חמיצות

isra28.8.14haaretz28.8.14

maariv28.8.14yediot28.8.14

הכותרות

מומלץ פשוט לצפות בסיכום המלחמה של בנימין נתניהו, בוגי יעלון ובני גנץ. עזבו פרשנויות.
אבל תצטרכו להקדיש לזה 47 דקות תמימות. ממש סרט תיעודי.
אני מודה שזה די משעמם ושנשברתי באמצע. אז לשיקולכם. אפשר גם להריץ.

http://rcs.mako.co.il/flash_swf/players/makoPlayer/VideoPlayer.swf?vcmid=41bf53655c818410VgnVCM100000290c10acRCRD&videoChannelId=c90c6603e7478110VgnVCM100000290c10acRCRD&galleryChannelId=788b943e16818410VgnVCM100000290c10acRCRD&showlogo=0

גם נתניהו וגם גנץ אמרו שחמאס הוכה, או שהוכה קשות? הכותרות של ישר"ה ושל הארץ מתכתבות באופן משעשע.
בעוד ישר"ה מצטט את נתניהו "חמאס הוכה", עושה הארץ אותו דבר בדיוק, אבל מוסיף: "התמיכה ברה"מ צנחה ב-27%".
ידיעות יעשה כל מאמץ כדי לא לתת לנתניהו כותרת ראשית. אז גנץ זכה מן ההפקר.

צילום מצוין של הטריומוויראט בשער מעריב. הקרדיט לרויטרס, הח"ח לבחירת עורך/ת עמוד השער.
קומפוזיציה מופלאה, שיכולה הייתה להיחשד כמבוימת, אך לא ולא. כל הכבוד.

אובססיית שואה

ידיעות הקדיש את כפולת האמצע של עמודי החדשות לתיאור פרשת זארה (כולל כותרת מופרכת "זארה ירדה מהפסים"), כוכב השריף והחולצות המפוספסות (לרוחב!). איזה הגזמה. מילא, הטירוף ברשת (אתמול), אבל גם בעיתונות השקולה והממוסדת? משטרת השואה מסתובבת בכל פינה, מחפשת רמזי רמזי לכך שמישהו מזלזל בשואה, מכפיש את זכרה, לא יודע כל ניואנס. באמשכם, בחיים לא ראיתם כוכב של שריף? אז הכוכבים שלנו היו כסופים, נו, ציפוי כסוף על הפלסטיק. איזה דרמה, איזה עניין עושים מהסיפור הזה. למה לא לקחת את כל החולצות של זארה ולשרוף אותן בכיכר העיר, תוך שאנו נושאים שלטים "לא נשכח לא נשכח, שישה מיליון יהודים נרצחו, תך תך תך".

 פסולי חיתון

"פסולי חיתון", למען ידידינו הצעירים, הוא רפרור למדור ותיק בכל העיר הירושלמי של שנות השמונים. במדור, שהופיע כטור צד, הופיעו כל מיני ביטויים ומעשים שהופכים את בעליהם לפסולי חיתון. אני החזרתי את המדור הזה לחיים גם בבלוג האישי שלי וגם בעמוד מכסחי הקלישאות ופסולי החיתון בפייסבוק.
המילה שהכי מהדהדת בתקשורת בימים/ שבועות אחרונים היא חמיצות. אני יכולה לקרוא את המילה הזו בהמון הקשרים: תוצאות המלחמה, תוצאות המו"מ, הסכם הפסקת האש, תושבי עוטף עזה, ארוחה גרועה במסעדה, G&^% גרוע, ומה לא. בקיצור, חמיצות. אם בבודדת אפשר עוד לסלוח על קיומה החמצמץ, הרי שהתפשטותה במחוזות התקשורת הופכת את כל המשתמש בה לפסול חיתון לאלתר. גם אם יימנע מלשבת בפינות שולחנות לנצח, לא יעזור. אמרת חמיצות? הפכת לפסול/ת חיתון. שלא תגידו שלא הזהרתי.
על הכוונת: דן מרגלית, יוסי יהושוע.

משתכשכים בביצה

לא התייחסתי להודעה על מינוי איילה חסון לעורכת הראשית של שידורי החדשות של הערוץ הראשון אתמול גם בגלל הסחת דעת, וגם מאחר שנערכו דיונים קולניים בתגובות שלשום וגם אתמול.
חלק מהדיונים עסקו בהיעדר ניסיונה הניהולי. צריך להבין שתפקידי עריכה, גם בכירים מאוד, מלווים תמיד באנשי ניהול מסביב. את זה יודע כל מי שעבד במערכת כלשהי מימיו. כך שהטענות על היעדר ניסיון ניהולי לאו דווקא קריטיות במקרה זה (ואחרים). צריך להבין איך מערכות מתנהלות כדי לזרוק הערות כאלו.
שאלה: מה עושים עם העובדה שיונה ויזנטל, מנכ"ל הערוץ שמינה את חסון מיודד עם בן הזוג שלה, שי נשר? מסובך במדינה שהיא שכונה. מצד שני, אחרי עשרות שנים של חסון במערכת, מה צריכה להיות הסיטואציה אם מגיע בוס חדש שקשור אליה?
אגב, גם המינוי של חסון וגם זה של ויזנטל כעורך ראשי, הוא זמני. בעוד ויזנטל מתכוון להתמודד על התפקיד לכשתקום הרשות החדשה, מהלכיה של חסון לא ידועים כרגע. מאחר ששניהם למעשה בתקופת מבחן מאוד מאוד זמנית, אפשר להרגיע את הספקולציות האם הם מתאימים לתפקידיהם. נראה מה יעשו.
חסון לא יכולה לפטר אנשים או להביא אנשים חדשים מבחוץ. זה, מן הסתם, גם מצבו של ויזנטל, ולכן צריך היה לבחור מישהו מהמערכת. יש לכם רעיונות אחרים, מי יכול היה למלא את התפקיד טוב יותר מחסון? כוונתי למבקרי המינוי (כמו ששמתם לב, אני לא מביעה פה את דעתי על כישוריה, או על אובססיית הרפז ברק/אשכנזי שלה).
אלדד יניב במפגן פרגון.

גדעון לוי מספר על נבואה שהתגשמה. כך הפך לאיש הכי שנוא בישראל.

…איך קרה, שעיתונאי אחד — לא הכי נקרא, שכותב בעיתון אחד — לא הכי נפוץ, נהפך ליעד כזה של זעם ושנאה. איך זה, שמראה קטנה וסדוקה, פנס כיס זעיר, מסוגלים להוציא כל כך הרבה כעס. איך זה, שקול אחד אחר הקפיץ כל כך הרבה ישראלים, מהימין ומהשמאל, מהצפון ומהדרום. אין זאת אלא, שגם אחרוני המתלהמים הם אנשי מצפון: גם הם חשים כנראה, שמשהו בוער מתחת לרגליהם, מתחת למרבדי הצידוקים וההגנות שהניחו לעצמם. שאם לא כן, למה הם זועמים כל כך? ולמה אינם בטוחים יותר בצדקתם? האמת, אני גאה מאוד במה שכתבתי במלחמה העלובה הזאת, ואני מתבייש בתגובות שעוררו דברי — שיותר משהעידו עלי הן העידו על החברה הישראלית, המכחישה את עצמה לדעת, בורחת מפני בשורה ומשקרת לעצמה, בתעמולתה ובשנאתה…

יהדות התפוצות

סופה של הציונות הליברלית?

סודה סטרים חוככת בדעתה אם לסגור את המפעל בגדה. טוב, ממילא בלי סקרלט ג'והנסן זה לא זה.

פוסט מורטם

ג'ימי קימל לוקח תתפקיד של רוס גלר ומחיה את חברים בעזרת שלוש הנערות. מוניקה, רייצ'ל ופיבי נראות טוב מתמיד. או כתמיד. לא הזדקנו בשנייה. יש נסים בהוליווד.

רשיון להורות

זוג הורים חסר בינה לקח את בתם בת התשע לבילוי במטווח שנקרא כדורים והמבורגרים, על הגבול בין אריזונה לנוואדה. מדריך הירי לימד את בת התשע לירות בתמ"ק עוזי הידוע לשמצה (בו נהרג, אגב, הדוד שלי בתאונה אידיוטית בצבא). בת התשע איבדה שליטה על הנשק, וירתה במדריך שלה למוות.  מנהל המטווח מסר שמותר לבני שמונה ומעלה לירות בהשגחת מדריך או הורה. מאיפה להתחיל להתעצבן?

בת 20 ילדה בבית בסיוע דולה ללא מיילדת למרות שהרופא אסר עליה זאת לפי הנחיות משרד הבריאות: מדובר היה בהריון בסיכון גבוה. התינוק נולד במצב של מוות קליני ומאושפז במצב קשה מאוד. האם תועמד הנערה חסרת האחריות לדין? האם צריך היה לאשפז אותה בכפיה? מה זה הדבר הזה? הנה, לא לכל אחד יש שיקול דעת אם ללדת ואיך.
(שרית רוזנבלום, ידיעות).

לפני פיזור

יום יומיים וחצי לסיום פרויקט הגיוס לסרט שלי, איפה אלה-קרי ומה קרה לנוריקו סאן?
אנחנו עומדים על 98% גיוס.
שתי כתבות: טיים אאוט, וואלה טק.
עדכון: הגעתי ל-100%! 

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

46 תגובות על חמיצות

 1. הינשוף של מינרווה הגיב:

  איך זה, שקול אחד אחר הקפיץ כל כך הרבה ישראלים, מהימין ומהשמאל, מהצפון ומהדרום. אין זאת אלא, שגם אחרוני המתלהמים הם אנשי מצפון: גם הם חשים כנראה, שמשהו בוער מתחת לרגליהם, מתחת למרבדי הצידוקים וההגנות שהניחו לעצמם. שאם לא כן, למה הם זועמים כל כך? ולמה אינם בטוחים יותר בצדקתם?

  טוב שהוא בכלל לא עף על עצמו.

  יותר נכון יהיה להשוות את ההסבר שלו ליחס החברה לפדופילים:
  איך זה שפדופיל אחד מקפיץ כל כך הרבה ישראלים? אין זאת אלא, שגם אחרוני המקפצים הם פדופילים. מתחת, כמובן, למרבדי הצידוקים וההגנות.

  אהבתי

  • שובו של הצועד הגיב:

   ממש דומה.

   אהבתי

   • שובו של הצועד הגיב:

    והערה קטנה לגבי התגובות שם: מי שהתאמן כאן על האמונה, שמס' אדומים/ ירוקים לצד אחד של תגובה שגבוה באופן משמעותי מסך האדומים וירוקים לשני הצדדים הממוצע לשאר התגובות (למשל, 31 ירוקים לתגובה, המגנה, נגיד, את גדעון לוי) הוא דבר טבעי, יהיה קטן עליו להאמין ש1165 לייקים שליליים (מה שקיבלה במאמר של לוי התגובה הראשונה, מס' חורג מעבר לכל פרופורציה ביחס לכל 518 התגובות שיש שם נכון לשעה זו), גם הם טבעיים. אחרים יבחרו לחשוב אחרת.
    את אנרגיות הסלקטור, שאותן מפנה האתר של שוקן בהצטיינות יתרה כלפי מגיבים איכותיים, מוטב שיפנה אל חזית הלייקים.

    אהבתי

   • דניאלי הגיב:

    הצועד השב שב שוב אחורה.

    האמת שיש רשת סודית של ימנים שקשורים איכשהו ביניהם ומעבירים לכולם רשימות על בסיס קבוע היכן להגיב ואיך להגיב. חלקנו מגיבים בד"כ רק בלייק/דיסלייק וחלקנו מגיבים פרטנית יותר לכתוב. רובם לא מקדישים שניה לבלוג זה.

    אגב, היתה השבוע עוד סיבה ל'רדת' על סרנה יקירך אבל זה הופך אט אט לצער בעלי חיים – כנראה שיש בו קנאה עזה בהצלחותיו הכלכליות של הגידון וגם הוא רוצה.

    (מצד אחר הסיפא של דבריך מעיד עליך המון. כנראה שאינך איכותי כפי שאתה חושב ואתה מלא ברגשי נחיתות).

    אהבתי

   • שובו של הצועד הגיב:

    פסיכולוגיה בשלט רחוק – הענף מפוצץ ע"י מגיבי ימין כמוך. אולי תחפש נישה פרטית משלך, איפה שהתחרות לא קשה.

    אהבתי

 2. הינשוף של מינרווה הגיב:

  כותרת ב-ynet: גיבור: סיים את "איש הברזל" עם שיתוק מוחין

  מן הסתם החל את התחרות כשהוא חולה, ולא כפי שמעידה הכותרת.
  כל הכבוד לו.

  אהבתי

 3. הדס הגיב:

  דן מרגלית ממשיך להפיץ את השקר : ״מבצע צוק איתן ביטל את התוכנית הצה"לית מפני שחמאס התכוון לפרוץ כבר בראש השנה מהמנהרות ליישובים עבריים.״
  מרגלית מתעלם מדבריו של בכיר באמ"ן בפני ועדת חו"ב: ״תוכנית החמאס לפרוץ בראש השנה מעשר מנהרות לשטח ישראל- אגדה שרצה בתקשורת החרדית. לנו אין כל מידע על זה.״, ומדבריו של חבר הכנסת אלקין יו״ר ועדת חוץ וביטחון בראיון לערוץ 7 : ״בנוגע לשמועות על כוונת החמאס לבצע פעולת טרור כוללת שתצא מכמה מנהרות במקביל בראש השנה הקרוב, אומר אלקין כי לא ראה לכך כל סימוכין מודיעיניים, "יש הרבה אגדות סביב סיפור המנהרות.״

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   הניה בנאום לרגל היארצייט של יאסין ב-23.3.2014

   אחים ואחיות יקרים! אללה רצה כי לפני העצרת הזאת ידובר על מנהרת "עין-השלושה"… המנהרות הללו, חונכות היום אסטרטגיה חדשה במאבק עם האויב: אסטרטגיית המנהרות. מהמנהרות, מתחת פני האדמה, מעל פני האדמה אתם תצאו, גדודי אל קאסם, ההתנגדות המבורכת… הגברים הללו, בדם וביזע, במאמץ ובג'יהאד מדגישים כי הקו של יאסין הוא קו רציף ואיתן… יש החושבים, כי הרגיעה השוררת בעזה היא רגיעה מתוך חולשה וכניעה. זוהי רגיעה בעלת שיקולים מדוקדקים כדי שהתגובה תהיה תגובה מעשית, מעל פני האדמה, מתחת פני האדמה, בים באוויר וביבשה…

   אהבתי

  • אבי הגיב:

   איזה שקרן מלוכלך…עוד עלילת דם מבית היוצר של הציונים… מי מי התכוון בכלל לפרוץ בראש השנה מעשר מנהרות…
   בסך הכל מדובר היה בשתיים, שלוש, ארבע, מי סופר…ולגבי ראש השנה.. גם סוכות בא בחשבון…אולי חנוכה… היהודים והדימיון המפותח שלהם…פשוט שקרנים.

   אהבתי

  • יונת חלום הגיב:

   מהשובך נמסר שבכירים בארגונים מסויימים מוסרים נתונים שיעזרו לסוס שלהם להתקדם בסולם. זהי את הסוס ותוכלי לחזות מה המערכת תשמיע בישיבות הבאות. ואם כבר באגדות עסקינן, היו רבים במחנה שהאשימו את ביבי בהלהטת הרוחות וטענו שחמאס לא רצח את הנערים.

   אהבתי

  • יש אובססיה כלשהי בשמאל הקיצוני למצוא אי דיוקים אצלנו, תוך יחוס מחשבות טהורות לחמאס.
   המנהרות יועדו לרצח אזרחים. החמאס תומך ברצח אזרחים. לא היינו צריכים את רצח שלושת הנערים ואת המנהרות כתזכורת. גם אם לא מדובר בראש השנה, המטרה שלהם ברורה וידועה.

   אהבתי

 4. חייל זקן הגיב:

  יש לכם רעיונות אחרים

  ויזנטל הוכיח שאינו מבין כלל את התפקיד שלו. חסון היא יצרנית התוכן הכי טובה שלו (בראון-חברון, אשכנזי-ברק…). להפוך אותה למנהלת זה כמו לשלוח את שרית חדד להחליף את גואטה.

  אהבתי

 5. קורא ידיעות הגיב:

  כנראה מאוד חשוב שתדעו שלא יהיו טסטים בקרוב כי הידיעה של אודי עציון על שביתת מורי הנהיגה מופיעה הן בעמוד כמעט שלם בעמ 26 בכותרת והן כרבע עמוד בעמ 4 בממון.

  אהבתי

 6. חייל זקן הגיב:

  סופה של הציונות הליברלית?

  ברוך שפטרנו!

  אהבתי

 7. עוד.ד הגיב:

  מילא, הטירוף ברשת (אתמול), אבל גם בעיתונות השקולה והממוסדת?

  לא הייתי מתפלא, הם הרי מזלזלים בקוראים שלהם, וזורקים להם מזון כמו שמשליכים לתוך אקווריום. לא מתיימרים לדווח או להיות אינפורמטיביים, גם לא להעשיר את עולמם תמורת פיסת הנייר.

  פשוט לתת לקוראים אישוש לזבל שממילא מתרוצץ אצלם בראש. ככה מוכרים (בשקל).

  סה"כ זארה ניסו לגנוב פה את יובל:

  http://www.makara.co.il/wp-content/uploads/2011/02/yuval.jpg

  אהבתי

 8. הומר סימפסון הגיב:

  איך יקרה, שעיתונאי אחד — לא הכי נקרא, שכותב בעיתון אחד — לא הכי נפוץ, יהפוך ליעד כזה של התייחסות.
  אדי היחס ממחוברים כבר מזמן התאדו, התוכניות המגוכחות בקשת לא מעוררות עניין כלשהו והזעם של "הציבור" על הצגת עוולות הכיבוש כבר מזמן לא יוצר תיעוב.
  הדרך מצוייה כתמיד בעלילות דם. הבא נעליל עלילת דם על טייסים (הרבה יותר סקסי מאשר על שיריונרים) וזה כבר יקפיץ את כולם.

  אהבתי

 9. אחר הגיב:

  גדעון לוי מיתמם אם ״העיתון הלא נפוץ״. בזמן המלחמה כתבתי בפורומים לא ישראלים והטענה החוזרת של אויבי ישראל (מוסלמים, ערבים או אירופאים) היתה ״כתוב בהארץ״. קשה להתמודד עם זה.

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   הרי ברור כמו פצמ"ר 120 בנירים האיש עוסק באיש ולא
   בשום דבר אחר. הס לפחות חיה עם ערבים. הנ"ל לא
   מתרועע עם נטולי דיאודורנט למיניהם, למה מה? רמת
   אביב לא טוב? בעזרתי ועזרתכם ועזרתם ועזרתנו הנ"ל
   בנה עצמו למותג קוסמי. "צוזבה מתגלח רק בסכין אוקבה
   כשהוא מקונן על פלשטין" או "תרונצו שותה רק קפה עזה
   גם כשהוא ברמאללה". או "ה D 11 של יענקל ובניו
   מזיז קירות יותר מה D10 שקרומפרברג תאר בג'בליה"
   עכשיו משגיבים את המותג "פוצנשטיין האיש הכי שנוא
   בישראל קורא לך מנע רעב וצבא תרום לקרן סואה ערפעת".
   זה מה שיש ויהיה עוד הרבה מזה.

   אהבתי

 10. הומר סימפסון הגיב:

  מגוחכות י"ל

  אהבתי

 11. נירית הגיב:

  דבורית, ברכות על הגיוס המוצלח, שעבר את ה-100k ❗

  אהבתי

 12. רונן הגיב:

  ברכות להשלמת הגיוס — !

  אהבתי

 13. אבי הגיב:

  גדעון לוי מפספס עניין אחד פשוט. השנאה היוקדת אליו באה מאותו מקום שלא האמין שדווקא ירצח כאן ראש ממשלה, יהיו חילוקי הדעות אשר יהיו. מאותו מקום שאפילו אנשי ימין מובהקים לא העלו על דעתם שנערים יהודיים מסוגלים לרצוח ילד ערבי ובאופן מזוויע כל כך, יהיו חילוקי הדעות איתם אשר יהיו. ומאותו מקום שלא מאמין שיהודי ישראלי שגדל כאן ביננו מוציא תחת ידיו כתבי שנאה ועלילות דם מגוכחות, יהיו חילוקי הדעות בינו לאחרים אשר יהיו. לוי הפך להיות הפנים היפות של צידה האפל של האנושות.כתב זר ישראלי אך דובר עברית צחה, שכתיבתו נעדרת כל ישראליות וקשר למקומיים. עיתונאי שהפך להיות הכל חוץ מעיתונאי. סלח לנו לוי שכל פעם מחדש אנחנו לא רוצים להאמין.

  אהבתי

 14. יוסל'ה הגיב:

  גדעון לוי חולה.

  הוא חולה במחלה שחולים בה רבים אחרים, אבל אצלו היא חריפה במיוחד. למחלה הזו קוראים "צומי".

  גדעון לוי הוא נרקומן של התגובות נגדו. הוא נרקומן של התגובות בעדו. הוא נרקומן של יחס.

  וגדעון לוי עשה יופי של ביזנס מזה. המשכורת שלו בהארץ זו תוספת נחמדה לשכר שהוא מקבל בגין הרצאות בחו"ל, אליהן הוא נוסע לפחות 20 פעמים (!) בשנה.

  גדעון לי הוא איש עלוב, ואין לזה קשר לדעות שלו (ומי שמכיר אותו יודע שהכל אצלו זו ממילא הצגה).

  אהבתי

  • יונת חלום הגיב:

   הוא לא חולה, הוא פשוט מרגיש חסין בפני הציבור הישראלי. כפי כשהצבעת "פרובקציות" אנטישמיות שבבסיסן האשמת יהודים מפרנסות מזה זמן את כוהני המחנה. הציבור צריך להוקיע את דמויות התופת ולתבוע דיבה על חירטוטי השנאה.

   אהבתי

   • שובו של הצועד הגיב:

    נו טוב, 31 ירוקים זה כנראה רק בפרוטקציה. לא כל מי שכותב נגד גדעון לוי מקבל. רק על האפליה הזאת הייתי דורש ועדת חקירה.

    אהבתי

 15. יאיר הגיב:

  כוכב של שריף הוא מחומש ולא מגן-דוד. מלבד זה שבחולצות הכוכב של ה"שריף" היה מגן דוד צהוב, זכור הסיפור לפני כמה שנים כשזארה מכרו תיק-יד בחנויות שבו ב"טעות" היה צלב-קרס כחלק מהעיצוב.

  אהבתי

 16. יונת חלום הגיב:

  לפי ה- BBC העולם שייך לצעירים.
  אלפי ילדים עברו התעללות מינית קשה ע"י כנופיות של "בני מיעוטים" ברחבי הממלכה. תרמו לתופעה נציגי החוק שחששו להעלות את העניין ולהצטייר כגזענים. הנאורים העדיפו לשתוק בשם הפלוטיקלי קורקט והרב תרבותיות מאשר לעצור את הזוועה. על מה הביקורת של ה- BBC, הרי גם בכותרות שבחרו הנאורים לפרשה אין זכר למוצא התוקפים.

  Rotherham child abuse: Cases in other towns

  Rotherham child abuse: Calls for police commissioner to quit

  Real or imagined: Racism 'fear' over Rotherham child abuse

  בדיילימייל הימנונים, רדוד וצהוב משפדים את ה-BBC.

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   אירגון להב"ה הגיע לרוטרהאם? אין גבול לגזענות של הציונים.

   אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   באיזו דרך מוזרה/משונה הפשע הזה – פדופילים פקיסטנים,
   שנמרח והוסתר ע"י הממסד באיזור מתחבר לתוק בק הראשון
   היום על גדעון לוי והאנלוגיה ללוגיקה הייחודית של לוי שהביא,
   בתום לב ובאקראיות מוחלטת הינשוף של מירנדה. זה מתחבר
   לאנטישמיות הבוטה של נאורים הבריטיים שמבטאים הגארדיאן והאינדיפנדנט וכמה פוליטיקאים אנגליים שמקבלת גיבוי ממספר
   לא מבוטל של מטיפים מוסלמיים באנגליה ובכלל באירופה.
   לעומת זאת שונאי איסלם באירופה מרבים להזכיר שמוחמד
   היה אולי פדופיל. זה מתחבר למוטיבים האנטי פמיניסטיים קשים
   שלהם מטיף האיסלם האירופאי. מישהו יודע כמה מקרי מילת
   נשים יש היום באירופה ? ולבעיות של אונס וכ"ו בסקנדינוויה.
   כל הדייסה הזו עשויה להשמע כתיאוריות קונספירטיביות קיצוניות.
   אך מדע אמיתי חפשי בנוי על חיפוש וגילוי מתמיד של קשרים
   חבויים לא סבירים ולא מקובלים. לא ברור ואולי יותר טוב שלא
   נדע.

   אהבתי

  • שובו של הצועד הגיב:

   ועדיין סיפורי האונס הקבוצתי הקשים, ואף הלכאורה רצח, מגיעים מן האליטות דווקא.

   אהבתי

 17. עובר אורח הגיב:

  http://yalibnan.com/2014/08/28/43-un-peacekeepers-captured-golan-heights-militants/עכשיו

  כנראה מתברר שהמורדים שכבשו את
  מעבר קוניטרה גם חטפו את כל משקיפי האו"ם
  באיזור. זה פחות ממאה ויותר מחמישים. לפי
  המחירים שמשלמים היום עבור חטוף בסוריה
  כל החבילה לאחר הנחות, ויתורים ורצון לשלום
  ואהבת אדם זה כמה עשרות מיליוני $ . מי כאן
  במזה"ת מוותר על בונוס כזה. אין ספק שזו אחת
  הדרכים היותר מענינות לעזור לעשוקי העולם.

  אבל !!! זה כלום למה שהחמאס יכול לקבל מהאו"ם
  והעולם אם החמאס יחטוף את כל עובדי האו"ם בעזה.

  אהבתי

  • דניאלי הגיב:

   אבל !!! זה כלום למה שהחמאס יכול לקבל מהאו”ם
   והעולם אם החמאס יחטוף את כל עובדי האו”ם בעזה.

   המשפט הזה מוכיח כמה אתה ממש לא חכם, ממש.
   מי ישחט את אווזת הזהב שיש לו?
   רוב רובם של עוןבדי האו"ם בעזה הם מקומיים וחלקם נמצאים שם כמי בסדרה סופרנו (עובדי שוא ונו שוא).

   חכם?
   לא!

   אהבתי

 18. אורן הגיב:

  כמה שלא ינסו הטוקבקים לעצבן בחיבתם לשנאה וגזענות, בסוף יוצא שאני צוחק. הינשוף של מירנדה, אדיר, מחייב קישסמול, אם כי לא לינשוף עצמו
  😀

  אהבתי

 19. שובו של הצועד הגיב:

  כינוי אחר לשלט מזגנים – השולט בסווינג.

  אהבתי

 20. חוטהשני הגיב:

  ברכות להצלחת גיוס הכספים !

  ובנוגע לזארה בעיני מאד מובן מדוע החולצה הזאת הפריעה להמון אנשים…

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s