בנט, התינשא לי?

yediot19.2.2015maariv19.2.15

isra19.2.15haaretz19.2.15

פסקול קריאה

לזלי גור המנוחה בזו המסיבה שלי

הכותרות

עוד יום משעשע בו תאומי המריבה, השונאים הגדולים של עולם התקשורת, בכותרת זהה. חוזרת על עצמי: הד.נ.א אותו ד.נ.א, גם אם תתכחשו לכך: ידיעות וישר"ה עם "כוננות שלג".

בחירות

שיא של 12 שנים בקניית דירות. איפה המצוקה, פליז? מאיפה יש לזוגות הצעירים כסף? לא, אני רוצה לדעת.

סופסוף משהו משעשע בבחירות האלו: בנים בתיכון שמעון בין צבי בגבעתיים עם חולצות "בנט, התינשא לי?" גדול ויצירתי. אהבתי!. יאללה בנט, תוכיח שאתה לא הומופוב.
בנטינשא

ח"כ שלי יחימוביץ', בעקבות עזיבתה את אולפן תוכנית הבוקר בערוץ 2 באמצע השידור, בסטטוס שפרסמה בפייסבוק:

הבוקר בפעם הראשונה בחיי יצאתי מאולפן באמצע שידור, אחרי שהפך לסביבה אלימה. תהום פעורה בין קטטה דוחה, עמוסה ברכילויות על שרה נתניהו, ובין דיון ערכי על ראש ממשלה המבזבז כספי ציבור (פי שניים מקודמיו!) וחי חיי קיסר בעודו מתעמר בעמו. הוזמנתי לראיון מול השר ישראל כץ, יחד עם העיתונאי דן מרגלית. בהחלט הגיוני. בפועל מצאתי את עצמי נבוכה ותקועה בקטטה עמוסת אלמנטים שוביניסטיים, גם בתכנים, גם בידיים שעפו לעברי, בין רוני מאנה וישראל כץ, בלי שום רצון או יכולת לקחת בזה חלק. מה עושים? הולכים.

נכון, את הנהגת המדינה מחליפים בבחירות דמוקרטיות. ד"ר חיים שיין צודק. מה נראה לך, שכותרת בעיתון תחליף רה"מ? לא ממש. מה גם שבבחירות כל נשק הוא לגיטימי, לא? ככה אמרתם.

פלילי או לא?

בעוד אתם מנהלים את המדינה דרך הטוקבקים אתמול, ואילו אני מנהלת את ענייני בדרכים אחרות ולא פחות מפרכות, נאלצתי לנהל קרב מקביל, המתייחס למשפטים שכתבתי אתמול, בעניין ה"פלילי או לא?".
תחת כותרת הביניים בראשית הפוסט על הדו"ח כתבתי כך:

אז מה, מי יפתור את התעלומה? “חשש לפלילים”, כמו שכתוב בידיעות ובהארץ בכותרות הראשיות, או “אין המלצות פליליות”, כפי שכתוב בשער ישר”ה?
מה שכן, בעוד ידיעות הולך על כותרת הענק הגורפת, בהארץ מתמקדים בעניין הספציפי שיש בו חשש לפלילים: העסקת איש הליכוד בבית המשפחה.
אם תחפשו את המילה “פלילי” או “פלילים” או “פליליים” לא תמצאו אותה בדו”ח (כולו בקישור. קצת יותר מעשרתלפים מילה, 36 עמודים). אני לא יודעת מאיפה הצירוף “חשש לפלילים” אבל הוא לא מהדו”ח גופו.

היה מי שהתעצבן, ואחרי דיונים ארוכים ומו"מ ארוך באמצעות ביה"ד לפשעי מלחמה בהאג איים עלי בתביעת דיבה כי הכפשתי אותו (שקר). חלפו הימים שאבהל מתביעת דיבה, ובהחלט הצעתי לו לתבוע אותי. יאללה קדימה. כל מי שמוצא בפסקה שלעיל או בכל מילה אחרת שכתבתי על משהו הוצאת דיבה, מוזמן להשקיע את כספו ומרצו בתביעת דיבה נגדי.
כראייה, וכטיעון נגד טענותי שהמילים הללו לא מופיעות בדו"ח המפורט הכולל 36 עמודים, שהתפרסם ב-ynet, קיבלתי את המסמך הזה, שהוא, כמתברר, פתיח של המבקר לכל הדוחות.
בפתיח מופיע המשפט הזה:

החומרים הועברו הואיל ועלה מהם חשש לכאורה לפגיעה בטוהר המידות עד כדי חשש למעשה פלילי.

מה יכול כל בר דעת להבין מהמשפט? שזו הסיבה שהחומרים הועברו למבקר מלכתחילה. "עלה מהם חשש לכאורה", ל א שזו המסקנה של המבקר מהד/עיון בהם לאחר מכן. ומאיפה אני יודעת? כי כמו שאמרתי, זו הפעם היחידה שמופיע הצירוף הזה בפתיח, ובדו"ח עצמו הצירוף כלל לא מופיע. זה כל מה שאמרתי. אז הנה, בתשובה לשאלתי, היכן מופיע צירוף המילים שהוביל לשתי כותרות ראשיות? הנה, הוא הופיע בפתיח המסביר מה הביא לחקירת המבקר.

למה התפטר מני נפתלי?

כותב נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו:

היום הוכח חד משמעית כי עדותו של מני נפתלי מפוקפקת ובדויה. העיתונאי יואב יצחק חשף כי מני נפתלי העיד בשבועה, במשפט שבו הורשע אביו בדקירת שכן, כי הוא עזב את עבודתו במעון ראש הממשלה על מנת לסייע לאביו.
לאחר מכן, כשרצה להוציא מהמדינה מאות אלפי שקלים שלא כדין, הוא מסר בשבועה גרסה סותרת – לפיה התפטר ממעון ראש הממשלה עקב יחס רעיית ראש הממשלה כלפיו ומייד יצא לקמפיין השמצות והכפשות נגד ראש הממשלה ורעייתו בתקשורת. התנהגות זו של נפתלי מוכיחה את חוסר אמינותו.
ובנושא ההוצאות במעון ראש הממשלה, נפתלי הוא זה שניהל את המעון במשך שנתיים שבהן ההוצאות זינקו, הוא החליט מתי ואיך להזמין ארוחות וניפח את ההוצאות. ראש הממשלה פועל לפי ההוראות שנקבעו על ידי הכנסת לגבי הוצאות המעון ויקבל בברכה כל חקיקה חדשה בנושא זה. ראש הממשלה הורה ליישם את כל המלצותיו של המבקר בדו"ח וחלקן הגדול כבר יושם.

ישר"ה כמובן מביא את הדברים מפי הרה"מ, אך לא נותן שום קרדיט ליואב יצחק. לא יפה.

תאונה בהודו

מעיין זורע נהרגה בתאונה בהודו. היא רכבה על קטנוע ונהג משאית מחץ אותה למוות תחת גלגליו.
מדובר בזוועה חיה. כפי שסיפרתי אחרי ביקור בזק במומביי, מצב התנועה שם לא ייאמן: רוכבים על קטנועים בלי קסדות, אין נתיבים ואין רמזורים. עקיפות נעשות מכל כיוון, ואין שום אכיפה. מוות בטוח בכל שנייה נתונה.

יש עורכים בבית?

מדווח רונשו:

כל העיתונים נפלו ודיווחו שטים קוק, מנכ"ל אפל בישראל נמצא בתל אביב, במלון בוטיק, שביקר במוזיאון תל אביב וסייר ביפו ובא לחנוך את המרכז החדש, ואנשים ראו אותו אפילו מטייל בעיר עם בח"לו.
ובכן, לא דובים ולא זבובים: האיש לא בארץ, ולא במלון בוטיק, ולא אכל במסעדה, ולא השיק שום בניין חדש של החברה. הוא נמצא בחו"ל.
ואכן, שלשום נשאל בגלובס לאן נעלם קוק "למרות הדיווחים שהגיעו לגלובס", תוך העלמת הידיעה שהוא כן בארץ. צק צק. כבר קשה להתנצל?
גם במארקר עדכנו, ואח"כ גם הסבירו את מקור הטעות. ענבל אורפז מספרת על מאחורי הקלעים של הידיעה.
הכל בגלל כלכליסט כמובן. נו, טוב שיש את מי להאשים. אם היה מדובר במתן קרידט חיובי, היד הייתה פחות קלה על המקלדת, היו בטוחים.
טוב, אני רואה שכבר היו דיווחים נרחבים: וואלה ב, חדר 404. אז אני בעניין תקציר לקצרי הזמן.

בעמוד הבית של הארץ: אדם עירום פורץ למשחק טניס, בעוד הכיתוב מדבר על כדורגל. שנאמר, סטיגמה: באיזה ספורט מתפרצים אוהדים למגרש, ועוד עירומים?

טניס
ההבדלים הקטנים שבין טניס לכדורגל (מצא והפיק: קובי)

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

ברק רביד כותב שרובי ריבלין ורעייתו נחמה שילמו על מודעת האבל לאורי אורבך 3,100 ש' (הנחת נשיא? נורא זול) ואילו רה"מיהו שילם מחשבון לשכת רה"מ.
תודות למפקד שייטת ציוץ: המייג'ור.

לינקדאין, מעתה גם בערבית:

Introducing LinkedIn in Arabic
Switch to Arabic
We are happy to announce that LinkedIn is now available in Arabic! With more than 347 million members worldwide including 14 million in the Middle East and North Africa, we’re the world’s largest professional network where you can exchange information, ideas, and opportunities.Change your language setting to Arabic and start connecting.Thank you for being a part of LinkedIn!The LinkedIn Team

הלכה לעולמה

הזמרת לזלי גור.

לפני פיזור

מוולווטים יקרים. היום אשים נפשי בכפי ואסע צפונה, ללוחמי הגטאות. לפני כן, מהשכם בבוקר ועד אז יש לי עיסוקים נוספים ולא פחות קריטיים בענייני הסרט, כך שלמרות הכל וע"ח שנות שינה מטכ"ליות שנגזלו ממנו על ידי, אני כותבת את הפוסט הקצרצר הזה ואצה לדרכי. להת', ו-behave yourself. כן, You too.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

47 תגובות על בנט, התינשא לי?

 1. צביקה הגיב:

  לכאורה, יש משהו קטנוני בסיפור של מודעות האבל. יתירה מכך, מדובר במודעה רשמית של ראש הממשלה והממשלה, ומן הראוי שתמומן על ידי המדינה.
  מצד שני, במודעה של ריבלין יש משהו כל כך ריבליני עם הדר נשיאותי, מסוג הדברים שבגללם גם שמאלני כמוני מאושר שיש לנו נשיא כזה. אם נדייק למה, אזי אם מחר נשמע שהנשיא ריבלין בזמן ביקור רשמי בניו יורק הוצרך לקנות לעצמו חולצות ושילם על כך מכיסו -הרי שזה יישמע לנו כסיפור הגיוני לחלוטין. על רוב המנהיגים האחרים, לא שלא נאמין לסיפור כזה, אין שמץ של חשש שמישהו יספר עליהם כזה סיפור.

  אהבתי

 2. לחם הגיב:

  מישהו יודע למה יואב יצחק הפך לשופר של נתניהו?

  אהבתי

  • הדס הגיב:

   אולי כי יואב יצחק מתעב אל רביב דרוקר ?

   אהבתי

   • הדס הגיב:

    את

    אהבתי

   • הומר סימפסון הגיב:

    יש ליואב יצחק תכונה של מלחמה בקונצנזוס התקשורתי. גם כאשר הוא מוצא ומציג טענות מוצדקות (כמו עניין הסתירה בתצהירו של מני נפתלי) הוא נוטה להתעלם מכל שאר העובדות שפוגעות בתזה שלו.
    כך היה כאשר תמך בנוחי דנקנר וגם כיום כאשר הוא תומך בעיניים עצומות בנתניהו.

    אהבתי

   • ריאליסט הגיב:

    אני בטוח שמשטרת המחשבות של לחם והדס תדע לטפל בו. חצוף, להסיח את הדעת ממעללי שרה. "שופר", "תומך" עאלק. האיש עשה עבודה עיתונאית בסיסית.

    אהבתי

   • יוריק קרמר הגיב:

    יואב יצחק גילה את התצהירים הסותרים של מני נפלתי. כל הכבוד על עבודתו העתונאית.
    שני התצהירים מעוררים תגובה ציבורית של אנשים, שאין להם מושג במשפט ואינם יודעים להעריך את המשמעות של הדברים ואם יש להם בכלל משמעות.
    אז טוב שיש דיון ציבורי ורצוי שתהיה גם קצת פרופורציה לאלה שממהרים להסיק מסקנות נלהבות בלי שיש להם מושג בעניין.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    כולנו שבי לרוקחי הספינים אחד בכל 24 שעות
    והנה החדש "ציפי השמאלנית הבוגדת" ומיצרים
    אותם מהר והרבה שלא יהיה זמן לחשוב ושהשליטה
    ברעש תהיה מוחלטת. הנה עוד ספין, היכן הסתירה
    בדברי אב הבית:"התפטרתי בגלל היחס והלכתי
    לעזור לאבא".לא מכיר איש ממבשלי הדייסות אבל
    כבר מתעב אותם יותר ויותר. אני ורוב האנשים
    מחליטים דברים ועושים דברים מסיבות מעורבות,
    זה מה שניתן להבין משתי אמירות אלו, למה לא?
    בכניסה לבני ברק שזה גם ר"ג ות"א האיור הענק של
    דרעי שבית המשפט קבע שהוא גנב מעל מילים העוסקות
    בשקיפות וזה בידיעה שהולכת ומתבררת שכנראה בכל
    מקרה האיש הזה יהיה בקואליציה שתשלח אנשים למלחמה
    ותרד לי לחסכונות ולכיס מטרידה פי אלף מכל הספינים
    הללו והאבק על הנברשת. ועל זה איש לא מדבר כי….

    אהבתי

 3. הינשוף של מינרווה הגיב:

  יאללה בנט, תוכיח שאתה לא הומופוב

  אתם מחפשים מתחת לפנס:
  בנט אמר בעצמו שהסיבה שהוא מתנגד לנישואים חד-מיניים היא עובדת היותו אדם מאמין. מאותה סיבה הוא מתנגד לתחבורה ציבורית בשבת. אם האחרון לא קשור לפוביה מאוטובוסים או מוניות שירות, אז כך גם הראשון (ולהפך).
  לדעתו הדת היהודית לא יכולה לקדש בני זוג מאותו מין. הומופוב זה משהו אחר.
  אגב, סביר להניח שחברי הכנסת הערבים, אשר מתחזקים באמונתם, יסכימו עם בנט.
  ייתכן שבנוסף להיותו דתי, הוא גם הומופוב. ייתכן (או שלא). צריך עדות שתתמוך בכך.

  החשודים המידיים בהומופוביה הם אפוא פוליטיקאים שאינם דתיים, אשר לא עושים דבר כדי לקדם נישואים בין בני זוג מאותו מין.
  למשל לפיד. או ליברמן.

  אהבתי

  • הדס הגיב:

   אני מעריכה שלפני כניסתו לפוליטיקה בנט לא התנגד לנישואים חד מיניים או לתחבורה ציבורית בשבת.
   כפוליטיקאי הוא קשוב לרחשי הקהל הדתי ונאלץ להשמיע עמדות שלא יעוררו עליו את מצביעיו.
   מרתק לראות איך בנט ורעייתו מייצרים ספין פוליטי (״השמאל לא למד דבר מרצח רבין״/״אני מפחדת ומתחננת שיתגברו את האבטחה על נפתלי״) על מנת לקושש קולות מהימין במסגרת המאבק של בנט בנתניהו, שמתמקד עכשיו בשאלה – את מי השמאל שונא יותר.
   מעניין, אגב, מה דעתו של יוסי יונה על צלב הקרס והשפם שצויירו על פניו של בנט באחת מכרזות הרחוב.

   אהבתי

   • הסמל פפר הגיב:

    בנט, כמו כל יהודי אורתודוקסי, חייב להתנגד ליחסים חד מיניים.
    האיסור על משכב זכר הוא גורף ובעניין זה לא חל וכנראה גם לא יחול כל שינוי בהלכה.
    ההבדלים בין הזרמים השונים נוגעים לשאלת הזכויות ולשאלת היחס למי שעל אף האיסור חי באופן כזה.
    את הגישה הליברלית, בעיני האנושית ביותר, מייצג הרב לוביץ מניר עציון שקורא לקבלה מלאה של הומואים לחברה הדתית, דהיינו חלק ממניין, עולים לתורה, ניתן ללמוד איתם שיעור, בקיצור אחים.
    חשוב לציין שגישתו היא דעת מיעוט שבמיעוט.
    האיסור ההלכתי לא חייב למנוע מתן זכויות אזרחיות מלאות (יחסי ממון, קצבאות שארים וכו). בהרבה עניינים אזרחיים שונה (עדיין) החוק מההלכה. הוא גם לא חייב למנוע יחס מכבד וקבלה של האדם לקהילה הדתית.
    הלוואי והאורתודוקסיה תפסע בכיוון זה.
    אין לצפות לכך שההלכה תתיר, די בקבלה ובהפסקת ההשמצות, הגידופים ומצעדי הבהמות.

    אהבתי

   • בפ"ש הגיב:

    ההורים של בנט קונסרבטיבים, לא?

    אהבתי

 4. אנו- ני - מית הגיב:

  בהמשך לשיחה מאתמול – מגיע לאבי לן פרס ישראל על התמדה. ההערכה שלי שהאתר שהקים מחוץ למסגרת פייסבוק לא יתרומם נשארת בעינה אבל ההתמדה שלו ראויה להערכה (לא בציניות).
  זה כשבוע הוא מעדכן את האתר עם פוסטים, לא זוכה למשוב מקהילת הגולשים אבל ממשיך בשלו.
  אולי הוא רואה או מבין משהו שאנחנו לא רואים ❓

  אהבתי

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  בן כספית על מני נפתלי. איך ביבי לא מתבייש? מני אכל את הסושי? כנראה כמו כלבלב הוא ניסה לרצות אותם. סינדרום שולה זקן. אתמול רואיין אב הבית הקודם והוא מספר שאת רשימת הקניות עושה הגברת.

  http://m.maariv.co.il/HomePage/FrontPage/Article.aspx?id=463895

  אהבתי

 6. אנו- ני - מית הגיב:

  זוכרים שחמאס השתלטו על "סטטוסים מצייצים" במבצע "צוק איתן"?
  זוכרים שפייסבוק הסירה את "סטטוסים מצייצים"?
  טמקא מדווח היום שעמוד של חמאס עם 2.7 מיליון לייקים הוסר מפייסבוק.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628168,00.html

  רק אומרת

  אהבתי

 7. חייל זקן הגיב:

  אז מה, מי יפתור את התעלומה? “חשש לפלילים”

  לעו"דין של ביבי בפרשיות הקודמות, ויינרוט, היה טיעון מנצח לגבי החשד לשוחד.

  עוד לא נולד הבן אדם שיצליח לקבל משהו מביבי נתניהו.

  אהבתי

 8. אנו- ני - מית הגיב:

  פלילי או לא זו שאלה שאי אפשר עדיין לענות עליה כי היום מוענקת למני נפתלי חסינות והוא צפוי לתת היום עדות מפלילה נגד נתניהו בלה"ב 433

  http://www.haaretz.co.il/news/law/1.2569999

  אהבתי

  • JewBoy הגיב:

   ברור שפלילי, אין סיבה אחרת לדרוש חסינות.
   פלילי או לא זאת לא השאלה.
   חסינות דרושה כי באחד מן התצהירים לבית משפט הוא שיקר.
   או אם הוציא הזמנות בעייתיות (במובן פלילי) , בתפקידו כאב בית ורוצה לחשוף אותן בלי לשאת בתוצאות לאחריותו עליהן.
   השאלה היא מתי שיקר ומי מאמין לו שעכשיו, כשאומר זה שקר וזאת אמת, הוא לא משקר

   אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    נו באמת, מני נפתלי הזמין על דעת עצמו ארוחות מיותרות בעשרות אלפי שקלים?
    ומה עשו איתן? זרקו אותן לפח?
    ולמה לא פיטרו אותו מיד לאחר מכן? הוא הרי עזב ולא פוטר.
    אני התרשמתי שהוא אדם די פשוט, בטח לא צדיק הדור ולא מאור הגולה, אבל להטיל עליו את האחריות לחזירות ולחוסר הרגישות הציבורית שהתגלתה בבית ראש הממשלה? קצת מוגזם.
    מני נפתלי לא דחף לביבי לכיס החזר מס בצורת על המים לבריכה בקיסריה, גם לא חשב המשרד, ביבי ביקש את זה, 5,000 ש״ח החזר. לא משהו שמונע ממנו לרוץ בבחירות שוב, סתם חזירות קטנה ועלובה.

    אהבתי

   • אנו- ני - מית הגיב:

    אם אני זוכרת נכון הוא גם היה מאבטח של נתניהו. מי אמר שהסודות הם רק על ניהול בית ראש הממשלה?
    יש אפשרות שיש לו סודות נוספים מהטריקים המלוכלכים של ביבי!!
    כך לפחות אני מקווה.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    המילה "שיקר" עושה כבר המון
    שעות נוספות. קודם מישהו יהיה חייב
    להוכיח בבית משפט שהנ"ל שיקר.
    חוץ מזה מתי שקרן שיקר מתי אמר
    אמת למי ואיך ומתי שקרן אינו משקר
    ומתי הוא משקר רק קצת עברנו
    עכשיו במשפט אולמרט.כבר יש אולי
    תקדים שמה שיקבע בית משפט
    שזו אמת שאמרה שקרנית מוכחת
    כנראה אולי ייתכן יכניס ראש ממשלה
    לכלא, אולי, אשרי המאמין.

    אהבתי

 9. קולונל קורץ הגיב:

  בינתיים גם נמשכה העתירה לפסילת קמפיין v15.
  הסיבה – לא נמצא הקשר בין הקמפיין למרץ והעבודה.
  זאת כזכור לאחר מסיבת עיתונאים דרמטית, לאחר צווחות, האשמות, אנטי ציונים, שוד לאור יום ושאר שקרים.
  מה עם התנצלות מר מס בצורת?

  אהבתי

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:
 11. להיות פלילי זה בגנים של הדב הגיב:

  היועמ"ש לממשלה עודכן בזמנו בפרטים. לפי בקשתו הועבר אליו החומר ב-2.2.15. החומרים הועברו הואיל ועלה מהם חשש לכאורה לפגיעה בטוהר המידות עד כדי חשש למעשה פלילי. כמו כן הועברו ליועץ המשפטי לממשלה חומרים הנוגעים לסוגיות נוספות שאף הן אינן נכללות בדוח, אשר מידע לגביהם התקבל במשרד המבקר לאחר גיבוש הטיוטה של דוח זה וכן חומרים הנוגעים לגורמים שאינם מבוקרים. כל זאת לטיפולו ככל שימצא לנכון.

  לא רוצה להפריע לך ללקק קרם שניט בליחמי הגטאות, אבל הפיסקה ברורה. החומרים הועברו ליועץ המשפטי בשל "עד כדי חשש למעשה פלילי". הועברו מהמבקר ליועץ המשפטי (זה ההתמחות שלו, חשש לפלילי, ולא חשש לדלקת גרון), ולא מהמוחרקה למבקר. זה שתווכחת איתו, צודק.
  😦 😦 😦 😦

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   תמשיך ככה ותמצא את עצמך על הרכבת הלוך ושוב. עכו ת"א ובחזרה וחוזר חלילה

   אהבתי

   • להיות פלילי זה בגנים של הדב הגיב:

    האח, את הדרך מלוחמי למרכז וחזרה עשיתי לרוב (בטרמפים ואוטבוסים, על רכבות עם ויפיים לא חלמתי).
    ואצטט את האדמו"ר מרגלית – אפשר לומר בפשטות: שגיתי, מתנצלת.
    (אבל מודה שהיה מידה של חשש לפלילים בהלכותי בתקופה זו).

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    כשאני שוגה אני מתקנת ומתנצלת

    אהבתי

 12. captain beefheart הגיב:

  שפשפתי את עיני שוב ושוב: כתבה בהארץ (מתורגמת מהגרדיאן) על ספורטאים מקצועיים שהיו גם אקדמאים / אנשי ממשל.

  בלי נילס בוהר.

  בשבוע הבא – גדולי הכדורסלנים בלי להזכיר את מס' 23.

  אהבתי

 13. עטרה הגיב:

  אבל למה רק החולצות של הבנים? מתה לדעת מה כתוב על החולצות של הבנות ("….. ……, התינשאי לי?" – השם בלתי קריא) 😯

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s