להחליף או להפיל, זו השאלה

maariv1.2.15yediot1.2.15

isra1.2.15haaretz1.2.15

הכותרות

ישר"ה נקרא לטהר את שמה של שרה נתניהו בכותרת העליונה בשער העיתון: ויקטור סרגה, נהגה, חתם על תצהיר לפיו הכסף ממחזור הבקבוקים שימש כקופה קטנה עבור בית רה"מ והעובדים בו, ומעולם לא הגיע לידי שרה נתניהו.

הודעת הליכוד המופיעה בעמוד של נתניהו בפייסבוק:

גם הטענות לגבי הבקבוקים הממוחזרים – כמו השקר לגבי האלכוהול – מנופחות, ישנות וממוחזרות. רעיית ראש הממשלה החליטה לפנים משורת הדין, בגלל הזהירות היתרה שלה, להעביר 4,000 שקל לקופת המדינה כנגד הבקבוקים הממוחזרים. היא עשתה זאת ביוזמתה, מבלי שאיש דרש זאת ממנה, ועל אף העובדה שהכסף ממיחזור הבקבוקים (כמה עשרות שקלים בחודש) לא הגיע לידיה אלא שימש כקופה קטנה להוצאות הבית. 

סלחו לי, אבל מצחיק סרטון הבייביסיטר, בו לא השתמשו אפילו בילד אחד לרפואה. זה מה שנקרא הפקת לקחים.

♦ אם הכפולה הראשונה של ישר"ה מוכתרת ב"המטרה: הפלת נתניהו", ואילו הכתבה מדברת על החלפת השלטון, אז מה האמת? ומה ההבדל בין "החלפה" ל"הפלה"? והאם זה לא לגיטימי לרצות להחליף את השלטון? איפה הבעיה בדיוק?
אה. הליכוד עתר לוועדת הבחירות כדי שתבדוק את חוקיות ההתארגנויות.
התיאור של מעריב שונה מעט: הליכוד עתר לוועדת הבחירות כדי שתוציא צו מניעה נגד "תעמולת בחירות עקיפה".
בישר"ה לא מוזכרות המילים "צו מניעה".
משרד מבקר המדינה הודיע במוצ"ש כי הוא ערוך לפרסום הדו"ח על הוצאות מעונות ראש הממשלה, אך לא נקב בתאריך מדויק. זאת לאחר שפורסם ב"הארץ" שהמבקר יוסף שפירא מעכב כבר כמה שבועות את הדו"ח, אשר עוסק בהוצאות מופרזות לכאורה במעונות ראש הממשלה.

כותרת בשער ידיעות: "המבקר: נערך לפרסום הדו"ח על הוצאות בית ראש הממשלה"

עורכי ע' 6 בידיעות בטח מרוצים מעצמם מאוד. הם מצאו צילום ארכיון (לע"מ) של הנתניהוז בטיול, אוחזים כל אחד בקבוק מים (נדמה לי שמזכוכית) בידו.
הכותרת של ynet מאתמול, הקוראת לפתוח בחקירה פלילית נגד נתניהו בחשד לגניבה, מופיעה היום גם באותו ע' 6 המוזכר לעיל.

♦ מותו של אייל קראוס בן השבע בתאונת דרכים בקריית שמונה מזעזע במיוחד. זה מוות שיכול היה להימנע.
עד גיל תשע אסור לילדים לחצות לבד את הכביש. למה הוריו חשבו שזה סביר לשלוח את הילד לבד מבית הספר בחזרה? למה בית הספר נותן לילד כל כך קטן לצאת לבד לכביש?
בנוסף, אייל חצה את הכביש במקום בו אין מעבר חציה. ובנוסף, מה עם משמרות זה"ב?
הידיעה זוכה בידיעות להפניה זעירה בשער, ולכתבה בת עמוד וחצי. לקראת סופה אפשר לקרוא שתי פסקאות על מותו של ילד בן עשר מהפזורה הבדווית שרכב על אופניו ליד ערד. שמו של הילד לא נכתב. תמונתו לא מתפרסמת. אולי כי הוא לא יפה תואר ואולי כי להוריו אין תמונה שלו ואו הם לא רצו לתת אותה, ואולי כי הוא ב…. אה, לא חשוב.
במעריב מתלוננים רק על כך שאין מעבר חציה במקום, ולא על אחריות ההורים, אנשי חינוך מוכרים בעיר. הילד הבדווי המת במעריב הוא בן שבע, ונהרג בתאונה ליד יער יתיר, לפי הכתוב. כמו כן מוזכרת פציעתה הקשה של ילדה בת ארבע בתאונה בכפר טורען.
בישר"ה כתוב בכלל שהיה עם אחיו בן התשע, וששניהם היו בדרך לאסוף את אחותם הקטנה מהגן (?). הילד הבדווי המת לא מוזכר.
בהארץ לא מפורטות נסיבות המוות, וגם לא מוזכר הילד הבדווי המת.

בזמן שישנתם

אדם נרצח ברחובות על רקע חיסול חשבונות.

החתונה של ברברלה

♦ אם ב-mako נכתב שבר רפאלי מתחתנת, ורפאלי עצמו אומרת "mako המציאו", אז מה האמת? ואו מי משקר? הושיעו. לא יכולה להרפות מזה.
מתחתנת

משתכשכים בביצה

רותם כהן מוולווט(ת?) במעריב את משה נוסבאום באולפן שישי, מאחר שחזר ושאל קצינת משטרה אם הוטרדה. גם עינב שיף מתייחס לכך בביקורת הטלוויזיה שלו בידיעות, וממנה עולה שגם אור הלר בערוץ 10 כשל באותן שאלות.

♦ התקשורת הישראלית רוצה לדעת מי הם מבקרי הטלוויזיה של ynet, השחור והלבן.
יש שמועות, השערות ועוד. הנה מה שהופיע בטוויטרניר שוקו כהן ורועי מנדל. לא, אין לי מושג אם זה נכון או מיהם השחור והלבן.

לפני פיזור

שניים במחיר אחד. זהו גם פוסט(צ'יק) סיכום ינואר 2015, שהתפוגג לפני כמה שעות.
♦ ינואר הוא החודש בו התחלתי את השנה העשירית לפעילותו של הבלוג. אני עדיין לא מאמינה שאני כאן, ועדיין תוהה מה יהיה ועד מתי. שנה עשירית? אין שום דבר בחיים שעשיתי במשך עשור. כלום. זה בלתי נתפס בעליל ובפירוש. כששואלים אותי "אבל איך את מתפרנסת מהבלוג?" אני עונה "בדוחק", שזו האמת. אבל מה, בחודשיים האחרונים אני חיה מאהבה (ראו סעיף אחרון). מתברר שזה מספיק.

אצבעות שחורות של אתמול, 30.1.

♦ לפני יותר מחודש התקשר אלי איש (תחקירן? מפיק?) צינור לילה של גיא לרר בערוץ 10 וביקש שאשתתף בצילום הקבוצתי של "מובילי דעת הקהל בזירת האינטרנט" בבית הנשיא. הסביר לי, אחרי שאמרתי שהלו"ז שלי עמוס, שזה יימשך ממש מעט זמן, שההסעה הלוך ושוב ושנוכחותי ממש חיונית לצילום, כאחת מדור המייסדים, או החצי מייסדים, או מה. הסכמתי, ומאז לא שמעתי מהצינורות יותר. אז זה הצילום בבית הנשיא, בלעדיי. תודה רבה לאנשי צינור לילה. נעמתם לי מאוד. זו כמובן לא הפעם הראשונה בה מבקשים ממני משהו מצינור לילה ומתאדים בהמשך. לא נורא, הפקתי לקחים.

♦ כתבתי מעט על רשת עתיד ודרכה המשונה לשלם כסף למרצים. כמה ימים לאחר הפרסום התקשרו אלי מהרשת והסבירו לי שלמעשה התנהלות הדברים כך היא היגיון צרוף, שהרשת היא האחרונה בשרשרת החיול, ושהכל בגלל משרד החינוך, בלי חלילה להאשים את המשרד, שיש שלוש ערכאות החותמות על דף החשבון שלי (של כל אחד), עד שהוא מגיע לביצוע, שרק אני מתלוננת, ושאלפי מרצים מאושרים מהנוהל. בסיומה של השיחה סוכם שתוך יום יעבירו לי את הסכום שעלי לכתוב בחשבונית, ושלא אצטרך לחכות עד 10 בפברואר. זה אומר שאם רוצים יכולים, לא? אני רוצה לציין שבאמת ניסיתי לדבר בשם רבים. עבורי זה חסר משמעות, כל האירוע עם משרד החינוך, ואין לי שום כוונה לחזור על כך יותר, גם בגלל הסכום שהתבקשתי לבסוף למלא בחשבונית, סכום שלא שווה את יום העבודה שנאלצתי להשקיע בהרצאה.

♦ שמחה לדווח בשמחה שהפוסט הכי לוהט החודש הוא בלי עין רעה על הבלתי מהודהדים.

♦ היה זה חודש של נסיעות ברחבי הארץ עם איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו-סאן? ובקישור, לוח פברואר שלו.
הבוקר אני נוסעת מחוץ לעיר להכנת כתבה על הסרט. אפרט בהמשך. אם תציצו לפייסבוק במהלך היום, תראו. וזה מסע הסו"ש ליד מרדכי.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

58 תגובות על להחליף או להפיל, זו השאלה

 1. אחד הגיב:

  בעיניי, מצחיק וגם פתטי שגיא לרר מצינור לילה שם את עצמו באותה קבוצה של "מובילי דעת הקהל בזירת האינטרנט" או של "אחד מדור המייסדים או החצי מייסדים".

  אהבתי

  • לא מצחיק אולי עצוב אפילו הגיב:

   אולי פתט אבל לא מצחיק. הוא מלרר והוא אכן נעשה מוביל דעת קהל – הוא מוזמן להשקות, העלוקה מדווחת עליו, הוא מרוויח יפה והוא מחוזר והוא אין לו זמן או אינטרסים לכתוב כאן בבלוג. אז מה ההבדל בינו ובין מובילי דעת קהל אחרים? הרי כולנו מעריכים אותם פחות משאנחנו מעריכים סמרטוטי רצפה לחים ומעופשים. רק שבפועל הם אלה שיודעים את כללי המשחק יותר טוב והם זוכים בפרסים שהמשחק מעניק – והם עושים זאת טוב יותר מאלה שבזים להם – כמו כולנו כאן שמגיבים בבלוג שמגיב לתקשורת שמגיבה להמצאות של עצמה על המציאות. היתכן שאנחנו כאן הם-הם הפתט? :mrgreen: :mrgreen:

   אהבתי

 2. לחם הגיב:

  אם הכסף של הבקבוקים לא הגיע לידיה של הקיסרית ירום ירום הודה הוד מעלתה למה היא החזירה 4000 שקלים בצ'ק אישי? הרי ידוע לכל שהקיסרית המהוללה איננה נדיבה במיוחד ובטח שלא ממהרת להוציא צ'קים אישיים על אלפי שקלים. איזה יופי שביחד עם הקיסרית ובעלה יתאדו כאן גם ישראל היום, אילה חסון ושאר הלקקנים. ואחר כך אינשאללה יתאדו גם שאר לקקני הפוליטיקאים כמו בן כספית ולקקני הטייקונים כמו יהודה שרוני והנובו רישיות ההזויות כמו ליאת רון (אסור להחמיץ אותה בהופעה במטה בערוץ 10, מופע מביך, יהיר ורדוד ועלוב כמו זה לא נראה פה הרבה זמן) ואז אולי התקשורת תתחיל לקבל צורה סבירה.

  אהבתי

 3. לחם הגיב:

  ושוב פעם אריאנה מלמד עם הבלה בלה המשפטי שלה, והפעם בקשר לסטטוסים מצייצים, היא כבר קובעת שהיה חוזה אחיד בינו לבין פייסבוק ואת החוזה הזה צריך לקיים על פי כל דין בלה בלה בלה בלה. אם את כבר מחרטטת ומקשקשת בנימה יהירה ויודעת הכול, אז אבי לן הוא זה שהפר את החוזה. הוא עצמו מודה בזה. ודרך אגב, הוא לא היה עורך 7 ימים אלא עורך המגזין היומי. בקיצור, כדאי לבדוק לפני שמקשקשים ומחרטטים בלה בלה בלה בלה על פי כל דין.

  אהבתי

 4. צביקה הגיב:

  ילד לא חוצה את הכביש עד גיל 9 זה סלוגן יפה, אבל במשפחות ששני ההורים עובדים כדי לפרנס את הילד (ואין לי מושג ספציפי על המקרה המצער בקרית שמונה), ילדים חוצים כבישים עוד לפני גיל 9, ואפילו נשארים לבד בבית ודואגים לעצמם לארוחת צהריים.
  פעם, מזמן, כשאני הייתי ילד, קראו לנו ילדי מפתח, ע"ש המפתח שהיה קשור לנו על הצוואר, או בכל אמצעי חיבור אחר שיבטיח את אי האובדן שלו. אף אחד לא חשב אז שלילדים עד גיל 9 אסור לחזור הביתה לבד, כמו שאף אחד לא חושב היום שאמא או אבא לילדים עד גיל 9 צריכים לכוון את שעות העבודה שלהם לשעות הלימודים.
  ליצור מערכת כלכלית שמחייבת הורים לעבוד ולא להיות זמינים לאסוף את ילדיהם מבית הספר, ואז להודיע להם שהם לא הורים טובים כי הרי ידוע לכל שילד עד גיל 9 לא חוצה כביש לבד – כל כך ציני ואכזרי.

  אהבתי

  • חיליק הגיב:

   בישר"ה מופיע (לפי הכתוב בפוסט) שהוא היה עם אחיו בן התשע, לא?

   אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   בחברה דורסנית נדרסים החלשים ילד היא חלש
   בחברה יוצרת חומלת עובדת ילד יכול לחצות כביש
   בביטחון כי השותפים לקיום החברה רואים בכל ילד
   את עתידם. זו הייתה ישראל שהייתה.
   בעולם שהיה ילדים הלכו לבית הספר, שהיה במרחק
   הליכה מהביית, ושבו ממנו החל בכיתה ב' נניח 7-8.
   השחרור בסוף יום הלימודים הליכה מבית הספר הבייתה
   לבד או בחבורה או בזוג הרחק מהורים ומורים נמשכה
   לפעמים שעות ויצרה ידידויות לעשרות שנים. גם היה
   זה חלק מתהליך התנתקות והתבגרות.ההוויה של הורים
   מורידים ממכונית ילד בשער בית ספר ושובים אותו לתוכה
   בסיום הלימודים יוצרת תינוקות תלויים והורים כסוהרים
   לשנים רבות ומחזקת את תמונת העולם החיצוני, במידה
   רבה של צדק, כאויב מאיים דורס. חבל שזה מה שיש.

   אהבתי

  • עכגד הגיב:

   ציטוט מתקציר למאמר בנוגע לקשר בין תאונות למעברי חצייה בארה"ב:

   "THE RESULTS SHOW THAT DURING THE 5-YEAR PERIOD 177 PEDESTRIANS WERE HIT IN THE 400 MARKED CROSSWALKS COMPARED WITH 31 PEDESTRIANS HIT IN THE 400 CORRESPONDING UNMARKED CROSSWALKS
   "

   אהבתי

  • אחד הגיב:

   פשוט וואו.

   אהבתי

   • עדות הגיב:

    המשך

    אהבתי

   • יונת V15 הגיב:

    ולסיום חשוב לי להדגיש כי לא בשרה עסקינן – לא בפן שלה ולא בבקבוקים הריקים. אל תסטו מהעיקר אל תיגררו לרכילות צהובה

    אני חושש שהערת ההדגשה נאמרה ברצינות. לא בשרה עסקינן. לא בשרה עסקינן לא בשרה עסקינן. נחזור עוד מאה והאמת תתנדף.
    מחנה שלי, תקשורת אביונה
    למלכה אין בית, למלך אין כתר.

    ….לכן, שווי הנכסים הכולל שעליו הצהיר הרצוג (כ–10–11 מיליון שקל, ושווי הנכסים הכולל שעליו הצהירה לבני (כ-10 מיליון שקל) אינם מלאים – שכן הם אינם כוללים את שווי הנכסים האלה. גם פרופ' מנואל טרכטנברג, המועמד מטעם המחנה הציוני, הציג הצהרת הון, אך זו אינה כוללת פירוט….

    העיקר שהסוציאל דמוקרטים עסוקים בעיקר. הרי לא בשרה עסקינן.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    שמע בן אדם אתה עושה עוול. אסביר. בילדותי הרחוקה
    הציע מישהו לאבי לקבל נחלה בגני יהודה, היו נחלות.
    אבי חשב מה שחשב וויתר. אתה יודע כמה שווה כיום
    נחלה כזו? הלאה, בפתח תקוה בכפר סירקין, בכפר
    מעש ועוד ב 1970 יכול היה אדם לקנות נחלה במחיר דירה
    בתל-אביב בשיכון בבלי, נו באמת. הלאה, בין 1970
    ל 1980 נמכרה נחלה של הברון, זו אדמה פרטית
    לחלוטין, בעתלית בכדי לקנות וילה ברמת השרון, אני מעריך
    שמדובר ביותר מאתיים דונם. ירושת המשפחה של ליבני
    והרצוג היא מהסוג הזה. גם למשפחת אולמרט אדמות
    בבנימינה ויש גדרה ובת שלמה שלא לדבר על הדרוזים
    בכרמל ועל כפרי הזועביה בעמק. שפיים ורישפון ועוד ועוד.
    הנה כמה חברה התחילו בסיני המשיכו לרצועת עזה גמרו
    בחודשים אלו בנווה ים, חוף הים הבתולי האחרון, כמעט,
    בישראל. לדעתי וייתכן שאני טועה לא ראוי להשוות עינינים
    אלו לחשבון הבנק של ליברמן בקפריסין או של עיני,
    זה מהסתדרות, ובן אליעזר שרצה להיות נשיא,בכל מקום
    שזה חבוי.

    אהבתי

   • יונת V15 הגיב:

    לא מהכיוון הזה. המחנה מספר על מעמד אצולה מנותק כדי להשניא אבל בוז'י וציפי נמצאים באותה משבצת. מבוססים ושבעים ובספק אם יודעים מה מחירו של קילו פילה בקר מיושן או גביע אשל. הדיון הציבורי שהתקשורת כופה עלינו מדי בוקר אמור להתרכז ביכולת ואג'נדה ולא בשטויות. מטביעים את העם בטמטמת כאילו הבקבוקים של שרה מקבילים למסירת יהודה ושומרון.

    אהבתי

   • נאוסי הגיב:

    לפי ההגיון הזה אתה בטח בחרת בשלי יחימוביץ' בפעם שעברה.
    אה, לא?
    אין לי בעיה עם מבוססים ושבעים, עיני אינה צרה בהצלחתם ובצלחתם, גם בנט מבוסס (מאוד) ושבע וזו לא הבעיה שלי איתו.
    יש לי בעיה עם אנשים חסרי מוסר ומושחתים, יש לי בעיה עם אנשים שמה ששלהם שלהם ומה ששלנו שלהם, יש לי בעיה עם אנשים שהתנהלות שלהם מצביעה על חמדנות שאין לה שובע וזלזול מוחלט בכפופים להם.

    אהבתי

   • דין מוסר הגיב:

    את יהודה ושומרון אי אפשר למסור.
    מעולם לא היו שלנו ולא יהיו שלנו, גם אם זמביש יגרום להוצאת צו נוסף המפקיע את הקסבה של שכם ומוסר אותה לתושבי יצהר.

    אהבתי

  • מרוסיה באהבה הגיב:

   בינתיים אורי משגב העלה את הכתוב בפוסט חדש. זו לא הפארסה היחידה בנסיעה ההיא.

   אהבתי

   • זיפ תפוזים הגיב:

    בפייסבוק של אהובה רוזן (שפירסמה את הפוסט על הנסיעה הזו), יש סיפור נוסף שלה (רכילותי, אישי וקטנוני) על אותו הביקור (בקצרה: לביבי כאב הגב והיא התבקשה לדאוג לכך שיונח קרש על מיטתו. הרוסים הניחו את הקרש על המזרן. הגב' רוזן מתפוצצת מצחוק כשהיא מדמיינת לעצמה את ביבי שוכב על המזרן ונתקל בקרש: "ודמיינו לכם מה קרה לביבי כשהוא התיישב על המיטה בכל כובד משקלו…"). היא גם מנתחת את נפשו של ביבי: "אדם כזה מסוגל למכור את אמא שלו כדי לרצות את אשתו. ראו הוזהרתם!".
    שפע הזיכרונות הדרמטיים שלה מתפרץ דווקא עכשיו, והשנאה שלה לזוג איננה מוסווית.

    אהבתי

 5. מצב קוהרנטי הגיב:

  אני די מתעב את שני הצדדים, אבל קצת קשה לי עם חוסר הפרופורציה בעניין הכותרות. שרה נתניהו גנבה נגיד 24 אלף שקל. הרצוג שתק בחקירה שבה מישהו כנראה מימן קמפיין של ראש ממשלה בישראל (מאות אלפי שקלים? מליונים?), מי יודע בתמורה למה.

  מה עם קצת פרופורציות בעיסוק התקשורתי? או לפחות לצמצם את הפער בשמות התואר של שרה "המושחתת" והרצוג ל"תקווה הלבנה"?

  אהבתי

 6. ילדים בצמר גפן הגיב:

  לנור סקנאזי (אשכנזי?) עיתונאית אמריקאית יהודיה הרימה את הקריירה שלה כאשר שלחה את בנה בן ה9 לבד לתחתית של ניו יורק , הפכה לנושא בוער בעיתונות, הוכתרה לאמא הרעה ביותר ובעקבות כך פרסמה ספר וסדרת טלויזיה. קמו לה חסידים רבים והרוחות טרם נרגעו. (היום בגלריה כתבה עליה רותה קופפר אך הכתבה עדיין לא באתר.)

  אהבתי

 7. מיצבשת הגיב:

  רשת עתיד רצו לרכוש ממני מוצר מידע מסויים – ירדתי על מנהל השיווק שלהם בגלל היחס שנתנו לך נראה לי שיש אצלם הבנה שיש הרבה אנשים חושבים שקוראים את הבלוג שלך.

  אהבתי

 8. הסמל פפר הגיב:

  הקריקטוריסטית המוכשרת אילנה זפרן כותבת במדורה השבועי – על חתולים ואנשים, הבלוג של רפי וספגטי – על הקמפיין שמטריד אותי כבר כמה ימים.
  זהו הקמפיין המטורלל בו מודים פוליטיקאים לנמסיס שלהם על כך שלא הלך להצביע ובכך תרם להם.
  ליברמן מודה לסלים, חנין זועבי לבת אל ויאיר לפיד למנחם מנדל.
  זפרן קוראת לכך פשע שינאה והיא צודקת.
  מה רע בקמפיין שקורא לציבור לבחור, להשפיע, לעצב את השלטון ואת גורלו במו ידיו?
  למה צריך לעגן ולקבע את הפלגנות, את המחלוקת ואת הטינה לאחר שדעתו שונה?
  ליקוי מאורות של פרסומאי שבא עם רעיון מדליק ושל כל מי שאישורו נדרש בדרך בטרם נפרש כתב השנאה הזה על תחנות האוטובוס ברחבי הארץ.

  אהבתי

 9. חייל זקן הגיב:

  דז'ה וו…
  הבלוגר (המצויין) מאפיהו יצא בספטמבר 2011 לסיור בעקבות "הצונאמי המדיני" ההרסני הצפוי לישראל. הפוסט מלא פנינים אבל עקב חיבתי לרמטכ"ל המחונן וחוזה הכלניות, גנץ, אני חייב להביא את התחזית שלו:

  רבבות מתכננים לקיים הפגנות לא אלימות בשטחים, אך הם צפויים לצעוד לעבר התנחלויות בגדה והצבא לא יוכל להעמיד את האחרונים בסיכון שכזה

  אבל החלק היותר מעניין הוא ניתוחו של מאפיהו את האירגון שלא קשור למחנה הציוני, קול אחד:

  בלי קושי גיליתי ברשת פרטים רבים נוספים על "קול אחד", שלפחות מבחינת הנהלתו הישראלית הוא נראה כקו-פרודוקציה של אחד האגפים (של עמיר פרץ) במפלגת העבודה, של קדימה, של מרץ, של הקרן החדשה לישראל וקצת דמויות מהשמאל המדומה הישראלי ואפילו קצת טייקונים. בהנהלה ובמועצה המייעצת הישראלית של הארגון תמצאו את הפרופ' אבישי ברוורמן, את השגרירה קולט אביטל ואת מזכיר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, יפתח לנדאו. נמצאים שם הח"כ יואל חסון איש קדימה והטייקון דב לאוטמן. נמצאת שם גם אוריאלה בן צבי, בעלת משרד הפרסום ויחסי הציבור "בן אור" שביחד עם שתי"ל של הקרן החדשה לישראל ייסד את "אג'נדה", שם היה חבר ההנהלה דניאל בן סימון, לשעבר איש "הארץ" שהיה חבר בהנהלת "הקרן החדשה לישראל" וגם בהנהלת "אג'נדה". וכן נמצאת שם העיתונאית ענת ציגלמן מ"הארץ".

  אהבתי

  • מעשיהו הגיב:

   רק הליכוד יכול לקבל מימון לקמפיינים מתנועות וארגונים שונים ומחו״ל, לאחרים אסור.
   הליכוד הרי טוב ליהודים וזה כבר מכשיר הכל.

   אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אין פוליטיקה חדשה אבל מי שכבר יש לו פרשיית עמותות תוקע גול עצמי.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    זו הבעייה למי אין? מדובר בפרשיות עלומות
    לרבע שליש וחצי בכלל או בכלל לא. בילוי בכלא.
    זיכוי אך לא מחוסר אשמה. על תנאי, פשרה
    חשאית והסכם אי פרסום ועוד תוצאות של בילויים
    בבתי משפט, מפשרים, בוררים וכ"ו. עכשיו שהשערים
    מלאו עד אפס מקום מכדורי רגל של גולים וגולים
    עצמיים אולי יתחילו לדבר לעניין?

    אהבתי

  • דב מרים את חז"ן אלעל הגיב:

   שוב אמפריית הרשע של מוזס מתנכלת ליבלות של חזננו. העמוד האחורי מצלם כלניות. מסתבר שמספר שיא של מטיילים סיפש עם הכלניות של גנץ.

   אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    חסר שם בין הכלניות אחד, דניאל טרגרמן…

    אהבתי

   • דב פנדה הגיב:

    נכון מאוד.
    הוא חסר, בעיקר להוריו ולמשפחתו.
    כולנו הצטערנו כשהילד דניאל נהרג.
    מה בדיוק רצית להגיד בזה? לא הבנתי.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אלמלא נאום הכלניות של גנץ הוריו לא היו חוזרים לטווח המרגמות

    אהבתי

   • דב פנדה הגיב:

    זה לא מדויק.
    ההחלטה שתושבי העוטף יחזרו לבתיהם התקבלה בדרג המדיני.
    נאום הכלניות בא רק כדי להרים על נס את הניצחון הגדול, הוא לא הגורם לחזרת התושבים.

    אהבתי

 10. JewBoy הגיב:

  וואו! איפה הוועד כשצריך אותו..

  עובדים בחממת ההיי-טק השוודית, Epicentre, עברו הליך להשתלת שבב בגב כף היד לצורך הזדהות ופתיחת דלתות במתחם

  אהבתי

 11. חרב פיפיות הגיב:

  מחשבות שניות על שיריון בני בגין …
  למה להכניס את ריבלין סימן 2 לסלון?

  אהבתי

 12. אלכסנדר גולאג הגיב:

  היסטריה היא מדריך לא טוב.

  אהבתי

 13. יוריק קרמר הגיב:

  הליכוד תוקף בכל הכוח את ה"שמאל" על קבלת תרומות. בוז'י-ציפי מגיבים בהתגוננות חלושה. שני הצדדים אינם מזכירים שראש הממשלה מקבל תמיכה בשווי של מיליונים מאיש עסקים אחד בצורת עתון. למה?

  אהבתי

 14. לידיעת הקורא לחם הגיב:
  • סבתא סרגה שקר הגיב:

   סרגה? האיש שהגיש תצהיר ששרה לא לקחה את הכסף של הבקבוקים? האיש שקיבל בעצמו 150000 ₪ פיצויים לאחר שתבע את שרה? זה האיש.

   אהבתי

   • סרוגים הגיב:

    זה לא קשור … קודם הוא זכה בתביעה כנגד אשת רה״מ, במסגרתה טען כי התעללה בו, אז נתפר לו תפקיד במל״ל, ועכשיו הוא אומר את כל האמת על הקופה הקטנטנה.
    הדברים אינם קשורים וכל קשר הוא במוחך הקודח סבתא.
    הנה, דבריו משתלבים היטב בתזה של אופיר אקוניס ועו״ד שמרון, אז למה להשמיץ סתם!

    אהבתי

   • מאחורי הסורגים הגיב:

    אמיר אורן כותב היום

    דוגמה בולטת במיוחד לכך סיפק אתמול ויקטור סרגה, שהיה נהג ממורמר בשירות שרה נתניהו, תבע פיצויים ממדינת ישראל, זכה ב-150 אלף שקל (סכום שווה ערך לחצי מיליון פחיות), קיבל תפקיד כלשהו במטה לביטחון לאומי וגילה את האושר. ביום חמישי סיפר שותפו לשעבר לצרה, מני נפתלי, איך התענה ויקטור בהובלת שקי הבקבוקים במצוות שרה. למחרת הופתעו עורכי דינו של סרגה, משה בן־שימול ואריה אביטן, לשמוע ממנו טלפונית וידוי מרגש: הוא, ולא שרה, היה הבקבוקאי הראשי, הוא שטיפל בכסף, הוא שניצח על "הקופה הקטנה", שחלילה לא היתה קופת שרצים. בן־שימול ואביטן חלקו את המידע המשמח עם העולם באמצעות שני ארגונים־אחים, הליכוד ו"ישראל היום". בתודעה העממית הפך מכתב עורכי הדין ל"תצהיר הנהג", אך בן־שימול נזהר להעמיד דברים על דיוקם – לא תצהיר, אלא מכתב, ולא סרגה, אלא פרקליטיו, המביאים דברים בשם מרשם. אם יימצא שהדברים סותרים את האמת, סרגה לא ייענש.

    אהבתי

 15. אביעד הגיב:

  כותרת בממון של ידיעות על דאצ'יה: "הלהיט הרומני: 400 רכבים נמכרו בחודש".
  אלא שבחודש ינואר נמכרו בישראל 32 אלף מכוניות. בין השאר נמכרו 900 אאודי ו-500 מרצדסים – לא בדיוק מכוניות עממיות. דאצ'יה מכרו 1.25 אחוז. קצת קשה להגדיר זאת כלהיט.
  דאצ'יה מפרסמת לא מעט בידיעות. 7 ימים האחרון, למשל, נפתח בכפולת פרסומת שלהם.
  אם לא הייתי מודע לסטנדרטים הגבוהים במיוחד של ידיעות, הייתי חושב שיש קשר בין שני הדברים.

  אהבתי

 16. אלכסנדר גולאג הגיב:

  לא רק שהקמפיין בדבר החלפת השלטון הוא עבירה.
  גם להזכיר את ביביטורס זו עבירה, שדינה מאסר.
  בשלב הבא ייקבע אופיר אקוניס שאי תמיכה בליכוד הציוני ו/או תמיכה במפלגה אחרת שאינה ציונית בכלל או פחות ציונית מהליכוד, מהווה עבירה, שדינה מאסר כמובן.
  רק לגנוב כסף שלא שייך לך אלא למדינה זה לא עבירה.

  אהבתי

 17. רטקסס הגיב:

  מה דעת בעלת הבלוג על העיסוק התקשורתי בשרה נתניהו?
  ראוי, לא ראוי, מידתי, וכו'?

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s