתי ניתן יהיה לממש את הרווחים והאם גם הרב השקיע מכספו הוא או רק המליץ לאחרים?

  אהבתי

  • השרוט ימליץ על שורט, אבל מי שבעניינים -ממש ממש בעיניינים…יודע שהרב פינטו צודק. טייקון שישקיע בישראל יכול לשלש את ההשקעה, לרוב על חשבון מעמד הביניים.

   אהבתי

  • אזרח במיל' הגיב:

   בקרוב הנפקה משותפת של הרב פינטו ונוחי דנקנר, אג"ח+מחילה+נחלה בעולם הבא.

   העיקר שמובטח לנו שאפילו יהודי אחד לא יהרג בגלל המצב הבטחוני. אם זו רמת התחזיות שלו, לא נראה לי שכדאי לסמוך על האנליסט היושב במרומים.

   אהבתי

  • עו"ד הגיב:

   הרב פינטו חושב שגנדן שווה 250 מיליון דולר. לכן אלשטיין רוכש 10% מגנדן תמורת 25 מיליון דולר שברקע אומר הרב פינטו שההשקעה תתכנס תחת כנפי השכינה ותוכפל ותשולש. בספרי הכלכלה זה נקרא כלכלה מטאפיזית. מאידך, הרב פינטו עצמו "שווה" 75 מיליון ש"ח עפ"י פורבס, אז אני מרים ידיים [לשמים].

   אהבתי

 3. אבי הגיב:

  באמת לא מבין מה בן צבי מחפש בכל הבלגן הזה?
  כסף הוא לא יראה מזה וגם לא כבוד אז למה לו כל זה?

  אהבתי

  • מיכאל הגיב:

   אחד הלך בעיירה יהודית ממוצעת וחיפש את יוסל'ה כהן,
   הגבאי המקומי. ראה עובר אורח תמים ברחוב:
   -"סלח לי, איפה יוסלה כהן גר?"
   -"יוסלה? האפס הזה? האידיוט הזה? עוד שני רחובות ימינה"
   הלך שני רחובות ימינה והמשיך בחיפוש.
   -"איפה ביתו של הגבאי?"
   -"הגבאי? אה, אתה מתכוון ליוסלה, השחצן המגעיל
   שבטוח שהוא יכול לעשות מה שבא לו. לך לאיזור המכולת"
   המשיך.
   -"סליחה, איפה ביתו של יוסלה?"
   -"מה אתה רוצה מהחלאה הזאת? ברח מהרמאי הזה
   כמו מאש! בית שלישי משמאל"
   לאחר עוד אנשים ועוד קללות שהומטרו על ראשו של יוסלה,
   נפגשו הוא ומיודענו. שאל האחד את יוסלה:
   -"תגיד, אתה מקבל כסף על הגבאות לפחות?"
   -"מה פתאום? אני רק מפסיד על זה."
   -"אז למה לקחת את התפקיד??"
   -"מה זאת אומרת? בשביל הכבוד…"

   כל קשר לשלמה בן צבי מקרי בהחלט.

   אהבתי

 4. פנדה הגיב:

  של מי היד עם הפלאסק (בשמאל התמונה השנייה של דנקנר-פינטו-אדלשטיין)? מה, כולם לקחו לגימונת לאחר החתימה?

  אהבתי

 5. אבבה הגיב:

  תרשו לי להזדעזע אחר כך מהמעורבות של הרב פינטו בעסקים ואנשים שאמורים לעבוד באופן רציונלי, ולשאול האם הליווי הצמוד של איש הקבלה דוד יעקובי גריה את אולמרט ביום שמחתו ("לא היו מעטפות") לא קיבל תשומת לב מספקת ואף גבה לא הורמה?
  ממה שנודע לי גריה עצמו מספר שאולמרט התעקש על כך שהוא ילווה אותו באותו יום.
  מה עובר על שועי ארצנו שהם צריכים לקשט עצמם בנוצות של קדושה אלילית?
  צפו בBOSS ותלמדו איך להיות שוע אמיתי.

  אהבתי

  • captain beefheart הגיב:

   חמור מאוד אם גם אולמרט במגרש הזה. האם אפשר לקבל פרטים מעבר לתמונה?

   אהבתי

   • אבבה הגיב:

    לא מצאתי וידאו של השידור החי מיום הכרעת הדין של אולמרט, שם "הרב" גריה נראה צמוד לאולמרט לאורך כל הזמן.
    בynet כאן תוכל לראות אותו בשתי תמונות.

    הרב גריה מספר שאולמרט פנה לעזרתו כשכל העניינים המשפטיים התחילו לסגור עליו וגריה הבטיח לו שהוא יזוכה והפרשות האלו יסתיימו בלא כלום. כאות תודה על הליווי לאורך התקופה, אולמרט ביקש, הפציר והתעקש (כך לדברי גריה) שגריה יתלווה אליו ביום הכרעת הדין.

    מי זה דוד יעקובי גריה? תושב נתניה. עוסק בקבלה מעשית. הוציא ספר או שניים בתחום. היתה לו תוכנית פופולרית ב103FM (אין לי מושג אם עדיין) בה הוא קיבל מכתבים עם בקשות לעזרה ונתן הוראות מה לעשות שלרוב הסתיימו ב"תגיעי אלי לקליניקה".

    זה באמת מפליא על אולמרט. זה מעיד יותר מכל על הבור הגדול בו הוא היה מצוי.

    אהבתי

 6. captain beefheart הגיב:

  הנפילה של דנקנר מהאולימפוס נמשכת. פעם הוא היה לוקח את השאמאן שלו לפגוש טייקונים. היום הוא נאלץ להסתייע בקשרים של הכוהן כדי לגייס כמה לירות.

  אבל למה להיות קטנוניים? רק הביטו על כף ידו של הגביר (לשעבר) הנתונה בכפו של היועץ הרוחני. כמה עידוד, כוח, רוך וחום הוא שואב מפינטו. כמה עוצמה טמונה באחיזה האבהית של יאשיהו. אפשר ממש לראות את האנרגיות הטובות שזורמות שם. ובכלל – איזו שמחת מנצחים שורה על על האירוע כולו.

  בפרוס עלינו החגים הבעל"ט גם אני אומר: נוחי – מזל וברכה!!!

  אהבתי

 7. ז'ורז' סאנד הגיב:

  שנאמר עשה לך רב.

  אהבתי

 8. חיליק הגיב:

  ככלות הצפצופים, הציווחוחים ונחירות הבוז העמוקות, העבודות פשוטות:

  בזכות יאשיהו פינטו רב חרדי-ספרדי, הזרים חסיד חב"ד נלהב בשם אדוארדו אלשטיין, כ-100,000,000 ש"ח לכלכלה הישראלית והעניק מרווח נשימה ארוך לאחת החברות הגדולות במשק.

  במילים פשוטות:
  כך הצילו שני חרדים עבותי זקן ושחורי מגבעת את כספי הפנסיה והחסכונות של אותם מחרחרים משורבבי-לשון ומזילי ריר שנאה.

  אוח, האירוניה.

  אהבתי

  • יובל הגיב:

   נו באמת…
   מה גם שכשמדובר בחוב של כ 7 מיליארד ש"ח, מה זה כבר 100 מיליון? (למי שאין כוח לעשות חשבון, מדובר ב 1.4%)
   אין ספק שהמרוויח העיקרי מכל הסיפור הוא הרב המנומר.
   מה שנקרא, גמר חתימה טובה

   אהבתי

   • חיליק הגיב:

    כדי שאבין, יובל – אתה טוען למעשה, שלחינם הטריח עצמו נוחי דנקנר עד לארגנטינה הרחוקה? שמדובר רק ב1.4% בלתי משמעותיים? שהעסקה הזו לא חשובה לגנדן השקעות?

    ראה, לי אין את הנתונים לשפוט, אני מאמין שגם לך לא. אבל העובדה היא שהרכישה הזו משמעותית מאוד ל-idb, ובמשתמע גם לך.

    כדאי שתזכור: במצב הנוכחי הכיס של נוחי=הכיס שלך. אמנם חורה לשמוע את המשוואה הזו, אך זוהי המציאות. יש שיאמרו שמדובר במציאות מעוותת, משוללת הגיון, חסרת צדק. ייתכן. אך כרגע זה המצב.

    נוחי ניצל, כפסי הפנסיה של אמא שלך ניצלו. את השיטה יש לשנות אחר שעתידה ועתידך יהיה מובטחים היטב.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    חיליק, אתה לא חש, ככה בפינות הלב, חשש נורא ואיום כשמתברר לך איך איש העסקים הגדול בישראל מבצע/מחליט/מתייעץ על עסקאות, עם כל הכבוד לחסדי שמיים?

    אהבתי

   • בזינגה הגיב:

    V – אם לשרי אריסון מותר להשתמש בחלומותיה ואף אחד לא ממצמץ, הכל מותר והציבור יקבל הכל.

    אהבתי

   • חיליק הגיב:

    א. לא אמרתי דבר בנושא זה, דיברתי על התוצאה, ממנה מתעלמים רבים כל כך.
    ב. לו החלטותיו של איש עסקים כזה או אחר היו מתקבלות לפי ׳תחושת בטן׳, היית רגועה יותר? והרי למעשה כך מתנהל עולמנו הקט, פחות או יותר.
    ג. אדוארדו אלשטיין, כך פורסם ב׳לילה כלכלי׳, הרוויח את הונו בזכות עצה שהעניק לו הרבי מליובאוויטש. לא שאני משווה בין השניים, אך לא תמיד עצה מרב גרועה כל כך.
    ד. שרי אריסון, כך זכור לי, מטורללת פי כמה. ובכל זאת עסקיה מתנהלים על מי-מנוחות.
    ה. בכלל, יש בי מעט מאד אמון בהגיון ובתבונה האנושית. בחייך, כלכלנים לא רואים את קצה אפם. סטטיסטית, אני מאמין, גם הרב האוויל ביותר צודק בחמישים אחוז מהמקרים. שווה את הסיכון במקרה דנן.
    ו. יש לי עוד כמה הגיגים, אבל הם יאלצו להמתין בסבלנות.

    אהבתי

 9. captain beefheart הגיב:

  אינני נמנה על המקטרגים הקבועים על ניר חפץ ואף ראיתי בעבודתו לאורך השנים כמה נקודות זכות. אבל מאומה לא הכין אותי לרמת הכתיבה המזעזעת שלו, כפי שנחשפה היום במעריב.
  קראו לי מיושן, אבל אני עדיין סבור שטור של עורך ראשי של עיתון, כשהוא כבר מתפרסם, צריך להיות בסטנדרט עליון. הוא צריך להיות חוצב להבות, מקורי, מפתיע ובעיקר לחשוף את רוחב אופקיו של האיש במשרה הרמה ואת אורך ראותו.
  נכון שיואב צור כבר הרגיל אותנו לכך שגם מוקיון יכול להיות עורך עיתון (ופירסם מספר טורים שתמכו בהנחה זו) אבל חשבתי שלפחות מהבחינה הזו ניר חפץ עולה עליו. בכל זאת האיש משפטן ואף הוציא לאור ספר שכתב במו ידיו.
  אין שגיאות כתיב בטור של חפץ, רק רמה פובליציסטית של כיתה ג' (שנכשלה במיצ"ב). עם זה בא אלינו "העורך הראשי"? עם "מפרסמים; משרדי הפרסום; ועדי עובדים גדולים שיגייסו אלפי מנויים; בעלי המניות של מעריב; מנויים לשעבר שיחתמו מחדש; עוברי אורח שיקפידו לרכוש את הגיליון בנקודות המכירה; ראש הממשלה; שר האוצר; שר התקשורת והרווחה; שר התמ"ת…" עם זה??? זה הרעיון שלך להציל את מעריב? למה שלא תרד ותבקש מהזכיין של אבו אדהם שעובד מולכם שיתרום לימונענע למגיהות? למה שלא תרתום גם את שיגריס למאמץ המלחמתי?
  הטור של חפץ חושף את העובדה שגם כאשר הגיע למעריב, על תקן "העורך שאולי יצליח לשנות את כיוון הספינה", לא היתה בכליו שום בשורה ניהולית יוצאת דופן. אם קריאת ההצלה האחרונה שלו נראית ככה, אולי באמת עדיף לסגור שם את כל הבאסטה.

  אהבתי

 10. דוד הגיב:

  מטרידה עד מאוד אחיזת היד של פינטו.

  אם ללמוד מהראיון המביך שלו עם אילנה דיין בעובדה, אני אלמד עליו זכות ואומר: הוא פשוט התרגש והיה חייב להחזיק במשהו.

  אהבתי

 11. מוטי רענן הגיב:

  נדמה לי שיש מקרה שיו"ר ועד עובדי מעריב, חגי מטר האנרכיסט מנסה להכשיל פה את העיסקה עם בן צבי מני סיבות
  הוא יודע שהוא בטוח יפוטר
  סיבות אידאולוגיות
  וכך הוא מנסה להכשיל עיסקה שתספק עבודה ל 1400 איש והורה לעובדים לא לשטף פעולה עם בן צבי
  זה מקובל על העובדים?

  אהבתי

 12. שועלן הגיב:

  הרב פינטו: כספם של המשקיעים בארץ ישראל יוכפל וישולש

  הרב פינטו החליט שהוא גם צריך מיתוג כמו של "הרנטגן" ומהיום כינויו "הרב פונזי".

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s