כולם מוולווטים

isra17.8.14yediot17.8.14

maariv17.8.14hamvaser17.8.14

haaretz17.8.14

הכותרות

חבל שאני לא יכולה להשתחרר מתחביב הכמה שמאלנים היו בהפגנה בכיכרבין, אבל יכולהיות שההצלפונת שלי משישי הועילה, והנה הבוקר כולם נזהרים:
ידיעות, ע' 16: "המוני אנשים", או "אלפים".
הארץ, ynet: אלפים.
ישר"ה מגלה אומץ לב ומהמר על מספר: 5,000.
הנאום של דויד גרוסמן.

ארבעה עמודים מקדיש ידיעות למסעדנית ומוזיקאית תל אביבית שנרצחה, על פי החשד ע"י האקס שלה, אף הוא מוזיקאי (דפנה בר ציון, אילן בן עמי). אין לחזור על המובן מאליו, מדוע המקרה הזה זוכה לסיקור כה נרחב להבדיל מנשים אחרות שנרצחו ע"י בני זוגן.
בישר"ה: שליש מע' 17. בשלושה עיתונים הפניות שער קטנות.

הכי הידד לדצדו"צ: ידיעות בירח דבש שלא היה כמותו עם צה"ל: אחרי שמח"טנו וינטר זכה לשער 7 ימים, היום הרמטכ"ל בני גנץ המבקר פצועים בצוק איתן בשער העיתון ובע' 3 בעוד שתי תמונות. סה"כ שלוש תמונות של הרמטכ"ל בשלושה עמודים ראשונים בעיתון. נו, לא גאווה? תנו לצה"ל לנצח. אה, הוא כבר ניצח.
בישר"ה זכה גנץ רק לתמונונת ולטורון זעום בע' 13.
גם שר הביטחון מבקר את הפצועים וזוכה בישר"ה להרבה יותר כבוד מאשר הרמטכ"ל.

מתקלקלים

סופשבוע שחור לבנק הפועלים. מחד כתבתה של שרון שפורר במארקר, שזכתה לחיבובין רבים.

…הפרשות בפועלים משתנות בחומרתן אבל במרביתן מככבים אותם שחקנים ראשיים: בעלת השליטה שרי אריסון, מנכ"ל הבנק ציון קינן, ויו"ר הבנק לשעבר, העבריין המורשע דני דנקנר. שחקן ראשי נוסף במשך השנים היה נוחי דנקנר, אחד הלווים הגדולים ביותר של הבנק עד השנה האחרונה. כיום דנקנר הוא פושט רגל, אבל עומק מעורבותו בבנק בעשור האחרון הוא עניין שאמור להדיר שינה מעיניו של כל מפקח על הבנקים, ונראה שפרשת נוחי דנקנר עוד תרדוף את הבנק זמן רב. לצד אלה אפשר להזכיר את היו"ר יאיר סרוסי ואת חבריו לדירקטוריון הבנק, שאמורים לפקח על המתרחש…

וכתוספת, וידויו של יונתן קוטנר על איך תפח חוב שלו לבנק הפועלים. זה הפוסט המלא שפרסם.

המשטרה צפויה להמליץ על כתב אישום נגד בנימין בן אליעזר על הלבנת הון, עבירות מס, אי דיווח ואולי גם קבלת שוחד. החשד הוא שקיבל מיליונים מאנשי עסקים וכך מימן את הפנטהאוז ביפו. היועמ"ש הוא שיכריע אם להעמידו לדין בהתחשב במצבו הבריאותי ובגילו (ירון דורוןידיעות, 6)

משתכשכים בביצה

התופעה הזו, בה כלי התקשורת מוולווטים אחד את השני, בה עיתונאים מנאצים את קולגותיהם לא הייתה מפותחת בעבר כמו בימים אלו. אם להשתמש בביטוי של אחד ממגיביו של אביב ה. (עיינו למטה), הרי שיש פה ולווטיזציה של התקשורת. בסו"ש אחד מוולווטים קלמן ליבסקינד וכן עמוס הראל את עמיתיהם. שניהם, באופן לא מפתיע עוסקים באל"מ עופר וינטר, מח"ט גבעתי.

ליבסקינד נוזף בנחום ברנע, אורי משגב ורענן שקד.
הרבה יותר מדי מילים על אירוע שגווע תוך כמה שעות. נכון, ynet הוא האשם (מעניין שהכותרת והידיעה לא ממש תוקנו) וכל מי שהחרו אחריו בלי לבדוק, גם. אבל זו היית פעולת בזק והיא תמה במהרה. נכון לרגע זה יודע כל אדם במדינה שלא הייתה שום הדרת נשים של וינטר ושזה נוגד לתפיסת עולמו.
מדהים איך אירועים שאפשר וראוי לתקצר אותם לפסקה אחת בפוסט הופכים למסה של אלפי מילים בעיתונות המודפסת. וזה כולל גם את מאמרי המערכת של הארץ, כפי שאמרתי באחרונה.

מדינת כל גזעניה

שכניי היפואים, מחמוד מנסור ומורל מלכה, מתחתנים היום. תגידו מז"ט או שתקו לעד.

הלכו לעולמם

העיתונאית תחיה אדר הלכה לעולמה בגיל 76. בידיעות הקדישו לה כחצי עמוד. כתבה בידיעות, בעולם הזה וב-ynet.
הנה אודטה מראיינת אותה ב-1983. ראו כמה מתוקות נראות שתיהן.
גם בישר"ה הקדישו לה כמה מילים.

עו"ד דוד גלס, איש סודו של הרב עובדיה.

שני שחקני שחמט מתו במהלך טורניר עולמי.

שלושה טבעו אתמול בחופי ישראל. ביניהם תינוקת בת שנתיים-שנתיים וחצי.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

בבלוג שלו, עונ"ש, עונג שבת, ולווט פרופ' דוד אסף את גדעון לוי.

כך עוותה ביקורת של  דורון פישלר במודעת פרסומת והוא למד שהוא אוהב את צבי הנינג'ה.

דף פייסבוק חדש: ישראל למען היזידים.

מה שמעצבן אותי בפוסט של עומר שוברט על הבחורה השמנה שישבה לידו בטיסה זה סוג של חמלה מתנשאת. וזה כולל גם את החיבוק שהוא היה רוצה לתת לה בסוף הקטע. די לחיבוק, כבר אמרתי. חיבוק הוא לא אקט בין זרים בו האחד מתנשא ומרחם על השני אלא אקט בין שווים. בחייאת עומר, על מה החיבוק על מה? ובאמת פיך ומקלדתך שווים?
בצירוף מקרים, כנראה, כתבת השער ב-24 שעות של ידיעות היא על שמנפוביה: אפליית שמנים בישראל.

לא יכולתי שלא להביא לידיעתכם את הטוקבק הזה ממי נגד מי. כמה אהבה יש בעולם, כמה דיוק בעובדות ובקיאות בפרטים. אני אוהבת את אנשי התקשורת הללו, שאיכות עבודתם משתקפת מהטוקבקים שלהם. מה שכן, תמיד מעניין להיווכח איך נראים הדברים מבעד למשקפת הקפטן המתנדנד על החסקה שלו, משל היה הוא קברניט הטיטניק, ומצקצק:

avivelvet

לפני פיזור

אצבעות שחורות ושמנמנות עד מאוד.
כמה היו בהפגנת עוטף עזה?

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

43 תגובות על כולם מוולווטים

 1. לחם הגיב:

  שפורר ממחזרת חומרים בכתבת ארכיון משמימה. הוא אשר חזרתי ואמרתי, היא כל כך עסוקה בשיווק עצמי שאין לה זמן לתחקירים אמתיים. כתבות ארכיון ממוחזרות זה אחלה אבל ממישהי שכיסחה את המו"ל שלה הייתי מצפה ליותר.

  אהבתי

 2. דניאלי הגיב:

  האם החמצנו אתמול את בריחת המוחות?

  אהבתי

 3. עומר מן הגיב:

  אורי משגב בהתקף דמגוגיה.

  בין השאר:

  להפוך חצי מיליון בני אדם לחסרי בית ולהחריב עד היסוד את אחת הערים הצפופות בעולם?

  האם באמת חצי מיליון איש הפכו לחסרי בית, או ברחו מבתיהם לאחר אזהרות כדי שלא ייפגעו, וחזרו אליהם אחרי כמה ימים?

  האם באמת העיר עזה הוחרבה עד היסוד, או חלק משכונה ששימשה כבסיס טרור, בעוד שהעיר עזה כלל לא הופצצה ולא נחרבה?

  אהבתי

  • עומר מן הגיב:

   עכשיו אפשר לראות הכל באטלס המושקע שהופק במהירות על-אנושית ע"י האו"ם. עיינו בעמודים שבהם מופיעה gaza city ותראו אם העיר "נחרבה עד היסוד".

   אהבתי

  • מאיר הגיב:

   אורי משגב מזמן לא עתונאי. הוא נביא זעם ותוכחה. וזה לא משנה על איזה נושא הוא כותב. נראה שהוא התאהב לחלוטין בגלימת התישבייהו ובגיצים שיורה המטה הוירטואלי שלו. עכשיו הוא חוגג. זה יגמר לא טוב. ביום שיחליטו על ניקוי אורוות בהארץ (והיום הזה יגיע), הראשונים שיושלכו לכלבים הם אלה שלא השכילו לעמוד על ההבדל הדק בין בלוג לעיתון (למעט ארי שביט כמובן. אותו אף אחד לא יזיז וזה קצת מצחיק כי הוא היחיד שכלכלית לא צריך טובות מאף אחד).

   אהבתי

   • הייתי אומר שהתואר נביא זעם קצת גדול על המשגב בפרט ועל עיתונאי אל ארד בכלל. עוד אנטישמי קטן בשורה ארוכה של נפחני אשמה יהודית. ברגע שמבינים את התנאי הנצחי לנאורות הכל מסתדר יופי טופי.

    אהבתי

 4. יניב הגיב:

  הפוסט של יונתן קוטנר הוא מחריד, מזעזע, מפחיד ומטריד מאד. מנגנון הרשע שבו גופי ענק מעבירים את הטיפול בעיניינם לעו"ד חיצוניים וחזירים הוא שורש כל רע. רשות השידור עשתה זאת שנים והיו משרדי עורכי דין שהפכו מיליונרים בזכות הגבייה הזאת. שם המשחק הוא פחד. אדם מן השורה כשמאיימים עליו בהוצאה לפועל בדרך כלל נכנס לסרט רע עם עצמו ומשלם מה שמבקשים. אין דין ואין דיין. אין מוסר ואין הוגנות. מי שרוצה לדעת איך הפכה ישראל 2014 לאחת המדינות המרושעות ביותר בעולם כלפי אזרחיה שיקרא את הפוסט הזה. חובה.

  אהבתי

  • tc הגיב:

   תומך ביניב ומפנה תשומת ליבכם לאגרת אין-רדיו כפי שתארה השופט חשין.
   http://www.fridmanwork.com/X3069.html
   "לא יהיה זה סביר וראוי כי נטיל אגרת חינוך על זוג חשוך-ילדים, ולא יהיה זה ראוי כי נחייב באגרת-משפט מי שלא הגיש תביעה לבית משפט. בה-במידה לא יהיה זה סביר וראוי כי נטיל אגרת-רדיו על מי שאינו מחזיק במקלט רדיו בריכבו, ואינו נהנה בריכבו משירותיה של רשות השידור. פירוש זה הניתן לחוק חותר תחת כללי-פרשנות המלווים אותנו מקדם, כגון הכלל כי יש לפרש חוק בסבירות ובהגיון וכי אין לפרש חוק על דרך שתביא לתוצאה אבסורדית. "

   וגם
   "הלכתי והלכתי, ובדרכי הפכתי והיפכתי, התבוננתי סביב לי, שקלתי והוספתי. לסופה של דרך מצאתי עצמי במקום שהיכרתיו בראשונה: על עומדי במקומי. משנמצא לי כך, נתחזקתי ונתייצבתי בזכותו של היחיד. אזדקף איפוא אֵיתָן על רגליי, וכך אומר: אני מתקשה לקבל כי אדם יחוייב באגרת-רדיו עבור אין-רדיו; ובקצרה : כי אדם יחוייב באגרת אין-רדיו."

   שמחתם על דבריו, עכשיו היו עצובים על שהיה בדעת מיעוט.

   אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   לא צריך עו"ד.הישיבה במשרדי רשות השידור
   ברח' המסגר בת"א לשלם אגרה וקנס עבור
   מי שמת ודירתו נמכרה ואוסף האנשים שישבו
   שם זה ספר וגם סרט.הז"ל, גימלאי, היה
   זכאי לפטור טרם מותו.אך מותו סיבך את
   ההוכחות לקיומו, לפתור ולמותו. אמנם לא
   הושלמה השגת כל המסמכים אך הוחלט
   לפתור את הז"ל רטרואקטיבית! לאחר
   שהוסגר שם רוכש הדירה כתבתו ת"זהותו
   ומספר רכבו.לפי המסורת של תרנגול
   הכפרות והאיל בעקדה.

   אהבתי

  • הסיפור הוא המכרזים.
   הבנקים והתאגידים מוכרים "חובות" ו"לקוחות בעיתיים" למשרדי עוכרי דין. ההבדל בין השוק האפור לבנק מוסדי ממותג ווותיק? אין הבדל. גם באפור מוכרים חובות וחייבים ומשתמשים באיומים כאמצעי גביה.

   העיצה הטובה ביותר שאפשר לתת לילד:
   לעולם אל תיכנס לאובר.
   אל תסכים למסגרת או "אשראי" אפילו אם בחינם.
   המטרה של הסדרי חובות והלוואות היא להחליש אותך.
   למרות שלא מקובל עדיף ללוות כסף ממשפחה ומכרים מאשר לבנק.

   אהבתי

 5. קורא הגיב:

  שפורר הפכה למומחית במיחזור כתבות מהעבר ואריזתן מחדש. זו כבר לא עיתונות, זו בדיחה.

  אהבתי

  • avi הגיב:

   הבעיה היא לא שפורר אלא אדוניה של שפורר.
   שפורר הייתה פעם ריפורטרית מבטיחה מהכוכבים העולים של "אימפריית" שוקן, מהתקופה שעוד עסקו שם בעיתונות ולא בתיקון עולם. אלא שבשנים האחרונות מאז הביטאון החליט לסמן מטרות ולצוד אותן, במקום לעסוק בעיסוק המשעמם החד גוני של דיווח עיתונאי עסקי שוטף, שפורר הפכה לחוד החנית בפלוגת הסיור של האימפריה הנצורה.

   בבנק הפועלים עצמו הכתבות שלה ושל חבריה כבר מזמן לא מרשימות אף אחד. לא בגלל שהיא צודקת או טועה, אלא בגלל שגם שם הבינו שאנשי דה מרקר מנהלים נגדם מלחמה בלי חוקים שנובעת מאובססיה בלתי פתורה שנבצר מהם לרדת לעומקה.

   אם רצה בנק הפועלים כבר מזמן הייתה מתנהלת לה תביעת דיבה נגד שוקן , רולניק ,שפורר שתג המחיר הנקוב בה הוא מיליוני שקלים.
   בבנק הפועלים מעדיפים לוותר על התענוג ועל הפרסום השלילי.

   עיקר הבעיה בפועלים קשורה ביו"ר דני דנקנר שכבר מזמן לא שם וטופלה. כל השאר הם בעיות הקשורות במבנה הריכוזי של כל המשק הישראלי ואופייניות גם לשאר הבנקים. שום דבר כמובן שיימנע מהרוטווילרית של המרקר להרפות מהאחיזה הכה נעימה בצווארו של הקורבן.

   אהבתי

 6. imanuel הגיב:

  מענין מה היה קורה לו היו עורכים טורניר שחמט בתל אביב
  בכיכר רבין
  בזמן שרב

  וגרוע יותר

  דויד גרוסמן.
  אלוהי הסופרים הבינוניים חייב לעשות צלצול לבחור המיוסר הזה, נראה
  שיותר מכולנו הוא זקוק לכוס מיים, שרק לא ייתמוטט
  באיזה טורניר של צדקנים-רודפי-שלום

  אהבתי

 7. הדס הגיב:

  על פי תפיסת העולם המעוותת של בנצי גופשטיין וחבריו בארגון להב״ה אין להם ברירה אלא להכיר ולהודות בכך שהחוק להגנת הדם הגרמני והכבוד הגרמני היה בעל משמעות חיובית ורצויה במאבק כנגד ״התבוללות״.

  ״חדור הכרה, שטוהר הדם הגרמני הוא תנאי מוקדם להמשך קיומו של העם הגרמני, חדור רצון בלתי נכנע להבטיח את האומה הגרמנית לעולם, החליט הרייכסטאג פה אחד על החוק הבא, המתפרסם בזה :
  1. (1) נישואים בין יהודים ובין נתיני המדינה בעלי דם גרמני או בעלי דם קרוב לו – אסורים. נישואים שנערכו בניגוד [לחוק] בטלים, גם אם נערכו בחו"ל לשם עקיפת חוק זה.״
  נירנברג 15/9/1935

  אהבתי

  • יזידים, זרתוסראים ובני דתות אחרות -ואפילו מוסלמים (הפתעה, נכון?) אוסרים על נישואים לבני דת אחרת.

   אני לא זוכר מקרה של יהודיה שנרצחה משום שהתבוללה ויש מאות אלפי מקרי התבוללות של יהודיות במאה האחרונה ואני כן מכיר מקרוב אפילו יהודיות שנישאו לערבים.

   את (כנראה) לא מכירה ערביות מוסלמיות שהתחתנו עם יהודי ובכל זאת לא היית מעלה על דעתך להשוות בין דיני האסלאם לחוקי נירנברג. עכשיו תחליטי אם מדובר בבורות או סתם אנטישמיות נאורה מבית המדרש של הארץ. תוסיפי גם צביעות, כי למרות שהחכמת תמשיכי לקשקש אותן שטויות ולהתעלם מהעובדות.

   אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    אין כאן תרגיל שופוני ודעתי כדעת הכותב.
    אבל חשוב!"הארץ" לא הארץ. יש בארץ המון
    בתי מדרש דתיים וחילוניים מכל המינים,
    אולי יותר מדי. רובם מאוד לא אנטישמיים.

    אהבתי

   • מהיום אל ארד וחלאס.

    אהבתי

   • יוני-ברס הגיב:

    בקיצור יון: אין בעיה שערבים יצאו עם יהודיות י…עם יהודיות.
    אאאאאבל יהודי עם ערביה?
    נגיד האחות של אחמד יקירנו?
    אם הוא לא יחטוף כדור, אז היא תהיה בתוך שק!
    זאת אחוות עמים אמיתית.
    כל זמן שהיהודותלביבים לא יבינו מה זה ערבים, קרקס האהבה והחיבה העלוב הזה יימשך.
    לזוג? חצי שנה להיפרד.
    אין היום בתקשורת הטלביבית אפילו לא אחד! שמכיר ערבים, מכיר איסלם,(כתבים לעניני ערבים לא מתעסקים בזה) ומסביר ל"רואי השחורות" מה זה באיסלם למשל לתת את הבת שלך ליהודי (כופר) כל מי שלא באיסלם הוא כופר!!!!
    אף אחד לא יכול להתחתן עם ערבי(ה) בלי להתאסלם!
    מה זה להתאסלם?
    זה בהזדמנות אחרת.

    אהבתי

   • אני יהודי ולא יהודון. שכל אחד יתחתן עם מי שהוא רוצה כל אחת תבחר במה שמתאים- החופש לא מאיים עלי או על זהותי. האנטישמיות הפנימית חייבת להיפסק. צריך להוקיע את עלובי הנפש האלה מתוכנו, להתנקות מהצביעות ולדבר אמת. אין בי גרם סובלנות כלפי האמונה שהיהודי מטונף ואשם.

    אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   V, למה שלא תשדכי את הדס לסטודנט לגרמנית?

   אהבתי

 8. יניב הגיב:

  כדאי לקורא את הפוסט החדש שהוסיפה הבוקר "הסולידית", הבלוג האהוב עלי. הסולידית תוקפת את איילת רוזן וכתבתה במאקו על "מגיפת הבדידות".

  אהבתי

 9. עובר אורח הגיב:

  בסביבה
  משום מה ההיסטוריה חוזרת על עצמה. ארדוגאן חותר להיות שליט
  תורכיה. בתהליך כזה באחת השלבים מנקים החוצה את המתחרים
  האפשריים במפלגה השלטת. עבדללה גול שהיה נשיא ומשום כך
  לא חבר בפרלמנט לא יכול להיות ראש ממשלה כי אינו חבר פרלמנט.
  מעניין לאן הולך ידידנו שר החוץ.
  http://www.naharnet.com/stories/en/143657-gul-
  frozen-out-of-running-for-turkey-pm

  בלבנון בצפון יש מלחמה אמיתי בסגנון מקומי, כולם חוטפים את כולם, בין
  הצבא שכיום הוא במידה רבה סניף של חיזבאללה מקומיים סונים
  ושיעים ויחידות סוניות עצמאיות. זה נמשך כבר מספר שבועות. הנוצרים
  מפולגים, מדברים ומדברים. הסונים כנ"ל ומנהיגי השיעים מוכרים וקונים
  גם בני אדם. בינתיים סעודיה תורמת כמה אלפי מיליונים $ לצבא לבנון והרבה סוחרים (צרפת, ארה"ב) מוכנים למכור.

  http://www.naharnet.com/stories/en/143583-franjieh-urges-unity-in-face-of-terrorism-army-people-resistance-equation-has-imposed-itself

  http://www.naharnet.com/stories/en/143653-report-12-jihadists-arrested-in-army-ambush-in-arsal

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   אפרופו סוחרים, איש מהפרשנים המדיניים לא טרח לשאול (ולענות) מדוע צץ לפתע אמברגו ההלפייר האמריקאי לאחר שהאש שככה. התשובה היא שזה לא נגרם עקב התקף מוסרנות אמריקאי או בגלל שאובמה נזכר שהוא לא אוהב את הגלידה פיסטוק של שרה. בימים אלה מתנהלת בהודו מלחמת עולם על הדור הבא של ציוד הצבא ההודי. הלחימה מתנהלת בין מספרי 1 ו2 הנוכחיים, רוסיה וישראל לבין השחקן החדש ארה"ב. ישראל מוכרת להודו מגוון רחב של טילים, פגזים ומערכות איסוף ובקרה. רוסיה מוכרת בעיקר פלטפורמות שניתן להרכיב עליהן מערכות ישראליות (כולל טילים מתקדמים יותר מהלפייר). אם יצליחו האמריקאים לסלק את הישראלים (כפי שהצליחו לעשות בפולין) מתחום הטילים המדוייקים (הם מציעים סבסוד ורשיונות לייצור מקומי) ייאלצו ההודים גם לעבור לפלטפורמות אמריקאיות שכן חברות הנשק האמריקאיות לא יתאימו את המערכות שלהן לפלטפורמות רוסיות כפי שעושים הישראלים. לכן אם יצליחו האמריקאים לגבור על הישראלים יזכו במקביל גם לנצחון על הרוסים שכן ללא המערכות הישראליות הפלטפורמות שלהם נחותות משמעותית מאלה של האמריקאים.

   אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    תודה
    לא מבין בצבא כלום. אבל כשקראתי על ההפתעה החדשה מחודשת
    של הכליפיים שהצרוף של ג'יפים + מיכל דלק נגרר + מקלע, רצוי
    כבד אפשר קל מאפשר יום לכבוש את רקה מחר ליד בגדד
    ועוד יומיים שלושה ליד דמשק. חשבתי על חז"ן ועל כך שלא רק בישראל
    לא קוראים ולא לומדים. במ,ע I לורנס ורולס רויסים וקצת אווירונים, בשנות העשרים על גמלים פשטו הסעודים עד עמאן עד שאבו חנייק הוא
    גלאב + משורינים קלים + לואיס + RAF פתר את הבעייה. וכך סטירלינג
    במדבר המערבי מ"ע II. מי מתי ואיך יתאם מטוסים סופר חכמים מנושאות מטוסים אטומית במפרץ וכמה יחידות שריון קלות בעירק? טמטום.
    ומעניין לעניין באותו עניין כשאתה רואה את הנשק של הכליפיים אתה מבין
    שאחרי הכל יש כמה אפסנאים וותיקים בצבא ארה"ב (אי אפשר זה כבר
    ספור תבוא מחר) שהחליטו לאכסן את הנשק למזה"ת בישראל. בכל מקום
    אחר, כולל כל המקומות כולם כולם גם תורכיה תאפסן נשק היום לא
    תדע היכן הוא מחר.זה מה יש

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אחת ההפתעות שהיו לי היתה הקלות שבה גבר דאעש על הצבא הכורדי שגדול פי 10. עדיין זכורים לי הסיפורים של צורי שגיא על הלחימה האמיצה של הכורדים בצבא העירקי. הכח הזה שהדף שתי דיביזיות עירקיות לא הצליח לעצור את הכנופיות של דאעש ואיפשר להן לאיים על בירת החבל הכורדי, אירביל. העובדה הזו מעלה תהיות לגבי הצבא הירדני. אם זה אותו צבא שלחם בצה"ל הרי מספיקה חטיבה אחת שלו כדי לנפנף את האיום הדאעשי אבל אם הוא עבר תהליך דומה לזה של הצבא הכורדי כדאי למלך ירדן לחדש את הדרכון הבריטי שלו.

    אהבתי

   • מעלי הגיב:

    חז"ן צודק בסיפור,כנראה ל"מרוקאי" יש חברים טובים באלביט ורפא"ל שלא לדבר על ,תע"א…..

    אהבתי

 10. תימני נורמטיבי הגיב:

  בדרני ישראל ממשיכים לככב בפלילים

  http://www.mako.co.il/news-israel/entertainment/Article-d043ad8bd64e741004.htm

  אהבתי

 11. מואב ורדי עם רוני ברט בבלוג של דרוקר. מבולבלים? גם ההנהגה. תרבות תאגידית לתפארת ביטחון ישראל.

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   כבוד למי שהשיג והביא את זה.
   לא יכול להיות שלא ידפיסו דבר כזה בעמוד
   ראשון בכל העיתונים או שהכנסת תזמן מושב
   חרום ותדון בזה. יש עיתון בארה"ב
   BAS
   הבוליטין של מדעני האטום למעלה בדף הראשון
   היה שעון שסימן לדעת המערכת את מרחק
   הזמן לשואה אטומית והיו מזיזים מחוגים לפי
   המצב הבין לאומי. צריך שעון כזה בראש כל
   העיתונים ובכל מהדורות החדשות ב TV.
   זה באמת לא טוב.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s