האסיר X: נניח ש

ידיעות17.2.13מעריב17.2.13

isra17.2.13הארץ17.2.13

makor17.2.13hamvaser17.2.13

עוד שבוע ישראלי נפתח עם תיקים באפלה, סוכנים בחשיכה, תיקים על הדוכן, פילים מתחת לשולחן, שרים בלי תיקים, תיקים בלי שרים, שאלות בלי תשובות, תשובות בלי שאלות, אנה נוליך את המצוקות?

מדינת ישראל נגד אביגדור ליברמן

כות' ראשית במעריב: "…עד המפתח: דני אילון", ובהארץ, שושבין ראשי בפרשיות ליברמן: "אילון: ליברמן לחץ עלי לקדם מינויים לא ראויים במשרד החוץ".
הפניית גג זעירה לע' 7 בישראל היום, שבתחתיתו ידיעה קצרה.
הפניה בתחתית שער ידיעות. כות': "על ספסל הנאשמים" | מש: "…מקורביו: הוא בטוח בצדקתו"
הידיעה עצמה בע' 8. כות' המש' לא יכולה להיות תומכנית יותר

אחרי שנים של חקירות יישב היום אביגדור ליברמן על ספסל הנאשמים | צפוי לכפור באשמה המיוחסת לו של מרמה והפרת אמונים | 'ליברמן לא חושש', אומרים גורמים בסביבתו, 'הוא בטוח בצדקתו'

מהומות ביו"ש

הפלסטינים מדווחים על מאות פצועים (מעריב, 6) בהפגנות לשחרור האסירים הבטחוניים במחנות מעצר ישראליים. שני חיילים נפצעו קל (מעריב, 6).
ע"פ ישר"ה, ע' 13, תשעה חיילים נפצעו. אין אזכור לפצועים פלסטינים.
לפי ידיעות, ע' 10, נפצעו שלושה מפגינים (ע"פ דיווחים פלסטינים). אין דיווח על פציעת חיילים. ו-ynet.
בהארץ, באתר: עשרות פצועים ושני חיילים נפצעו קל.

האסיר X

מהבוקר: אוסטרליה תחקור עצמאית את מות זיגר.
רון בן ישי: זיגר היה קורבן והאוסטרלים אשמים.

חפירת הסו"ש האינסופית שלי בענייני האסיר X.
הלאה.

http://f.nanafiles.co.il/Common/Flash/Nana10Preloader.swf

1. הראיון של אושרת קוטלר (כאן, מעל) אמש עם העיתונאי האוסטרלי ג'ייסון קטסוקיס בערוץ 10 היה בלתי נסלח. למה? כי דומה שקוטלר ומי שסייעו לה בראיון ומי שערכו אותו לא יודעים דבר על הפרשה. אשר על כן היא שאלה אותו, למשל, כשאלה פותחת, למה, אם היה לו כזה סיפור מוצלח ביד, לא פרסם אותו. השאלה כמובן מופרכת, שהרי קטסוקיס פרסם את הכתבה ב-The Age בתחילת 2010, ועל כך נכתב בכל מקום ואתר בשבוע האחרון. כמובן שזה מה שהוא אומר לה גם. אחרי פתיח מערער כזה, מה כבר נותר. אחר כך היא שואלת אותו אם זיגר היה סוכן מוסד. נו מה? הרי את כבר יודעת שכן. הרי כבר הודו כולם. מה יגיד לך?
זה שידור חי? אין עורך? עורכים? טוב, אולי טלי בן-עובדיה תטפל בעניינים. חתמה? חתמה.

1. א'. דיון קולני ועצבני ב-10 עם השר לעניינים חשאיים, דן מרידור, על זיגר. לא, כלום לא תפיקו ממנו.

2. איתן כבל דורש ועדת חקירה ומספר מה קרה כשנודע לו על הסיפור לפני שנתיים.

3. בפרס שיא הטעם הרע זוכה אמש ynet עם עיבוד תמונה אילוסטרטיבי ומטופש לסיפור זיגר.

ibudtmuna

4. יש מצב שדו"ח חקירת מותו של בן זיגר יתפרסם השבוע.
בהמשך לשאלות המעידות על חוסר בקיאות בחומר הריני לעדכן את הכותבים שהתשובה לשאלה

מדוע מערכת הביטחון הודיעה רק כעת, יותר משנתיים לאחר מותו של זיגייר, על פתיחת חקירה לנסיבות התאבדותו בחשד לרשלנות?

היא שחקירת נסיבות המוות תמה לפני חודש וחצי. אם כבר, השאלה צריכה להיות למה לקח כ"כ הרבה זמן לחקור זאת.
האנשים המסקרים את הסיפור צריכים להיות בקיאים בו לפחות כמוני. זה הרף התחתון. ומאיפה הבקיאות שלי? מלקרוא את מה שאתם כותבים.

5. אורי משגב בפוסט המשך על העציר X. כמקובל, מן הראוי היה שיביא קישור לפוסט הראשון שלו, אליו גם התייחסתי ברחבה ביום שישי.
כמה שינויים בדברי משגב בפוסט העדכני:
א. הוא מבטיח לעשות כל מאמץ כדי ליידע את הציבור בפשעו של זיגר. הקביעה הנחרצת מהפוסט הקודם, שהעבירה היא כלום שבכלום, שנגדה הכי התקוממתי בשל נחרצותה התחלפה ב:

…ייעשה כל מאמץ, כאן ובמקומות אחרים, ליידע את הציבור מה באמת היה פשעו של זיגייר-אלון. האם הייתה כאן בגידה חמורה, פגיעה אנושה בביטחון המדינה וסיכון ממשי ומיידי של חיי אדם – או שמא עבירה מתחום ההתרשלות וההסתבכות בשוגג…

ב. הוא מבטיח לחזור לענייני העו"דים שייצגו את זיגר, כמו עו"ד אלי זהר שהוא "בשר מבשרה של מערכת הביטחון" (ועדיין מתעלם מהעובדה שככה"נ זיגר הוא שבחר לעצמו עורכי דין), מה טיב השופטים שעסקו בתיק ואם היו מי שפסלו את עצמם.

ג. חוזר ושואל למה חקירת תיק נמשכה שנה וחצי (אכן שאלה שכולם שואלים), ומדוע קיבלה המשפחה מיליוני שקלים פיצויים, אם קיבלה.
מה שצריך לבדוק פה זה מה אומר החוק על פיצויים לחללי מערכת הביטחון. והרי כבר למדנו בחודשים האחרונים (ובכלל) שגם מתאבדים הם חללים. עניין נוסף הוא, כמו שאומר משגב עצמו  (וגם אני כמובן): זיגר היה נאשם אך בחזקת חף מפשע. כך שלמה לא תקבל המשפחה פיצויים?
בכ"מ, גורמים משפטיים אומרים: "לא היו פיצויים" (ידיעות, 4). לדברי הגורמים המשפטיים "לא ניתן להכריע בסוגיה עד שלא תוצג קביעתה הסופית של הפרק' בנוגע לנסיבות ההתאבדות – ונושא זה יזכה להתייחסות בדו"ח שאותו צפויים לגבש בפרק'…"
וישר"ה:

המדינה לא העבירה למשפחתו של האסיר שהתאבד שום סכום כסף ולא בטוח שאי פעם המדינה תפצה את משפחתו, במיוחד כאשר עדיין לא הוחלט אם בכלל היתה רשלנות בפרשת מותו.

6. אשתו של זיגר הייתה תחת אבטחה.
לנצור:

השכנים… הכירו את רעייתו כאם חד-הורית. איש מהם לא העלה על דעתו כי מאחורי האישה הנאה והמנומסת מסתתרת פרשה שתטלטל את המדינה כולה… האישה התנהגה באופן רגיל, כמו כל אמא. יש לה מבטא בריטי. היא יפה מאוד…

7. טוקבק מהפכני: X הוא בכלל מרגל אוסטרלי. תוס': וגיבוי מסופהשבוע.

מה בעיתונים בענייני X?
דעיכה במידת העניין.
במעריב, דיווח בתחתית השער על המיליונים שקיבלה משפחת זיגר. הידיעה התפרסמה כבר בשישי בבוקר, כך ש.
בכ"ז הידיעה מופיעה בע' 6 תחת כות' הגג "גילויים חדשים". הידיעה מצטיינת בכך שאין בה שום פרט חדש.
בעמודי הדעות כותב אדם רז שהתנהגות שירותי הביטחון היא "נורמטיבית". ד"ר צ'לו רוזנברג מסכם (אחרי שחוזר ואומר שאיננו יודעים דבר כמעט) ש:

קבלת ההחלטות בביטחון לאומי איננה תקינה. התריעו על כך רבים וטובים, אך קולם לא נשמע… המתריעים אינם אויבי מערכות הביטחון….

לידיעות יש שליחה במלבורן, ניצה לואנסטין, ולכן זו כות' מרכזית בשער וכפ' 2-3. הכות', הלקוחה מדברי עו"ד רוברט מהקהילה: "זאת פרשת פולארד שלנו".
עוד תיאורים: "…מנהיגיה של יהדות אוסטרליה אומנם ממלאים פיהם מים, אבל התושבים שופכים את ליבם הפועם במהירות…"
"אלכס, יליד ישראל,… נתקל בקשיים כאשר הגיש בקשה לחדש את דרכונו האוסטרלי… הרשויות חשדניות כעת למדי…"
"'אין מצב שעכשיו ארשה לילדים שלי לטוס לישראל'", מבהירה ברנדה".
וההורים גם יטילו "וטו, זמני לפחות, על הגיוס לצה"ל".
על חייל אחד כזה, זיגר, מסופר שכשחזר למלבורן "החבר'ה הקיפו אותו בעיניים מעריצות וגמעו כל מילה שיצאה מפיו על קורותיו כחייל".
בתשובה לשאלה למה מסתגרת מש' זיגר עונה מכר:
"יש מי שטוען כי הם שותקים בגלל שקיבלו פיצויים מישראל, אבל אין סיכוי שזה נכון… הם ירדו למחתרת… מרוב צער, אבל ובושה".
העמוד הבא, 4, עוסק בדו"ח הממשמש של נשיאת בימ"ש השלום מחוז מרכז, דפנה בלטמן-ברקאי (בתו של פר' המדינה בדימוס, יונה בלטמן, שטיפל בין היתר בחקירת כוחות הביטחון בפרשת קו 300). בכיר בשב"ס קורא לא להאמין לסיפורים: "…זיגר היה בקשר טלפוני שוטף עם בני משפחתו וזכה לביקורים…".

בהארץ כותב גדעון לוי על בידוד קטלני ואמיר אורן מעלה הצעות לסדר: מה לחקור (עם הפניונת זעירונת בשער). לא הצלחתי להבין למה הטקסט של אורן היום הוא בעצם חזרה על זה שהתפרסם ביות שישי.

בישר"ה, בעמודי הדעות כותב יוסי ביליין שהמדינה היא ששכרה את עורכי הדין לזיגר, די סומך על החלטות מערכת הביטחון והמשפט, ומסיים בהשוואה למעצרו של דרייפוס. אורי הייטנר: הח"כים מהמשאל צפצפו על החוק.
והידיעה בע' 9 על הדו"ח שיתפרסם.

הלכו לאיבוד

אונס הילדה החרדית בת החמש במודיעין עילית.
– הבטחת המשטרה על פריצת דרך בחקירת הרצח בברנוער.
הודעות על פריצה: 2009, 2010, פב' 2011 אין קצה חוט, דצ' 2012: התפתחות משמעותית. עוד שנייה נגמר פב' 2013.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

הבוקר נחשפתי לתופעה משונה בטוויטר. המון הודעות ישירות במערכת לאורך 2012 שמעולם לא הגיעו אלי. הבוקר ראיתי אותן לראשונה. ברור שמעולם לא עניתי עליהן לשולחים, שהרי לא ראיתין. כידוע אין מצב שאני לא עונה למישהו על משהו. מה רבה המבוכה, מה. לענות לאנשים על פניות מלפני שנה ויותר?

לפני פיזור

בקרוב לא נהיה, או: נהיה אחרים, ע"פ קיצור תולדות האנושות.
פוסטי הסו"ש:
האסיר X: הרפיה.
אצבעות שחורות.
תודה רבה רבה לתומכי הבלוג.
אוהבים את אזכור האותיות? לא אוהבים? חוששים מחשיפת המוסד?

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

49 תגובות על האסיר X: נניח ש

 1. אחד שיודע הגיב:

  "זיגייר שימש חפרפרת אוסטרלית במוסד מאז 2008"
  http://www.thepost.co.il/news/new.aspx?pn6Vq=E&0r9VQ=GKHH

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   תודה

   אהבתי

  • fuzzy dunlop הגיב:

   אני לא מתיימר לדעת מה עשה או לא עשה זיגייר, אבל "המקור" מהכתבה שהבאת מקשקש:

   "על פי הגורם, הביון האוסטרלי החליט להפעיל בשנת 2008 את "החפרפרת", לאחר שברעש האדמה שפקד את ניו זילנד השכנה התברר כי אחד ההרוגים הישראלים נשא חמישה דרכונים, אחד מהם אוסטרלי. הגורם הזר טען כי זו גם הסיבה שישראל התעקשה לשלוח צוות חילוץ מטעמה למרות התנגדותה של ממשלת ניו זילנד."

   תאוריה מעניינת, אלא שרעש האדמה המדובר התרחש ב-2011, ואז זיגייר כבר לא היה פנוי לרגל עבור אף אחד…

   אגב, יתכן מאוד שזיגייר מסר מידע סודי למודיעין האוסטרלי, אך מאוד לא סביר שהוא עשה זאת עוד מ-2008- אילו זה היה נכון המודיעין האוסטרלי לא היה חולם להזמינו לחקירה ולהדליף את שמו לעיתונות ב-2009. ניתן אומנם לחשוב על תרחיש קונספירטיבי בו המודיעין האוסטרלי עושה זאת כדי להסיר מזיגייר חשד, אך זה בכל זאת נשמע לי מופרך שהאוסטרלים "ישרפו" את הסוכן שלהם בעיני המוסד.

   " העיתון הכוויתי "אל ג'רידה" דיווח אתמול כי זיגייר היה חלק מהחוליה שהשתתפה בחיסול בכיר חמאס, מחמוד אל מבחוח. החיסול יצא לפועל בדובאי, בינואר 2010."

   טענה זו התבררה כלא נכונה, ולמעשה ניתן להבין בין השורות כי זיגייר עצמו כלל לא השתתף בפעילות חשאית במדינות אויב אלא רק הנפיק דרכונים עבור אחרים.

   אהבתי

 2. אלף בית הגיב:

  מה כל כך נורא בתמונה של וואינט, כפי שזה נראה, זו השתקפות של קבר אחר עם מגן דוד מהשיש של הקבר שלו, שמלוכלך קצת ונותן תחושה אפלולית, כמו כל הפרשה הזו… כזה טעם רע?

  אהבתי

 3. אלף בית הגיב:

  ומה זו התמונה הזו שצמודה לניק? זה לא אני

  אהבתי

 4. לפי מקורות קרובים עולה שכדור הארץ עומד ביומיים האחרונים בפני מתקפת אסטרואידים. כדורי אש הם עניין שכיח ונחמד. כשארבעה כאלה מתועדים בוידיאוז וזגגי רוסיה דופקים קופות היסטריות זה אמור לעשות סדר מסויים בחדשות, אבל לא. העורכים שלנו כבר רגילים לסוף העולם ורשעות כוחות הביטחון של ישראל הפושעת כפי שנחשפו בפרשת ה- X חשובים בהרבה, כי רק מבט בוחן פנימה יגלה עד כמה כחברה איבדנו את המוסר, עד כמה אנחנו רקובים, עד כמה טעינו וצריך להחזיר שטחים ולגלגל שטיחונים ולכרוע ברך לקול המואזין שמה יעלו הבריונים ויז…
  סליחה, זה הפרק הגנוז.
  קצת מוסיקת אפרטהייד לבינתיים?.
  זוכרים שלפני חודש האשימו את ברק וביבי בתכניות מגלומניות ששילמנו עליהם מיליונתלפים ש"ח ועדיין לא עובדות? הנה, רואים סימנים להתקדמות אבל אין טיפת סבלנות ואפס פרגון. לפרוייקטים לוקח זמן להגיע לשלב הניסויים. גם כשאסטרואיד ייפול "במקרה" לתוך פיר ארובת המטבח בפורדו בדיוק בביקור נשיאותי יתעסקו לי עם X והגלידה של מעון הביבי. כלבי השמירה עאלק.

  אהבתי

 5. אלף בית הגיב:

  הבנתי אותך

  אהבתי

 6. אמינות הגיב:

  הרב הראשי לצה"ל לשעבר – מאיים לקחת את החוק לידיים ולנקוט באלימות קשה כנגד פעילי ימין קיצוני .
  http://www.kipa.co.il/now/50955.html

  נפל דבר בישראל .

  אהבתי

 7. JewBoy הגיב:

  עוד שבוע ישראלי נפתח עם תיקים באפלה, סוכנים בחשיכה, תיקים על הדוכן, פילים מתחת לשולחן, שרים בלי תיקים, תיקים בלי שרים, שאלות בלי תשובות, תשובות בלי שאלות, אנה נוליך את המצוקות?

  איזה משפט פתיחה פצצתי!

  אנא נוליך את המצוקות? לפריזר!
  ממש מעבר לפינה יש את אנדרי. ממליץ להתאמץ בשביל אייסברג.

  אהבתי

 8. עו"ד הגיב:

  הערה של משגב, בעקבות תגובה של מגיב, לפיה מדובר היה בעציר (לא הורשע ונכלא עפ"י הכרעת הדין וגזר דין) ולא אסיר – נכונה.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אין מחלוקת, וברור לכותבת שורות אלו שזה הדבר גם מבלי שיתוקן א"מ.
   הכות' והכינוי "האסיר X" הם שמה הספרותי של הפרשה.

   אהבתי

   • עו"ד הגיב:

    אין מחלוקת שמדובר בשם ספרותי, אלא שהספרות לא היתה נפגעת אם היתה מיישרת קו עם המינוח המשפטי ומכנה את הפרשה – העציר X. כך לקידר היה מינוח משלו, לזיגר מינוח משלו, והבא בתור? אני לא מתיימר לפתור את כל הבעיות בכותרות.

    אהבתי

 9. חייל זקן הגיב:

  תשובות בלי שאלות…

  למשל, הניסוי הגרעיני הצפון קוריאני. זוהי פעולה שחושפת שוב את עיוורונו של המוסד בתקופת דגן. כזכור, ישראל הופתעה לפני מספר שנים מהסכם שנחתם בין האמריקאים ללוב על הפסקת הפעילות הגרעינית שלה, שהתבססה על טכנולוגיה פקיסטנית. כעת שמו הצפון קוריאנים פצצת גרעין על המדף, ליד המדף של הטילים הבליסטיים ארוכי הטווח. בנסיבות אלו פגיעה בפעילות העשרת האורניום של האירנים היא חסרת משמעות, אבל סכנה גרעינית היא עניין פעוט בהשוואה לשבירת שמירה של סוהר שב"ס.

  אהבתי

 10. אבשלום הגיב:

  אושרת קוטלר היא "עיתונאית" שמקסימום יכולה להחליף את דנה רון בתכנית הבוקר שלה. לא יותר מזה.

  אהבתי

 11. שולמית הגיב:

  תודה על ריכוז הפרסומים בענינו של X.

  אהבתי

 12. שר החוץ הגיב:

  בפרשת ליברמן צריך להבחין בין שני ענינים, שנראה שמשמשים בערבוביה בשיח:

  הראשון – קשריו של ליברמן והעברת החומר בעניני חיקור הדין שלו עצמו מהשגריר אליו. הכל לכאורה, אבל מאחר והשגריר כבר הורשע, אין יותר מדי יכולת תמרון כאן. גם אם ליברמן לא קידם אותו אח"כ בגלל זה, זה לא תקין ועליו להיות מורשע בכך.

  השני – והוא הבעייתי, הוא אמירות כגון "ליברמן לחץ עלי למינויים". אז כשר חוץ בעצמי, הרשו לי לעדכן: ועדת המינויים במשרד החוץ מורכבת מנציגים שונים של המשרד: ועד העובדים (שפועל מאינטרסים שבינם לבין "ראוי" אין דבר וחצי דבר, ושיקוליו נוגעים בעיקר לוותק, צדק תעסוקתי וכח לעובדים), הנהלת המשרד (מנכ"ל, סמנכ"ל, שגם להם לשכה ואג'נדות משלהם, והעובדה היא שמינויים בהם הם חפצים עוברים או יותר גרוע, לא עוברים אם אינם חפצים בכך), נציגי ציבור, יועץ משפטי (שאין לו קול כמובן), וכן, גם השר או נציגו.
  לכולם יש אג'נדה. מה שנכון לועדה למינוי שופטים נכון גם לועדה למינוי שגרירים.
  אם המינוי לא במקום, כשלו במינוי כלל הנציגים ולא רק השר או נציגו. ויש לי חדשות נוספות: יש המון מינויים לא ראויים. המון. זו פוליטיקה ארגונית וכך זה עובד.
  ודגש אחד לסיום: השר אינו שולט בועדת המינויים. מעולם לא שלט, ולעולם לא ישלוט. כוחו רב אך מוגבל. אם היה שולט בועדה זו, לא היה צריך להקצות לו מכסה של מינויים פוליטיים בכלל, הוא פשוט היה מעביר אותם בועדה.

  אה, ולסיום, לא יודע אם יש בכך איזשהו מנגנון ביקורתי, אבל כלל המיניים כפופים לאישור מליאת הממשלה. וכך נעשה במקרה זה.

  אהבתי

 13. איזוליר בנד הגיב:

  "הארץ כותב גדעון לוי על בידוד קטלני ".
  אז תדבר עם אנשי מוסד, ששנים! מחייהם חיו בבדידות מוחלטת בארצות שלא ידעו לדבר מילה משפתם,לא יכלו לצאת מהבית(או המלון),לא יכלו לטלפן, לא ראו את המשפחה….תברר אומלל שלי, תברר…
  גם אני הייתי בארסמוס(בת משפחתי רופאה שם) אין בישראל(לא כולל תלביב) בי"ח עם תנאי מלכות כאלה.
  תילל ,מה אתה יודע מה עוברים חולים כמוך, בבתתי חולים בפריפריה בישראל הם כבר לא חיים בשביל לספר לך, להם לא היה כסף לארסמוס….

  אהבתי

 14. "מעלי" הגיב:

  כי שינית את ההרשמה….ועוד. 😛

  אהבתי

 15. אחד שיודע הגיב:

  סיפור הכיסוי שהוכתב לאשתו של זיגייר אומר דרשני.
  ראו כאן, השוואה למקרה קלינגברג:
  http://www.hakafe.com/thread23482.html

  אהבתי

 16. לחם הגיב:

  נחום ברנע, ולא בפעם הראשונה, מנהל את העולם. הוא המליץ לאנשיו של אובמה שהנשיא האמריקאי ינאם בכנסת והם רשמו זאת לפניהם. אני לא מבין מאין נובעת היהירות. הבן אדם אשקרה משוכנע כפי הנראה שלעצותיו של עיתונאי בעיתון שבמימדים אמריקאים הוא קטן ולא חשוב, יש איזשהו משקל בבית הלבן. אם זה לא היה עצוב זה היה קאלט…

  אהבתי

 17. שועלן הגיב:

  זו הכתבה המקורית של קטסוקיס מפברואר 2010.

  אהבתי

 18. שועלן הגיב:

  ההגדרה "מרגל אוסטרלי" כנראה קיצונית מדי, אבל אכן יש מצב שהוא הוכפל ע"י הביון האוסטרלי לאחר שנחשף.

  אהבתי

 19. שועלן הגיב:

  כמובן שידידנו יהודה בלו הוא זה שחשף את כל הפרטים כולם, עוזר לשלטונות, לכתבים ולמי לא.
  הוא גם טוען שהוא התראיין על כך בטלוויזיה.
  איפה? מתי? מישהו ראה?
  היתכן שהוא יצא מהמחילה, או שזה עוד אחד מהשקרים הלבנים שבתיבתו?

  אהבתי

 20. הו, שרה הגיב:

  סילברמן. למי צריך להתפלל, בכדי שירשו לך להתפלל.

  אהבתי

 21. דוד הגיב:

  במיוחד בשבילך, זה הרגע התפרסם: "המשטרה סגרה היום באופן סופי את תיק החקירה בעניין האונס, לכאורה, של ילדה בת חמש בעיר החרדית מודיעין עילית לפני כשבועיים וחצי. צוות החקירה קבע חד משמעית כי לא היה אונס, וכי רכזת הגננים שדיווחה על המקרה – שיקרה."

  אהבתי

 22. פטיש רועם הגיב:

  יש מנהג בעיתון הארץ ,פעם או פעמים בשבוע הם מוצאים איזה שהוא זקן מהשמאל מישראל או מח"ול מראינים את האדיוט שמצהיר שהוא נגד הכיבוש ואז נותנים לו באתר כמה ימים או שעות
  סביר היה להניח שאחרי 50 זקנים שהןא נגד הכיבוש הנושא ימוצא,אבל את המנגינה הזו אי אפשר לעצור
  יש לי רעיון לעורך האתר
  תביא פעם מי שטוען שיו"ש זה חלק מישראל,אז אולי מישהו יטרח ויקרא את היובש הזה

  אהבתי

 23. פטיש רועם הגיב:

  אין מצב שהכתבה הזו תופיע ב וואלה הארץ או Y NET או מאקו
  http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/437/108.html?hp=47&cat=307&loc=14
  יש רק אתר חדשות אחד מאוזן ברשת בישראל

  אהבתי

 24. פטיש רועם הגיב:

  הנוכלים בY NET החליטו שאינדונזיה עם 200 מיליון איש היא הדמוקרטיה הגדולה בעולם ולא הודו עם מיליארד ומעלה מיליון איש
  וזה רק בכותרת של הכתבה,מה עוד שקר בכתבה?
  http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/437/108.html?hp=47&cat=307&loc=14

  אהבתי

 25. captain beefheart הגיב:

  שמוליק קראוס 😥

  אהבתי

 26. יומטוב הגיב:

  סוגיית האאוטינג חוזרת: ב"שישבת" (ישראל היום) האחרון, פרסם ערן סויסה כתבה די חיובית על הידוענים פה שיצאו מהארון, וזאת אפרופו – כפי שמתחילה הכתבה – ח"כ חדש שהוא הומוסקסואל בארון וסלב-על (עבר) אחר שגם באותו סטטוס. על הח"כ זועם שם כדרכו גל אוחובסקי, אף שמצהיר שפרש מעשיית אאוטינגים למיניהם. לגבי הידוען, מצוין כי אתרי רכילות פרסמו אודותיו לאחרונה אייטמים מרמזים.

  בוואטספים השמות כבר רצים…

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s