אצבעות שחורות 27.9.13

מהנעשה בסו"ש

– מועצת הביטחון של האו"ם אישרה את השמדת הנשק הכימי בסוריה.
יוסי ורטר: למה נתניהו טס להרוס את המסיבה (ס). הכי אהבתי את הביטוי: "המלך מתגרען!".

נתניהו נוסע ל…עצרת הכללית של האו"ם ולפגישה עם… אובמה בבית הלבן… בתחושת שליחות יוקדת… נחוש לשפוך …מי קרח, על הרומן המלבלב שנרקם בין המערב… לאיראן …מצויד בחומרים מודיעיניים שמעידים כי גם תחת רוחאני איראן מקדמת, כדרכה, פעילות טרור עניפה… הוא יצביע …על שורה של "שקרים גסים" בראיון שנתן רוחאני ל…אן־בי־סי … הוא ימתח קו ישיר בין תרגיל ההונאה שעשתה צפון קוריאה לארה"ב לפני שמונה שנים – תרגיל שהחל בשיחות על גרעין אזרחי והסתיים בפיצוץ גרעיני רב רושם – למשהו החדש שכביכול מתחיל עכשיו באיראן.

– רוחאני מודה לחבר'ה לפני הנסיעה לשדה התעופה.
– מנכ"ל טוויטר, דיק קוסטולו על ציוצי רוחאני.
(ותודה לשטוטית, קשבת ולווט בטוויטר).
אובמה מספר על שיחת הטלפון שלו עם רוחאני. וסיכום של הארץ.
– בשער ישר"ה של שישי כינה דן מרגלית את נאומו של רוחאני מעשה הונאה. מעניין אם אחרי השיחה בין אובמה לבינו הוא יחזור בו.

– בימים הקרובים יופחת מינון תרופות ההרדמה הניתנות לרב עובדיה.
– שמעון פרס ביקר בבית משפחתו של החייל שנהרג בחברון, גל קובי, ואמר להם שהוא היה גיבור.
מן הסתם איש לא ביקר בבית הוריו של תומר חזן.

חדשות מעיר האורות הכבים:
לפני כמה ימים התפרסם המבזק הזה ב-ynet.

02:07 גבר נפצע קשה מירי ברחוב היבנר בפתח תקווה. צוות מד"א ירקון הוזעק למקום ומבצע בו החייאה. נסיבות הירי לא ברורות.

מתברר שמדובר בהתאבדות: רופא, מנהל מחלקה בבית חולים במרכז הארץ גילה כי חלה באלצהיימר, ירה בעצמו וקפץ מהבניין בו התגורר (לוודא הריגה) כדי לא להיות לטורח על המשפחה (ידע אישי).


סופשבוע ראשון של אחרי החגים, שעדיין נבלע בשצף שלהם, ועדיין חלק מהגשר הארוך שהחל ביום רביעי. רוב המוספים שאתם קוראים היום נסגרו בתחילת השבוע במקרה הטוב, כך שאין מה לבוא בטענות על שום אי עדכון שהוא. בקושי הצליחו להפיק כמה עמודי חדשות רלוונטיים. מה גם שכולם כולם מותשים מהחגים הללו. יש לזכור שלקראת תשרי מגיעים למערכות כולנה לוחות זמני הסגירה המוקדמים של כל המוספים והעיתונים והתוכניות, וכולם מייבבים יומיים, מה נעשה ואיך נצליח וזה לא אנושי וזה. וזה נכון, זה באמת כך: לגמרי לא אנושי וזה. כך שיש להתייחס בהבנה. תגידו: אבל מה, אנחנו משלמים פחות בגלל שהם עובדים יותר ועלולים לשגות או לא לספק את כל הסחורה? נווווו. התשובה ידועה.

המוסף לשבת/ ידיעות

כל מי שחזרו מחו"ל ומהחולה שאלו אותי: אז מה קרה עם החייל ההוא מפ"ת? איפה זה קרה? בעמאן? ואני: לא מפתח תקוה, מבת ים. לא עמאן אלא בית אמין.
בכיצור, לכל אלו וגם לי, חשבתי לעצמי, עודד שלום (עם צילומים של טל שחר) יביא תשובות. ובכן לא. הכתבה מתארת את האזור, את הגדר המחוררת דרכה נכנסים ויוצאים שב"חים, לא רק ברגל אלא בכלי רכב לא זעירים. וגם את המסעדה המשגשגת בבת ים, צחי בשרים, וגם את הבניין בו גרים הפועלים של צחי אנטבי (לא ענתבי?), הבעלים.
תשובות למה שאירע בין נידאל עמאר לתומר חזן – אין. מן הסתם צווי פרסום אלו ואחרים, חקירות שלא תמו, ועוד.
גם לא אזכור לסקופ של ישר"ה מתחילת השבוע, על החיפושים אחר האוצר, סקופ שלא היה לו פולואו בשום מקום אחר (ותקנוני אם אני טועה) וגם לא בישר"ה עצמו.

ולווּט מתוך המדור של סיון רהב-מאיר:
hamodia27.9
אם הוראה כזו הייתה יוצאת לעיתונים החילוניים, שום עיתון לא היה מודפס. שום כתבה. שום עמוד.

מוסף הארץ

ניסיתי להבין מהי השטיפה האנרגטית (ס) של ד"ר נאדר בוטו מתוך הראיון איתו. נכשלתי.
הנה ההסבר כלשונו.

…משבר נפשי לא פתור יוצר דיסוננס במערכת. אני דוחה מעלי דבר מסוים. יש משהו מאיים, והדבר המאיים הזה גורם לי להרגיש לא טוב, משום שהתדר של האנרגיה בשדה מסביב, שאני מכנה אותו נשמה, מתחיל להיות לא תואם לתדר של הגוף. מה זה גוף פיזי? אנרגיה בתדר מסוים. עכשיו, אם התדר של השדה מסביב לא תואם לתדר של הגוף, מתחיל destructive interference. התאבכות גלים הורסת. גל הורס גל ומשנה את התדר של החומר. ברגע שהתדר של החומר השתנה, המבנה והפונקציה שלו משתנים. הכל תלוי בתדר… להרבה אנשים יש הרבה משברים. אז למה לא כולם חולים? משום שכדי שתהיה מחלה אנחנו צריכים שני תנאים: הראשון זה הסטרס שנוצר בעקבות משבר. או אפילו סטרס יומיומי כרוני ללא משבר. השני זה מצב אנרגטי נמוך, כלומר מערכת ההגנה אינה מסוגלת להתמודד עם הגירויים הפנימיים או החיצוניים בצורה יעילה ואז מתחיל אפקט הדיסוננס להשפיע על הגוף.

אני מקבלת לחלוטין את השפעת המתח על הגוף, שלא לומר חשה זאת בעצמי. אבל זה כל מה שהצלחתי להבין.
ויש בכתבה גם טיובית פרסומית ולא קשורה.

musaf28.9
הכתבה המרכזית: חיים לוינסון (ס) מדווח משטח 918 בדרום הר חברון. מתיישבים (פלסטינים) חדשים? מה פתאום.

שטח אש 918 הוא מיקרוקוסמוס של מלחמת ההתשה שמנהלת המדינה בעזרת המתנחלים בדרום הר חברון, מלחמה שמטרתה לצמצם את שטח המחיה של הפלסטינים במקום. 1,300 איש מתגוררים במרחב כולו ‏(300 מהם אינם נמצאים בסכנת פינוי‏), המשתרע במורדות הר חברון בואכה בקעת ערד. 12 התיישבויות יש במקום, 8 מיועדות להריסה. בעידן התקשורת המהירה כבר לא נעים להרוס כפר שלם. יש יותר מדי מצלמות בשטח, נוכחותם של ארגוני זכויות האדם ותשומת הלב של האיחוד האירופי מורגשות. ההתשה אמורה לגרום לתושבים לחפש לעצמם חיים טובים יותר במקום אחר. אם לא יצליחו בכך, לפחות יצמצמו את שטח המחיה שלהם. אין תעלול ביורוקרטי שהמדינה לא נוקטת כדי להתיש את התושבים המקומיים. הבעיה של שטח האש היא ייחודית, אך חלק מהקונטקסט הכללי של המתרחש מדרום לעיר חברון. גם על רקע ההוויה הכאוטית ביהודה ושומרון, בולט אזור דרום הר חברון בחריגותו. התושבים שם מתגוררים ברובם בשטחי C הנתונים לשליטה מלאה של המשטר הצבאי. הם אינם מאורגנים פוליטית. גם התושבים הבדואים וגם הפלאחים לא מתעניינים בפוליטיקה של לאומים, לא מאוגדים ולא בנויים למאבקים ציבוריים.

ישראל השבוע/ ישר"ה

israhashavua27.9

אהבתי את השער של המוסף, ואת כינון הכתבה (בועז ביסמוט), המזכירים שהטרור היכה בעולם כולו השבוע. יותר מ-200 איש נרצחו בקניה, ניגריה ופקיסטן. בישראל: שני חיילים.

דרור אידר נגד הערוץ הראשון, ויש לו גם הצעה נדירה:

…הטענה העקבית שלי היא שבצד המגישים והשדרנים יש להציב אחרים בעלי עמדות הפוכות. הדבר בולט במיוחד לאור העובדה שרוב הציבור היהודי בחברה הישראלית אוחז בהשקפות שמרניות, ימניות, מסורתיות. אין לזה ביטוי מספיק בשידור הציבורי (שלא לדבר על השידור המסחרי, אבל זה עניין נוסף). אנקדוטה מעניינת אפשר למצוא בהודעת ועדת התוכן של רשות השידור. זו דחתה ברגע האחרון את תוכנית הסאטירה "לאטמה" בטענה התמוהה שהתוכנית אינה עומדת בהגדרות של "תוכניות בעלות ערך ציבורי לטווח ארוך". האם השמעת הקול המושתק של רוב הציבור בערוץ הממלכתי לאחר שנות דור אינה עניין בעל ערך ציבורי לטווח ארוך?
כל ערוץ טלוויזיה שיבקש להתחרות מול ערוץ 2, יוכל להצליח לוּ יעשה מעשה רשת החדשות פוקס… התרגלנו עד לזרא בתוכניות אקטואליה המציגות כמה עיתונאי שמאל ובמקרה הטוב אחד מימין לרפואה. כעת, חִשבו על תוכנית אקטואליה אחת…שבה יהיה רוב למגישים או לעיתונאים השמרנים; הרי זה יהיה מקרה "אדם נשך כלב"! כולם ירצו לצפות בפלא… רוב המכתבים והתגובות שאני מקבל על טוריי, מתמקד לפני ההתייחסות לתכנים, בעצם השמעת הקול הזה. יכולים עמיתיי בתקשורת לומר שאין כאן פוליטיזציה אלא מקצועיות גרידא, אבל אי אפשר להתעלם מהתחושה העמוקה בחלקים ניכרים של החברה הישראלית, שהקול הפוליטי והתרבותי שלהם מושתק. במקום להתווכח, אפשר לנסות.

קולנוע

אורי קליין על כנס העתידנים של ארי פולמן.
ממה שקראתי, המבקרים (דורון פישלר, עין הדג, נחום מוכיח, מעריב, שמוליק דובדבני, ynet, רוזבאד, רון שוורץ, גלובס) נוטים לחלק את הסרט לשני חלקים, להתלהב מהראשון, ולהתלונן על חלק האנימציה הבעייתי.

צרות בכותרות

אני קוראת את הכותרת הזו בע' 12 בהארץ ואומרת לעצמי: מה? עוד רב מאושפז?
וככה קראתי את הכותרת:
הסיכוי לשיפור גדול
במצב הרב יוסף קלוש
(כלומר יוסף שם פרטי, קלוש שם משפחה).
kalush

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

romeorose
אני ממשיכה במעקב אחר רומאו רוז, Sleepless in Austin המחפש חברה (68 מיליון ו-800 אלף אזכורים בגוגל תוך שלושה ימים).
עיקר האש שספג היא כי אמר שנשים שחורות הן מחוץ לתחום עבורו. הו, הצביעות האמריקאית.
אני לא בטוחה שאישה שחורה שהייתה אומרת שהיא לא רוצה חבר לבן הייתה זוכה לאותו יחס. רוז אומר דברים דומים. ב-NBC ניסו לאמת את שמו, ולא מצאו שום רישומים עם השם הזה, או עם שם נוסף שלו.
רוז אומר שקיבל יותר מ-150 הודעות קוליות ויותר מ-2,000 הודעות טקסט בעקבות אתרו, ב-12 השעות האחרונות. רק לא ברור איזה סוג של הודעות, והאם יש ביניהן הצעות לדייטים.
מה שמדהים זה שאף אתר ישראלי עוד לא כתב עליו.

במקרה שלא התעדכנתם ביממה האחרונה: פייסבוק מאפשרת לערוך סטטוסים.

irchi

לפני פיזור

היום יגיעו הטיסות האחרונות של כל מי שברחו מפה בחגים. ממחר מחזל"שים בגדול. אין הנחות, אין שחרורים. יש לכם המון עדכונים בבלוג על כל מה שהתרחש פה בחגים בלעדיכם. בוחן פתע בשני בבוקר.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה אצבעות שחורות, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

82 תגובות על אצבעות שחורות 27.9.13

 1. rni22 הגיב:

  הרופא מפתח תקווה גם ירה בעצמו וגם קפץ ממרפסת ביתו? טכנית איך זה אפשרי? או שהוא נעמד על אדן החלון ושם ירה לעצמו ואז אוטומטית הוא גם נופל?
  בכל מקרה, מדובר באדם אמיץ. הוא הרי מנהל מחלקה והוא יודע מה זה להיות חולה סיעודי במערכת הרפואה בישראל. עדיף כבר גיהנום.
  הוא חסך לעצמו ולמשפחתו הרבה שנים של כאב שבסופם היה מקבל את אותה תוצאה שהגיע אליה כבר כעת.
  ולמה שהמדינה לא תספק שירותי התאבדות לאלה החפצים בכך? למה עדי טלמור ז"ל היה צריך להרחיק עד שוויץ ולשלם המון כסף כדי שיעילו להמיתו ללא כאב?
  יש אנשים חולים במחלות סופניות שרק הפחד מכאב מונע מהם להתאבד. או יותר גרוע – חוסר אפשרות פיזית לעשות זאת.
  והמצב הזה יכול להימשך שנים. אז בשביל מה ובשביל מי זה טוב?

  אהבתי

 2. japan הגיב:

  בני ציפר אף פעם לא יציב. הפעם הוא כותב בגנות האהבה הגלותית של ה״אומנים״ הישראלים לברלין. הכתבה חסומה אבל למי אכפת מהכתבה אם הטוקבקים פתוחים. יש שם מישהו שממש נשמע ״עובר אורח״.

  http://www.haaretz.co.il/magazine/zifferland/.premium-1.2127020

  קשה היה שלא להבחין בשביעות הרצון הכללית, הנלהבת, שבה התקבל השבוע בארץ ניצחונה שלאנגלה מרקל בבחירות בגרמניה. מי שמבוגר מספיק לזכור את הימים – הלא רחוקים כלל – שבהם ישראלים ירקו על הארץ וקיללו לשמע עצם המלה גרמניה, יכול רק להשתאות אל המהירות שבה עמים שוכחים, מעדכנים או מרעננים את זיכרונם הקולקטיבי לפי נוחותם. גרמניה נחשבת היום בעיני ישראלים לידידה ותיקה ואוהבת, שרק שפכטל יוכל להפריד ביניהם לבינה. ברלין נהפכה למחוז החפץ החשוב ביותר של צעירים ישראלים, ודרכון גרמני נעשה יעד נכסף שלמענו ישראלים יהיו מוכנים לדרוך על גוויות באופן הכי סימבולי של המלה.

  מעט מאוד מדברים על כך שגם הרחוב הגרמני וגם השמאל העירוני הליברלי, מחזיקים בבטן המון טינה לישראל, כל קבוצה מסיבותיה שלה.

  גם בגרמניה הכל בסדר, חוץ מזה שכאשר אתה נוסע לפעמים ברכבת התחתית בברלין המעטירה, עולים נוסעים שנדמה לך שלא חסר הרבה כדי שהם יתקעו בך סכין סתם כך. מפני שהם מיואשים, או מפני שמשעמם להם.

  אהבתי

  • ziki הגיב:

   אם זה היה תלוי בציפר
   הם היו עוברים לאיסטנבול.
   מאידך, אף אחד לא יקח ממנו את המוסף הספרותי שרק בגללו כדאי לחתום על העתון.

   אהבתי

  • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

   שרות לקוראי הבלוג.
   הנה הכתבה פתוחה. נכון לעכשיו.

   אהבתי

   • japan הגיב:

    בבקשה, איך עשית את זה? בפורמט הרגיל זה לא פתוח

    אהבתי

   • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

    רק להסתכל בלינק ולהשתמש באותה תחילית פרט למספור הסופי המשתנה.

    אהבתי

   • japan הגיב:

    עשיתי אבל הוא חזר לפורמט הרגיל וגם כששלחתי מהאפליקציה של האיפון היא שוב נפתחה בפורמט המוגבל

    אהבתי

   • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

    נכון לעכשיו, הקישורים הללו עובדים בטוח מהמחשב הביתי. אולי גם בצורות התקשרות נוספות. לא יודעת.
    בעקרון כל אתר הארץ, למיטב ידיעתי ונכון לעכשיו, פתוח לבעלי אייפון אבל אין לי מושג איך מגיעים לשם עם האייפון כי אני אייפוןלס.

    אהבתי

  • japan הגיב:

   זוכרים את ההושענות וההילולות של נרי ליבנה על שני בניה הברלינאים? במשך שבועות היא התפארה במזלם שמצאו את הנתיב להצטרף לעלית והיא עצמה החלה ללמוד גרמנית יחד איתם.

   היום היא פירסמה את תמונתו של אחד מבניה ש״חזר מברלין״. והנה היורש נראה בדיוק כמו שאתם מצפים מברלינאי ישראלי. ***

   אהבתי

   • iddot הגיב:

    יפה?!?

    "על טעם וריח…" וכו' – אבל בעיני הוא יכול להיות באבון. ואפילו לא זכר "אלפא".
    אבל אני בעוונותיי גם גבר וגם סטרייט.. 🙂

    אהבתי

   • japan הגיב:

    עידו, ח״ח על האומץ לפרסם את דעתך בדף הפייסבוק שלה.

    אהבתי

   • iddot הגיב:

    "אומץ"??

    פגשת פעם אמא שלא חושבת שה"מאמי" שלה הוא "הכי בעולם"?
    אז – לפעמים הן צריכות "איפוס" קל…:-)
    למרות ששוב אני אומר: על טעם וריח אין להתווכח.
    ואני מעולם לא עשיתי "חשבון" לאיש – כשמדובר בטעמי או דעותיי.
    ירצו – יאכלו.
    לא ירצו – לא יאכלו.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    איכס.
    מישהו יכול לדמיין אבא שמעלה תמונה של הבת שלו וכותב כך, ואז כל החברים שלו אומרים ווי ווי איזה כוסית אם הייתי צעיר ב30 שנה מה הייתי עושה לה?
    אני מבין שזה סוג הנימוסין המתבקש בפייסבוק (כי מי שלא יזיל ריר לפי פקודה הוא לא מנומס) אבל באמת שיש גבול.
    איזה כיף שלכן מותר לעשות ולכתוב מה שבזין שלכן, ואנחנו צריכים ייעוץ משפטי על כל סטטוס שכזה.

    אהבתי

   • japan הגיב:

    ***

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    הומופוב. לא פה.

    אהבתי

   • tamar הגיב:

    לא הבנתי את התגובות הדוחות של japan. "קרוע ובעל מבט רדוף"; "סמרטוטר עם מבט סוציומטי בעיניים". למה הרפש הזה? האם מדובר בצורר? ברוצח סדרתי? באדם שפגע אנושות בך או בקרובים לך? ששבר את ליבך?
    על מה ולמה האלימות הזו?

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    כן, שוב תקפה מאניה את התגובות, שוב אנשים מנכסים את הבלוג כדי להפיץ את הגזענות הבוטה, האייג'יזם המשתולל, ההומופוביה החולנית ושאר הדעות הימניות ההזויות שלהם.
    צריך להדק את החבל שוב.

    אהבתי

   • iddot הגיב:

    נ.ב. ולמען הדיוק וההוגנות: גם בגלל המוסף בסופ"ש שזוגתי מאוד אוהבת. (וגם אני מוצא בו פה ושם כתבה ששווה להניח עבורה את הישבן על הכורסה)

    אהבתי

   • iddot הגיב:

    זו תגובה על עניין אחר שמשום מה "נתקעה" פה. לעניין הכתבות הסגורות ב"הארץ".

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אוי, צריך מאוד להיזהר עם עריכת התגובות בפייסבוק.
    מסתבר שיש סימן שאומר שהסטטוס נערך, ואם לוחצים עליו רואים את המקור.
    למשל אחד בשם עידו טל כתב שם:
    יפה?! באיזו קטגוריה בדיוק? 🙂
    כשלפני העריכה היה כתוב:
    יפה?! בבון צעיר.
    מה שנכון נכון.

    אהבתי

   • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

    מן הסתם זה נעשה (נערך) בכוונה.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אוי זה יכול להיות גאוני.
    לפתוח פרופיל פייסבוק שכותב לכולם כמו שכולם כותבים בפייסבוק, אבל בתוך העריכה מסתתר מה שהוא באמת חושב.
    תחשבו לעשות פרופיל כזה שמתכתב כך עם פוליטיקאים ושאר אושיות ציבור (כשכמובן לפיד הוא קורבן אידיאלי למתיחה).

    אהבתי

   • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

    בוקר טוב אליהו.
    אצלי זה בשימוש כבר יובלות.
    ובפרופיל הקבוע.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    כל הכבוד לך, במיוחד כשהאפשרות לערוך סטטוסים קיימת בערך 24 שעות.

    אהבתי

   • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

    בפוסטים זה יומיומיים אבל בתגובות זה כבר זמן רב.

    אהבתי

   • Toferet Ani Vetoferet הגיב:

    יצאת 'שוב' חתיך.
    *(חתיך, איזו מילה חטיארית).

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    להיפך. אם הייתי חתיך הייתי בפייסבוק.

    אהבתי

   • japan הגיב:

    שועלן, עידו טל זה כנראה iddot

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    יצאתי חתיך 😳

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    1. דעתי על הורים וילדים בתקשורת ידועה. מן הסתם דומה לדעתך.
    2. יחד עם זאת, אולי הילד ביקש מאמא למצוא לו כלה מקומית. כבר שמעתי על דברים כאלו.
    3. אין להשוות את המילה "חתיך" למילה "כוסית". זה לא דומה ולא מתקרב.
    4. אף אחת מלהקת המעודדות של נרי לא כתבה "וויי וויי וויי אם הייתי צעירה ב-30 שנה מה הייתי עושה לו".
    (חוץ מאחת עם איזו שטות על לשון שנדבקת למסך, ואני מבינה שהכוונה לנשק וירטואלית את פניו הנאים לדעת אמו).
    אין סיבה לעוות את המציאות במקומות שהיא ממילא מעוותת, וזו לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה (לא שאתה היחיד).

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    יש גם את:

    וואלה- למה אני לא צעירה ב-50 שנה ???

    בכל מקרה, לא משנה כמה האמירות בוטות או לא, יש אווירת גנג בנג מעושה.
    מזמין אותך לחטט בכל פייסבוק ולמצוא לי אבא אחד ששם פוסט כזה על הבת שלו ומזמין את כל החברים לרייר.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    זו אזהרה ראשונה ואחרונה: לא מוכנה לתגובות הדוחות שלך יותר.
    “סמרטוטר עם מבט סוציומטי בעיניים” תקרא לבן שלך, לאחיך, או לאבא שלך. או לשלושתם ביחד.

    אהבתי

   • tamar הגיב:

    שלחתי כרגע, ורק עכשיו רואה שהגבת..

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    אל תדאגי, ממילא מי שזה מיועד לו בכלל לא מבין מה אני רוצה מחייו.

    אהבתי

 3. עטרה הגיב:

  הראיון עם ד"ר נאדר בוטו מסקרן בטירוף, אבל כששלחתי העתק שלו בהתרגשות לחברה ידועת חולי, ענתה לי כך: "הייתי אצלו לפני שנים יחד עם אימי חולת הסרטן ושתינו, כל אחת עם מחלותיה הכל-כך שונות, קיבלנו אותו טיפול – חוקן קפה מזעזע, שכמעט הרג את אמא שלי. אני שרדתי :). הוא איש נחמד ומלומד, אבל גם הבין את הדרך הקלה לעשיית כסף".
  לי זה נשמע מוזר, כי באתר שלו כתוב שהוא מעביר סדנאות ל"שטיפה אנרגטית" ושכל אחד יכול לעשות את זה לעצמו לפני השינה. האמנם חוקן קפה? אם מישהו פה יודע משהו, שישרוק

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אבל נראה לי שכבר יש לך תשובה מפי הסוסות.
   וגם: "שטיפה אנרגטית" זה חוקן? למה לא לכתוב במפורש?
   וגם: מי הטיפש/ה שיעשה לעצמו חוקן עם קפה, סליחה?
   ובקיצור: הלקוחות אשמים.

   אהבתי

  • הינשוף של מינרווה הגיב:

   מהציטוט בפוסט זה נשמע כמו גיבוב שטויות. כפי שאמר פעם אחד, לא פחות מוכשר מד"ר בוטו, על אחד אחר, אפילו יותר לא פחות מוכשר: הדברים האלה הם גיבוב שטויות לא משום שאין להם תוכן אלא משום שכל אחד יכול לצקת לתוכם איזה תוכן שהוא רוצה.

   הטיפול הפרקטי שציינת אולי מועיל ואולי לא, אך על כך יכריעו הבקיאים בגוף; אין לזה כל קשר לתיאוריה בדבר היות הנשמה תדר של אנרגיה.

   זו דרך קלה לעשיית כסף משום שאנשים במצוקה (כמחלה קשה) יהפכו כל אבן בדרך למציאת פתרון. עם זאת, נשמע שהוא רחוק בהכנסותיו מ"אנשי הדת". בטח בשל השכלתו (או כי הוא מזרחי).

   אהבתי

  • שועלן הגיב:

   ד"ר בוטו שרלטן.
   אם במקום קפה פילטר היה מבטל את תדר המחלה בעזרת נוץ' פילטר, עוד הייתי שוקל את זה.

   אהבתי

 4. avi הגיב:

  27/9/13 , וולווט אנדרגראונד :

  … כולם רותחים עליו. בעיקר רותחות. הנה אפשר ב-gawker ללמוד קצת על הדרישות. הוא גם גזען כמובן. בקלות היה משתלב בתת מדורנו…

  28/9/13 , (אותה) וולווט אנדרגראונד:

  …עיקר האש שספג היא כי אמר שנשים שחורות הן מחוץ לתחום עבורו. הו, הצביעות האמריקאית.
  אני לא בטוחה שאישה שחורה שהייתה אומרת שהיא לא רוצה חבר לבן הייתה זוכה לאותו יחס. רוז אומר דברים דומים….

  קודם כל ברכות על ההארה… אבל מישהי כאן אמרה משהו לאחרונה על אחד נחום ברנע ?
  הלברנע נהיית?

  אהבתי

 5. חייל זקן הגיב:

  למה נתניהו טס להרוס את המסיבה

  הנשיא האירני צייץ והתראיין והפרשנים הישראלים נכנסו לאקסטזה. מה קרה? הצונאמי המדיני חלף כבר?

  אהבתי

 6. חייל זקן הגיב:

  שמעון פרס ביקר בבית משפחתו של החייל שנהרג בחברון, גל קובי, ואמר להם שהוא היה גיבור.
  מן הסתם איש לא ביקר בבית הוריו של תומר חזן.

  וטוב שכך.
  האחד לוחם שנפל בקרב ואילו השני, אזרח שלבש מדים בשעות הפנאי, נרצח בדרכו לביצוע עסקה מפוקפקת כשהוא עובר על פקודות מפורשות.
  שניהם חללי צה"ל בעלי זכויות שוות. היכן אישתון כשצריך אותו?

  אהבתי

 7. Toferet Ani Vetoferet הגיב:

  שרות לקוראי הבלוג.
  כתבות הארץ פתוחות. נכון לעכשיו.

  למה נתניהו טס להרוס את המסיבה

  שטיפה אנרגטית

  חיים לוינסון

  כנס העתידנים. לא סומן כסגור.

  בריאות.

  אהבתי

 8. Toferet Ani Vetoferet הגיב:

  ומכבי חיפה לא מצליחה לנצח בדוחא.
  לפחות לא הפסידה.
  בנאדו עדיין בתמונה.

  אהבתי

 9. אני מקבלת לחלוטין את השפעת המתח על הגוף, שלא לומר חשה זאת בעצמי. אבל זה כל מה שהצלחתי להבין.

  -גברת. מזל ששאלת.
  סרג'יו יסביר בקצרה ומיד אחר כך-מופע בכורה עולמי של אצבעוני.
  מחלות וריפוי מתחילים ברובד האנרגטי עוד לפני שמקבלים ביטוי פיסי.
  הרפואה המערבית עוסקת בטיפול בסימפטומים הפיסיים ולא בריפוי (תרופות).
  המכונה האנושית מעוצבת לרפא את עצמה (ונפשה) במקרה הצורך.
  החסינות של חלקי המכונה מושפעת ומשפיעה על קרינה חשמלית.
  הדיאגנוזה מבוססת על פיתוח רגישות אנרגטית שכל אחד יכול לפתח.

  המלומד יטען שמטען חשמלי של 36 מיליוולט אי אפשר לחוש ואצבעוני יוכיח שכן. לא צריך להאמין בכלום ולא להתאמן. שבו בנוח בכורסא ובצעו את ההוראות לאט.
  1- פיתחו את כף יד שמאל והפנו אותה כלפי מעלה.
  2- הצביעו עם האצבע המורה של יד ימין.
  3- ציירו באוויר תנועת ספירלה איטית וקטנה. (עם כיוון השעון)
  4- המשיכו בתנועה וקרבו את את אצבע יד ימין עד למרחק של 17 ס"מ מכף יד שמאל.
  5- הרחיקו וקרבו באטיות אצבע ימין עד שהעקצוץ ייעלם וישוב כדי לאמוד אם מדובר בחום או משהו אחר.

  בשבוע הבא, מופע הבכורה של זיזי טריפו והעורבים הלבנים.

  אהבתי

 10. shttutit הגיב:

  קשבת? לא רק בעיקר פרשנית.
  פרשנות תגיע מאוחר יותר. ברגע זה הצייצנית/פרשנית/קשבת
  במצב של דום שתיקת-רשת.
  לבינתיים נשארנו לבד איראניוּם

  מי, מה, מוּ נשאר/נו לבד בעיקר מוּ. זהו מוּ הפואנטה הגדולה
  ולא בהכרח פרות-הבשן למרות שאם חושבים על כך לעומק
  יש בהחלט קשר. ממש אפילו אם חושבים שטוּח.

  אהבתי

  • shttutit הגיב:

   כבר כתבתי גם ובעיקר פרשנית.
   ובכל זאת חייבת להביא זאת לכאן:
   טרי מהטוויטר;
   Tal Lazar ‏@TalLazar
   משפט נהדר של רון מיברג ב"סופהשבוע": "'הארץ' נקרא ונראה לאחרונה כמוסד לגמילה שהמכורים בו השתלטו על הצוות הרפואי"
   ~~~~~
   חוץ מזה שהלילה בטוויטר ההכפשות שהכפישו את שלי יחימוביץ
   הגיעו לשיאים ברמות.
   מפאת כבוד המשתתפים אז בלי שמות
   וזה שלעולם לא יהייה זאב שיף, שימשיך להכפיש אותה בחושבים
   כפי שעשה לפני הבחירות גם האחרים.
   אז קיבלנו את משיח בן-לפיד מה לא טוב?

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s