אצבעות שחורות, 7.11.14

הכי לוהט

♦ ושוב אירוע חצי טלוויזיוני (ערוץ 10) שטורף את הקלפים, ומייתר את עיתוני הסו"ש מבחינת השיח הציבורי.
בקלטת אחת מהשיחות האינסופיות של שולה זקן ואהוד אולמרט, שש"ז הקליטה, מספר לה אולמרט שמספרים על אהוד ברק שהוא קיבל שוחד של מיליונים על עסקאות נשק של ישראל. מה שמעניין זה שערוץ 10, ע"מ להתכסת"ח חוזר ואומר בכתבה שמבחינתם זה לא נכון, שאין שום ראיה לכך. כלומר, ככה"נ מבחינה משפטית כיסו את עצמם. אני מניחה שהתייעצו עם עו"ד. זה נקרא, חברים, לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
תזכורת, לא קשורה בהכרח, לשכר הייעוץ של ברק, בעניין אחר.

שוחד


♦ חוץ מברק מזכיר אולמרט עוד מישהו, שמשומה לא מתייחסים אליו: נוני, אתם מכירים את נוני, נכון? הוא לא מביע רגשות. אתם מכירים עוד נוני? אני טועה?
נוני

מרדכי גילת יורד על טהרני אולמרט ועל העיתונאים שהגנו עליו.
הוא כותב נגד מי שירדו על משה לדור, ואילו נתן זהבי מזכיר במדורו במעריב גם את השם המפורש, אמנון דנקנר שקרא ללדור "לך תתאבד".

♦ עוד שיחות התפרסמו השבוע, כל אחת דוחה מהשנייה. בכל יום שואלים אותי, נו, שמעת? שמעת? ואני לא מספיקה לעקוב אחר הכל. אז הנה, מקבצון דל. הנה אחת מלפני שבוע: ש"ז מבקשת מאולמרט שיסדר עבודה לנדב, הבן שלה, וגם יעזור לו להיכנס לבינתחומי, כי הוא לא עומד בקריטריונים.
ראו למשל את הדיאלוג הזה:

בתחילת 2013 זקן מתכננת חופשה באיטליה, אולמרט הבטיח לדאוג למגורים.
4.2.2013
זקן: "היי יש חדש?"
אולמרט: "לצערי לא. יש בטוסקנה בתים שכל אחד עולה לשבוע עשרות אלפי יורו. לצערי, ברלוסקוני לא מציע לי את הטירה שלו בסרדיניה. אולי עוד יצוץ משהו. בינתיים אין"

אני תמהה אם המשפט על ברלוסקוני נאמר בציניות, או שזה חלק מההתנהלות המקובלת והיום יומית בקרב החבורה מוצצת הדם הזו.
השיחה עם המתקשרת. אלוהים, למה הקליטה אותה?
זקן מודה שביקשה כסף מאולמרט כי ראתה את אורחות חייו.

♦ כשזקן שואלת מה זה מרכולתך, היא באמת לא מבינה את השימוש בביטוי או שהיא מיתממת?

"כשבאת והצעת את מרכולתך לא רצו לחתום איתך על הסדר", התריס לעברה סניגורו של אולמרט.
זקן לא נשארה חייבת: "לא מכרתי עגבניות או פלפלים. מה זה מרכולתי?"

♦ הזיווג הזה, אולמרט-זקן הוא זיווג מהגיהנום. חוץ מקומבינות, ותסדר לי ותסדרי לי, מה הם עוד עשו בשנות שלטונם הארוכות? כל המטרה היא לזכות בחיים טובים ובכבוד וביקר ובכספים שזורמים מכל מיני מקורות כדי לתחזק את החיים הנפלאים הללו שלהם.

מהנעשה בסו"ש

♦ מה קרה בכפר כנא? פעולת המשטרה נגד תוקף הרכב לא נראית כמו הגנה עצמית. השוטרים היו בתוך הרכב. לא נראה שנשקפת להם סכנה. הם יצאו וירו בו למוות. אפילו לא כיוונו לרגל או מה.
זהו, הלך על המשטרה (בפעם האלף).
כותרת ראשית ב-ynet ("זז לאחור ונורה למוות"), ובהארץ ("…בעקבות הריגתו מטווח קצר…"). והנה התיאור בוואלה ("שוטרים יורים בגבו של צעיר עם סכין – והורגים אותו"). אתר nrg לא עובד בשבת.
מהומות בכפר כנא.

♦ כמה ישראלים חיים בארה"ב? ההערכות נעות בין חצי מיליון ל-800 אלף.
בסו"ש כו-לם יתכנסו בוושינגטון בחסות IAC.

♦ עצרת תנועות הנוער לזכר רבין תיערך הערב. מעניין כמה יבואו.

7 לילות

♦ סימנתי את המשפטים הכי חשובים בראיון עם שירלי מושיוף, יוצרת הסדרה על יודלוי.
התעשייה בקליפת אגוז, בעוד אתם בזים לאנשים העובדים בה.
מושיוף

מוסף כלכליסט

♦ פרופ' אשר טישלר, דקאן הפקולטה לניהול באונ' ת"א בראיון פרישה: על נתניהו, על לפיד.
מה שמדהים זה שטישלר, הדקאן, אומר מה שאני אומרת כבר שנים.

יאיר לפיד הוא שר אוצר רע לא כי הוא לא יודע כלכלה, אלא משום שהוא לא מכיר בזה שהוא לא יודע כלכלה. הוא מאוד לא מקצועי והוא מתחכם. אם לפיד היה שם סביבו צוות של אנשים רציניים שיעזרו לו והיה מתייעץ, מוביל מערכת מסודרת של חשיבה לטווח ארוך ולא יורה כל הזמן מהמותן, הוא יכול היה להיות טוב. רצוי שמנהל יכיר את התחום שלו היטב, אבל המינימום הוא שאם אתה לא מכיר, תעבוד עם אנשים שמבינים, תתייעץ, תעבוד בשקיפות.

לפיד דווקא הקים מטבחון של יועצים כלכליים עם אנשים כמו פרופ' מנואל טרכטנברג ופרופ' צביקה אקשטיין.
תואר ראשון בכלכלה, שזה הבסיס, לומדים שלוש שנים. מה לפיד חשב, שהוא ישמע את טרכטנברג שלוש שעות ויידע כלכלה? זה לא עובד ככה. הוא היה צריך להקים לעצמו צוות שכולל גם אנשים טובים מהמשרד וגם אנשים חכמים מבחוץ שייעצו לו.

 משתכשכים בביצה

ג'ף צוקר מתכוון להציל את CNN.

♦ רשמתי לפניי, בראש, לזכור להעלות את המדור של ליאור דיין משבוע שעבר, בו הוא מספר על תעשיית הפאנליסטים בטלוויזיה הישראלית. אז הנה, קבלו אותו.

♦ עורכים גרפיים: קבלו השראה לשערי מגזינים שלא נראו בישראל, וספק אם ייראו מתישהו.
(תודה לנירית).

♦ הכתבה הכי נקראת באתר הארץ מאתמול (ליסה פרץ), על הציור "מקור העולם", וזהו גם השער של גלריה, ואתם יכולים לצפות בה בעמוד הבית, היא כתבה בה נראה פרונטלית איבר מין של אישה. בואו נאמר שאין הרבה סיכויים שהסיבה לפופולריותה היא שכל קוראי הארץ והאנשים שנכנסים לאתר כדי להתעצבן ממנו ולכתוב טוקבקים נגד השמאל הלוהב, הפכו לחובבי אמנות. הסיבה היא, למה לא להיות אמיתיים, מציצנות ותחליף מהוגן לפורנו רך. בעיני המתבונן, כן? בעוד הארץ רואה עצמו, מן הסתם, כאתר נאור ומתקדם שמתייחס בענייניות לעירום, ולעירום שבאמנות, ולאמנות שבעירום וכנהלאה, וממש אין לו שום כוונה, חלילה וחס פן נעלה זאת על הדעת, להעלות את הרייטינג ואת תנועת הלקוחות לאתר, מה שקורה בפועל שונה לחלוטין.

יש עורכים בבית?

♦ כוכב נולד: סטיב שטאלון. לא מכירים? לא נורא.

שטאלון

♦ או שאריק קנלר לא קורא עיתונים, או שליאורה לא קוראת עיתונים, או שהעורכים שלה לא קוראים עיתונים. או שכל התשובות נכונות. הידיעה על סידר וגיר התפרסמה לפני כמעט חודש.
sider

תרבות

הנפילה של אלבר קאמי בתרגום חדש, לשבועיים במחיר מיוחד, 36 ש'.
שני קטעים לדגימה.

♦ אייל גולן מתחזק ראו מה הוסיף בצד ימין למעלה.
גולןבסד

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

♦ זקן ציון עושה להארץ שיעור בעלויות כשרות.
(תודה לבזינגה).

ירושלמית כותבת:

נחום ברנע טועה ומטעה:  בהמוסף  לשבת הוא קובע נחרצות שיש:
 "… היעלמות המיידית של הערבים מהשכונות היהודיות".
אני גרה בגבעה הצרפתית מספיק שנים, ויכולה לספר לו שהתרחיש הזה אולי נשמע לו דרמטי, אבל הוא לא ממש נכון: יש בשכונה ערבים (סטודנטים, משפחות, בעלי עסקים כמו מספרה, שטיפת רכבים  וכו'). השכנות שלי בבניין הן ערביות (מיותר לציין שאין לי כל בעיה עם זה). רק עכשיו חזרתי  מסניף "ארומה" העמוס תמיד  של  הר הצופים (פתוח בשבת – יתרון גדול בירושלים…), העובדים והלקוחות הם יהודים וערבים, ואין שם שום  "שקט מדכא" כפי שמתאר ברנע. רור שיש מתח באוויר, פחד,  דאגה  לילדים הנוסעים ברכבת הקלה. זה מספיק קשה ומסובך,  ואין צורך לנפח 
ולהוסיף גוזמאות.
גם לי  העיר הזו  הרגישה פעם אקזוטית וזרה. הגעתי אליה כסטודנטית צעירה, ומאז למדתי לאהוב אותה ולכבד אותה (אבל אני לא מתיימרת להבין אותה עד הסוף). הילדים שלי מטבע הדברים הרבה יותר "ירושלמים" ממני. הגבעה הצרפתית היא שכונה מתונה, שפויה ומטופחת. מעין  "בועה" ירושלמית, מטר וחצי משועפאט, עיסאוויה וכו'. האוניברסיטה (הר הצופים) ובית החולים הדסה  הסמוך, מושכים לכאן אוכלוסיה שרוצה לחיות בשקט ובשלום: חילוניים, דתיים ו…ערבים. לא כולנו כאן כהנא , או מקללים בשעות הפנאי  את כתבי רשתות הטלוויזיה – צר לי לנפץ לברנע את התזה המלומדת שלו.

לפני פיזור

ותודה רבה לתומכי הבלוג.

[poll id="152"]

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה אצבעות שחורות, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

44 תגובות על אצבעות שחורות, 7.11.14

 1. לחם הגיב:

  ובן כספי בשלו: גם השבוע הוא כותב שגדעון סער הוא מגה פוליטיקאי ששבעה אחוזים רוצים אותו כראש ממשלה. נו, באמת, בשיא הרצינות, סער הוא מגה פוליטיקאי? תגיד, לא נמאס לך מהליקוקים האינסופיים ומה תקבל בתמורה עבורם? גועל נפש.

  אהבתי

 2. לחם הגיב:

  בן כספית כמובן

  אהבתי

 3. לחם הגיב:

  והערה ליהודה שרוני לקקן טייקונים: כשאתה מתאר בפייסבוק חוויות קשות בנסיעה עם נהג מונית (לא היה לו וייז והוא עצר למלא דלק) ואחר כך מודיע בהתרגשות שהתקשרת לתחנת מוניות ואמרו לך שהנהג כבר פוטר, האם זה אומר שמרוב ליקוקי טייקונים אתה אטום לגורלו של האדם הקטן או שסתם נולדת ככה, אדם אטום ונטול חמלה?

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   משווה ומעלה:
   הערה לגלי ויינרב לקקנית הנשים המנהלות. כשאת כותבת על ענת סגל, העיתונאית הכלכלית שהפכה לשיאנית שכר במשק לא כדאי קודם לבדוק את המשכורות של מנכ"ליות בזק, בנק לאומי והבנק הבילאומי הראשון?
   כשאת כותבת על "הצצה במספרים שופכת אור על היקף ומשמעות הפעילות של סגל כיום:" האין זה ראוי לא להסתפק רק במספרים של הוצאות אלא גם של הכנסות, החזר על השקעה ומחיר המניה?
   קבלי עידכון. קסניה זו קרן שמצטיינת בהשמדת ערך. יש לה משרדים מפוארים בעזריאלי ומנכ"לית המקבלת שכר עתק אבל רווח למשקיעים הוא נושא שאין לדון בו. לא כדאי לחכות לאיזה אקזיט מרשים לפני שמתרברבים בשיאנות שכר?

   אהבתי

 4. טריק ישן הגיב:

  כשזקן שואלת מה זה מרכולתך, היא באמת לא מבינה את השימוש בביטוי או שהיא מיתממת?

  שולהז הבינה טוב מאד מה זה "מרכולתה" היא רצתה להרוויח זמן לתשובה.

  אהבתי

  • חז"ל הגיב:

   זקן מודה שביקשה כסף מאולמרט כי ראתה את אורחות חייו.

   זה לא שאולמרט גרף פוטוצקי, אבל שולה היא עבד כי ימלוך, עיניים גדולות, התיאבון מגיע עם האכילה, וכאלה.

   אהבתי

 5. חייל זקן הגיב:

  מרדכי גילת יורד על טהרני אולמרט ועל העיתונאים שהגנו עליו.

  ומעלה את הסעיף ליואב יצחק:

  עכשיו מנסים כמה עיתונאים, ובהם מרדכי גילת (ישראל היום) לשכתב את האמת

  אהבתי

 6. יוריק קרמר הגיב:

  מה הם עוד עשו בשנות שלטונם הארוכות – את שואלת. אז אהוד היה ח"כ פעיל, ראש עיריית ירושלים, שר וראש ממשלה. זה לא מבטל את האישומים הפליליים, אבל שאלה כזאת, קצת מיותרת.

  אהבתי

 7. ירושלמית הגיב:

  "הארץ" יכולים ללמוד מ"מאקו" – שם כבר אין בושה, ולא מנסים להסוות את הפורנו. לאחרונה יש שם מדי שבוע "ראיון לוהט" במסגרת השנה ה-5 לתחרות "האישה הישראלית הסקסית" שהמגזין גאה לקיים. ה"ראיון" משונה, המילים לא מעניינות אף אחד, והתמונות לא משאירות מקום לדמיון. הריגוש העיקרי נעוץ כנראה בכך שה"מתמודדות" הן ישראליות. הפנטזיה האולטימטיבית של העורך: ישראלית שהיא גם חיילת (הצליח לו השבוע).

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   גברת? כאן בבלוג אף אחד לא מסתכל בפורנו ברשת
   בכלל אלו האלקטרונים הכי מבוזבזים בעולם. הרשת
   מלאה ואף אחד לא מסתכל חוץ ממני. אז אחדש לך
   ולכוווווולם כווולם כאן.חידוש גמור ומושלם כי אף אחד
   חוץ ממני,ועכשיו את, לא ידע לא יודע ולא ידע בעתיד,
   כי לא מרשים לו בבית. יש שם ברשת אין סוף של כוסים
   מכל וריאציה שאנשים או חיות יכולים לחשוב או להזות
   או לחלום או לעלות על הדעת ועל חוסר דעת בכלל
   ובפרט, שפע אין סופי. ובכל רשת כזו שלא מכבדת את
   עצמה במידה הדרושה (מכובדים אין שם) יש נציגות
   במדי צה"ל לפחות לכמה דקות או שניות בהתחלה.
   והכל בחינם. צריך להיות דפוק במיוחד בשביל לקנות
   "הארץ" בשביל זה. וב "הארץ" לא כמו ב TV או
   במרקע זה לא זז בכל. ומילה ברצינות, מה זה
   נובמת החטרטה הצבועה והמתחסדת הזו?

   אהבתי

   • אתה הולך על חבל דק ואתה עלול להישפט ע"י אספסוף המחנה. אצלנו בימין לא רואים פורנו ובטח שלא בהתיישבות הקדושה שביהודה ושומרון. לגבי הארץ, מצופה מהמנוי שבוחר מדי פעם לזנוח את מרבצי החשק האינטרנטי ולקרוא דיעות מסולפות שיגיב בשאט נפש לנוכח גוף תקשורתי שמנסה לשווק את תכניו כסוגה עילית לאנשים חושבים -בעזרת כוס. ניחא אם הכוס היה מככב בישר"ה -העיתון של הימנים המפגרים שסוגדים לביבי. שם המנוי החושב מצפה לשילוב פורנו רך בגלל איך נגיד, נגדיר זאת כקהל אחר. הרי לא מדובר באנשים חושבים ומי יודע אם בקוראיו נמצא מלומד אחד לרפואה. אתה יודע, הקשר בין השכלה למעמד שאנחנו מכנים סוציו-אקונומיקה והרגלי קריאה. המנוי הנבון לא מצפה שעיתון ניאו-נאצי ועורך שרודף יהודים ויהדות בהאשמות מדי יום ישתמש בכוס. ומה הלאה -תמונת היציע של אוהדי בית"ר- בית כנסת אורתודוקסי- עד לאן נדרדר?

    אהבתי

   • מעלי הגיב:

    ערווה! למה שוב בערבית? סאמ….

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    תודה על התגובה

    אהבתי

 8. היון בכוס היגון הגיב:

  הכתבה על "מקור העולם" מעניינת, אך אולי פחות מענגת ללא הסיפוק שבצקצוק ובתלונה.

  אהבתי

 9. דניאלי הגיב:

  ראיתי לאחרונה סרט משנת 2013 בשם:
  Muhammad Ali's Greatest Fight

  הסרט הוא לאו דוקא על מוחמד עלי (קסיוס קליי) אלא על בית המשפט העליון בארה"ב שהיה צריך לקבל החלטה בעניין מוחמד עלי וסרובו להתגייס בזמן מלחמת ויטנאם, זאת על רקע התאסלמותו ואמונתו, ואמונת האיסלם לטענתו, שאסור לו ליטול חלק בקרב אלא אם כן אלוהים – אללה – יורה ישירות על מלחמת קודש (אז זה עדיין לא נקרא ג'יהאד).

  אחד הנימוקים שהועלו בזכות מוחמד עלי זו העובדה שרק אלוהים יכול לתת הוראה למוסלמי להילחם ולפיכך (כיוון שאלוהים הרי לא יתן הוראה כזאת) אמונתו באי לחימה היא אמיתית.

  הזמן הוא לפני כ-40 שנה ויתכן שאם אותם חכמי בית המשפט היו יודעים אז את הידוע היום – שאללה נותן ונותן ונותן הוראות להילחם ואפילו בינם לבין עצמם (ע"י מפרשיו) – יתכן ומהלך ההיסטוריה היה נראה אחרת, בקטנה.

  הבדיחה היא שאותו בית משפט עליון אמריקאי באמת האמין שהאיסלם דורש ממאמיניו לא להילחם בכלל.

  הפתרון של בית המשפט היה לזכות אותו על בסיס טכני וזאת כדי שלא ליצור תקדים שיהיה עשוי להביא לכך שכל השחורים (היום אפרו-אמריקאים או ווטאבר) בארה"ב יתאסלמו כדי להימנע מהגיוס.

  אהבתי

 10. יומני היקר הגיב:

  אין את האופציה (שלי), רואה את כל היומנים,ולא בשישי בערב…..

  אהבתי

 11. אמאלה הגיב:

  עכשיו יש לטהרנים והחסודים ובנות זוגם – בעיה עם ציור של כוס מלפני 200 שנים?
  אולי כולם שייכים לעת ההיא, לשם?
  אה? כמה טוב היה בלי כל האינטרנט הזה והתועבה הזו – שומו שמיים – ציור של כוס בעיתון הכי לא נפוץ בישראל.
  ויותר גרוע ומה יהיה אם את התמונה יראו ממש ילדים! הם ידעו איך נראה כוס! ולא מגולח! כבר עדיף להביא לסוף העולם! ויפה שעה אחת קודם

  אהבתי

  • Mosh הגיב:

   משווה ומעלה… מה הבעיה עם כך שילדים יצפו בפורנו? הרי זהו אקט טבעי!
   מדוע יש איסור על סרטים בעלי תוכן מיני הגבלת גיל?

   הפחד הזה שאם תגדירו גבולות של מותר ואסור תצאו חשוכים יכולה לפגוע בכם מאוחר יותר!

   אהבתי

  • תועבה הגיב:

   לא מספיק שהדבר הזה התנוסס בראשי ובכל הלינקים, עכשיו אתה בא ומאונן על זה.

   אהבתי

 12. אמאלה הגיב:

  לאונן? אסור! מי מאונן? אף אחד לא מאונן! לא אצלנו!

  אהבתי

  • אמאלה הגיב:

   יפה הסטטיסטיקה
   4 נגד לאונן
   2 בעד
   הסטטיסטיקה מצביעה על כך שמאהנ אחוז (100%!) מבין אלה שהם נגד אוננות – מאוננים. גברים ונשים.
   מה שאומר שהשקרנות יפה למתנגדים – כולל רבנים, צדיקים, בישופים, אפיפיורים, מצביעי מרץ, פייגלין, הרגבים למיניהם, הרוה"מ לדורותיהם, ובעיקר חסידי ויזניץ – כולם אוננו. ומי שלא – משקר.
   צא ולמד. הצביעות וצקצוקי הלשון והטפות המוסר – מעידים תמיד על הזולת, "האחר", לא "עלי".
   קבס.

   אהבתי

 13. קנה הגלילית הגיב:

  "מה קרה בכפר כנא? פעולת המשטרה נגד תוקף הרכב לא נראית כמו הגנה עצמית."
  זהו? החלטתם? לא צריך חקירה? רואים מה קורה מסביב? רואים מה היה קודם? יודעים איזה כדור זה היה?….
  תבוטל החקירה! השמאל=הערבים כבר החליטו!יאלה מלחמה על הקול הערבי,עכשיו מרץ, אשף, והחמאס ובאלאד, יתחרו ביניהם מי יארגן יותר רצח,מרד,פגיעה במדינה…
  נגיד היו הורגים רוצח בנתניה,אשדוד…גם אז היו תפרועיות והסתה של השמאל והתנועה האיסלמית?

  "זהו, הלך על המשטרה (בפעם האלף)."

  אה, למה "קנה הגלילית"?
  ככה נקרא המקום, בו היה נס היין, שעשה ישו ,החליף מים ביין בחתונת עניים, מקום קדוש מאוד לנצרות.היום כבר הרוב מוסלמי,שלא מעוניין שמשטרה יהודית תיכנס לכפר. כמו בשועפט ואיסאוויה.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   צפית בסרטון? הם היו מוגנים בניידת.
   יצאו, הוא נסוג לאחור, ירו בו למוות. מה חסר לך? זה סרטון ערוך? מה?

   אהבתי

   • ברכה שואלת הגיב:

    ראיתי את הסרט
    לא יודעת מה הייתי עושה במקום השוטרים
    בטוח הייתי מאד פוחדת
    ואולי יורה. או שלא. אבל אני מזדהה.

    אהבתי

   • אדם שתוקף איש ביטחון בסכין צריך לדעת שסיכויו למות גבוהים. כך פועלות משטרות בכל המדינות הנאורות. סכנת חיים מיידית חשובה אך היא לא מהווה את המדד היחיד להחלטה לירות. הרתעה. מי שמע, מי יודע היטב וכשל? הדנינו והארנבונוביץ'. צמד יהודונים חסרי חוליות שמסמסו את ההרתעה ההכרחית לתפקוד שוטף במדיניות ההכלה והאיפוק. ג'וליאני יתפוצץ מצחוק רק מלשמוע אותם מקשקשים.

    כלי התקשורת עטו על ההזדמנות כמו עורבים שזיהו על הכביש פגר. תוך דקות הספיקו לחקור להגיע למסקנה לשפוט ולהכריז את גזר הדין לאוטונטישמים מהשמאל ולשבאב -כוחות השלטון הציוני אכזריים וגזענים. האפסים יפרסמו את שם היורה וכתובתו בערוצים המקובלים. אחד שיודע יעזור להם תמורת 3 ש"ח לקליק. לצביעות המחנה אין גבול אם היה מדובר בחייל של אחד מראשי הפשע היהודים אותם עורכים חסרי מוסר ואחריות היו מהללים את המשטרה. זאת לא תקשורת, זאת הסתה שראוי להתגונן מפניה. מי יגרום לעורכים האלה לשלם- המשטרה, בית משפט, מוצצת העיתונות, אולי האקדמיה? לציבור היהודי יש תפקיד בדיוק כפי שלציבור הערבי יש תפקיד. צריך לגבות מחיר.
    *במסגרת החוק ובכפוף לתנאי המבצע.

    אהבתי

   • שכל ישר הגיב:

    "היו מוגנים בניידת"?
    את היית מרגישה "מוגנת בניידת" כשיש בחוץ בחור עם סכין שמנסה (כך זה נראה) לנפץ את החלון בדרך לתקוע בך את הסכין? היית ממש מוגנת בניידת?
    אז "מוגנים בניידת"
    זו פירכה כמו שהייתי אומר
    "הוא היה מוגן בחוץ כי יש לו לאן לברוח"
    "נסוג לאחור" כן, אולי טקטי? בורח? ממש לא.
    ואיך נולד מכך הענין האיסלמי עם דגלי חמס ו/או אש"ף?
    ונגיד שהשוטרים ידם היתה קלה על ההדק – זה אמור להביא לאבנים על רכבים בכביש עם בקבוקי תבערה וקריאות גזעניות?
    כאילו שוטרי משטרת ישראל אמורים להיות נרפים מול מול מי ש…
    רגע, מול מי? מול ערבים? האין זו גזענות? התבלבלתי?
    וכל זה לא אומר שהשוטרים זכים – אבל לא צריכים להיות גאון בשביל להבין שמי שיושב בניידת ומותקף בסכין ממש לא מרגיש "מוגן".

    אהבתי

  • הסמל פפר הגיב:

   מה הקשר לשמאל וימין?
   תסתכל על האירוע ותשפוט אותו כמו שהוא.
   יכולות להיות דעות שונות וכל מיני נסיבות נוספות שאנחנו לא יודעים, אבל מה זה קשור לשמאל וימין?
   לשמאל אין עניין שהמשטרה תאכוף סדר ותמגר את הפשע?
   לימין אין עניין שהמשטרה תנהג על פי חוק ותפעיל כוח רק כשזה הכרחי וכח ממית רק כשזה מחוייב המציאות?

   עכשיו מרץ, אשף, והחמאס ובאלאד, יתחרו ביניהם מי יארגן יותר רצח,מרד,פגיעה במדינה…

   מרץ תארגן רצח ומרד? יחד עם באלאד? אולי עם בל"ד אם כבר.

   שתית הרבה יין לאחרונה, זאת אומרת בשעות האחרונות?

   אהבתי

   • נו בוודאי שלא מדובר ברצח מאורגן. הכל נובע מלמטה, מרגשות הציבור, הזעם עממי, הכל ספונטני. כל מה שאתה מכנה הפגנות נו, ידויי אבנים, בקבוקי תבערה, סלעים, זיקוקים- זה הכל ספונטני לחלוטין. אין מי שמארגן, משלם, מסיע ומכוון ולשמאל אין קשר.
    מה זה כאן בילעין?
    עוד נאור מיתמם שובר שיאים.

    אהבתי

   • הסמל פפר הגיב:

    לציבור היהודי יש תפקיד בדיוק כפי שלציבור הערבי יש תפקיד. צריך לגבות מחיר.

    קח מקל, קח תרמיל, קח אקדח, עלה לגליל.
    רק תיזהר, במהלך עממי רחב לגביית תג מחיר משתתפים גם אנשים שהשירות הצבאי הוא לא בדיוק גולת הכותרת של קורות החיים שלהם, אתה מכיר אותם הרי, כל חמומי המח מהמחנה הפטריוטי ששירתו בקושי או בכלל לא. כבר קרה פעמים רבות שבמהלך ציד ברווזים לעיתים נורה בטעות איזה יון חיגר, מדולדל נוצות ומטושטש מחשבה.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    – זה הכל הקרן החדשה ימ"ש וארגוני הסיוע ימ"שמ"ש.
    – חבר ארגון פשע – אותו דבר. יש נוהל מעצר חשוד, פתיחה באש וכו'. לא ממציאה כלום. שיחקרו, אדרבה.

    אהבתי

   • רס"ן פופאי הגיב:

    אכן שתיתי הרבה, הבעיה שאתה כותב את ההבלים שלך בלי לשתות…
    מרץ, או איך שאתם קוראים היום, לאוסף ההזויים האלה שממרידים מידי יום ביומו את ערביי ישראל, נגד השלטון בארץ(בראש וראשונה כמובן המשטרה), בשטחים,באירופה, בארה"ב…
    הכנופיות שלכם שמות בפי הערבים,שכיבדו במשך שנים את השלטון בישראל,סיסמאות,ודעות שהם מעולם לא חשבו,לא להגיד, ולא לבצע. הוזכר פה כבר כנופיות בילעין, אבל ההזויים האלה מסתובבים גם ב"ירוק", ערבים ישראלים, חברים שלי, מספרים לי בלעג, על כל מיני תנועות הזויות,(בעיקר של צעירים מנותקים מתלביב) שמסיתים אותם נגד הממשלה,נגד ביבי הארור…
    הערבים שהם פי מאה יותר חכמים ומנוסים מכנופיות המנותקים האלה,צוחקים מהם,אבל תמיד יש גם טמבלים צעירים חסרי כלום, שמתחברים אליהם,וחושבים שזלזול בחוק,במשטרה,במשמר הקפול,בביהמ"ש…זאת הדרך להתקבל ל"ישראליות".
    אין היום כניסת שוטרים רגילה,נגיד ניידת אחת לעצור ערבי בכפר,או בערים הערביות. כל מעצר מצריך פלוגת מג"ב בשביל ללוות איש מס הכנסה,שצריך לפגוש חייב….

    אהבתי

   • טוראי אבל הגון הגיב:

    יצא המרצע מן השק.
    ראינו את הסרט כולנו. הוא מאוד ברור.
    תמשיכו להשפריץ שנאה ואיומים, על תג מחיר וכל השטויות האלה שלא מרשימות אף אחד, אנחנו פשוט לא ניתן למשטרה להוציא להורג אנשים! לא ערבים, לא מהגרי עבודה ולא יהודים.
    תסתכלו על עצמכם, התמונה שכולה ראינו, של השוטר היורה על מנת להרוג ללא כל צורך, הוציאה מכם זרם של אלימות, שקרים ודברי הסתה, זרם של מים עכורים, דוחים.
    איך אתם חיים עם עצמכם?

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    מרצ ממרידה את ערביי ישראל נגד השלטון בארץ?
    אלליי 😯

    אהבתי

   • מלא מרץ הגיב:

    תדייקי
    מרץ תארגן רצח, מרד ופגיעה במדינה!
    והציבור יגבה ממנה תג מחיר!
    ימים יפים הגיעו לישראל.
    כי דזקו נפצע ואולי לא ישחק נגדנו בשבוע הבא, הוריי, עוד ננצח את בוסניה והעם ישמח.

    אהבתי

 14. אש ף הגיב:

  5 שרפות יערות, שערבים-מחבלים שורפים בישראל!
  מאחר ו"הלך על המשטרה" מרץ יחקרו את הערבים.
  בעצם למה לחקור?
  כמו בכנא, ברור מי אשם….

  אהבתי

 15. דניאלי הגיב:

  עד עכשיו וואינט נמנע מלכתוב על ההקלטה של אולמרט שבה הוא מאשים את אהוד ברק בקבלת שוחד.
  הסיבה הנפוצה היתה שזה בגלל ש"נוני" מוזכר שם.
  אז עכשיו, סוף סוף, הם העלו כתבונת בהקשר, ללא נוני וכמובן ללא הקלטה – למרות שהם מתים על הקלטות ועל כל מיני גאדג'טים – הכל הכל כדי להשאיר את "נוני" מחוץ לתמונה.

  אהבתי

 16. ZIKI הגיב:

  שום כוס כבר לא נראה ככה ולכן יש אנשים שמסתקרנים.
  ובאשר לאידיוט מכפר כנא, הוא ממש הזמין את זה.
  יש גבול גם לעצבים של שוטרים.
  (כמובן שאני נגד נטילת החוק בידיים וכו' וכו')

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s