הניחו לה

maariv19.4.15haaretz19.4.15
yediot19.4.15isra19.4.15

הכותרות

כל הכבוד למעריב שמתחרה בכותרותיו המופרכות של ישר"ה. רק לפני יומיים עשיתי פרודיה קלה על כך, והנה, אופס: "מצדיע לסבא: נכדו של מפקד דקר – קצין בצוללת".

ובישר"ה, הכותרת המרכזית היא על הרמטכ"ל המניח זרים על קברי החללים. ובצילום: האח השכול מספר אחת, רה"מ, ורעייתו. נו, למה ציפיתם?
הכותרת העליונה גרועה לא פחות: "מו"מ מזורז לסגירת הסכמים". כותרת, ודאי ראשית, צריכה לתת בשתי מילים, או בארבע, את כל המידע הדרוש כדי להבין במה העניין. מהכותרת הנוכחית אי אפשר להבין כלום. איזה הסכמים? בין מי למי? הרי כל חיינו פה סובבים סביב הסכמים שנחתמו ולא נחתמו וכמעט נחתמו, והופרו וכנהלאה.

אבל הכותרת הכי חשובה הבוקר נמצאת דווקא ב-ynet, ובאופן מפתיע היא מככבת ככותרת ראשית כבר 12 שעות לפחות (ראיתי אותה גם אתמול בלילה וגם הבוקר). ובכן: המדובר במפעלים המזהמים את חיפה, ולמעשה בעשרות המיליונים שמקבלת מהם עיריית חיפה.

עיריית חיפה גובה עשרות מיליוני שקלים בשנה מהמפעלים המזהמים ובעבר גם הגישה דרישה לקבל מאות מיליוני שקלים עבור היטלי פיתוח – דרישה נדחתה על-ידי בית המשפט לענייני מנהליים. בנוסף, העירייה קיבלה לפני כמה שנים תרומה בגובה 75 מיליון שקלים לבניית איצטדיון הכדורגל העירוני סמי עופר, שבנו עידן הוא בעל השליטה בחברה לישראל – חברה שלה רבים בבתי הזיקוק בעיר. ואיך קוראים לקבוצת הכדורסל של העיר? כן גם היא קשורה למפעל הגדול שבמפרץ – מכבי בז"ן חיפה.

ויש המשך הבוקר. דרמה במפרץ חיפה:

עיריית חיפה החליטה להוציא צו סגירה למפעלים המזהמים – וחסמה במשאיות את הכניסה אליהם: בכנס בבית החולים רמב"ם בעיר נאם הבוקר (א') ראש העיר יונה יהב והכריז על צעדים נגד המפעלים שהחלו בחסימת הכניסה למתקנים המזהמים על-ידי משאיות העירייה עד לנקיטת צעדים משפטיים והוצאת צווי סגירה: "ממשלת ישראל הכריזה לפני כמה ימים מלחמה על שליש מתושבי מדינת ישראל. במלחמה כמו במלחמה – כל האמצעים כשרים", אמר יהב.

כותרות הענק הממושכות והראשיות מפתיעות לאור היחסים ה – איך אגדיר זאת – נעימים, בין משפחת עופר לידיעות בע"מ.

שמחה גדולה בת"א: בקרוב היא תהיה עוד יותר פקוקה, לרגל חפירות הרכבת הקלה.
שני צירי תנועה מרכזיים שלי (ושל שאר תושבי יפו/ הדרום), גשר מעריב ויהודה הלוי, ייחסמו לתנועה. וואוו. איזה כיף. מה שכן, הנחמה היא, מבטיחים כותבי הידיעה, שאולי כל זה יידחה בעוד כמה עשרות שנים, כרגיל.

משתכשכים בביצה

נכון סיפרתי אתמול על פרשת המכתב של מיקי לוי+יוסי ורטר?
אז ככה, קיבלתי אתמול תשובות לכל שאלותיי. התשובות מדהימות באופן שאין לשער בכלל, אלא שאיני יכולה לפרסמן. זה לא שאני עושה לכם טיזינג, ממש לא, פשוט התבקשתי וזה. לא ייאמן.

אריאנה מלמד סיפרה שהתפטרה מ-ynet כי לא נתנו לה לפרסם טור על "כל החסרונות של ציפי לבני וגם שני יתרונות". פה מלמד מספרת שאחרי שהתפטרה הציעה ללבני את שירותיה.

…אחרי שהתפטרתי מווינט בלי שום הצעת עבודה נראית לעין באופק, הלכתי לעשות משהו שאני מאמינה בו. אני מאמינה ביכולתה של ציפי לבני להנהיג אלטרנטיבה שלטונית. ובדיוק נהיו בחירות, וזה. אמרתי, נעשה בשבילה בהתנדבות את מה שאני יודעת. אמרתי לה גם שאני לא הולכת להצביע בשבילה. יש גבול, כן? אני סוציאליסטית, אני מצביעה מרצ הפעם.
באתי לציפי לבני למשרד ואמרתי – אני יכולה לעזור לך להגיע לקהלים שלא מכירים אותך ולא מאמינים לך, ומבחינתם בצדק גמור, כי את לא היית שם. בואי נעבוד קשה ומהר כדי לשנות את דימוי נסיכת הקרח האשכנזית שבגדה בליכוד. אפשר: אני יכולה לפתוח בפניך קהלים של דרוזים ונוצרים ומוסלמים ערים, רוסי ואתיופים – שזה רוב הפריפריה הגלילית, קחו זאת בחשבון. אמרה, לא, אני רוצה שתדברי עם אנשי רוח שיכתבו מאמרי תמיכה בתנועה. עשיתי את זה בערך שבועיים וחצי, והבנתי שנפסיד בבחירות…

והנה יש גם גרסה הפוכה לטענת מלמד על התפטרותה (למרות שלמארקר לא הגיב העיתון): לפי מקורות ב-ynet, גילו שם שנפגשה עם לבני, הציעה את שירותיה, נדחתה, ואז חזרה למערכת וניסתה לפרסם טור נגדה כנקמה.
אומרים ב-Y: גם אם נלך לפי גרסתה, אם היא בזה ללבני, איך דקה אחר כך היא רוצה להריץ אותה?
והאמת? בין מאלדר לסקאלי, סליחה על הקלישאה המיושנת.
אין לי הוכחות לכאן או לכאן. אבל מי יודע, אולי האזרח שעזר לורטר ימצא גם עבורי כמה פתקים שנזרקו ברחוב.
תוספת: מלמד נשבעת שהתפטרה ושיש לה עדים.
לחם עבודה עם הצעה די סקסית.

אוכל

שלחה לי אתמול ידידת המערכת דליה וירצברג-רופא את הטקסט הזה, על בישול רגשי אטי של שבת. כתבתי לה שאני לא בעניין של בישולים, אכילות, בלוגי אוכל, ביקורות מסעדות וכל זה, והיא הסבירה לי שזה הרבה יותר מזה, אבל הבינה שאין עם מי לדבר (כלומר איתי). אבל מה, על אפי וחמתי כמה דקות לאחר מכן מצאתי את עצמי קוראת, לא יודעת איך, את הביקורת של שגיא כהן על מסעדה בקרב הררי זבל. קוראת ומתגלגלת מצחוק (טוב נו, האוכל הוא חלק מזערי בקטע הזה), ואז עברתי לטוקבקים, שבכלל, הרסו אותי. מומלץ.

כל מי שמכיר פינוי אשפה בתל אביב יודע שהפועלים לא פינו את הזבל: הם פינו את שקיות הזבל. שאר האשפה, בתלים צבעוניים, המשיכה לנקד את המדרכה, מרחק מקל אכילה מהסועדים ומהעלמה, שעיינה בתפריט בשקדנות, ואחרי שהרימה ראש גמרה אומר שבעצם היא מבלה פנטסטי. היא החליטה להמשיך לחכות. לנו היה זמן לעקוב אחרי כל ההתפתחויות האלה בתחום ניהול הפסולת (וברצינות: אין חוק שמגדיר מרחק מינימום בין שולחן של מסעדה לערימת אשפה? בין משאית זבל שמפנה אשפה לבין טאקו?), שכן הזמנת שולחן בדייגו סאן היא סוג של טקס לא מחייב. הזמנו שולחן בפנים. כשהגענו, לא היה שולחן. לא בפנים, לא בחוץ ולא על הבר. המארחת החליטה לערוך שולחן נוסף על המדרכה: השולחן נמצא במרחק שווה מערימת שקיות זבל, מתל זבל אורגני, מארון של חברת חשמל ומלהקת וספות. כשהתלבטנו, היא הציעה את השולחן לזוג שבא אחרינו. הלקוח, קצת פחות סבלן, תהה: "למה שלא תערכי לי שולחן במדרכה ממול?" לרגע המארחת שקלה את ההצעה ברצינות.

ואז, לא יודעת איך, מצאתי עצמי קוראת גם על עידן הפיצות בעירנו. אולי כי הייתי מאוד רעבה ולעסתי כבר את כל הטיח מהקירות. פה, אחרי שהלכתי לאיבוד בסבך הפיצות שלא ארכוש לעולם, עברתי ישירות לתגובות המצחיקות, הדנות בענייני שפה: מה ההבדל בין דיכוטומי, אירוני, פרדוקסלי ואוקסימורוני. עברו לתגובה 9 ושלוחותיה. הנה, גם זו סיבה לקרוא הארץ.

פרשת וקסמן, הסוף

אז ענת וקסמן הגיעה לפגוש את העיתונות כדי לגמור סופית את מריטת נוצותיה.

כך מתואר האירוע בישר"ה:
וקסמןישרה

רוית הכט בהארץ:

סלח לי אבי, אני עומדת לחלל את לוחות הברית של מבקרי הטלוויזיה ולכתוב כמה מלים טובות על רוני דניאל, שיממה קודם לכן אמר במונולוג מלא אמת ורגש ב"אולפן שישי" שזו מדינה דמוקרטית ובה לאנשים מותר לומר כל מיני דברים. עוד כמה שנים אנשים בתקשורת יפחדו להגיד גם דברים כאלו. הדברים שענת וקסמן אמרה, במזגה הסוער "והטיפשוני" כלשונה, הם אכן מתנשאים ופוגעים, כפי שהודתה, ובעיקר משקפים חוסר הבנה של המציאות בישראל. הם לא משתווים, לדוגמה, לביטויי איבה, שטנה והסתה מצד ידוענים ואלמונים כנגד מי שמזוהים כשמאלנים, שלא זוכים לאלפית מתשומת הלב שקיבלו דבריה וקסמן. אכן, התנשאות היא מכשיר מכאיב, אפילו אלים בצורה לא מודעת. אבל איומים ברצח, איחולי מוות, גירוש ואונס וקריאות "בוגדים" אלימים לא פחות, אפילו יותר. למישהו אכפת מזה?

זאב קם ב-nrg מביא את שלל האמירות בעקבות התוכנית. הנה, ככה מייצרים חדשות כשנורא משעמם וגם צוללת משו-משו לא מצליחה לרגש אותנו יותר.
בוואלה הכותרת היא הבטחתה של וקסמן לא להתראיין יותר.
בידיעות כותב עינב שיף:

הדמעות… לא הספיקו… בראיון לרינה מצליח השחקנית התנצלה, נשנקה ובקושי הצליחה לדבר, אבל בערוץ 2 פתאום שכחו איך יוצאים לפרסומות. מזל שמצליח לא משכה אותה גם לתוך המהדורה של שמונה. העיקר שהעם יראה איך אויבת העם התורנית נצלבת מכל הכיוונים ויזכור: חיים ומוות ביד ערוץ 2.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

אין עורכים בבית: הצילומסך הזה, אמש מערוץ 2, ברק אובמה נשיא איראן, רץ ברחבי הרשת.
אני לא יודעת מי המקור.

CC5A-iDUEAA6G-q

וגם זה מתרוצץ ברחבי הממלכה. אכן קשה היא פגיעתה של רחב.

רחב

לפני פיזור

הפוסט של שישי, זה לא פוצ’ואל תחמיצוהו, ולו בגלל הסיפור על פוצ'ו.
ומה היה ב
נאות קדומים, פוסט חדש המסכם את חצי אפריל בחיי הסרט וסקופון. והפסטיבל הבא.

ותודה רבה לכל תומכי הבלוג!

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

47 תגובות על הניחו לה

 1. תפוזינה הגיב:

  הראיון של ענת וקסמן היה סהרורי למדי (גם הדמעות והרגש מצידה היו מוגזמים. לא ברור היה לי הגבול בין השחקנית לאדם). בסיום התוכנית, כשהקרדיטים רצו על המסך, אמרה לה מצליח שעדיין שומעים אותן. וקסמן שאלה האם שמו לב לסנטר הכפול שלה, והודתה למנחה על "פוסט מתוק" שהיא כתבה לה בפייסבוק. זה תפס את מצליח (המגושמת ממילא) בהפתעה, והיא מילמלה משהו על כך שעושים לה פאדיחה בשידור חי. בקיצור, הזוי.

  אהבתי

 2. מעלי הגיב:

  בהמשך(לדרמה המגעילה) הגיעה מהדורת החדשות,ואז אמרה מצליח למגישה(איזה בלונדינית):" מה שבטוח זה שהיא שחקנית טובה"….
  אני לא מנפגעי השחקנית הזאת(לא מתאים לגמרי לסטראוטיפ) אבל נגעל ממנה ומהכנופית כונפות שלה.
  להחרים?
  היא אמרה: "שכל 3 התיאטראות,ונועם סמל תומכים בי…"
  וכל אלה, תומכים בחרם על יהודה ושומרון, ומסרבים להופיע שם.
  אאאאז אם חרם,אז גם על השחקנית הזאת!
  השחקנית הזאת שונאת,מזלזלת,לא מחשיבה… את בני ישראל שלא בכנופיה שלה!
  זאת גזענות? לא יודע.

  אהבתי

 3. הבועה הגיב:

  דווקא הראיון היה מרתק. הקטע שבו היא הצטדקה שהיא בעצמה גם נחותה וגם מתנשאת כי היא חצי מזרחית וחצי אשכנזיה, צריך להילמד בחוגי סוציולוגיה. כלומר יש בישראלים אנשים שחושבים שהצד המזרחי שלהם הוא נחות. אז איך הם יכולים להיות גזענים? פסיכית. לא למדה דבר. אולי החלק האשכנזי הוא הנחות? הרי זהו החלק הלא רציונלי.

  השמאל הישראלי הוא מחלה. האמנתי לה כאשר היא חזרה ואמרה ״אני מבולבלת. כל הבחירות האלה היו מבלבלות. כל כך רציתי שינוי.״ ומה החלום שלה? ״רציתי מנהיג שאוכל להסתכל עליו ולומר זה המנהיג שלי״ את זה היא אמרה בעיניים נוצצות. מכיוון שבתוך עמינו אנחנו יושבים אנחנו יודעים לאיזה מנהיג הכוונה. השמאל המאוס לא עשה חשבון נפש אחרי רצח רבין. הם עדיין משתוקקים לחבורת פושעי אוסלו.

  אהבתי

  • לא מעניין אותי למה וקסמן ומה וקסמן וכמה דמעות לוקסמן. כל האידיוטים השימושיים כולם (!)- נופלים בפחים דומים להפליא. אותם אין טעם לחקור וללמוד רק את האמונה הסמי-דתית באוסלו ושתי מדינות. כל כך הרבה רגש מתנקז לאמונה הזאת. שאלוהים תעזור להם.

   אהבתי

  • אור הגיב:

   השמאל היה צריך לעשות חשבון נפש ❗ ❓ ❗

   אהבתי

  • captain beefheart הגיב:

   1. מילה אחת הכשילה אותה – "מהחורים" (מעבר לטפשות שבעצם הכניסה לשדה המוקשים הזה שאי אפשר לצאת ממנו בשלום כי המטרה כבר סומנה).

   2. הניתוח הסוציו-פסיכולוגי שלך שווה לטארמה. חצי מזרחי, חצי אשכנזי, זה יותר נחות, זה לא רציונלי… קש וגבבה.

   3. אני אזרח ישראל ומזחיק בדעות שמאליות. אתה מכנה אותי "חולה". תודה על המחמאה. יש גם פרוגנוזה או רק עלבונות?

   4. לתגובה שלך למטה – לך ועשה שיעורי בית לגבי "קורבנות השלום" ותחזור אלינו קצת פחות בור.

   אהבתי

   • תומר הגיב:

    יאיר אסולין במאמר מוצלח בהארץ של סוף השבוע שרלוונטי לא במעט גם לדיון(?) המתנהל פה.

    …היא (וקסמן) דיברה על האנשים שמוּנעים, שמקבלים החלטות, שבוחרים את העתיד שלהם, מתוך שנאה או חרדה. זה הרי ברור. וכשהיא דיברה על אלה שקשה לדבר אתם, היא בעצם דיברה על אלה שלא באמת רוצים לדבר, כלומר, לשוחח, כלומר, לשאול שאלות…

    אהבתי

   • הבועה הגיב:

    איזה שאלות וקסמן שואלת? האישה עושה רושם כאחת שיותר מוטרדת מהבקבוקים של שרה מאשר שאלות הרות גורל.

    אהבתי

   • האנשים שמוּנעים, שמקבלים החלטות, שבוחרים את העתיד שלהם, מתוך שנאה או חרדה.

    'רק לא ביבי' היה סלוגן גאוני ששילב שנאה וחרדה בבקבוק אחד. רגע רגע גם 'שתי מדינות לשני עמים' משלב שנאה וחרדה. פעם ליכודניקים ובעם הפלסטינים והנה חרם על מוצרים ותמיד המתנחלים. הייתכן שמנהיגי המחנה מובילים את הנאורים במשך עשורים ע"י אג'נדה שכל כולה נגטיבית?
    -איגן, איגן איגן!

    אהבתי

   • תומר הגיב:

    אני מסכים אתך כמובן בכל מה שתגיד על הקמפיין המטופש הזה,
    ובכל זאת, הלינק שהבאתי לא מתייחס בהכרח להבדל בין המחנות (ולא נדרש יותר מעיון זריז בדבריו של אסולין כדי לעמוד על כך) אלא באופן שבו הזדרזה ה… ובכן, הציבוריות הישראלית לדון בדבריה של ווקסמן.

    אהבתי

   • סלח לעבדך המתחטב שנמנע אינסטקטיבית מללחח את העשב השמנוני והנמוך שצומח בהארץ. התייחסתי לציטוט וגם זה יסתיים בצרבת.

    אהבתי

 4. מאזניים הגיב:

  אח שכול 1 שקול כנגד 1000 משפחות שכולות.

  אהבתי

  • שכול הגיב:

   בקרוב אצלך!

   אהבתי

  • captain beefheart הגיב:

   מעט לפני הבחירות נכנסתי לשיחה עם חבר של הבן, שהזדהה כימני ותומך הבית היהודי. הבחור נחמד ומשכיל ואני מכיר אותו מגיל 3 בערך. לא היה לו ספק לגבי עליונותו של נתניהו על האחרים: "הוא יודע לדבר באו"ם!. אח שלו זה יוני נתניהו שנהרג!".

   אז אל תגידו לי שפרופגנדה לא עובדת. כמו שעון היא עובדת.

   אהבתי

   • ריאליסט הגיב:

    אכן מדגם מייצג. לא פחות מלראות באוויל כגרבוז או וולגרית כוקסמן מייצגים אותנטיים של השמאל.

    אהבתי

   • מיהרת לבטל במחי יד את הסטינגות. השמאל באופן וולגרי, אווילי או בלחש מתורבת מזלזל בכל הקשור לצד שמנגד. הרי סלע יסודו של השמאל הוא שלילת האחר וצקצוק מתנשא. מה הוביל השמאל בבחירות האחרונות- מסירת שטחים או הפלת הביבי? הוכח שפרופגנדה שייכת לימין. בשמאל מדובר "בדרך".

    אהבתי

 5. התשובות מדהימות באופן שאין לשער בכלל, אלא שאיני יכולה לפרסמן.

  עוד אתמול הדבר ראשון שחלף במוחי הצר מלהכיל הוא שהפתק התגלגל לעיתונאי בצורה קצת אחרת והסיפור מספק אליבי עם קריצת קנטרנית מכיוון הנפגע. בנאלי, אני יודע. בהארץ ייבאו נבחרת כייסות אלבניות מכיכרות איטליה כדי להשיג סקופים בלעדי.

  אהבתי

 6. לחם הגיב:

  לא יפה, ולווט, לכתוב על אריאנה מלמד בלי לתת לי קרדיט, אבל מילא, קחי חינם, על חשבוני.

  יש לי שאלה ליהודה שרוני לקקן טייקונים: אתה מבלה בקאן על חשבונך או על חשבון טייקון?

  אהבתי

  • ריאליסט הגיב:

   חייב להודות שעד היום חשבתי שקצת הגזמת בביקורת שלך על הגב' מלמד, אבל כשקוראים את הפוסט שלה, ובייחוד "אני יכולה לפתוח בפניך קהלים של דרוזים ונוצרים ומוסלמים ערבים, רוסים ואתיופים – שזה רוב הפריפריה הגלילית, קחו זאת בחשבון" ברור שמשהו בהבנת המציאות שלה משובש בצורה יסודית.

   אהבתי

  • velvet הגיב:

   קרדיט על מה? הסטטוס נפוץ לאלפים, ומה שהבאתי בו הוא התייחסות של ynet לפרשת ההתפטרות. איך זה קשור אליך?

   אהבתי

 7. הזמר הגיב:

  אין קשר משפחתי לעינת

  אהבתי

 8. ערן הגיב:

  עד אתמול יונה יהב ודובריו בכלל הכחישו שיש בעייה באוויר של חיפה ("מצבנו מעולם לא היה טוב יותר", ציטוט של יהב מישיבת מועצת עיר לאחרונה), ברשת מסתובבים סרטונים שבהם יונה יהב תוקף פעילי איכות הסביבה ואף מכנה אותם בשמות ("דרעק").
  הבוקר התעוררתי לגלות שיונה יהב הפך בן לילה לאביר איכות הסביבה. פתאום הוא נזעק להגן על ילדי חיפה מהזיהום שהורג אותם. איזה פופוליסט. איזה צביעות. איזה גועל.

  אהבתי

  • בכל הקשור לארגוני סביבה אני אמפיבילנטי. ברטוב, יש הרבה משאבים וכוונות טובות (בדרג השטח) וחינוך חיובי. ביבש התוצאות ומקורות המימון מצחינים כמו הנחל הקרוב לביתכם ביום רע. בתי הזיקוק בחיפה מצחינים יותר משבועיים ואולי צריך להבין מה קרה עכשיו ולמי מפריע מה לפני שמריעים או מטגנים. באופן אישי לא מבין איך ארגוני סביבה לא מציפים את הדרעק שמוזרם לאוויר ולים בתקשורת, מדוע אין תחקירים עצמאים ונתונים ממעבדות שמגיעים לידיעת הציבור. בשורה התחתונה גם ב- 2015 אין בישראל מזהמים שחטפו קנסות של מליונים. להתרשמותי ארגוני הסביבה פועלים בעיקר לכינוס היהודים לגוש התיישבות רציף בין גדרה לחדרה. הסביבה לא ממש מעניינת אותם.

   אהבתי

 9. ערן הגיב:

  שומו שמיים ותרעד ארץ! וואלה מפרסם שאריאנה מלמד בדרך לבית "האח הגדול" – עונת הוי.איי.פי שתתחיל ב-11.5. גם "קשת" וגם אריאנה מלמד סירבו לאשר או להכחיש.

  אהבתי

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

   אריאנה כבר הודתה שהיא קייס פסיכיאטרי, אז איך הקוד האתי של האח הגדול מרשה לעצמו לגייס אותה? אין שם בדיקות מקדימות? מצידי שתכניס את עצמה לאן שהיא רוצה, כואב הלב על ילדיה המאומצים שנתקעו עם אמא בלתי אפשרית כזאת.

   אהבתי

   • אני הגיב:

    זה בדיוק הענין,
    כבר התברר מזמן, שהאנשים שהמפיקים בוחרים לתוכנית הזו ותוכניות מסוגה (תחתית) הינם בעלי "אישיות גבולית", מבחינה כלשהי.
    רק אנשים כאילו יספקו להמונים את הבידור מהסוג שמספק האח הגדול.
    נראה שאריאנה מלמד מאד מתאימה לאח הגדול.

    אהבתי

 10. ענת הגיב:

  ענת וקסמן צודקת בכל מילה. חבל מאד שהתנצלה. למה למנהיגי הליכוד (והימים בכלל) מותר להשתלח בכל מי שלא בצד שלהם, ואם חו"ח מישהו המזוהה עם השמאל מעז לצייץ העליהום חוגג? שיסתכלו על עצמם לפני שהם מדברים על צביעות. מצביעי הליכוד לא מצביעים באופן רציונלי. הם אספסוף, עדר של בבונים עיוורים, בורים ונבערים, שהולכים אחר דמגוג שיותר מכל מנהיג אחר דפק וידפוק אותם שוב ושוב.

  למה אף אחד לא קם כמנהיגי העם משתלחים בשפה בוטה ומכוערת בכל מי שהוא לא הם? שביבי יתנצל קודם על האמירות הגזעניות והמסיתות שלו במהלך מערכת הבחירות וביום הבחירות, ששר התחבורה הדוחה באדם (!) יתנצל על תגובותיו הדוחות בעניין תחב"צ בשבתות, שינון מגל יתנצל על הדברים המזעזעים שאמר ואף אחד לא מצמץ. אין שום סיבה שווקסמן, כאדם פרטי במדינה דמוקרטית, תתנצל על מה שאמרה.

  ענת וקסמן מלכה!!!

  אהבתי

 11. באבא הגיב:

  התשובות מדהימות באופן שאין לשער בכלל, אלא שאיני יכולה לפרסמן.

  אהבתי את הניסוח. פרמה (וסיימון סינג) עשו מזה קריירה.

  אהבתי

 12. עובר אורח הגיב:

  כמו ביאופסיה שנצבעה והונחה בין זכוכית הנושא לכיסוי
  גם הבלוג הזה כמו המון כלי תקשורת מספר סיפור רע.
  מישהו, כנראה הרבה מישהוים, מגרה ומרגיז את החברה
  הישראלית. רקמה מגורה הופכת סרטנית, רק הגירוי מספיק
  לא צריך כימיה-ראה אזבסט. אז ענת וקסמן אמרה זה לא
  מרכז העולם אפילו לא שוליים. הרי ברור ששום דבר טוב לא יצא
  מהעיסוק האבססיבי בפיטפוט זה. לדעתי, עניות דעתי, הריצה
  המטורפת אחרי ארה"ב והחיפוש אחרי מליצי יושר בארה"ב הוא
  נושא חשוב יותר כמו עוד נושאים. אפילו הניסיון המטופש של
  ראש עירית חיפה לסגור מפעלים הנו עניין חשוב יותר. בית
  חרושת כל בית חרושת הוא יותר מסוכן מתלמוד תורה עו"ד
  ראה חשבון ופקיד מס הכנסה. כל מפעל לחצאי מולכים מלא
  יסודות כימיים החשודים כמזיקים ברמה זו או אחרת. גם
  מפעל תרופות כנ"ל. השמש בים המלח מסרטנת וכ"ו וכ"ו.
  מי יחזיר לעובדים במפעלים הנסגרים את עבודתם או כל עבודה
  אחרת. נושא מקבלי הגימלה המשולשת והמרובעת, היום
  מערכת הביטחון, אח"כ חבר כנסת או שר או מנכ"ל ואז
  הנהלת חברה בע"מ.פקידי האוצר ובנק ישראל הממלאים הנהלות
  חברות בישראל. כסילים מפטפטים מדברים על עילית ישנה
  וחדשה. בעלי הגימלה התקציבית המשולשת והמרובעת הם ולא אחר
  הם העילית החדשה. הייתכן שאלו הם יוצרי מסכי העשן, שמאחוריהם
  דופקים את כולנו. באמת מה שאמרה או לא אמרה שחקנית זו
  או אחרת זה חשוב? גנב שפוט שר פנים? שר חוץ אפוף שחיתות?
  אשת ראש ממשלה בוחשת במינויים ממשלתיים. עיתון שכתביו
  מנהלים יום יום תעמולה אנטי ישראלית גסה ובוטה. מרצים
  באוניברסיטאות מנהלים תעמולת שקר נגד המדינה. חופש הבעת
  דעות? גם שקרים גסים? יש בכלל עיתונות מדווחת חוקרת בישראל?
  הימין בשלטון כבר יותר מעשרים וחמש שנים וכאן עוד צועקים סמול
  סמול.

  אהבתי

 13. חיליק הגיב:

  הניחוש שלי בפרשת ורטר והפתק:

  הח"כ הנכבד מחפש דרכי עכבר להימלט מן הספינה הטובעת. זו דרך מסוימת לומר: הייתי שם בעל-כרחי, דעותיי הפוכות מזה של לפיד, הצטרפותי (לליכוד?) איננה זגזגנות.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s