זמר זמר לך וגם לך

yediot17.11.13isra17.11.13

haaretz17.11.13maariv17.11.13

16.11.13.indd

הכותרות הראשיות

ידיעות במתקפה חזיתית על ממשלת ישראל (ראשית, 2-3) "הסינים התנו את הפשרת היחסים בכך שממשלת ישראל תנער את חוצנה מהמשפט שמתנהל נגד בנק אוף צ'יינה בניו יורק… משלחת סינית… ביקרה בישראל…ונפגשה עם בכירי המועצה לביטחון לאומי וזרועות הביטחון. לפי מקור מסוים היא נפגשה גם עם רה"מ. במהלך הביקור נסגרה עסקה: ישראל תימנע מלסייע למשפחות השכולות בתביעתן וסין לא תממש את איומה לסגור את השערים בפני הכלכלה הישראלית.

וזוהי המתורגמנית באו"ם ששכחה לסגור את המיקרופון.

מחלוקת בין המשטרה לצבא: מי אחראי על כניסת 30,000 שב"חים בחודש אחד לישראל (מעריב).

בחירה לא מובנת לי לתמונה המרכזית בשער הארץ.
shiim

מת יחיאל קדישאי, עוזרו ויד ימינו של מנחם בגין. זו התמונה המרכזית בשער מעריב.

רצח ביפו

ביום שבת, 10:30 (בבוקר, למי שלא הבין), נרצח ביפו בעל חנות מכולת ברחוב יהודה הימית ההומה אדם. לנרצח אין עבר פלילי. בידיעות ובמעריב לא מוזכר האירוע במילה.
בגלל שבמעריב לא עובדים בשבת, אין לכך תזכורת באתר. מה שקרה בין כניסת השבת ליציאתה לא קיים. אלא אם מדובר בהתפתחויות בפרשת זמר מפורסם.
בישר"ה מופיעה ידיעה בע' 19.
בהארץ התפרסמה ידיעה אתמול בצהריים המאוחרים באתר והיום ידיעה קצרה בע' 6.
בשאר האתרים עדכנו בזמן אמת.
נענע10, mako, חדשות 2. עדכנו ודהרו הלאה, בלי להתעכב לשנייה. בכ"ז יפו זה לא ת"א.

מח' הגהה

נו, אם כבר מברכים את הנשיא הצרפתי (המגיע לבקרנו היום) בשפתו, לא כדאי להקפיד?
מה עם הגרש בפרזידנט?
bienvenue monsieur le président
israprezident

 הזמר והקטינה

מה שלא ברור לי מהידיעה האחרונה ב-ynet זה למה אבא של הזמר ושאר הקרובים והסובבים צריכים היו לצוד נערות כדי שישכבו עם הזמר. הרי הוא ממילא מוקף מגוון נשים שרוצות לשכב איתו. אז מה הסיפור?
בישר"ה מובאת תזכורת לפרשה בה הורשע אדם ב"ניצול קטינות לזנות, ניצול קטינות לזנות על דרך של סרסרות למעשי זנות והדחת קטין לשימוש בסמים מסוכנים ונגזרו עליו חמש שנות מאסר".

רון שחר (שקיבל מנענע10 את חותמת הכשרות "איש משפחה") כתב בפייסבוק לפני יומיים

ראיתי את דירת מסיבות החשק המדוברת. הבניין ,המיקום וכל האווירה,היא של בית בושת סליזי בדרום תל אביב. לחשוב שילדות בנות 14-15 פותו להגיע ע׳י בגירים חרמנים מכוערים וסליזיים ל״ערב קריוקי״ עם זמרים מפורסמים,מעוררת בי גועל וכאב .ע׳פ אתרי האינטרנט ,״רכבו״ על ״החגיגה״ , חברים נספחים ונסרכים של הזמרים וניצלו את הסיטואציה ואת תמימותן והערצתן העיוורת של הילדות. מקווה ומתפלל שכולנו נתבדה.אבל אם לא….

אתמול בלילה כתב

הבהרה! לא ראיתי את הדירה המדוברת! ראיתי מה שכולכם ראיתם,סרטון קצר שמראה בניין מוזנח בדרום תל אביב. זה גם מה שכתבתי בפוסט שלי. נענע 10 פרסמו כותרת שיקרית שאין לי שום אחריות עליה. המצאה. פיקציה . אשליה. עצוב

נו, זה למה צריך עורכי סטטוסים. ומישהו כבר הציע זאת לפני.

גם בתום ארבעה ימים מאז שנעצר ונחקר ושוחרר, לא מצא לנכון הבלוגר המפורסם, אביר זכות הציבור לדעת, לעדכן את קוראיו שנעצר, נחקר ושוחרר בערבות, תוך התחייבות שהוא מסיר את הפרטים המרשיעים מאתרו. מה עם זכות הציבור לדעת? אם להבנתו יש לכתוב על אדם בטרם נעצר, הרי מובן מאליו שיש לכתוב עליו אחרי שנעצר, לא? הציבור מחכה להסרת מסך הצביעות הדוחה.
תיקון: עדכן רק בפייסבוק.

בשער מוסף 24 שעות של ידיעות נדרשו לסצינת הנערות והגברים המבוגרים (איריס ליפשיץ-קליגר, יהודה שוחט).
הכתבה כולה סיפורי מקרים ועדויות של נשים ונערות המצטערות על המפגש המיני עם המבוגר הבלתי אחראי שצילק את נפשן, כך הן מספרות.
באחת העדויות כושלת הדוברת והכתבים והעורכים שוכחים, וכתוב "הזמר המזרחי".
הכותרת "זה לא הגיל" הכי לא מתאימה
2417.11.13

אגב, איך אביו של הזמר הנחשק בן ה-43 הוא בן 61? ילד אותו בגיל 18? אם כך, אין פלא שגם הוא, תינוק שנחטף מעריסתו, לא מבין מה לא בסדר.

עמוד שלם בישר"ה על התקשורת ועל הפרשה. אבל נגד מה יוצא דן מרגלית? נגד ההגזמה שבכותרות? נגד הנורמות של בנות 15? נגד לגיטימציה של סמים קלים?
דרור אידר מתלבט גם הוא: מה אומרים לילדים? הוא משבח את גיבור אמריקן ביוטי וקורא לזמרים להוציא אלבום שירי משוררים ובכך לתרום לחברה. מה הקשר? ומשוררים לא נגועים בחדוות הקטינות, לפי דעתו?

עדכוני סלנג:

בעניינו של הזמר השני ששמו נקשר לפרשה, יש חשד כי בכמה מקרים הוא גלגל עם אחת הבנות חשיש.

ומאמש יש גם לערוץ 2 ראיון עם בת ה-17. האם זו המרואיינת של ערוץ 10 בשישי? פשוט המשפט "אני רציתי אותו ולא היה אכפת לי מכלום", חוזר גם פה. ויש גם תוספת נאה "אני עדיין אוהבת אותו". what's love got to do with it? לא הגזמת? חשבתי שמדובר במין זמין עם אליל חלקלק ובהנאה פיזית צרופה.
http://rcs.mako.co.il/flash_swf/players/makoPlayer/VideoPlayer.swf?vcmid=8da70511dc162410VgnVCM100000290c10acRCRD&videoChannelId=0e9c6603e7478110VgnVCM100000290c10acRCRD&galleryChannelId=c4b70511dc162410VgnVCM100000290c10acRCRD&showlogo=0

על מנת לעגן בנורמה את האירועים, וואלה מציג את זמן איבוד הבתולים של סלבז.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

הדוקטורנט ארז גרטי בהרצאה על המדע בתקשורת.

לפני פיזור

נא להתעדכן לאחור, בפקודה.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

82 תגובות על זמר זמר לך וגם לך

 1. ski הגיב:

  רץ ברשת. שיר חדש של יוסי גיספן לכבוד מופע החורף של הזמר

  אמרת לי שאינך ילדה
  אבל האל ידע
  היית לי פרח וגם אור
  הלכתי אלייך כשיכור
  בלילות ללא שינה
  היית כמו ילדה קטנה.
  ננתי לך הכל
  ומכרת את נשמתי בזול
  לא תדעי עוד אהבה
  כי הלב שלי כבה
  כולי רועד רוטט
  בסוף תנצח האמת

  אהבתי

  • anima הגיב:

   ואורן מתפלא שאני מכנה אותן בשמות.
   מי שומעת שיר כזה ומתעלפת על המילים המאממות ועל הזמר-כפרה-עליו עם הלב השבור, ובא לה רק לחבק ולנשק ולנחם אותו?

   אהבתי

   • ski הגיב:

    בואי נפתח את התמונה. מתי המוסיקה המזרחית נכנסה למיינסטרים? מתי גיא פינס התחיל לסקר את כוכבי הז׳אנר ולמה? מה לגל״צניק כמוהו ולז׳אנר? חלק נכבד מההצלחה שלהם הם חייבים לחיבוק הזה של המיינסטרים. אולי צריך להחזיר את זה לשוליים ואז בנות טובים לא יתאהבו בהם. ברשת לא מעט מגיבים האשימו את הבנות כזנזונות זולות ומה רוצים מהכפרה. הבחורות באמת זולות אבל החברה צריך לשמור על הילדים שלה. קשה לי להאשים את הבנות כי אני זוכרת את עצמי בגיל שלהן ואיך איבדתי את הראש בגלל זמר (סולן להקת רוק). לא עלה בדעתי לפגוש אותו כי הוא לא היה מהארץ אבל זה לא גיל של שיקול דעת ולכן צריך להגן עליהן.

    אהבתי

   • anima הגיב:

    המוסיקה המזרחית לא נכנסה למיינסטרים בדלת הקדמית. היא פשוט הציפה, השתלטה ובלעה (כמעט) כל חלקה טובה במוסיקה הישראלית, תוך שהעוסקים בה סוחטים עד הטיפה האחרונה את השד העדתי. לא היתה ברירה אלא לפנות לה מקום, כדי שלא נואשם גם בתחום הזה במדינת כל גזעניה, להכניס אותה לפלייליסט ולהמציא עוד ועוד הגדרות שהמילה "מזרחי" לא קיימת בהן. למשל, מוסיקה ים תיכונית, אתנית, אותנטית וכו'.

    החברה לא צריכה לשמור עליהן. חינוך מתחיל מהבית, וההורים או מי שאחראי לגידולן ולשלומן צריך להיות עם האצבע על הדופק. במיוחד בגיל ההתבגרות הבעייתי והמועד לפורענות.

    גם אני הייתי בסרט הזה (בגירסא אחרת, מטאלית יותר), ולמרות שגרופיות בבסיס דומות זו לזו, אני מזדהה הרבה יותר עם זאתרק

    אהבתי

   • רוב הז'אנר על כוכביו ושיריו העלומים ממש לא לטעמי אבל את מתעלמת ממטען הקיפוח של קהל גדול שמצביע אחרת ומבלה אחרת. גם הריאהנה והמיילי ומאות ראפרים דמיקולו מייצרים מוסיקה נחותה וזה לא מפריע לעורכים לקבע אותם כמיינסטרים. המוסיקה שהשחורים אוהבים מקופחת בתקשורת וחלק מאהבה והסגידה שמקבל הכוכב נובעת בגלל אותו נידוי לבן ונאור. הדבר שחשוב לזכור שלא מדובר בביבי והאיש לא הורשע ועדיין לא הועמד לדין. נראה לי שאם חוקרי המשטרע היתה מאמינים שבידם ראיות שיוכיחו שאכן אנס ושידל קטינות לסמים הוא היה מזמן בכלא.

    אהבתי

   • anima הגיב:

    מה הקשר לביבי??? הוא לא הועמד לדין והורשע (בסדר הזה) על שום עבירה, ככל שידוע לי.

    אהבתי

 2. ski הגיב:

  הקטע אם האבא הכי מגעיל. מילא הזמר חסר גבולות וקשה לו לנער את כל הבנות שעטות עליו (כבר צביקה פיק סיפר בזמנו שהפיתוי קשה ובלתי אפשרי) אבל מה האבא הצוטרף לחגיגה? מנצל את השפע של בנו במקום לחנך אותו?

  ברשת מתלוננים למה הזמר המזרחי וכן וצביקה פיק שהכיר את שיירה שלו כשהייתה קטינה לא? פשוט מאוד. תלונה. המשטרה לא הייתה חוקרת אם מישהו מתוך המסיבה לא היה מצלם ומשתנקר. צביקה פיק כנראה לא צבר אויבים. גם זה זכות.

  אהבתי

 3. אורן הגיב:

  נחמד שהסאטירה הגיעה גם לישראל היום. דן ודרור יש כבר צמד כזה, לא?
  והקריוקי, לא מגיע לו הוצאה מהחוק או לפחות גינוי מוסרי?

  אהבתי

 4. חנוך הגיב:

  האם פרנסואה הולנד יהיה פטור, הפעם, מביקור חינוכי ב"יד ושם" עקב המהפך מ"צרפתים אנטישמים" ליקיר עמישראל?
  אולי בעצם לא, אלא שבמקום סיור במוזיאון השואה והגבורה הוא יילקח ישירות לטקס נטיעה בשדרת חסידי אומות העולם.

  עורכיו שלעבר של עיתון ה"פראבדה" הסובייטי מורטים את שערותיהם נוכח היצירתיות של הגירסה המקומית שלהם (והתארכות לשונותיהם במקביל להתארכות אפו של הסמרטוט, AKA – בעלה של הצרה).

  אהבתי

 5. rni22 הגיב:

  עמרי חיון חושש לחייו. הבוקר בראיון ב-103 בתוכנית של גיא זוהר, עמרי חיון נשמע מפוחד ומבוהל. לדבריו, במשך כל סוף השבוע קיבל בפייסבוק ובטלפון איומים על חייו, כולל מכאלה שאמרו לו שהם יודעים בדיוק איפה הוא גר ואיימו שיגיעו לדקור אותו. חיון האשים את רני רהב, שלדבריו, התראיין בכמה תוכניות בטלוויזיה במהלך סוף השבוע ושפך את דמו, בין השאר הביע רהב תרעומת על כך שחיון שוחרר מהחקירה ואיננו עצור באבו כביר. חיון אמר שאייננו איש ציבור ואין לו שומרי ראש, כמו לחשודים בפרשה, ולכן יש לו סיבה אמיתית לחשוש לחייו.

  אהבתי

 6. ברטה הגיב:

  אילנית לוי המרוויחה הראשית אם כי יש לה בעיה להסביר בגירסא מרוככת על אבא וסבא.

  אהבתי

 7. שועלן הגיב:

  מישהו

  אהבתי

 8. לפי סקופ ברוטר המשטרה פתחה בחקירה נגד המשנה לפרקליט המדינה לשעבר, שי ניצן. (תיק משטרה פח 477286/2013). בעבר הנאורים האשימו את מבקרי המינוי ופעילותו של ניצן בימניות– טיעון שמספק לאנשים חושבים סיבה ראויה כדי לוותר על מנהל תקין. נראה שעורכי חדשות המנייסטרים סיכמו על צא"י חדש כדי לאתרג את תכנית המשפטנים של הקרן. אכן, שלטון הצחוק.

  אהבתי

 9. קרן שלום הגיב:

  כתבה מעניינת בנושא דיכוי ביקורתיות אצל ילדות וילדים בגיל גן בוגר-בית ספר יסודי: http://www.haaretz.co.il/gallery/kids/.premium-1.2165845 .

  אהבתי

 10. captain beefheart הגיב:

  ועוד על הזמרן ואביו: איך מישהו בכלל מסוגל לייצר התלהבות מיטתית עם מישהי שאבא שלו "סידר" לו. נבצר מבינתי.

  אהבתי

  • ברטה הגיב:

   האבא לא "סידר "לו. הוא היה המזכיר גם בק'.

   אהבתי

  • ski הגיב:

   מסקרן איך תתפתח הפרשה. ולווט אומרת שלא ישנה כלום כי הקהל שלו הוא מהסוג שזועק ״הוא זכאי״. אבל עובדה קצב בכלא ואף אחד לא זועק. ערן סוויסה כתב הריכלות של ״ישראל היום״ אומר שזה כן ישפיע ברמה של הזמנות להופעות על ידי ועדי עובדים. עברות מין זה לא פוליטיקה וקיפוח. נראה. הלוואי שכל הזמרים האלה שטופחו על ידי המיינסטרים התקשורתי המסחרי יחזרו להיות זמרי חתונות. יש הרבה זמרים אתניים בחתונות שאף אחד לא מכיר ברמה הארצית למה הם קפצו לראש?

   אהבתי

   • anima הגיב:

    אני עם ולווט. המשטרה כבר מדליפה ש"הוא לא ידע שהן קטינות", ושהוא בכלל צדיק, וברוך ה' הוא יתן הופעה ביום השוטר והכל ייסלח ויישכח.

    זהו. מאסתי.
    מה קורה עם איראן?

    אהבתי

   • captain beefheart הגיב:

    ברור שהוא לא יינזק מזה יותר מדי. תיאורטית הוא יכול לחטוף חמש שנים בפנים, אבל עם ארסנל העו"ד שתקציבו מאשר, קשה לראות את זה קורה. מינסתם הם ילכו על הסטת האש(מה) ממנו אל הסובבים, המארגנים וכל ה"אחרים" למיניהם, מה שישאיר אותו עם איזה תיק דרדלה סמלי, שיעלה לו בכמה עשרות דקות של עבודה למען הציבור (אישית אני מקווה שזה יהיה בהעברת שיעורים לנוער שוליים על ההיבטים הנסתרים בשירת שלונסקי. סתם, כדי שיהיה מעניין)

    אהבתי

   • בטח שלונסקי. היה סמוך ובטוח שכמה מכוכבי הרוק (שאני ואתה שומעים מדי פעם) מבוהלים מהדי הפרשה לפחות כמו נבחרת המסלסלים של עדן.

    אהבתי

   • captain beefheart הגיב:

    גרי אקשטיין בלחץ אטומי

    אהבתי

   • ski הגיב:

    שאלה לגברברי הבלוג. האם בגיל 15 איבדתם את הראש בגלל זמרת או שחקנית או שזה קורה רק לבנות ולמה?

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    בני 15 מאוננים על חשבון הכוכבניות שלהם, כי זה כל מה שהם יכולים לעשות.
    בנות 15 מתאהבות אנושות במושא הערצתן, ומכיוון שלהן יש אופציה יותר מציאותית לממש את הפנטזיה, חלקן גם מצליחות.

    אהבתי

   • ski הגיב:

    אז אתם לא התאהבתם נואשות?

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    לא מכיר מישהו שהתאהב בסמנתה פוקס או קיילי מינוג.

    אהבתי

   • ski הגיב:

    לא? קשה לי לתפוס את מה שאתה אומר. אצלי זאת הייתה אהבה ראשונה. הייתי בבית ספר דתי תמימה ונאיבית ו״לא ידעתי שיש בעולם גם בנים״ כמאמר השיר. ופתאום הגיל הזה סחף אותי כברק. סוג של אהבה נואשת שבנים כנראה לא יבינו. אבל מתישהו בגיל 16 זה עובר בלא להשאיר סימן. כמו שזה בא זה גם עוזב אותך.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    ראית פעם בנים צווחים בהיסטריה בהופעה?

    אהבתי

   • ברטה הגיב:

    כן, בהחלט.בהופעה של חוה אלברשטיין.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    בעבר נערות היו צריכות להסוות התעוררות מינית ע"י העברת התחושות להערצה של גבר מרוחק. חלק מהדרישה השובניסטית ממשיך עם טשטוש גבולות עד היום.
    כגברבר בן 15 (ומוקדם יותר) המשיכה היתה לסיפוק גופני, אך הופנתה למחוננות בלבד (פחות מ 150 I.Q לה הזיז כלום), ועד היום נשאר לי הPhD פטיש, או הפילפית בקפטנית. ההתבגרות היא היכולת להתפשר על הדרישות השכליות.

    אהבתי

   • ski הגיב:

    העניין עם ״העברה״ מעניין. בניגוד לדיבור כיום על פריחות קלות דעת זה פוגע גם בדתיות. לכן אני לא מסכימה עם אנימה שמסירה את האחריות מהחברה ומאשימה את ההורים, כאילו שסיפרנו משהו להורים. אתה אומר שהיתה לך משיכה למחוננות של הכיתה. כלומר העניין החדמיני הוא לא מולד אלא משהו שאימצת, למעשה כמו שהדתיים והשמרנים אומרים.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    חד תמיד הייתי, מיניות קהה היא מעבר לבינתי. לא הבנתי למה התכוונת בדתיים, שמרנים ואימוץ. אולי לזה.

    אהבתי

   • anima הגיב:

    תדייקי בבקשה. לא האשמתי אלא טענתי שהאחריות לגידולן ושלומן של נערות בנות 15, שנחשבות לקטינות עפ"י החוק, עדיין מוטלת על הוריהן.

    הניסיון להטיל את האחריות על המושג המעורפל שאת קוראת לו חברה, כאילו היא איזו ישות אוטוריטית בעלת יכולות לחנך באופן פרטני, מנותק ולא מציאותי. החברה מהווה חלק משמעותי באקלים הצמיחה האנושי, יש לה כמסה את הכוח להשפיע לטוב ולרע, אבל האחריות על התנהגות ומעשים מוטלת אך ורק על האינדבידואל.

    שאלה: את דתייה?

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    אנימה, סקי הוא גבר שהחליט להחליף זהות היום.

    אהבתי

   • ski הגיב:

    אבל אתה אומר שכגברבר נמשכת לנערות בעיקר מחוננות, אז איך היית חדמיני תמיד? השמרנים אומרים שחלק גדול מהחדמינים כיום זה עניין תרבותי חברתי נרכש וגם אתה מספר שהתחלת עם עניין במחוננות

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    השמרנים הם הם לא הכלים הכי חדים על לוח השחמט, ורק שלא תגרום לוולווט לנטוש את הבלוג בטעות.

    אהבתי

   • anima הגיב:

    משעשע הדיאלוג ביניכם.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    רבים וטובים מוצאים אותי משעשע, אבל אני מעדיף חד. נשמע יותר מסוכן.

    אהבתי

   • anima הגיב:

    אם כך, התגובה הזאת ^ תיחשב לך כמעידה חד פעמית.

    אהבתי

   • captain beefheart הגיב:

    כשהייתי מטופשעשרה, עדה יונת עוד הייתה מילף 🙂

    אהבתי

   • בלי שמות, תאמין. ביציאה מצוותא, בסיגריה שאחרי ההופעה מגיח הכוכב שנערץ ע"י המחנה ופונה לחניכה בחולצה שומרית עם הצעה חודרנית להמשך הערב. היפיופה התבלבלה הסמיקה ושללה על הסף. ניסה לשכנע וקיבל תגובה ספונטנית שהלמה את הסיטואציה. התעשת, פנה להמשך ציד, קטף ילדה אחרת תוך חצי דקה והסתלק במהירות. המבוגרים שהיו עדים למחזה התלחששו ביניהם וחייכו בסלחנות. לא פצו הגה, הנאורות מחייבת. מה רוצה היונה לרמוז וברוך השב דרך אגב?
    שהגיע הזמן לזנוח את הקישור בין שוחרי שלונסקי ואמנות קונספטואלית לרמת מוסר כלשהי -ובטח כשמדובר בניצול נערות בגיל המתקתק.
    זה שקר גס, אגדת עם שתצחיק את חובבי האופרה ששלחו גזעים לגיבעטש רב-תרבותי. התרבות הרוקיסטית-אשכנזית לא טובה יותר, נהפוך הוא.

    אהבתי

   • ski הגיב:

    גם יהודה נוריאל נכנס לעניין העדתי

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    אם רק היית מפייסבק היית רואה שיש משהו אחד בעולם עליו אנחנו מסכימים.

    אהבתי

   • shttutit הגיב:

    הא V יפה שהזכרת את חבצלת חבשוש.
    ואת הספר שכתבה
    פנחס שדה לגבי רבים סוג של אליל/נביא/אייקון-תרבות
    והמעריצות נפלו שדודות.

    אהבתי

   • anima הגיב:

    חבצלת חבשוש כתבה את המכתבים. פנחס שדה הוא שקיבץ אותם לספר. קראתי רק את החיים כמשל שלו, שנמצא ברשימת הספרים המכוננים שלי. התמסרות, עם המעריצים/ות הסליחה, לא הצליח לרתק אותי.

    אהבתי

   • אלעד הגיב:

    באמת סליחה על השמרנות, אבל אני תמיד שאלתי את עצמי – ההורים האלה שמסיעים את הילדות שלהם לנווה אילן כדי לצווח לתוך בית האח הגדול – מה הם חושבים שהם עושים בעצם?

    אני בטוח שיחסי מין עם הכוכב הם לא משהו שחולקים עם ההורים, אבל הם סימפטום להערצה שחוצה את הגבולות של הרצוי והסביר. משהו מזה צריך היה להתגלות קודם לכן, ולקבל תגובה חינוכית ראויה. אני לא חושב שצריך למהר ולפטור את ההורים מאחריות מסוימת לעניין הזה, הם עוד מבוגר שכשל בפרשיה.

    אהבתי

   • ההורים, התקשורת ומערכת החינוך מייצרים פרחות וטומטומים. הצרה עם המשולש הקיים שכולם זורקים את האחריות על האחר ומרגישים בסדר. בתכל'ס, הכי קל לתקן את התכנים שמגיעים לפורטלים והטמבלוויזיה אבל מסתבר שיש דברים חשובים יותר לתקן, בעיני העורכים הערכיים.

    אהבתי

   • לפעמים את פוצית חסרת תקנה. רק משהו אחד בעולם?

    אהבתי

   • shttutit הגיב:

    למי קראת פוצית?

    על כל פנים הודחתי לזנות
    ואין לי את מי להאשים ועל מי להעליל
    צפיתי לראשונה הערב בתוכנית הזאת שבה,
    טוב בה כולם שרים גם השופטים המהוללים או חלקם
    וזאת למרות שאחר הצהריים כתבתי בטוויטר שלי:
    אין חובה לצפות כמדומני = צו צפיה גורף !
    מעניין למי מהשופטים הייתם נותנים ירוקים ולמי אדומים
    כמו איזו בארבי יותר יפה זאת של הכוכב
    או זאת של הפיכס פקטור?
    דווקא הבארבית של התוכנית הזאת בעלת יופי יותר מעניין.
    ירוק

    אהבתי

   • captain beefheart הגיב:

    לאאאאאאאאאאאאאאאאאא.

    אתה רומז שיכול להיות, לכאורה, כי גם אשכנזים עשו דברים כאלה?

    אם כך – הרי זה חמור ביותר!

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    שוב פעם משה דץ, כמה אפשר. כוסה ומוצה.

    אהבתי

 11. rni22 הגיב:

  שיר נוסצקי העלתה סטטוס בפייסבוק שבו היא טוענת שרון שחר שכב איתה לפני 15 שנה כשהייתה בת 14. אני מריח כאן צייד מכשפות. עכשיו כל אחת שיבוא לה תיטען ששכבה איתו לפני 15 שנים כשהיתה קטינה או שהוא אנס אותה. ולך תוכיח שאין לך אחות. ראה מקרה יצחק לאור כשבסוף התגלה כעורבא פרח…הקלות המזעזעת שבה ניתן לשפוך דמו של אדם!

  אהבתי

  • ski הגיב:

   יצחק לאור עורבא פרח? אולי התיישנות אבל לא עורבא פרח. ובכלל ששוקן יתן להגיב למאמרים שלו. בסופשבוע פורסמה ביקורת על סיפרו וגם שם לא ניתנה אפשרות להגיב.

   אהבתי

 12. rni22 הגיב:

  למה? קראת את ספרו ואת רוצה להגיב עליו? או שאת רוצה לנצל הזדמנות כדי להשמיץ ולהעליל עלילות. כבר הוכח, יצחק לאור לא אנס ולא שכב עם אחת בניגוד לרצונה. צח כשלג. מנגד, הוא דחה כמה וכמה משוררות בעיני עצמן וסירב לפרסם את שיריהן…

  אהבתי

  • ski הגיב:

   כי זה בולט ומגוחך. בכל מקרה התגובות בהארץ לא מפורסמות מיד ועוברות ביקורת אז ממה הם פוחדים? לא מובן לי האיתרוג הזה.

   אהבתי

 13. הינשוף של מינרווה הגיב:

  שנה שעברה "הארץ" סיפק כיסוי מעולה לאליפות השח. פשוט היה תענוג.
  חבל מאוד לגלות השנה שגם ב"הארץ", אם זה לא ישראלי (שהוכשר עוד בברית-המועצות), אז אין כיסוי.

  אהבתי

 14. איילת הגיב:

  אגב, איך אביו של הזמר הנחשק בן ה-43 הוא בן 61? ילד אותו בגיל 18?

  גבר לא יולד, לכל היותר מוליד.

  אהבתי

 15. ברטה הגיב:

  אחרי ספירת קולות הימאים האדומים יחזרו כי ימאים היסטורית נוטים לאדום (בכל נמל).צפויה התנפלות בדיעבדית על התגובות.

  אהבתי

 16. ShirAlony הגיב:

  בעניין הדיון ההולך וגובר במשמעותו של צו איסור הפרסום, כתבתי פוסט באתר אונלייף ובו הצעות ליצירת נורמות קהילתיות-עיתונאיות חדשות/ישנות שיאפשרו להתמודד עם האופי של עידן הרשתות החברתיות
  http://www.onlife.co.il/%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%9D/67978/%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%A9%D7%93%D7%94-%D7%93%D7%95%D7%A8-50

  אהבתי

 17. אלעד הגיב:

  יותר מגוחך מזה (בהיבט ההשתנה בקשת על צו איסור הפרסום) כבר לא יהיה:

  אהבתי

 18. אחד ממנהיגי כנופיות המורדים בסוריה, מוחמד מארוש איסמו נפצע בקרב ואיבד הכרה. כשהתעורר מצא את עצמו מטופל ע"י זרים וחשב שהגיע למתקן של הצבא הסורי. כדי להסתיר את זהותו החל למלמל בשבחו של חוסין (קדוש שיעי). למעשה טופל בידי מורדים סונים שלא הכירו את מארוש וחשבו שמדובר בחייל מצבא סוריה. טעות שעלתה לו בראשו שהוצג לציבור הצוהל עם איום: אם נמצא שיעים נוספים באזור נאנוס את כולם- נשים וגברים. מסתבר שבניו יורק טיימס לא תמיד עושים עניין מעריפת ראשים או הצהרות גזעניות. רק כשנוח.

  אהבתי

 19. rp הגיב:

  ביום שבת, 10:30 (בבוקר, למי שלא הבין), נרצח ביפו בעל חנות מכולת ברחוב יהודה הימית ההומה אדם. לנרצח אין עבר פלילי. בידיעות ובמעריב לא מזוכר האירוע במילה.
  בגלל שבמעריב לא עובדים בשבת, אין לכך תזכורת באתר. מה שקרה בין כניסת השבת ליציאתה לא קיים. אלא אם מדובר בהתפתחויות בפרשת זמר מפורסם.
  בישר”ה מופיעה ידיעה בע’ 19.
  בהארץ התפרסמה ידיעה אתמול בצהריים המאוחרים באתר והיום ידיעה קצרה בע’ 6.
  בשאר האתרים עדכנו בזמן אמת.
  נענע10, mako, חדשות 2. עדכנו ודהרו הלאה, בלי להתעכב לשנייה. בכ”ז יפו זה לא ת”א.

  אין כאן צביעות מסוימת?
  הרי כשרכבים התפוצצו באשקלון, מילה אחת לא כתבת על כך!

  https://velvetunderground.co.il/?p=49838
  https://velvetunderground.co.il/?p=50192

  אם אני טועה, כמובן שאשמח להתנצל…

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s