הוא פשוט שריונר

yediot28.12.14maariv28.12.14

haaretz28.12.14isra28.12.14

הכותרות

רביב דרוקר על שתיקת הפוליטיקאים בפרשת ישראל ביתנו.
הסיבה לדעתי היא שלכולם מרוחה חמאה על הראש בדרך זו או אחרת.
עוד אני מהרהרת והנה, החקירה מסתעפת למשרדים נוספים.

איתן אבריאל מוולווט את העיתונות הכלכלית ויחסה לטייקונים.

…עד לפני שנים בודדות שירתו עיתוני הטייקונים את חברי מועדון הריכוזיות והבנקאים בלי שאיש הבחין בכך. הם הצטרפו לעמדת הטייקונים שלפיה אין בעיית ריכוזיות, אין בעיית הון־שלטון ואין שום דבר בלתי תקין בממשל התאגידי של החברות הגדולות. רוב הציבור היה אז מחוץ למשחק לחלוטין. איש לא הבין מה נעשה בשוק ההון, איך ההחלטות מתקבלות, מי קובע מה יהיה כתוב בעיתונים. מעטים גילו עניין, למשל, ברפורמת הסלולר שהלכה והתגבשה למרות התוצאות הדרמטיות שלה על רווחת הציבור וההכנסה הפנויה שלו.
עכשיו המצב אחר. רבים בציבור מבינים שחלק מהעיתונות בישראל לא מחפש פתרונות עבורם, ושהוא אולי חלק מהבעיה. רבים מתחילים להפנים שהעיתונים הם חלק מרכזי במנגנון מתוחכם ומניפולטיבי, המייצר סדר תקשורתי שמשרת את מוקדי הכוח בישראל: הבנקים, מונופול הגז, ההסתדרות והפוליטיקאים שאוהבים אותם.
בסיבוב הנוכחי, אלפים מקוראי העיתונות הכלכלית כבר מבחינים בהתייצבות של העיתונות הכלכלית נגד גילה והכוונה שלו לנסות בכל זאת להוריד את מחירי הגז…

♦ ינון מגל מצטרף לבית היהודי. והנה דאחקה בסגנון הבית היהודי. תיהנו. במפלגה בכלל לא בטוחים שהוא שווה את השריון שקיבל.
במעריב הספיקו להביא את הידיעה על המגעים בשער.

1. המהלך מסביר את השתלחותו של מגל בנוני מוזס בימים האחרונים. הנה ידיעה קורקטית על הצטרפותו ב-ynet.
ינוני
1.א חראם, מגל יכול לשכוח עכשיו מאיזשהו כיסוי בידיעות, ואם יזכה לכיסוי, הרי שהוא יהיה שלילי. שום רז שכניק לא יראיין אותו ל-7 לילות על חציית הקווים, שום סימה קדמון לא תעשה זאת בהמוסף לשבת. איי איי איי, זה יכאב ברמות.
1.ב אלקנה שור אומר שאבל כבד שורר ביהודה הימית.
2. מומלץ לאילן ישועה לא לחפש עורך חדש במקום מגל, הרי ישועה הוא גם העורך בפועל, אז למה להעמיד פנים. ככה יחסוך עשרות אלפי שקלים בחודש, וגם עימותים אלו ואחרים. לפחות יוציא את המרצע מהשק ולא יצטרך להעמיד פנים.
3. עכשיו מגל הוא למעשה יריב של אלדד יניב.
4. מגל אינו היחיד שמדלג מיום אחד למשנהו מכס העיתונאי לכס הפוליטיקאי. כל מי שדילג לפוליטיקה תוך שהוא שומט את המקלדת על הרצפה עשה זאת בהרף עין, בשנייה אחת, ללא יום אחד צינון. הקטע הוא שלעולם לא נדע כמה זמן אחזו בשני הכובעים הללו, ובחשו בקדירת הפוליטיקה תוך שהם מציגים עצמם כאנשי תקשורת טהורים וזכים. אוי, הגועל אין לו סוף. לטוהר יש ויש.

עמית סגל ואטילה שומפלבי: כולם חברים של כולם, אה?

עמיתסגלינון

אטילהעמית

♦ ידיעות לא שוכח לדווח מה אמר יאיר לפיד בשבתרבות בחולון. הכותרת: "לנתניהו לא היה אומץ".
מה שמעניין זה שגם בישר"ה יש דיווח על כך.

♦ איציק סבן ממשיך להגן על נתניהו. והיום על המדוכה: אולפן שישי והנוני מוזסים. הפרשנות זוכה להפניה בשער העיתון שלו. מה איזה. נו.

לפני פיזור

♦ קודם כל, תזכורת לאצבעות שחורות.

♦ בחצות שבין שבת לראשון חזרתי מסיבוב סופשבוע עם הסרט בצפון. הידעתם? שעה ו-45 דקות בדיוק לוקח להגיע מתחנה מרכזית בת"א לטבעון באוטובוס, ואותו דבר בחזרה.
למה אין אינטרנט באוטובוסים (למה שיקרתם ב-2010 שבעוד כמה שבועות יהיה?)? ושקעים לטעינת סלולרי או מחשב? וברכבות (שקעים יש, תודה לאל)? הרי מזמן (לפני שנתיים) אמרתם שיש. מה זה השקר הזה? בכל נסיעותיי ברכבת בשנתיים האחרונות לא נתקלתי בשום קו שיש בו אינטרנט. בשום שעה של היממה.
שקרנים, נמאסתם.

♦ לוח ההופעות של איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו-סאן? בינואר.

mercaz2 |||mercaz1

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

47 תגובות על הוא פשוט שריונר

 1. שאול הגיב:

  תגידי את עושה צחוק? ועוד איך יש אינטרנט ברכבת. נוסע כל יום ודי נהנה.

  אהבתי

  • שאול תחתית הגיב:

   היא נסעה באוטובוס של חברה פרטית, לא אגד.
   יכול להיות שאין בכולם?

   אהבתי

  • אבשלום הגיב:

   מנסיוני בתחבורה הציבורית: שעה ו 45 דקות מתל-אביב לטבעון זה קצת יותר מהרגיל, בהנחה שאין פקקים. באוטובוסים של אגד יש בד"כ אינטרנט. בכמה מהאוטובוסים החדשים יותר של נזרין טורס (מאזור נצרת לחיפה ומשגב) יש שקעי usb. הרכבת, נכון ללפני שנתיים, היה אינטרנט בעיקר בתחנות.

   אהבתי

 2. הומר סימפסון הגיב:

  הפרויקט של בן כספית וידיעות אחרונות חטף מכה קלה בכנף.
  בעקבות הפרשה החדשה, ליברמן כנראה כבר לא נתפס כמועמד לגיטימי לראשות ממשלה.
  איך פותרים את הפלונטר?
  כספית משווה את הדרישה לעיכוב הליכים לדרישה לעיכוב הליכים בעניינו של מני נפתלי, ובכך שוב מודיע לחסידיו שלהיות בוס מנייאק ולא החלטי זה גרוע בהרבה ממתן שוחד והפרת אמונים.
  ynet בוחן אפשרות להמליך את יאיר לפיד ולא מצליח.
  איך אתם הייתם מתמודדים עם המצב החדש?

  אהבתי

 3. מקס לינדר הגיב:

  עכשיו המצב אחר. רבים בציבור מבינים שחלק מהעיתונות בישראל לא מחפש פתרונות עבורם, ושהוא אולי חלק מהבעיה. רבים מתחילים להפנים שהעיתונים הם חלק מרכזי במנגנון מתוחכם ומניפולטיבי, המייצר סדר תקשורתי שמשרת את מוקדי הכוח בישראל: הבנקים, מונופול הגז, ההסתדרות והפוליטיקאים שאוהבים אותם.

  נראה אם הציבור כזה חכם אחרי הבחירות. הכותרות של העיתון של המדינה מדהימות. בשבוע שעבר כותרת ברוטלית, ״לזה יש כסף״ בתגובה למרכז מבקרים ב״התנחלויות״. נוני הוריד את כפפות ולא לוקח שבויים. בסופשבוע היתה כתבה קורעת לב על הטיפול של המדינה בקשישים. מה עם היום הולדת הצפון קוריאני לשמעון פרס? לזה יש כסף?

  אהבתי

 4. לחם הגיב:

  יש משהו כל כך עצוב במאבק של בן כספית למען פוליטיקאים כמו אביגדור ליברמן, גדעון סער, אהוד אולמרט, דליה איציק. מה מניע אדם לתמוך דווקא בטיפוסים האלה? איזה מנגנון נפשי גורם לו להתחבר לאנשים האלה? עיתונאים בדי.אן.אי השגרתי שלהם בזים לטיפוסים האלה והנה עיתונאי שיורק דם עבורם. מוזר אבל גם מאוד עצוב ונוגע ללב כי בסופו של דבר כספית הוא זה שנאלץ לחית עם המנגנון הנפשי שלו.

  אהבתי

  • הומר סימפסון הגיב:

   יש שיאמרו שלמעלה ממאה אלף שח לחודש (חלקו הלא מבוטל מכספי ציבור) מהווה מנגנון נפשי לעילא ולעילא.
   מה שמתמיה (לא הייתי משתמש במילה עצוב) הוא "חוסר המזל" של עיתונאי שמעיד על עצמו שהוא בעל חושים מחודדים שמצליח בכל פעם מחדש להמר על הסוס המפסיד (אולמרט,אשכנזי, ליברמן ועוד).
   כל שנותר לו להתנחם (לבד מההכנסה החודשית) זה במעשיה של שרה נתניהו וזה באמת כבר עצוב.

   אהבתי

   • מיכה הגיב:

    ההסבר ההגיוני היחיד הוא הפוך על הפוך: כספית (שכתב, כזכור, את "החייל מס' 1") נשאר מעריץ של ברק. אלא מה? בשנים שחלפו הוא הבין היטב שכל מי שהוא כותב לטובתו דינו להתחסל, יש לו מגע מידאס הפוך (כמו לקולונל קאת'קרט). לכן הוא כותב טובות על יריביו של ברק ורעות על ברק. בינתיים הוא מצליח יפה לחסל את היריבים, אחד אחרי השני הם נופלים שדודים לפני לטיפות מקלדתו. לעומת זאת, השלילה שלו כלפי ברק עצמו עוד לא הצליחה לשפר את תדמיתו של האיש. יש עוד עבודה.

    אהבתי

   • הומר סימפסון הגיב:

    זה בהחלט רעיון גדול שאפשר לעשות ממנו סדרה.
    זכור לי סיפור על ניסיון של מאן דהוא (מתמודד לפריימריז במפלגת העבודה בימים אלו) לפשר בין ברק לכספית. המפשר, דאג שברק יבצע מספר פעולות (בין היתר לשלם על הארוחה) וראה איזה פלא, מייד לאחר מכן,יצא כספית במאמר מפרגן.
    הסוף כמובן ידוע וירח הדבש לא ארך זמן רב.

    אהבתי

   • קשה להאמין שכספית כתקשורתן בכיר ישנה את עמדת סיקורו כלפי ברק בזכות תשלום על ארוחה טעימה ויוקרתית ככל שתהייה. אני מנחש שנרמז על השקעה "משתלמת במיוחד" וברק הגיב כמו קיבוצניק שמסרב להפנים שמעשיות דה לה שמאטה שמתפרסמות מדי יום על נייר שתוחלת חייו קצרה מזו של עש שובכים מציירות את דמותו כרודפת בצע, דורסנית ומרושעת. החינוך ונסיון החיים לימדוהו שכדאי להמתין כי בסופו של דבר סביר שאנשי תקשורת רודפי בצע ועתירי אגו יטעו במהלכים שיביאו לכך שיום אחד יתנדפו מהתודעה הציבורית מבלי להשאיר ללחם הודעה מקדימה. ואם נעזוב לרגע את אביב נעורים, סבנה והתרומה לביטחון המדינה ורק נשווה את האחריות, קשיי הניהול, אתגרי הלימוד וההחלטות שלקחו שני הסועדים על עצמם, ראוי שנושך הקרסוליים, המכשכש בזנב שמשאיר את צרכיו על העיתון יפסיק למלא את כרסו מהשאריות שהועיל השני לאסוף עבורו.

    זה הסגנון והמהות וחשוב להסביר למי שטרם נגמל מטורים מסויימים.

    אהבתי

   • הומר סימפסון הגיב:

    לא הרחבתי אבל זה לא היה בגלל התשלום אלא הנכונות של ברק לשלם ולעשות מעשים נוספים (כולם כשרים).

    אהבתי

   • בסה"כ היה חשוב לי לציין שמדובר בטיפוסים מקליבר אחר. לגבי כספית, אני נמנע מהבל פיו במשך שנים.

    אהבתי

  • הדס הגיב:

   כספית לא לבדו בסיפור הזה.
   הוא אולי הבוטה והנחרץ (יש שיגידו הטיפש) בקרב חבורת העיתונאים (רבים מהם מבכירי ידיעות אחרונות וטמקא) שמשרתים פוליטיקאים נכלוליים ומושחתים.
   סימן ההיכר של החבורה הזו – שנאה תהומית לנתניהו, שמשבשת את התפיסה הערכית והמוסרית שלהם.
   זה המשך טבעי להתנהלות שלהם בתקופת שרון והנסיגה מרצועת עזה.
   בניגוד אליהם רביב דרוקר מוכיח שאפשר בו זמנית לסלוד מנתניהו ומהפוליטיקאים הרקובים.

   אהבתי

  • כספית בדם הגיב:

   החבר'ה כאן התחילו לאהוב לשנוא את כספית ואתה המרוויח הגדול.

   אהבתי

 5. ירושלמית הגיב:

  אתמול ב"פגוש את העיתונות" ניסתה רינה מצליח לשווא להוציא ממייקל אורן דברים ברורים. השגריר לשעבר רהוט ומשכיל (דוקטורט בהיסטוריה), וגם גבר נאה שמצטלם היטב (אך נטול כריזמה לטעמי). דיבר סחור סחור ובתכל'ס לא אמר כלום על הכיוון המדיני של מפלגת האינסטנט של משה כחלון. השנים בהן כיהן כדיפלומט, חידדו אצלו התנסחות עמומה (ומשעממת). הרגע היחיד בו יצא ממנו משהו אמיתי היה כשמצליח הראתה וידאו שלו מלפני כמה שנים: הוא התבונן בעצמו בעניין, ואז זרק למגישה הערה על כך שרואים על השיער שלו שהקטע צולם לפני כ-5 שנים (אולי קיווה שהיא תגיד לו שהשיער נראה מצוין גם עכשיו).

  אהבתי

 6. הפטיש והמגל הגיב:

  http://www.themarker.com/news/politics/1.2523071

  אני שומע וקורא על "עיתונאים עוברים לפוליטיקה" אין לי בעיה עם זה.
  פעם זה היו קצינים בחי"רים,עסקנים אידאולוגים במפא"י בהסתדרות בחרות…
  בטח לא שעובר מישהו מהציונות, לפוליטיקה. הבעיה היא ההפסד לעיתונות, שאחד כמו ינון עוזב אותה. יש כל כך מעט מהציונות שקיימים היום בעיתונות, שכולה היום כנופיה שמולנית תלביבית שלא קשורה בכלל למדינה.
  כל הטלויזיה,התאטרון,המוסיקה,הקולנוע,העיתונות… נמצאים בעיר אחת עם דעה אחת. ושכבר יש מישהו ציוני,גם הוא הולך…
  אני מקווה שיועז הנדל שהוא אותו "פרופיל" כמו ינון, ישאר, למרות שנראה שהבית היהודי "מלקט" בוגרי ה"יחידה" פעילים אידאולוגים,שהם המוערכים ע"י קהל היעד של ה"בית".
  מכל התקשורת שמדברת על עיתונאים סורחים, לא שמעתי מילה על שלי יחימוביץ…"זוכרות"?
  גם היא הכינה את עצמה מראש למעבר?
  ד"א מעניין מה אנחנו זוכרים מעיתונאים….מישהו זוכר שינון הגיש מבט 4 שנים? 4 שנים!

  אהבתי

 7. תנועת הצופים הגיב:

  "שעה ו-45 דקות בדיוק לוקח להגיע מתחנה מרכזית בת”א לטבעון באוטובוס, ואותו דבר בחזרה".

  בלי אוטובוס זה שעה….

  לא רואים אותי בתמונות….. 😦
  הקירח מקדימה זה אחד מבעלי עלית… 💡

  אהבתי

 8. עובר אורח הגיב:

  האהה "תנך". עושים תעמולה ליהודים שיקראו תנ"ך,
  ביקורות קטלניות במדיה, משמעם שטחי… לי יש, על
  השולחן, תנ"ך דווקא בהוצאה גרמנית. מדויק עם הכי
  הרבה הערות. שום דבר לא משעמם. הכי עכשווי
  שיש. אפשר למשל תכנית דיון על מנהל מקרקעי ישראל
  בישעיהו הנביא:
  "אוי מגיעי בית בבית שדה בשדה יקריבו עד אפס מקום
  והושבתם לבדכם בקרב הארץ". האיש ירושלמי, האם
  מדובר במגדלי הולילנד? מצד שני יש את הדולפינריום
  וגבעת עמל, בתל-אביב. יש גם כמה חופים סגורים.למה
  התכוון הנביא. ויש את עמוס:
  "שמעו הדבר הזה פרות הבשן אשר בהר שומרון,
  העושקות דלים, הרוצצות אביונים, האומרות לאדוניהן,
  הביאה ונשתה" מכירים איזה פרת בשן? מי זה האדון?
  הביאה ונשתה זה המילק שייק? מהגלידה? הייתכן
  שעמוס מסית נגד המנחלים? אבל הוא דתי
  מהתנ"ך. שם מתנחלים מול ? מול מי בעצם. ויש עוד…
  יש גם משהו על מתכנני המקדש והקורבנות: "חסד
  חפצתי ולא זבח". ספר מאוד אקטואלי. מאוד מאוד
  אקטואלי.

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   מה עם ספר יהושע? משעמם או שיטחי?

   אהבתי

   • יהושע הפרוע הגיב:

    הפלת חומות יריחו באמצעים רוחניים, השמדת תושבי יריחו, הצלת רחב הזונה. זה משעמם זה?

    אהבתי

   • ריינצ'ק הגיב:

    מעניין למה היא פוחדת להעיד.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    לא משעמם אבל שיטחי. אם ספר יהושע לא מוצא חן בעיני "עובר אורח" אפשר ללכת לספר דברים:

    כִּי יְבִיאֲךָ ה' אֱלֹהֶיךָ אֶל הָאָרֶץ אֲשֶׁר אַתָּה בָא שָׁמָּה לְרִשְׁתָּהּ, וְנָשַׁל גּוֹיִם רַבִּים מִפָּנֶיךָ הַחִתִּי וְהַגִּרְגָּשִׁי וְהָאֱמֹרִי וְהַכְּנַעֲנִי וְהַפְּרִזִּי וְהַחִוִּי וְהַיְבוּסִי, שִׁבְעָה גוֹיִם רַבִּים וַעֲצוּמִים מִמֶּךָּ. וּנְתָנָם ה' אֱלֹהֶיךָ, לְפָנֶיךָ וְהִכִּיתָם; הַחֲרֵם תַּחֲרִים אֹתָם, לֹא תִכְרֹת לָהֶם בְּרִית וְלֹא תְחָנֵּם

    "לא תחנם" היתה מצווה גדולה מאד בעיני זקני מפא"י והם הקפידו להדר בה. ראש וראשון להם היה ברל כצנלסון, אביה הרוחני של ציפי ליבני.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    מעולם לא אמרתי ולא חשבתי ולא אסכים שייוחס לי
    דבר שאומרים המבקרים לא משעמם ולא שטחי וספר
    דברים ככלל התנ"ך מוצא חן מאוד מאוד. מגוחך, מי אני
    שאסווג את התנ"ך, נובמת.
    אכן 7 העמים הללו הושמדו. המובטח קוים. מה עכשיו?
    ולכך ראה רש"י לפסוק ראשון בבראשית. שואל רש"י בשם
    חז"ל למה נפתח המקרא בסיפורים במקום במצוות? שבח
    מעשיו הגיד לעמו לתת להם נחלת גויים שלא יאמרו אומות
    העולם לישראל אתם כובשים זרים(וכאן אקצר) לפי רש"י
    הקב"ה ברא עולם. ברצונו נתן את הארץ לשבעה עממים
    וברצונו נטלה מהם ונתנה לנו. ושם מאריך גם הרמב"ן.
    המסקנה אחרי ניסיון הגלות? צריך להזהר מאוד מאוד כי
    לא ברורות לנו דרישותיו ורצונו ואי אפשר לסמוך על מי
    שמינו עצמם דובריו ורבו משיחי השקר. הנה עוד מצווה:
    "וגר לא תונה ולא תלחצנו כי גרים הייתם בארץ מצרים"
    "ואתם ידעתם את נפש הגר כי גרים הייתם בארץ מצרים"
    עניין הציטוטים לא פשוט ויש כאלו שמצטטים בלי סוף
    ולא למדו אפילו את רש"י לבראשית. אכן לא פשוט בכלל.
    בכלל יותר טוב לקרוא תנ"ך לבד בשקט או לשמוע את
    הפרשה והמפטיר בבית הכנסת ולא לשמוע אותו ברדיו
    או לחזות בTV.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    היסטוריה עוברת האדמה נשארת.
    אחד מספרי הגיאוגרפיה ההיסטורית
    הכי טובים שאי פעם נכתבו על ארץ
    ישראל. ראה למשל פרק ב
    תאור המרדף הראשון ליד הירדן
    בסביבות יריחו: "ואנשים רדפו
    אחריהם ( אחרי המרגלים שעברו
    את הירדן ליריחו) על המעברות
    והשער סגרו אחרי כאשר יצאו הרודפים"
    ( זה השער המזרחי של גדר הבטחון
    שהמרגלים לא יוכלו לברוח מזרחה)
    ומה עשו המרגלים "וילכו ויבואו ההרה
    וישבו שם שלושה ימים עד שבו
    הרודפים ויבקשו הרודפים בכל הדרך
    ולא מצאו. וישובו שני האנשים וירדו
    מההר ויעברו ויבואו אל יהושע בן
    נון". נוווו חז"ן בתור המומחה הצבאי
    של הבלוג מה אתה אומר? לפחות
    מי שכתב את הדו"ח היה שם? וזה
    היה מזמן מזמן. נכתב הכי מאוחר
    לפני אלפיים שנה. לדעתי? אלפיים
    חמש מאד ויותר.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אם כבר אז הקרב הכי מוצלח בתורה הוא המרדף של אברהם אחרי חמשת המלכים אבל נראה לי ששנינו נמנים עם אחרוני הקוראים בתנ"ך. הדוסים מעדיפים את הגמרא וקוראי הארץ חושבים שהוא משעמם ושיטחי

    אהבתי

 9. חייל זקן הגיב:

  מה קורה כאשר יד ה"חברתיים" גוברת והממשלה (תודה ללימור לבנת וברוך שפטרנו) מצליחה להעביר חקיקה סוציאליסטית. המספרים מדברים:

  אם לפני שנה היו יוצאים כ-100 ספרי ביכורים בחודש, עתה המספר עומד על כ-20 בלבד.
  עם כניסת חוק הספרים ההערכות היו שבמצב החדש סופרי ביכורים יידחו יותר ויותר על-ידי ההוצאות, בהיותם סיכון גדול, ושהקוראים לא ייטו להמר ב-70 שקל על סופר אלמוני. מהבחינה הזו, תחזיות אלו היו אופטימיות בהרבה מהתוצאה.
  גורם בכיר בענף מסביר כי "בכל הנוגע לספרי ביכורים, אין נפילה אלא עצירה מוחלטת. גם אלה שיוצאים, הם כאלה שהיו בקנה מזמן. כיום ההוצאות כמעט שלא קוראות מראש כתבי יד. אחת ההתפתחויות היא שיוצאים יותר ספרים ממומנים – הסופר עצמו משלם כדי להוציא את הספר, לעתים 30-40 אלף שקל. גם בהוצאות הגדולות זה קורה, גם אם הן יכחישו. אף סופר ביכורים ישראלי לא נמצא ברשימות רבי המכר".

  אהבתי

  • הדס הגיב:

   כמה מתוך ״100 ספרי ביכורים בחודש״ היו ראויים לקריאה ?
   הוצאות הספרים יכולות להוציא ספרי ביכורים בפורמט הדיגיטלי (במחיר של 25-30 שקל) ובמידה ויתעורר עניין להדפיס אותם.
   הבעיה בשוק הספרים הישראלי מצויה באיכות ולא בכמות.

   אהבתי

 10. ירון נוי הגיב:

  בן כספית מספר שהוא רואה את העמוד הראשון של מעריב לפני ההדפסה ומעיר את הערותיו. הבנתי את אחת הסיבות לכך שהעמוד הזה משעמם כל כך. בן, הכישורים שלך לא כאן.

  אהבתי

 11. הדס הגיב:

  הקלטת הלוהטת של הרב עובדיה המשתלח בדרעי מחוללת מהומה בעולם החרדי.
  אני תוהה מה היה קורה אם הקלטת (ששמועות על קיומה, כך מסתבר, מסתובבות כבר שנים) לא היתה מגיעה לידיו של עמית סגל מערוץ 2 אלא דווקא היתה מתגלגלת במקרה לידיו של אבישי בן חיים מערוץ 10 – האם בן חיים המקורב לדרעי היה משדר את הקלטת ?

  אהבתי

  • דניאלי הגיב:

   אם התשובה לשאלה שלך בעניין אבישי וערוץ 10 היא שהוא לא היה משדר (ואין לי שמץ) אז טוב שיסגרו את ערוץ 10.

   ובהפוך עך הפוך, אולי אבישי שיחרר אותה בחוכמה כדי שלא יחשדו בו.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s