למי קראת חולדה?

yediot7.9.14haaretz7.9.14

isra7.9.14maariv7.9.14

hamvaser7.9.14

הכותרות

[poll id="143"]

בי"ס לטיוח ע"ש יהודה וינשטיין (רביב דרוקר). גרסה מקוצרת באתר הארץ.
דרוקר מטיח דברים קשים במיוחד בטייח וינשטיין.
ביביטורס: יותר מדי שאלות פתוחות (עידו באום).
שתי הכותרות הללו מנצנצות בשער הארץ הבוקר.
בן כספית משער מעריב, שישי, בפליקפלאק בין אשכנזי לביביטורס.

זוועת דעאש היא הכותרת הראשית של ישר"ה, וגם בידיעות, אבל עם פתרון: "ארה"ב ואיראן בתיאום צבאי".

תינוק בן שנתיים, יואב-רפאל שפיגלמן נשכח במכונית המשפחתית ביהוד ביום שישי בצהריים, ומת. במכונית היו אמא שלו, אחותו בת השש וסבתא שלו. שלושתן לא שמו לב שהילד לא איתן. בשער ידיעות נראית אמא שלו במלוא הדרה, מליטה את פניה, וצדודיתה מפוקסלת. מה יועיל פקסול זה כשהשם המלא ותמונתה לכל אורכה מפורסמת בעיתון? אני לא יודעת.
נחמה: בבוקסית  בע' 6 מצוין שזה התינוק הראשון שמת הקיץ במוות המחריד הזה, ככה"נ בגלל המלחמה.

בישר"ה זו כותרת הגג בשער. תמונת האם לא מופיעה. ושוב נשאלת השאלה אם מישהו צריך לעמוד לדין על רשלנות, או כגרסת חלק מהמגיבים פה: "זה יכול לקרות לכל אחד", "המשפחה כבר נענשה מספיק". לא נכנסת לדיון שוב. אמרתי כבר הכל.
אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם, מסבירה שיש תוכנית ממשלתית שמתעכבת, שעשויה למנוע מקרים כאלו:

שינוי תרבותי־מערכתי באמצעות שינוי המדיניות הציבורית בממשלה. תוכניות חינוכיות, הכשרת המורים והגננות, הסברה מוגברת, עזרה המותאמת לאוכלוסיות בסיכון, איסוף וניתוח של סוגי ההיפגעויות ובעיקר העלאת המודעות. רק כך אפשר למנוע את המוות המיותר הבא.

– פעוט בן שלוש, זיו-ישראל בן טליה, טבע בפארק ענבה במודיעין. מצבו קשה מאוד. בני המשפחה ביקשו מהציבור להתפלל (ידיעות).
– שני אחים, בני 7 ו-11 טבעו בבריכה במושב בלפוריה. הם מאושפזים.
– נער בן 15 נפל בשטח בריכה במבוא ביתר ונפגע קשה בראשו.
– נער בן 13 נמצא תלוי בביתו בשגב שלום.
שִׁלְהֵי דְקַיְטָא קָשְׁיָא מִקַיְטָא (יומא כט')

נמצאה אויבת חדשה למדינת ישראל: מישל אובמה מתנגדת לחומוס. אין פלא, לכן, שהידיעה על כך מופיעה בשער ישר"ה: כל מה שאנטי אובמה, זה אנחנו. וקל מאוד לפגוע בישראלים בבטן הרכה שלהם. אז נילחם באובמה בעזרת החומוס ובעזרת חליפת הבז' שלו.

מתי פרדימן (בצילום), המעיד על עצמו: "בין 2006-2011 הייתי כתב ועורך בדסק הירושלמי של AP – אחת משתי ספקיות החדשות המובילות בעולם. אני מדווח על ישראל כעיתונאי מ-1997" מסביר איך נהיה שהתקשורת העולמית נגד ישראל.
פרידמן כתב 1111
אני חושבת שתאהבו את המאמר שלו. מאמר לא מתלהם ולא משיחי. נו, אז למה אני מגדירה אותו על דרך השלילה? ככה זה.

מדינת כל גזעניה

כותרת הביניים הזו לא מתייחסת רק למדינת ישראל אלא לכל מקום בו נחשפות עוולות העונות לכותרת.
הנה סיפור מארה"ב: חוזה זמורה (מה, הוא לא משלנו, משפחת זמורה?) מהוליווד שלח מאות קורות חיים, ולא קיבל תשובה. ואז הוריד אות אחת משמו ותיבת האימיילים שלו התמלאה.
באנגלית זה נשמע מצוין: José הפך ל-Joe.


קלמן ליבסקינד מוולווט את היורדים (ועוד): רוגל אלפר, אילן לוקאץ' (וגם כתבת אולפן שישי) ודנה ויס, בגלל המענה שלה לאלפר.
וגם מזכיר את הראיון עם חיים יבין:

ראיון מעניין עם חיים יבין פורסם בשבת שעברה ב"ידיעות אחרונות". בראיון סיפר "מר טלוויזיה" כיצד עשה שימוש פוליטי במסך שניתן לו. "בשלבים מתקדמים של המלחמה", העיד על התנהלותו שלו במבצע שלום הגליל, "אנחנו בהחלט היינו עם האופוזיציה. יום יום פרסמנו בראש המהדורה את מספר החללים, 500, 501, 502, זה היה כמו לדקור בחרבות את בגין".
"ניהלנו מלחמות אימים נגד ההנהלה שישבה עלינו וביטאה רחשי לב של קהל שהעלה את הליכוד לשלטון", אמר בהמשך, "אמרנו שצריך לוותר על השטחים, אבל להמונים לא היה ראש לחלוקת הארץ". הראיון עם יבין מצטרף לרשימה ארוכה של ראיונות עם זקני השמאל החילוני, האשכנזי, השמן והדשן, אלה שעד אתמול החזיקו בכל התפקידים, ופתאום, כשהתעוררו בוקר אחד וגילו שיש כאן עוד כמה אנשים, הם רצים לעיתון וצועקים "געוואלד".

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

לפעמים בתגובות יש דיונים מעניינים, או לידים, ולא רק טענות מופרכות על קרדיטים שגזלתי מאנשים במצוקה עם תודעה פולנית מפותחת מדי (אבל תודה לאל, לא תראו את ארט ונדליי מתלונן למה "לקחתי" לו את הסיפור), או אנשים שעוסקים בקד"מ נמרץ לספרים תמהוניים (אין קישור, מה נראה לכם).
אז בעניין הקישור לסרטון התינוק החירש שמתחיל לשמוע בעזרת מכשיר, תהה דוד אסף למה הבאתי סרטון מ-2012, ואילו אורן הביא קישור למאמר הזה היוצא נגד סרטוני החירש-שהחל-לשמוע.
וזו תשובתי לשניהם:

בעיקר בימי שישי האקלקטיים, אך ייתכן שגם ביום חול, אביא מדי פעם איזה סרטון ששבה את לבי איפשהו, שאין לו הקשר אקטואלי, לטוב ולרע והוא עומד כך בפני עצמו.
זו הפעם הראשונה שנחשפתי לסרטון כזה, ואכן, לא אביא כאלו שוב, יש לשער. זה היה אירוע ראשוני, ייחודי וחד פעמי.
באשר לקהילת החירשים, בהחלט למדתי על כך בעבר בקורס לרב תרבותיות, והופתעתי מאוד כשהבנתי כמה הקהילה הזו משקיעה בכדי לשמר את החירשות שלה ולתאר אותה כמצב תרבותי, לא רק רפואי, ולא כמשהו מקולקל שצריך לתקן. אחת הסיבות לכך היא שפת הסימנים (ר' בקישור), שהרי שפה מגדירה תרבות. למרות כל ההסברים וכל החומרים בנושא, לא קל להבין מה ההבדל, באשר לגאוות היחידה, בין חירש, עיוור, קיטע, משותק או גידם. למה מצב אחד הוא נכות והשני העדפה תרבותית איכותנית, נקרא לזה.
רק אחרי שהעליתי את הסרטון, נזכרתי בפולמוס באשר לשתלים האמורים.

משתכשכים בביצה

את מורן שריר מחליפה בביקורת הטלוויזיה היום נעה אפשטיין (או נועה, תלוי אם אתם בגרסת דפוס או דיגיטל).

 לפני פיזור

בין ביביטורס לג'ואן ריברס
אצבעות שחורות

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

55 תגובות על למי קראת חולדה?

 1. קורא הגיב:

  באיזה זחיחות אומר חיים יבין על מלחמתו בהנהלה ששיקפה את רחשי הציבור. כיום מעטר את הבניין ברוממה דגל ישראל ענק. החבר׳ה מתחננים לכסף ציבורי. עדיין השמאל ההוא היה שונה. אמנם בעלבתי ומתנשא אבל עדיין בעל זכויות. השמאל של היום זה יודנראט מוחלט

  אהבתי

 2. לחם הגיב:

  מחזה זוועה אתמול בתכנית המטה: מרב בטיטו מנתחת את אופיו של איזה אחד ביבי ויש לה המון תובנות על ביבי וביבי וביבי. בשבילך, גברת בטיטו, זה לא ביבי אלא מר נתניהו. תנסי לקשקש בבי.בי.סי על דיוויד במקום ראש הממשלה קמרון או על ברק במקום על הנשיא אובמה ותראי לאן תגיעי, בלי שום קשר לדעות פוליטיות. זה היה מביך, עלוב עד כדי רחמנות. ושוב, בלי שום קשר לדעות פוליטיות. כן, כן, את שמאלנית מרהיבה אבל חסרת תרבות לחלוטין.

  אהבתי

 3. שייע הגיב:

  אפשר קישור ל"אמרתי כבר הכל" (בהקשר של השארת תינוקות ברכב)?

  אהבתי

 4. דניאלי הגיב:

  אז למה אני מגדירה אותו על דרך השלילה?

  כי למרות הכל ואחרי הכל ראשית לכל אני סמולנית.

  אהבתי

 5. nurit הגיב:

  היית יכולה לחסוך לעצמך את ההתרגזות בענין החרשים. הנה מה שחושב במאי ההצגה של "שבטים" לגבי הפוליטיקה של החרשים. מוסף גלריה עמוד ראשון.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אני לא מתרגזת כלל, מה פתאום.
   זה פשוט עניין כה מורכב.

   אהבתי

   • מישהי הגיב:

    העניין לא מורכב. חרשות אינה תרבות. תרבות היא סט ערכים, וחרשות לא מגיעה עם סט כזה. אדם חרש, וגם אדם שומע, יכול להצטרף לכת ה'חרשות היא תרבות' במהלך חייו ולאמץ את ערכי התרבות של 'חרשות היא תרבות'. אדם יכול גם להוולד לתרבות הזאת, אבל לא על ידי כך שנולד חרש, אלא על ידי כך שנולד להורים חברי הכת.

    חרשות היא מום. מום פחות חמור מעיוורון, אך חמור יותר מגפה חסרה, לדעתי. אנשים יכולים לנהל חיים מלאים עם חרשות כמו שיכולים גם אנשים חסרי רגליים, או כאלו עם הפרעת קשב, או כאלו ללא תחושת כאב, או כאלו עם תסמונת טורט. המידה בה המום הזה מפריע לתפקוד תלויה בחרש הספציפי ובסביבתו, כמו במומים אחרים, וכמובן שחרשים יכולים לתפקד ברמה גבוהה מאוד גם בסביבה שומעת, אבל זה לא הופך את החרשות ממום לתכונה.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    העניין כן מורכב, ולא את תבטלי ערכים של קהילה שלמה, גם אם את או אני קוראות לזה מום.
    זה שסט הערכים שלך (או שלי) לא תואם את שלהם לא נותן לך שום זכות לפסול אותם כקהילה תרבותית.

    אהבתי

   • מישהי הגיב:

    העניין לא מורכב. קיימות שתי קבוצות רלוונטיות לעניין, קבוצת החרשים וקבוצת אנשי 'החרשות היא תרבות'. קיימת ביניהן חפיפה גבוהה יחסית שאינה מקרית. הקבוצה הראשונה אינה קהילה תרבותית, הקבוצה השניה כן. מכיוון שהראשונה אינה קהילה תרבותית ערכי התרבות של הקבוצה השניה, הקהילה, שגויים. אני בהחלט מכירה בכך שהם קהילה, ואפילו כזאת עם הרבה כוח, כמו שאפשר להבין מהתגובה שלי ליובל. אני מבטלת את הקביעה שחרשות היא תרבות בדיוק כמו שאני מבטלת את הקביעה שברושים גונבים את המוחות של אנשים הנרדמים תחתם. זה שקבוצה של אנשים מאמינה במשהו כקבוצה לא הופך את המשהו לנכון באיזושהי מידה. יותר מכך, קבוצה של אנשים יכולה להאמין כקבוצה בדבר שהוא שגוי לחלוטין, גם אם זה כמעט ולא קורה.

    אהבתי

 6. הומר סימפסון הגיב:

  המילה פליקלאק לא מצליחה לתאר את גודל התרגיל שעושה בן כספית.
  לו היה מתחיל את המאמר שלו במילים אני הוא העיתונאי ששוחח בטלפון לא מאובטח עם גבי אשכנזי וקיבל מידע לגבי פעילות סודית עתידית של המוסד.
  כתב על זה בן כספית בעבר:
  לא, קם היא לא עוד מקור עיתונאי. היא אינה "גרון עמוק" שזיהה עוול שלטוני, או פשע, או מחדל, או סתם עניין הרה גורל שחובת הציבור לדעת, והרים טלפון באמצע הלילה לעיתונאי חוקר.

  "קם היא פושעת, עבריינית קלת דעת, שבהקלקת עכבר פירקה את מערכת הביטחון מסודותיה והפרה את האמון הבסיסי ביותר שאמור לשרור בין צה"ל לחייליו. היא צריכה להודות לרחמיהם של השופטים על כך שבעוד כשלוש שנים תוכל לשוב לביתה בשלום. זו האמת ואין בלתה. יש מקרים שבהם ביטחון המדינה, חיי חייליה ותושביה, חשובים יותר מחופש העיתונות. תוכניות מבצעיות סודיות ביותר של צה"ל אינן אמורות להישלף מתוך המחשב של אלוף הפיקוד ולהימסר, סתם ככה, לכל דכפין."

  אהבתי

 7. אהרון הגיב:

  אולי תועיל הגברת נועה (נעה) אפשטיין לספר קצת על עצמה, מה ההשכלה, הידע, הניסיון וכו' שמביא אותה לכתוב את ביקורת הטלוויזיה בעיתון "הארץ"? לא שקראנו אי פעם בעיתון הזה או בעיתונים אחרים מי הם כותבי הביקורת ומה הרקע הטלוויזיוני/תקשורתי שלהם, אבל זו הזדמנות טובה להבין כיצד ממנים בתקשורת הישראלית "מבקר" טלוויזיה, שבדרך כלל מתייחסים לתוכן התכנית/שידור/כתבה ולא לצדדים אחרים של ההפקה, ולכן כמו שקרה בדרך כלל, כל מיני "עיתונאים" במערכת נקראו למלא את מכסת 400 המילים בכל ערב. וכך זה גם נראה.

  אהבתי

  • אבי הגיב:

   אין לדעת לגבי השכלתה והתאמתה לתפקיד אבל דבר אחד בטוח אם לשפוט מהתקדים של רוגל אלפר ומורן שריר, מדובר בעורכת הבאה של מוסף הארץ. משום מה בהארץ מבקרי טלוויזיה הופכים להיות עורכי המוסף שהם גדלים. זה הסתבר ככישלון במקרה של אלפר, לגבי השאר נחכה ונראה.

   אהבתי

   • יוסל'ה הגיב:

    יש לה תכונה אחת שמכשירה אותה באופן ברור לתפקיד. זו, אגב, בדיוק אותה התכונה שיש לשריר בבואו לערוך את המוסף או לכל אחד אחר שמקביל תפקיד בהארץ כיום – היא באה בזול. כלומר שוקן ישלם לה פחות, רצוי הרבה פחות, ממה שהוא שילם לקודמה בתפקיד.

    במקרה שלה, יכול אפילו להיות שהיא תקבל פחות משכר המינימום.

    אהבתי

  • יוריק הגיב:

   האם איזה עתון או אמצעי תקשורת בעולם מפרסם מה הרקע התרבותי ומה התארים האקדמיים של עורכים וכתבים? אמצעי תקשורת בר זכות להתקיים כמו זכותו של אהרן להקים עתון משלו או לא לקרוא עתון בכלל. זאת זכותו של עתונאי לעבוד במוסד עתונאי, אם המוסד הזה רוצה להעסיק אותו. זה הבסיס לתקשורת חופשית.

   אהבתי

   • אבי הגיב:

    קודם כל מפרסם ועוד איך מפרסם, זה בהחלט דבר מקובל בעיתונות רצינית ומקצועית בעולם, למרבה הצער אלו לא דברים שניתן לומר יותר על הארץ וגם לא על איוש המשרות הלא רציני שלו רוב הזמן. כל זה לא אומר שזו לא זכותו של הארץ משיקולים פנימיים וניצול מקסימלי של כח אדם העומד לרשותו להטיל על נעה אפשטיין, או כל אחד אחר לכתוב על כל דבר. אם היא יודעת על מה היא כותבת או לא, זה דבר שייבחן במרוצת הזמן.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    לא, זה אינו הבסיס לתקשורת חפשית. העסקת חובבים
    חסרי הכשרה בכל מקצוע היא הדרך לדרדר אותו ולגרום
    לזלזול במקצוע וגם במקרים רבים לאסונות. מהנדסים,
    מצילים, רופאים, נהגי ציוד כבד, עורכי דין, חרטים, טייסים
    ונתבים חיבים לעבור הכשרות ובחינות. למקצוע העיתונות
    היו מנגנוני קידום ומבחן פנימיים והמוצר נראה בהתאם.
    אלו נשחקו מאלף ואחת סיבות וגם בעיקר רצון השליטים
    וכוונתם לעקר, להוזיל, להשפיל את המקצוע. לשליט יש עניין
    מובהק שהמדייה תעסיק עיתונאים מושחתים שוטים ומתחלפים
    כל הזמן. בכל מקרה מה שמאפיין את ישראל היום אלו
    זכויות ללא חובות, "זכויות הילד", "זכויות המיעוטים" "זכויות
    הלקוח". המשפט "זכותו של עיתונאי לעבוד במוסד עיתונאי"
    הנו פתח לשחיתות ואנרכיה אם אינו מפרט חובות בצד זכויות.

    אהבתי

   • אהרון הגיב:

    אני חושב שלא היית מגיב כך אם היה מדובר בפרשן צבאי או פוליטי או ספורט או אפילו מבקר מסעדות – מכולם היית מצפה להשכלה וניסיון מקצועי מתאימים כדי להעריך את מה שהם כותבים, אז מדוע מבקר טלוויזיה יכול להיות כל אחד? כי לכל אחד יש טלוויזיה בבית? בזמנו הייתה תקופה שלא היה מבקר קבוע וכך אפילו כתבת האדריכלות אסתר זנדברג התכבדה בכתיבת ביקורת טלוויזיה כמה פעמים וזה נראה יותר כמו שירות מילואים מאשר כתיבר טור ביקורת רציני.
    ולכן זו לא דרישה מופרכת שנדע מה הם כישוריה של הגברת אפשטיין למרוח 300 מילה כל ערב.

    אהבתי

  • velvet הגיב:

   למה הכוונה? האם ברגע שעיתונאי נכנס לתפקיד מסוים הוא מחויב לתת דין וחשבון לקוראים מהם כישוריו?
   מה, מדובר בנשיא המדינה? אם עורכי כלי תקשורת בחרו בו, למי הם צריכים לדווח? מה, זו משרה ציבורית על פי מכרז?

   אהבתי

 8. חייל זקן הגיב:

  אנשים שעוסקים בקד”מ נמרץ לספרים תמהוניים (איו קישור, מה נראה לכם)

  כבר קראת? ספרים תמהונים זו גירסת הPC לסאלאמאת בחולות ראשון?
  בצומת ספרים כל הספרים התמהוניים כבר נמכרו.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   הדחיפה הזו, של שלושה קישורים בשלוש תגובות שונות אתמול, בפרק זמן של שעתיים, הסלידה ממני את הספר, שאין לי מושג על מהו. אני פשוט לא רוצה לדעת. גם אם כתבו אותו רן כהן ושולמית אלוני ז"ל יחד עם אחמד טיבי.

   אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    מזל שלא דחפת מספר פעמים את דעתך בעניין הקרדיטים. גם בלי זה ברור לכולם שקרדיט הוא עניין לתמהונים.

    אהבתי

   • עברי הגיב:

    חז״ן אתה גבר עם ביצים. אף אחד מלבדך לא יודע לענות לגברת. עברתי כעת על הספר, יש שם ראיון עם הבן של שולה וראובן אלוני. הוא תומך בחרם מוחלט על ישראל. אלה בנים לדור שהקים את המדינה לא יהודונים מהקאפו.

    אהבתי

   • עקיבא הגיב:

    אני מניח שבגלל היהודונים מהקאפו (זה כמו ערבושים מהמשת"פ?) החמאס כבר משקם את המנהרות, מייצר קסאמים ומבריח רקטות.

    ובגלל היהודונים מהקאפו חמאס מאיים לחדש את הירי, רק שבועיים אחרי שהוא יצא מהבונקרים, נחרד מההרס והורתע.

    ובגלל היהודונים מהקאפו אובאמה אומר שהבעיה האזורית איננה איראן.

    ובגלל היהודונים מהקאפו המבצע בעזה יכניס אותנו לברוך כלכלי.

    והאמת שזה די משמח אותי. כי עד עכשיו חשבתי לתומי שהממשלה אובדת העצות והדרך שלנו אחראית לכשלונות שלה.
    אבל אם היהודונים מהקאפו הם האחראים, אוכל שוב להצביע לנתניהו וליברמן בששון ובשמחה.
    ובא לציון גואל.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    הקאפו מזכיר את העכברושים. שתי מלים אלו רעות
    ושגויות. מי שאמר אותן הגזים, זה לא בסדר, וננזוף
    בחוטא. עכשיו לעניין: מה דעתך על אודי אלוני
    שעוסק בלי הרף בהשטנת ישראל כמין דיבוק. ועל
    שכמותו: ישראלים שדוחפים ולוחמים לחרם על
    ישראל. לידיעתך זה כבר פוגע בכל ישראלי באלף
    ואחת דרכים. הסיפור שזה נגד המתנחלים מזכיר את
    הבלוף שהתפרק שבו מבדילים בין יהודים, ציונים,
    ישראלים, מתנחלים, אנטישמיים, אנטי ציונים
    ואפרטהייד. עוד לא נולד שונא ישראל שהבדלים
    אלו מענינים אותו. כן, ולבלבל את מסווגי הסיווגים
    אני חושב שהיציאה מעזה הייתה מעשה נכון וכל
    נסיון לכבוש מחדש את עזה יגמר רע, מאוד.

    אהבתי

   • עקיבא הגיב:

    אני לא ממש מכיר את אודי אלוני.
    ואני חושב שאנשי ה-BDS היהודים והישראלים לא מבינים באיזה עולם הם חיים.

    אבל אני לא סלחן כמוך כלפי ישראלים נאלחים שמסוגלים לכתוב פה משפט כמו "השמאל של היום זה יודנראט מוחלט". לדעתי הם גורמים לישראל נזק רב יותר מכל ארגוני החרם גם יחד.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    מסכים אם
    וכאשר
    האמירות
    בעברית.
    אודי אלוני
    (אם לא
    מכיר
    חפש
    ברשת)
    כותב
    מדבר
    ומטיף
    בחו"ל
    בשפות
    זרות.
    הנזק
    שלו
    שאליו
    כוונתו
    להזיק
    לא לבקר.
    מבקרים
    בעברית.
    נזק
    זה
    רב פי
    אלף
    ממי
    שכותב
    בבלוג
    עברי
    בעברית
    על
    עכברים
    יודנרט
    ושטויות
    כנ"ל.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    מאחר שלא תכפיפו אותי לעולם המושגים שלכם, ומאחר שאתם כל כך סובלים פה, אתם יודעים בדיוק מה לעשות.

    אהבתי

   • עוד.ד הגיב:

    אתה מתבלבל בין ספאמינג למאורע הקרדיטים הזניח והעלוב משהו. קצת קרדיט למי שמארגן לכם פה כיף יום יומי כפרוייקט חיים.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אם סטרייסנד מזייפת לא כותבים על זה?

    אהבתי

   • עוד.ד הגיב:

    בכיף לכתוב, רק ההשוואה לספאמינג המטורלל שהלך פה לא תופסת.

    אהבתי

 9. חייל זקן הגיב:

  תשובה ציונית הולמת למורל המתאסלמת:
  השחקנית גווינית' פאלטרו מתכננת לעבור גיור

  אהבתי

 10. יוריק הגיב:

  הבדיחה של השבוע: כותרת בהיום הזה – "מנוחה לאחר צוק איתן: הממשלה לא מתכנסת היום".
  השרים באמת זקוקים למנוחה אחרי שנלחמו בתוך עזה… 😆

  אהבתי

 11. imanuel הגיב:

  אסתכן בלצאת מעט לא רגיש
  אך המכונית והשמש יחד נראים
  כמו פתרון קסם להורה בעל
  ילד מיותר. שעת צהריים, בוא
  קטני, ניסע לסיבוב במכונית.
  אחר כך צריך להתייפח יפה
  יפה, בעיקר כשבא צלם. אבל
  את העול כבר הסרנו. נמלא
  כמה טפסים ונמשיך, מענין
  שאת זה לא לומדים בשיעור
  כלכלת בית.

  ובנימה צינית פחות – הורות מצריכה רשיון,
  וכמו שזה נראה מפה, כדאי גם טסט שנתי.

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   בארצות נאורות (יופי של מושג) יש
   חוקר מקרי מוות, כל מוות. הנ"ל
   מוציא דו"ח ולפיו פועלות התביעה
   והמשטרה. גרימת מוות בהזנחה
   יכולה להיות פשע חמור שגורר
   מאסר לשנים רבות גם אם זה קרוב
   משפחה ואולי אז הדין חמור יותר.

   אהבתי

 12. יובל הגיב:

  מכיר היטב את הגדרת החרשות כ"תרבות" ולא נכות. יש גם מחקרים יפים על ניואנסים וסלנג ומשחקי "לשון" בשפות סימנים.
  עם זאת, תראי לי חרש אחד שיכול היה לעבור ניתוח שתל ולהתחיל לשמוע והחליט לותר עליו.
  קשה לי להאמין שיש כזה אבל יהיה מעניין להתבדות

  אהבתי

 13. JewBoy הגיב:

  יהודי, ברור שיהודי!
  ג'ק. השראה לאנשי isis הלונדוניים, מהגר יהודי מפולניה

  אהבתי

 14. JewBoy הגיב:

  הומור פלסטיני
  אם כבר הופיע, באמת סליחה.
  לא ממש עתיק, מיולי. והצחיק אותי

  אהבתי

 15. עקיבא הגיב:

  הידיעה שהכי שעשעה אותי היום:
  ישיבה פרסמה ברכה לבוגר שהתארס עם גבר.
  ראש הישיבה: מדובר בתקלה "חשבו שדניאל זו בת"
  http://tinyurl.com/pkga5zc

  אהבתי

 16. ארט וואנדליי הגיב:

  למה לקחת לי את הסיפור?
  😈

  לפחות תעשי קצת קד"ם לחברה לסחר בלייטקס שלי

  אהבתי

 17. שובו של הצועד הגיב:

  אם קראתם עד לשורה האחרונה של אלפר במאמר שכותרת הפוסט מתייחסת אליו (זה רק אני בשעת לילה שלא מוצא את זה בתוך הפוסט?), יכולתם לדעת לא רק ש"הפולמוס" שלו עם פרופ' באואר הוא בעיקר ריב קזבלני על כבוד אישי, אלא מהי, במשתמע, עמדתו כלפי אנשים שלא שירתו בצבא, למשל, או שלא הביאו ילדים, או עניים מכדי לשלם מס הכנסה, או שלושתם ביחד. בקצרה, לא נראה שהיה נעלב בשבילם לו היו הם מושווים לחולדות.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s