פלילי או לא?

 

isra18.2.15yediot18.2.15

haaretz18.2.15maariv18.2.15

הכותרות והדו"ח

אז מה, מי יפתור את התעלומה? "חשש לפלילים", כמו שכתוב בידיעות ובהארץ בכותרות הראשיות, או "אין המלצות פליליות", כפי שכתוב בשער ישר"ה?
מה שכן, בעוד ידיעות הולך על כותרת הענק הגורפת, בהארץ מתמקדים בעניין הספציפי שיש בו חשש לפלילים: העסקת איש הליכוד בבית המשפחה.
אם תחפשו את המילה "פלילי" או "פלילים" או "פליליים" לא תמצאו אותה בדו"ח (כולו בקישור. קצת יותר מעשרתלפים מילה, 36 עמודים). אני לא יודעת מאיפה הצירוף "חשש לפלילים" אבל הוא לא מהדו"ח גופו.
סימה קדמון קוראת בידיעות לחקירה פלילית עכשיו.
(לא יכולתי שלא להתרשם: שלוש נשים בשער ידיעות. כן כן, זה בשוליים, מה חשוב עכשיו נשים גברים, בסדר. ועדיין).

מתברר שנתניהו הזמין עיתונאים ובלוגרים למעונו המטפטף (לא, לא אותי) כדי "לאזן את התמונה".

כך מתאר ישר"ה את דו"ח מבקר המדינה על הוצאות מעון רה"מ ("ביקורת בלי פלילים"). בין היתר, אב הבית מסר שהתקציב היומי שהוא התבקש לעמוד בו לרכישת מצרכים לבית ראש הממשלה היה 550 ש"ח (מה? כזכור, תקציב האוכל החודשי שלי).
חשמלאי חבר מרכז ליכוד? גם ביום כיפור? כל זה לא מוזכר בדו"ח של ישר"ה.
בראש הניוזלטר שקיבלו קוראי העיתון הבוקר, ידיעה שכותרת "בחו"ל זה לגמרי אחרת", ובה תיאורים של בתי ראשי השלטון בעולם, תוך נהי על רקבוביותו של מעון רה"מ זה החלק בדו"ח שבחרו בישר"ה לשים בראשית הדברים.
אה, הוא לא היה שם ביום כיפור, מי שניהל את הרישומים (האממ, פיקטיביים?) לא עשה את זה מול לוח השנה.
עמוד השער של ישר"ה בלוויית הכותרת כפולת המילים: "הדו"ח והסערה" (תודה לאל בלי מקף! ניצחתי!).
השחיתות האמיתית היא שטיפת המוח בשירות מוזס, צועק דרור אידר כשקצף על שפתיו. מוזס אשם במעשים בבית הרה"מ? הלו אדוני, תרגיע. עוד טור דעה הוא של דן מרגלית, שהוצב דווקא בע' 2, ובו הוא קורא לרה"מ להגיד "שגיתי" ולהתנצל במקום להאשים אחרים. שימו לב לשתי הפסקאות האחרונות בטור, ששוב נראות לי כי נוספו לשם ע"י מרגלית כמי כפאו השד.
בכפולה הבאה עוד שני טורים, בעד ונגד: איציק סבן נשכב על שלושה רימונים למען נתניהו, ומרדכי גילת אומר שאין מה לדבר, הדו"ח הוא רע רע רע. מתי טוכפלד חוזר וטוחן: אבל מה עם פרס? נו די, מה אתה רוצה? שיעיפו אותו ממשכן הנשיא? הוא לא שם יותר. אין. אבל יש לציין שגם ידיעות וגם מעריב מזכירים את בית הנשיא בשעריהם. ד"ר חיים שיין, כרגיל: אין אקדח מעשן.

אגב, בעניין טענת הליכוד ושליחיו, שרה"מ לא מעורב בהזמנת חשמלאים וכאלה, צפיתי אמש בבדל סרטון המימונה מ-2010 בו רואים את נתניהו מדבר עם החשמלאי אבי פחימה, ושומעים אותו אומר לו "יש שם משהו למעלה" (כלומר נורה, מנורה, לא יודעת מה). אם מישהו מוצא את בדל הסרטון הזה, אודה. זה שודר אמש בחדשות 2.

תגובת נתניהו המלאה בע' הפייסבוק שלו.

יש המנסים להשתמש בדו"ח המבקר על מנת לנגח את הליכוד, אך העובדות רחוקות מאלו שנמסרות לציבור בכותרות החדשות. הנה העובדות כאן לפניכם. עזרו לנו – ושתפו:
ראש הממשלה מכבד את המלצות דו"ח המבקר לגבי כל הנושאים שנבדקו. חלק גדול מההמלצות בדו"ח יושמו טרם כתיבתו. ראש הממשלה הנחה ליישם את יתר ההמלצות באופן יעיל ומיטבי.
לצערנו, הקמפיין התקשורתי המתגלגל סביב דו"ח זה בשבועות האחרונים הוא ניסיון ברור להפיל את ראש הממשלה וממשלת הליכוד על ידי עיסוק בזוטות והסחת דעת מהנושא החשוב באמת: מי יגן על מדינת ישראל מול האיומים הביטחוניים העצומים והלחצים הבינלאומיים – בנימין נתניהו או ציפי ובוז'י…. (ההמשך בקישור שלמעלה)

כולל התמונה, בה כל האש מוּפנית למני נפתלי.
מניביבי2מניביבי

מני נפתלי: אני ממש פגוע.

גידי וייץ (המארקר) מאשים את מנגנוני האכיפה באימפוטנציה.

בעניין יונית לוי: חברה, את חייבת להשתלט על עצמך. לצווח כשמרואיין שלך (גלעד ארדן לו את בזה) מדבר, גם אם את מאוד נסערת, זה לא יעיל. אי אפשר לשמוע אותך וגם לא אותו. אני מקווה שהקשבת לתוכנית וראית שזה בלתי אפשרי. עניין פרקטי, עזבי נימוסים והליכות.

http://rcs.mako.co.il/flash_swf/players/makoPlayer/VideoPlayer.swf?vcmid=ba9059e35c89b410VgnVCM100000290c10acRCRD&videoChannelId=d42d2106ac3aa410VgnVCM100000290c10acRCRD&galleryChannelId=70a059e35c89b410VgnVCM100000290c10acRCRD&showlogo=0

פרס ישראל

ראיון עם חיים באר שהסיר את מועמדותו לפרס ישראל לספרות (כרמית ספיר ויץ, מעריב).

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

אבי לן החיה את סטטוסים מצייצים כאתר.
תקרית פייסבוק שהביאה לפרישתו משם לא מוזכרת בדף מי אנחנו?.
בכל מקרה, כל האתר כולו הוא מבוסס פייסבוק, מבלי להיות שם.
מעניין אם הבריות שורצות פייסבוק יטריחו עצמן לצאת מהשלולית לאתר חיצוני.

מרחבי הרשת: זה מה שאפשר למצוא בישר"ה:) ככה זה אוטומציה.

מרגליתוש

 אבנר נתניהו סגר את עמוד הפייסבוק שלו לפני כשבוע. ברור, לא קל.

לפני פיזור

איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו-סאן? התקבל לפסטיבל סן טרופזה וניס, שייערך במאי הקרוב. יאיי.
ובינתיים:
חמישי, 19.2, 20:00, לוחמי הגטאות
שישי, 20.2, 20:30, סינמטק ת"א
שבת, 21.2:
10:30, מוזיאון חיפה
17:30, סינמטק ת"א
20:30, פסטיבל DOCfeed, איינדהובן, הולנד

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

60 תגובות על פלילי או לא?

 1. ר. הגיב:

  "הדו"ח והסערה" – את פספסת לגמרי. אין מקף כי אין שום קשר, שהרי אין שום סערה כי הדו"ח לא מצביע על שום בעיה ושום חשש לבדל צילו של רמז להתנהגות בעייתית. ה"סערה" היא כמובן זו המזג-אווירית שמגיעה אלינו היום.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   מי שפספס זה את/ה. צטערת.
   סאגת המקף וישר"ה ואני ארוכת ימים היא.

   אהבתי

   • ר. הגיב:

    אהמממ… זו היה בצחוק (גם אם לא מצחיק). מכירה היטב את הסאגה ועוקבת בקפדנות, אבל את צודקת שאין לך שום סיבה לצאת מנקודת הנחה שאני מכירה ועוקבת היות וזיו פני נראה לעיתים נדירות עד מאוד בתגובות.

    (…והרי לא באמת חשבתי שהסערה לא מתייחסת לדו"ח. אבל, נו, כל ההתנפלות העולצת שלי על הפאתטיות של הביביתון יצאה מסורבלת. גם התגובה הזו)

    אהבתי

 2. הומר סימפסון הגיב:

  סיכום קצר של הדוח-
  אין מעשים פליליים גלויים. ישנו חשש שיכול להתברר רק לאחר בדיקה מעמיקה שנעשו מעשים פליליים בעניין החשמלאי. הימור די בטוח שלא ימצא שנתניהו אשם, אם מחמת חוסר פליליות או מחמת מציאת שעיר לעזאזל שיקח את האשמה (כדוגמת עומרי שרון).
  לעומת זאת, נתניהו מתגלה כחרא של בן אדם. אם בגלל אופיו המחורבן ואם בגלל אופיו הרך שנכנע לאופי מחורבן של אישתו.

  הערה נוספת- ישנה סבירות שבריאותו הנפשית של אב הבית לשעבר אינה מן היציבות ולכן כל העיסוק בעניין וההאשמות מצד נתניהו גורמות לו נזק בלתי הפיך ואף מסכנות אותו.
  אני סובר שהאשמה העיקרית מוטלת על כתפי עורכות דינו ששלחו אותו לקרב, בין היתר, על מנת להתפרסם ועל מנת לסחוט כספים מהמדינה (מדובר בתביעה על מיליון ש"ח!!)

  אהבתי

 3. tc הגיב:

  לצערי ביבי ינצח בבחירות הקרובות.
  השמאל לא יכול לנגח אותו על הוצאות הבית שלו תוך התעלמות מההוצאות הכפולות בבית הנשיא.
  השמאל לא יכול לנגח אותו על שופטי פרס ישראל כשאחד מהשופטים הנפסלים הזדיין עם מועמדת ולא דווח על כך בטופס הגילוי הנאות כי חשב שזה לא רלוונטי.

  אהבתי

  • לצערי העורבים שטוענים שהוא מושחת נכלולי, גנב שמעשיו מעלים בהם קבס ושהמוסר שלהם אחר עומדים לשבת בממשלתו בלי בעיה. בגללם נאלצתי לצפות באישתו בחולצת עור שחורה ולמרות שזיפזתי מהר אני בטוח שנגרם לי, כאב הבית, נזק נפשי.

   אהבתי

  • יוריק קרמר הגיב:

   TC אני משתתף בצערך, אם ביבי יהיה ראש הממשלה הבאה. אני מאמין שיש סיכוי שמפלגת העבודה (עם השם האיום) תחום לתחיה אחרי חודש של תרדמת. ואז, אם המפלגה תתאושש, אולי יהיו לה גם בוחרים.
   אל תרים ידיים מהר מדי.

   אהבתי

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  פלילי או לא בשורה התחתונה הזוג התאוותני הזניח במזיד את קומת המשרתים כדי לשמור את כל התקציב לקומת האדונים. איך בדיוק הזוג המטורלל החליט שלהראות את המצב שהם דירדרו את הבית יביא להם סימפטיה?

  אהבתי

  • חשמלאי הגיב:

   איך בדיוק? הרי כל דבר שקורה מביא לו סימפטיה ומוכיח את צאתו מלכתחילה.
   הבית מוזנח … מסכן. הבית מפואר … כולם צרי עין ומקנאים בו וברעייתו.
   יש טרור … הוא צדק וגם יילחם בו. יש פניה לאו״ם … טרור מדיני שרק הוכיח שהוא צודק.
   המנורה שבורה … אין חשמלאי כי המדינה מזניחה את הבית. המנורה תוקנה בשבת … זה לא הוא בכלל, אלא מני נפתלי הזמין אותו ובכלל רק תוקפים כי רוצים שדעאש יישב בירושלים.
   ועוד ועוד דוגמאות שרק מוכיחות מלכתחילה, לאלתר ובדיעבד שהוא צודק והעולם כולו (חוץ מיריב לוין, אלקין ואבנר) טועה.

   אהבתי

   • קיבלת ממני ירוק. מפליא איך שאתם מנגנים בתיאום מושלם כי לזכרוני התחלתם להופיע לא מזמן, ממש לפני הבחירות. ביבי והמנורות לא הבעיה שלכם לקראת הבחירות. מסירת יהודה ושומרון לדאעשים היא חסם המכירה העיקרי שלכם.

    אהבתי

   • חשמלאי הגיב:

    תודה על הירוק, לא ציפיתי.
    המנורות באמת לא מעניינות, אותי לפחות, ולא החשמלאים והבקבוקים, מה שמעניין זו גאונותו של האיש כקמפיינר והאווירה הציבורית והקהל שמאפשרים לו את ההצלחה הזו.
    הרי רק סיפור ׳מס הבצורת׳ בבית הפרטי וההחזר על ידי המדינה מצביע על חוסר יכולת להבחין בין הכיס הפרטי לציבורי ובין מה שמוצדק וראוי לבין חזירות. הרי 99% ממצביעי נתניהו לא קיבלו מעולם,מסתם כך, ללא הצדקה, 5,000 ש״ח החזר ממישהו, אפילו לא 1,000. קרוב לודאי שרובם גם שילמו משהו שלא היו צריכים לשלם ולא קיבלו החזר.
    ובכל זאת, האיש עדיין בעיניהם נרדף, צדיק וחסר מגרעות אישיות.
    איך?

    אהבתי

   • ידע אישי הגיב:

    איך? א. מאשימים את שרה. כי זה מה שהעיתונות מפמפמת. ב. למה אף אחד לא אמר כלום על הגרידיות של לאה רבין.

    וחוץ מזה כל מנהיגי המדינה סחטו את הקופה הציבורית. שרון שהוחזק בחיים וקיבל פנסיה וגם עלות אישפוזו המיותר היה על חשבון המדינה. שמיר שמשפחתו ביקשה מהמדינה שתממן את האישפוז במוסד הגריאטרי. על להוציא קצת כסף מהפנסיה הנדיבה שהוא קיבל לא עלה בדעת המשפחה. שתי הדוגמאות האחרונות הן מהימין אבל מה שמרגיז את מצביעי הימין שהקירקור פסח על רבין-פרס.

    אהבתי

   • חשמלאי הגיב:

    בקיצור, השמאל אשם.
    גם במשבר הדיור, גם בבטחון, כאילו לא היה מהפך 77.
    הרי הגרידיות של לאה רבין הסתיימה כבר לפני כמעט 20 שנים (בנובמבר 1995 הוא כזכור הפסיק לכהן), אבל עדיין זה באויר.
    אפילו דיבורים על פולה נשמעו, על דברים שנעשו ככל הנראה במרץ 1954.
    על הגאוניות הזו דיברתי.

    אהבתי

   • ידע אישי הגיב:

    אתה מתווכח איתי? זאת האווירה בקרב מצביעי הימין.

    http://www.bhol.co.il/ColumnArticle.aspx?id=79644

    אהבתי

   • ידע אישי הגיב:

    נחום ברנע של החרדים

    צריך להודות בכנות שבנתניהו מעולם לא דבקו החשדות הפליליים מסמרי השיער המודבק, סטייל אולמרט. יש ממד של זהירות שטבוע באופיו של האיש בכל התחומים, ועל כך יכולים להעיד ידידי הליכוד בכל מערכות הבחירות: חתאמי, משעל ונסראללה. מה שכן יש, ובערימה מצטברת גבוהה, אלו סיפורי רכילות שנוגעים להתנהלות. המעשיות הללו התרחשו כמעט בכל לשכות ראש הממשלה לדורותיהם. וכי חסרים סיפורי רכילות על נשות ראש-ממשלה מהצד השמאלי של המפה? פולה בן גוריון, לאה רבין, נאווה ברק, סוניה פרס. עבור כמה מהן אספו אנשי לשכת ראש-הממשלה כמה ברגים חסרים, ולא רק בקבוקים ממוחזרים. לגבי רעיות אחרות, טייחה התקשורת במשך שנים את היחסים הרעועים בתוך התא המשפחתי.

    השאלה היא לא אם לאה מתה או לא. זאת התפיסה השולטת בקרב מצביעי הימין. הם לא רוצים לראות את החיוך נסוך על פני מצביעי השמאל ונוני מוזס במוצאי יום הבחירות. השינאה בציבור היא הדדית.

    אהבתי

   • ידע אישי הגיב:

    בנוסף כותב הטוראי החרדי הבכיר

    אפשר לנוד בראש למשמע הסיפורים המביכים, ניתן להזדהות עם הבעל ששורד בגבורה את החיים לצידה של רעייה כה מאתגרת, אך מה שאי אפשר זה להפוך את סיפורי הרכילות הללו לאיום קיומי על המדינה. רעיית ראש-הממשלה רחוקה מלהיות שרה אימנו אך אי אפשר להפוך אותה ל'שרה איומנו'. סיבות טובות להחלפת נתניהו שכשל בכל החזיתות לא חסרות. 'עלילות שרה' לא נמנות עליהן. הריטוש המתמשך של דמות רעיית ראש הממשלה והעיסוק האובססיבי בסיפורי הבקבוקים ורהיטי הגן, מעוררים בליכודניק המסורתי את הרצון הקמאי לעטוף את ראש הממשלה בכיפת ברזל אנטי-תקשורתית.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    לאה מתה, מה אתה רוצה?

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    על מה? לאה חיה ואני לא יודעת מזה? מה אתם רוצים?

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    התירוץ הישן זהו וזהו וזה הוא
    לא תמיד משכנע. רבין מת
    אשתו כנ"ל. גם שרון. מצידי
    תכניסו את פרס לכלא. איש אינו
    מתווכח על רוב העובדות בקשר
    למשפחת נתניהו. מתווכחים על
    מילים וסעיפים משפטיים ומחפשים
    קרבנות. אב הבית גנב? שיפטו
    אותו. כולם נהיו מומחים למשפטים
    ולסעיפים קטנים ודקדוקי עניות.
    כאזרח ישראל אני מתבייש בכך
    שהאיש הזה יעמוד מול אנשים
    בארצות הברית ואם וכאשר ישלח
    אנשים לקרב הוריהם ישאלו שאלות
    שלא צריך לשאול. אולי הגיע זמן
    לממשלת חירום לאומית. עצוב יהיה
    ורע אם הישראלים יבחרו בו שנית
    לר"מ. ואחזור, זה לא שדב"ג או
    בגין, או שרת או שרון או אשכול מחכים
    מאחורי הדלת. שלטון משחית והאיש
    הושחת. השמוש ב"להפיל" מגונה
    אף הוא. כאן בוחרים בקלפי במעטפה
    סגורה.

    אהבתי

   • די דיינו. אחלה הפזמון. את השורות נמלא באיכות ובהישגיהם הכבירים של המועמדים האחרים בסשן של דמיון מודרך.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    קירקור או דיבור

    מישהו מאחרי גבי ביקש להעיר
    על חשבון בחו"ל של האישה ושלו רבין
    התפטר, שילם. על רכושו לאחר מותו
    לא היה כדאי לדבר. כמה דירות הותיר
    ואיפה?
    השנאה לפרס אדירה גם במפא"י גם
    בעבודה גם באמצע. בודאי מהימין
    הנוכחי עשרות רבות של שנים. אם עד
    להיום לא הצליחו לתלות בו ולו זנב לכלוך
    ברמה שנתלה על נתניהו אז פשוט אין.
    וגם סוניה זכורה לטוב.

    אהבתי

   • הסמל פפר הגיב:

    חוץ מתדיראן.
    אהה וגם שאמא שלו ערבייה … מכאן המבטא.

    אהבתי

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    אתמול שמעתי מצביעת ליכוד אומרת בכעס שהיא לא תצביע ביבי הפעם. אולי לבנט. עד הערב כמו ש tc כתב למעלה היא נמלחה בדעתה והחליטה בכל זאת להצביע ביבי כי ״למה אף אחד לא אומר כלום על מסיבת יום הולדת הצפון קוריאנית של פרס״. אין לזה סוף. כל עוד שהעיתונות הישראלית תהיה מגויסת ומוטה שום דבר לא יזוז פה. אנשים לא טיפשים. יש כאלה שמצביעים ביבי כדי לעשות דווקא לצבועים מהמחנה השני.

    אהבתי

   • יוריק קרמר הגיב:

    משתמש אנונימי, כדאי שתימלח בדעתך.

    אהבתי

 5. רונן הגיב:

  "חשש" או "חשד" לפלילים ? שמא, חו"ח, נפל ראש ממשלתנו לחיי עבריינות – או שיש כאן חקירה שתוצאותיה מצביעות על עבירה פלילית?

  אהבתי

 6. הדס הגיב:

  מה שמטריד בהתנהלות של נתניהו בשבועות האחרונים זו התחושה שהוא כבר לא שולט בגורלו, כוחות חזקים ממנו (שלדון אדלסון, שרה נתניהו, יועציו הפוליטיים ומובילי הקמפיין שלו) מאלצים אותו לפעול פעם אחר פעם בניגוד לשכל הישר ואין בסביבתו אף גורם ידידותי ומאזן שיכול/רוצה לסייע לו להיחלץ מהמהמורות שניצבות בפניו.
  האם נתניהו מבין שהוא מתבזה באופן חסר תקדים ושבכל העולם לועגים לו ? האם כהונה נוספת שווה את המחיר שהוא ומשפחתו משלמים וישלמו בעתיד ?
  נתניהו, פעם יריב אידיאולוגי ופוליטי, הפך להיות לאדם שראוי לרחמים.

  אהבתי

  • חשמלאי הגיב:

   מתבזה בעינייך, את במיעוט.
   הרוב או שלא מתעניין או שחושב ששוב, כמו בעשרות הזדמנויות אחרות בהן מתועדת התנהגות חזירית, קמצנית, מטורללת ומעוררת סלידה של האיש ורעייתו, סתם נטפלים אליו.
   למה נטפלים? גם הקנאה וגם רוצים להעלות את השמאל שימסור את הכל לערבים ולחותים.

   אהבתי

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    לדעתי הוא ניהל את הפרשה בחוכמה. אתמול שמעתי אנשים נגעלים מהקמצנות אבל מאשימים בכל את שרה וזה ההישג גדול של ביבי. את התאוותנות והקמצנות שלו הוא הצליח (בעזרת העיתונות הכושלת) להעלים לגמרי ולהפיל הכל עליה.

    אהבתי

  • JewBoy הגיב:

   לא שולט בגורלו. בניגוד לשכל הישר. מתבזה.
   את חיה בסרט הדס.
   נתניהו מנהל קמפיין עם קו ברור, תוך כדי ניצול שטף ההשמצות/האשמות המוטחות בו.
   לעומת זאת ההיסטריה והבלאגאן חוגגים במחנה הציוני.
   עכשיו הוסיפו יועצת.
   אז יש לנו מנהלים שפוטרו, אה.. לא פוטרו, סתם משלמים להם.
   את אדלר
   את תמי שינקמן
   אסור לשכוח את אח של כבל, שיחיה ויחיה טוב (25000 בחודש)
   כל אלו יחד הצליחו לייצר להרצוג דימוי של פלאקט עם מדובב.
   מילא היו לוקחים את דארת' ויידר שידובב אותו, הייתי משתכנע.

   האם נראה שידור חוזר של ציפי עוזבת מפלגה ומשאירה אחריה חובות?
   נפגש ב- 18 מרץ ונדע, או שלא

   אהבתי

 7. מנתח פלסטי הגיב:

  http://www.richardsilverstein.com/2015/02/18/french-media-documents-israeli-reporters-fraudulent-paris-walk-on-muslim-wild-side/

  צביקה קליין מצא אנטישמיות גואה בפריז? אדלסון מימן, ולעזאזל העובדות

  אהבתי

  • אלי הגיב:

   ומה העובדות, מנתח?…

   אהבתי

   • מנתח פלסטי הגיב:

    קליין התבקש להסביר למגזין צרפתי איפה הוא היה וגילה בורות מדהימה כמו טענה שהיה ברובע ה-23 שלא קיים בכלל או באיזור BARBES בפרברים שזה בכלל במרכז. דקה וחצי של קללות מתוך 10 שעות עם כיפה וציצית, מן הסתם רובם באיזורים מוסלמיים בפרברים? רמת אנטישמיות שואפת לאפס.

    אהבתי

 8. ערן הגיב:

  מסכנה שלי יחימוביץ'. בתוכנית הבוקר של ערוץ 2 היום הושיבו אותה בין ישראל כץ לרוני מאנה, שני גברים גדולים והיא קטנה בינהם, מול פניה זרועותיהם המונפות כשהם צורחים ונכנסים אחד לדברי השני. בסוף נמאס לה מהערסיאדה הזאת (בניצוחה הצווחני של הילה קורח) והיא פשוט קמה והלכה. ממילא לא נתנו לה לומר משפט אחד מהתחלה עד הסוף. כל הכבוד.

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   הבעייה אינה "כבוד" היא
   הצגת קואליציה + ערבים
   נמנעים, עם פוטנציאל
   להקמת ממשלה ולו במיעוט
   זה כמו החתול באליס. מסתלקים
   בחלקים עד שבסוף נשאר
   רק חיוך וזה לא יהיה חיוך של
   שלי יחימוביץ. ואולי כן? בדייסה
   המצחינה מסביב כבר קשה לדעת.

   אהבתי

 9. אנו- ני - מית הגיב:

  בהקשר לאתר סטטוסים מצייצים של אבי לן, כמה הערות:
  1. גולשים לא יצאו מהביצה ולא יטריחו עצמם לאתר.
  2. שלשום אמרתי שהאתר יחזיק כמה שבועות, עכשיו אני כבר לא אפטימית כל כך.
  3. זה לא שאני נגד אבי לן וחושבת שבראיה כוללת עשו לו עוול אלא שהטכניקה שהוא נוקט בה היא לא מוצלחת ולא אטרקטיבית.

  אהבתי

 10. קשה להבין איך עסק שהכניס 200 אלף במשך שנתיים לזוג (?) זוכה לחשיפה כזאת עם כל הדרמה שבסגירה מצד פייסבוק והפופולריות. הקמת עסק אינטרנטי על פלטפורמה של צד ג' שמשנה את ה- TOS בדורסנות כל שני וחמישי אסטרטגיה היא לא צעד מבריק בלשון המעטה. באופן אישי לא מצאתי בדל מגניבות או הגיון כלכלי בדבר הזה מלכתחילה.

  אהבתי

  • אנו- ני - מית הגיב:

   1. כעובדה העסק "תפס" ואם היה מנוצל לבניה של נוכחות מסביב לליבה בפייסבוק אז אולי גם היה הופך לריווחי.
   2. כעובדה היו 720 אלף שמצאו בזה "מגניבות".
   3. לפני הסרתו היה מצייצים במוקד של עניין.
   4. הדיווחים על עליית האתר הם פשוט מכוח האירציה וכדי "לסגור מעגל".
   5. כיום המודל של האתר החיצוני הוא חסר סיכוי.
   6. אני מנחשת שהדיווחים האחרונים על הכיוון אליו הלך אבי לן הם באמת האחרונים.
   7. קשה לי להאמין שאבי לן בעצמו יתמיד לתחזק אתר שנראה כמו בית רוחות רפאים.

   אהבתי

 11. ברוך החנון הגיב:

  הילכו שניים יחד בלתי אם נועדו?

  אהבתי

 12. הליבה של פייסבוק היא ויתור על פרטיות תמורת כניסה למגרש שעשועים שמכיל צ'אט, בלוגים ותיבות דואר. הפרטיות של עדר הפתאים נמכרת למפרסמים ולרוכלים מאושרים ובמגרש השעשועים עצמו לא העמידו אפילו מגלשה לרפואה. תקעו דשא סינטטי כמה ספסלים ושבילים. את רוב מתקני השעשועים שרובם נשכח תוך דקה בונה העדר. זה המודל והליבה.
  If you build it, they will come.
  שום דבר מעבר וגם בנו עקום.

  סטטוסים מצייצים לא קבע מי נכנס למגרש השעשועים, לא מוכר מידע על משתתפים או עוקב אחריהם . בסה"כ הפעיל נדנדה דרך בלוג שמשכה קהל. כשהתחיל למכור סיבובים על הנדנדה פייסבוק עשתה שריר. למה? כי רק היא מספקת רשיונות רוכלות.

  אהבתי

  • אנו- ני - מית הגיב:

   לא נראה לי שאנחנו חלוקים.
   התייחסתי בעיקר לאתר החדש וחוסר התוחלת בו.
   הוספתי שכאשר הנדנדה של מצייצים התנדנדה בעוצמה יכול היה לן לנצל את האנרגיה שצבר לבנות ממלכה פרטית מחוץ לפייס ולהשתמש בתחכום בקיר הלייק לשאוב מפייסבוק גולשים לאתר הפרטי.
   אחרי שהוא איבד את הבסיס בפייס הוא למעשה נותר עירום ולכן האתר החיצוני נראה מיותם ואין בו פעילות גולים.
   מה לא מקובל עלייך בניתוח הזה?

   אהבתי

   • בגדול מסכים. רק לא משוכנע שהאנרגיה (והערך) שנצברו בבנדנדה היו מספיקים כדי לשכנע גולשים לצאת מפייסבוק.

    אהבתי

   • אנו- ני - מית הגיב:

    1. תמיד שמחה להסכים.
    2. הקיר בפייסבוק אולי לא יצר ערך (תלוי אגב למי) אבל בהחלט ביסס מותג עם רקוגנישן לא מבוטל (לפני הסערה הגדולה) ועם המותג היה אפשר (אז) לעשות כל מיני שימושים (חלקם בוצעו – כמו התערוכה או ההשתלבות בתכנית הצינור של גיא לרר).
    3. אחד מהם זה אתר חיצוני עם ערך מוסף (וחומרים מקוריים!!!) שיכול היה להישען בתקופת הזוהר על הקיר עם הפניה חכמה.
    4. מה שאני אומרת הוא שכעת מאוחר מידי והאתר החדש תלוי באויר ומשייט בחלל הסייבר בלי שום עוגן.

    אהבתי

 13. יניב מתל אביב הגיב:

  האולם בסאן טרופז נראה מאוד מרשים.
  V, את מודדת שמלות?

  אהבתי

  • חשמלאי הגיב:

   מני נפתלי לא מועמד לראשות הממשלה … לא מעניין בכלל אם הוא שקרן או לא.
   כל הנתונים המספריים בדו"ח המבקר כולל הנתון המבחיל על דרישת ההחזר של "מס הבצורת" לא קשורים למני נפתלי, רק לחזירות של בני הזוג נתניהו.

   אהבתי

   • JewBoy הגיב:

    מני נפתלי לוקח ראש ממשלה, שהוא גם מועמד לראש ממשלה, לבית משפט, כשהתצהירים הסותרים מעידים שהוא משקר.
    התקשורת ואנשים מטעם (כמוך), משתמשים בשקרים של נפתלי כדי לנגח את ראש הממשלה.
    הכי מעניין בעולם!

    יודעים שהוא משקר ובכל זאת? לא יודעים?
    הכי מעניין בעולם!!
    בלוג תשקורת וכל זה

    אהבתי

   • חשמלאי הגיב:

    חלק גדול ממה שכלול בדוח המבקר לא קשור למני נפתלי, אלו נתונים שלקוחים מחשבות משרד ראש הממשלה.
    מני נפתלי לא דחף לביבי 5,000 ש״ח לכיס, החזר על מס בצורת בגלל חריכה בבית הפרטי בקיסריה.
    ביבי שילם את זה ודרש את זה בחזרה ממך וממני. חזירות על כסף קטן, עלוב.

    אהבתי

   • JewBoy הגיב:

    חלק גדול?
    הדו"ח כולו הוא קישקוש, שלא עומד בסטנדרטים בסיסיים של ביקורת.

    אהבתי

   • חשמלאי הגיב:

    לא קשקוש, תאמץ את השיח.
    ניסיון להפלת השלטון ולהגנבת דעאש לירושלים בדרכי עקיפין ומרמה.

    אהבתי

   • JewBoy הגיב:

    קשקוש לגמרי!!
    אבל לא נורא.
    ב-18 אתה ושאר הפעילים תתאיידו והבלוג יחזור לשגרת ברטה והקוף

    אהבתי

   • Lol הגיב:

    זהו שברטה והקוף לא מבינים שבאובססיה שלהם נגד הקיסרית הם משחקים לידיו של ביבי שיכול להסיר כל אחריות מעליו. הציבור שלו אומר אנחנו מצביעים לביבי ולא שרה. ואנחנו נמשיך לחיות עם הבדיחה.

    אהבתי

   • אאא אאול הגיב:

    מישהו זוכר מיהו ראש הממשלה שמינה את המבקר הזה?

    אהבתי

 14. יונת דשא הגיב:

  הדבר הכי מרשים בכריסטיאנו (בעיני) הוא המיומנות שפיתח ברגל שמאל. המשמעותי ביותר שאינו מספק תמיכה לבניית התקפה ומערך ההגנה. התזמון של המשחק מול שאלקה קריטי. ההיא עזבה אותו, הקהל רואה ממנו חושך כבר שלושה משחקים ויש פצועים ונעדרים. במילים אחרות הזדמנות להפוך למושיע או להתגמד. להיות או לחדול. ואמוס.

  אהבתי

 15. עובר אורח הגיב:

  לפני השינה
  הסיפור על מעבעות הזהב המוסלמים ברובם
  שנשלו מהים מול קיסריה מדהים ומרשים
  וגם המטבעות (שלא ראיתי). לזהב קסם מופלא
  וכשמרימים חפץ זהב מהים (זה קרה לי)
  בין העצים הרקובים הברזל החלוד סגסוגות
  הנחושת הירוקה הזהב תמיד תמיד נקי חדש
  מכשף.כל זה בשנורקל ומסכה גם אם השתמשו
  באוויר/בלונים אין בזה צורך. תחשבו 4000
  שנים ויותר מפליגות ספינות לאורך חוף ישראל
  ממנו ואליו. אם בכל שנה טכעה ספינה אחת
  בלבד? ווואו ועוד פעם וואו. יחקרו אותן ויפרסמו
  אותן וישראל תתרום תרומה אמיתית להיסטוריה
  של הערבים ובכלל כשמונים שנה לפני הצלבנים.
  עוד סיבה מדוע צריך לשמור על החוף כנכס
  לאומי של כולנו.

  אהבתי

  • עקיבא הגיב:

   מצאו זהב מול קיסריה ?!

   אוקיי, אז
   א. אין חשד לפלילים.
   ב. זה ניסיון ברור להפיל את ראש הממשלה.
   ג. מי יגן על ישראל מול האיומים העצומים – בנימין נתניהו או ציפי ובוז'י?
   ד. חסרה השוואה לגילויים קודמים של זהב בחופי ישראל.
   ה. מני נפתלי אשם.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s