אצבעות שחורות 24.4.15

מהנעשה בסו"ש

פלסטיני ניסה לדקור שוטרת מג"ב ונורה למוות.

חיילים תקפו צלמי עיתונות.

יותר מ-150 הרוגים ברעש אדמה בנפאל.

רוצים את איילת שקד כשרת החינוך והתרבות והספורט?

מה כתבתי על שמעון פרס אתמול? פה ופה. והנה, אילה חסון ביומן שישי בערוץ הראשון כבר הביאה חלק מהפרטים.

…פרס מקבל מאות אלפי דולרים בעבור שורה של הרצאות לקרן היסוד ולפדרציה היהודית בצפון אמריקה… מלשכת פרס נמסר כי "ארגונים יהודיים בעולם פנו לנשיא לשעבר שמעון פרס בבקשה כי יקיים סבב הרצאות ומפגשים ברחבי ארצות הברית ואירופה ויסייע לגייס תרומות ומשאבים לחיזוק הקהילות היהודיות בעולם. פרס נעתר בחיוב לבקשה וערך סדרה של הרצאות ומפגשים בארה"ב ובאירופה, ופעולותיו הגדילו משמעותית את היקפי גיוסי הכספים לקהילות היהודיות ולמדינת ישראל. במסגרת שיתוף הפעולה הוסכם מראש כי התשלום עבור הרצאותיו יינתן כתרומה לפרויקטים חינוכיים-חברתיים במדינת ישראל". על פי הפרסום, פרס הוזמן לתת הרצאות על ידי קרן היסוד, במהלך דצמבר 2014. ההרצאות ניתנו בציריך, ז'נווה, אמסטרדם ופריז. פרס קיבל כמאה אלף דולרים על כל אחת מההרצאות. בנוסף, קיבלו פרס ואנשיו החזר הוצאות. פרס נאם באותם ערבי התרמה, ועודד את האורחים לתרום לקרן היסוד.

הכתבה הכי נקראת (ככל) שראיתי בסו"ש היא זו, על אנשים עם מוגבלויות ונכויות שונות. אממ.

כשלעצמי לא הייתי נותנת למתעלל בכלב להתנדב בשום עמותה למען בע"ח. סכנת נפשות.

הלך לעולמו חוקר הספרות בנימין הרשב. איו מישהו שעבר בחוג לספרות איפשהו, שלא קרא לפחות מאמר אחד שלו.

הסטטוס בפייסבוק של עומר סנש, שהפך לידיעה בהארץ, על סילוק פלסטינים מקניון עזריאלי, לא יביא להחרמת הקניון, כפי שרוצה הקומץ, אלא להפך, לתשואות מהעם הבוחר, ולעלייה דרמטית במכירות בקניון הבוער.

נדב איל משמיץ את נחום ברנע בלי לומר את שמו.
עכשיו, הנה מה שכותבת הילה אלרואי:

בניגוד לפרסומים כאלה ואחרים, מנהלת בית החולים הדסה, פרופסור תמי פרץ, עומדת מאחורי המחקר שלה, שאכן גילה עודף תחלואה בסרטן בקרב ילדי חיפה. יתרה מכך, בדיקה נוספת שבוצעה השבוע בממדים גדולים יותר חזרה על אותן תוצאות. נכון להיום, עולה כי פליטת החומרים המזהמים בחיפה גבוהה פי 21 מזו שברמת חובב.

אבל רגע, ב-10 לא מתייחסים לסיבת התחלואה, ואצטט את מה שכבר ציטטתי השבוע:

בעקבות הסערה הציבורית בעניין השפעת זיהום האוויר במפרץ חיפה על תחלואת סרטן בקרב ילדים, טוענים אונקולוגים ורופאי ילדים כי אין כל הוכחה מדעית שקושרת בין הזיהום למחלה אצל ילדים המתגוררים באזור זה, או בכלל.
הנה מה שאמרה פרופ' פרץ על כך להארץ בתחילת השבוע:

"המחקר עסק בשיעורי התחלואה באזור חיפה בהשוואה ליתר חלקי הארץ, וראינו שהתחלואה בחיפה גבוהה ב–16% ביחס לממוצע הארצי", הסבירה. לדבריה, באשר לתחלואת ילדים בסרטן, בחנו החוקרים מה עלה בגורלם של אנשים שחיו עד גיל 14 באזור חיפה. "גילינו ששכיחות מחלת הסרטן בקרב מי שגר בחיפה בגילים הללו גבוהה יותר. האם הסיבה לכך היא בהכרח זיהום סביבתי? עובדתית זה לא עולה במחקר, אך תיאורטית זה ייתכן ואני אישית חושבת שכן. זו נשארת שאלה פתוחה". היא הוסיפה כי גם אם ממצאי המחקר לא פורשו כהלכה, "אין זה משנה את העובדה שחיים בסביבה של זיהום אינם בריאים".

אני מצטטת מה בדיוק כתב ברנע על כך. למעשה לא הוא כתב, אלא ציטט את פרופ' איתמר גרוטו:

… הניתוח של הנקודה הספציפית הזאת – תחלואת ילדים בסרטן – לא יצא בצורה טובה. נכון שהמחקר של תמי פרץ וברחנא לא אומר את מה שכתבנו…

אז מדוע איל תוקף את ברנע?

מוסף הארץ

אומצ'ה, הוא אברהם קרבר, ניצול שואה נמוך קומה, צלם הילדים של טבעון. תערוכה ראשונה וסיפור חייו (דליה קרפל).
סיפור עצוב ומעורר עניין.

המוסף לשבת

ח"ח על שער יפה וכותרת מוצלחת.
המוסף24.4.15

TheMarker

כך תחסכנו את חייכם (איתן אבריאל משיא עצות).
לא קראתי הכל. דגמתי. למשל סלולר. אוקיי, מסכימה להצעה לרכוש מכשירים זולים, אבל בעניין חו"ל, למה לחפף, למה. אם כבר השאת רכישת סים בחו"ל, למה להתמקד רק באירופה? הרי אתה יודע שישראלים רבים טסים לארה"ב, אז ספר מה קורה שם.
ובכן, במקרה, ממש במקרה, דגמתי את ניו ג'רזי לפני כחודש, ואני יכולה לספר שאכן רכשתי סים מ-AT&T ב-64$ לחודש (כ-59 אירו, כלומר יותר בכ-10 אירו ביחס לתעריף האירופאי שכותב אבריאל). אי אפשר רק לשבוע. זה הסכום המינימלי, והוא כולל מספר טל' אמריקאי וחבילה (שיחות ואינטרנט) ראויה. ב-Verizon (לפחות בניו ג'רזי) לא מוכרים סימים.

שרון שפורר כותבת שבע שאלות שיונית לוי יכולה הייתה לשאול את שמעון פרס בראיון עמו ולא שאלה. שאלות נאות, אין מה לומר. אני מסכימה. אבל נשאלת השאלה למה שפורר עצמה לא פנתה לפרס כדי להציג לו את השאלות הללו. שפורר לא צריכה להיות לוי כדי להציג לנשיא בדימוס שאלות. היא כתבת בעיתון מוכר. ואם כן פנתה ואמר לה עופי מפה, לא רוצה לדבר איתך, למה היא לא מספרת את זה?
ועוד פרס: שמעון פרס והאוליגרכיה הבנקאית (גיא רולניק).

מעריב, המוסף

שרה ליבוביץ דר ראיינה את אבא של פרופ' אמיר חצרוני.
הנה לקט מדבריו:

…אמרתי לו שלא ידאג, כל הרכוש המשפחתי שייך לו, אני כבר בן 85, יש לי רק בן אחד, אמיר, איך לי נכדים, הכל עומד לרשותו, אם יפטרו אותו נמכור את אחת הדירות שלנו כדי שיהיה לו איך לחיות, אם יפטרו אותו עוד פעם, נמכור עוד דירה.
אז אתה למעשה הגב הכלכלי של ההערות האלה. הודות לרכוש שלך אמיר לא חושש להתבטא בצורה שבה הוא מתבטא.
אני לא גב כלכלי, מה יש לי, בסך הכל כמה דירות? …אני מבין שהדבר הכי חשוב הוא להיות שלם עם עצמך. אני ויתרתי, שרדתי כי הייתי מחובר, אם לא הייתי מחובר לא הייתה לי פרנסה ופנסיה… אני לא הייתי שלם עם עצמי, אני רוצה שהבן שלי יהיה שלם עם עצמו… מרוקאים מעניינים את הסבתא של אמיר, הבעיה היא שיש נושאים שקיבלו כאן קדושה… אסור לך לגעת בשד העדתי אפילו שאין שד עדתי ואין בטיח… מי שמחובר מרוויח בלי קשר לעדה. הם לא היו מחוברים… אחר כך חיברו אותם עם הוועדים הגדולים. לא הפלו אותם ולא בטיח, זה שטויות… הוא לא שונא מזרחים וזה מעניין אותו כקליפת השום. אותי זה הצחיק, לא האמנתי שתתפתח מזה כזאת דה לגיטימציה… חוש ההומור שהיה מאוד שכיח נעלם ובמקומו באה רצינות תהומית מטופשת… אני חי בין המזרחים, יש לנו נכס בדרום ת"א שנשאר לי מהורי ואולי נבנה שם משהו…
[…] עזבו את הוויכוח על אשכנזים ומזרחים… הבעיה הגדולה היא התקשורת שמנפחת את הדברים ורואה הכל בצורה מעוותת… אמיר מעמיד אנשים מול הראי, ואנשים לא אוהבים לראות את עצמם… הוא בסך הכל מוציא את האוויר מהבלונים…אבל איפה התקשורת? למה גם אתם עושים לו דה לגיטימציה?

נכון לעכשיו חצרוני הבן לא הגיב לראיון עם אביו.

שת"פ

לידיעות שת"פ חדש עם תנובה, ויש ידיעה לכל דבר על כך בעמודי החדשות של העיתון. את תנובה מייחצנת יעל דרומי, לשעבר עורכת ממון. האם היא מעורבת ברקיחת העסקה? כמה מקבל העיתון מתנובה? ומה אם תתגלה בתנובה פרשת שחיתות מזעזעת? או לא מזעזעת. איך יסקר העיתון את תנובה? כפי שציינתי פעמים מספר בעבר הקרוב, לא רע בכלל.
המטרה מעולה: המבצע לשינוי הרגלי התזונה. אחרי שהיה לנו שולחן משפחתי עם אסם, יש לנו בית בריא עם תנובה, ידיעות ו-ynet.
רוצים להשתתף במבצע ולזכות במגוון מוצרי תנובה? הנה קשררתי את הקישור המתאים.
אני רוצה להבין: אז כל המעדנים הממותקים של תנובה לא ייכנסו לסל הבריא? תסבירו.
מה שמזכיר לי משהו:
זוכרים את הסטטוס שלי על ניו ג'רזי? לא? הנה. באחד הסופמרקטים בו 99.9% מהקונים הם שחורים, ו-98% מהמוצרים עונים להגדרה מזון דל ערך תזונתי, תלוי פוסטר גדול מעל הקופות: בפוסטר רואים אישה לבנה צעירה וחייכנית, ומתברר שהיא התזונאית של המקום, ואם תפנו אליה היא תעזור לכם, קוני זבל שחורים יקרים, להסדיר את חיי התזונה שלכם כהלכה.
הבנתם? יופי. אני לא צריכה לפרש ולפרט, נכון? תודה.

פוסט מורטם לחג

האובססיות ההוליוודיות של הישראלים. מצחיק.

דסק נורית ממליץ

– בטלי את המשך התביעה או שלמי לנו מיליון דולר על ההוצאות שלנו, אומרים אנשי חברת קליינר לפאו. ה
תביעה היתה בשל אפליה על רקע מגדרי (NYT).
– אם אתם רוצים להביע דעתכם על אי-שוויון, הנה יש לכם במה.
– האחים קוך ותמיכתם במועמדים לנשיאות בארה"ב – פלוטוקרטיה במיטבה.
– תפסיקו להיות ניג'סים לגבי אוכל, תאכלו הכל ותהיו שמחים.
– העולם המערבי משתמש לעתים בישראל כמעבדת ניסוי. אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר?
– למה לכולם יש פתאום זקן? (גם אני תהיתי). כדי להזכיר לעצמם שהם גברים.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

בזמן האחרון אני מוצאת הנאה עצומה בקריאת טוקבקים (ברשת). לרוב זה כואב כמו טיפול שורש, אך פה ושם יש דברים שמצחיקים אותי לדעת, אולי לא מהסיבות הנכונות, ועדיין. הנה מתוך הכתבה המעניינת על החלוצים המתאבדים. אגב, בניגוד לכותרת, זה לא סיפור מושתק, וכל עבודה בנושא מזכירה את ההתאבדויות.

אלטע

לפני פיזור

המשך עלילות התחקיר על דודי המנוח.

להתראות ב-17:30 בסינמטק ת"א.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה אצבעות שחורות, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

46 תגובות על אצבעות שחורות 24.4.15

 1. צביקה הגיב:

  שקד מוזכרת כשרת התרבות והספורט (תחליף את לימור לבנת), חינוך זה משרד אחר.

  ובעניין אחר – כספית חושף פגישה, הפעם תורה של חסון להכחיש מכל וכל.

  אהבתי

 2. שבת הגיב:

  אביו של חצרוני טוען שמדובר רק בראי שהוא מציב בפני החברה. יכול להיות שזה נכון אף פעם לא הבנתי אנשים שנפגעים מדעות של טרולים. לא הבנתי גם את היראה כלפי פרופסור ישעיהו ליבוביץ׳ שהיה פרובקטור שיטחי באותה מידה. למה הוא קיבל עמדה של קדוש? כי הוא דיבר על עקיבוש? שניהם פרובקטורים שטחיים. ליבוביץ׳ היה חקיין של סרטר אבל איכשהו אצלו זה היה להכיס אצבע לעין לשם הפירסום וההתגרות. מבחינתי חצרוני הוא הליבוביץ׳ של דורנו. יאללה דפדפו

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   חצרוני היה מאוד רוצה להיות שווה ערך לליבוביץ
   שמעולם לא חיבבתי במיוחד (לא שלדעתי זו חשיבות
   מיוחדת) אבל הוא עדיין לא מתקרב.

   אהבתי

 3. בנימין זאב הגיב:

  הסיבה שלכולם יש זקן פתאום היא אותה הסיבה שפעם
  לכל הבנות היה פונינט.
  במקרה של הזכר הישראלי והזקן, מדובר באירוע נדיר כליקוי חמה, בו צו האופנה פוגש את המשאלה של כל גבר בוגר – לקבל פטור מגילוח.

  אהבתי

 4. קרן שלום הגיב:

  צהריים טובים. יש טעות בכותרת. היום ה 25.04.

  אהבתי

 5. לחם הגיב:

  איזו פלוצה יהירה: שירה גפן בגלריה מחרטטת על הסרט החדש שלה ומסבירה למה הזכירה את הילדים הפלסטינים: היא רצתה להנכיח אותם, היא אומרת. מה את אומרת, להנכיח? מי משתמש במלים האלה? לא קראתי את הראיון, משפחת גפן היא לא כוסית הוודקה שלי, אבל אני מבין למה העם בורח מהשמאל, בגלל פלוצות כאלה שמנכיחות ילדים פלסטינים אבל קצת פחות מנכיחות ילדים יהודים בדימונה ובשדרות.

  אהבתי

  • מונכחי עירך קודמים הגיב:

   וזה כי אתה מנכיח ילדים מכל שדרות העם.

   אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    ילדים פלסטינים … ילדים יהודים … ילד זה ילד.
    לא חשוב בכלל מה ההורים שלו עושים … ילד זה ילד.

    אהבתי

   • לחם הגיב:

    אני לא מנכיח אף אחד אבל אני גם לא מחרטט על הנכחות. מתי בפעם האחרונה שירה גפן הנכיחה נערה משדרות שעובדת כמלצרית כדי שתוכל לממן את לימודיה בתיכון ויודעת שאין לה הרבה סיכוי להגיע לאוניברסיטה, מקסימום למכללת ספיר ומשם לג'וב מתגמל כפועלת? הבעיה שלשירות גפן של המדינה (שם גנרי) אין ראש להנכחות כאלה, הן עסוקות בלימודי קולנוע באוניברסיטת תל אביב, במגורים בדירה של סבאל'ה בתל אביב, ברכיבה על אופניים בשדרות רוטשילד, בטבעונות ובפיצ'רים יצירתיים שבהם הן מנכיחות את הפלסטינים ובטוחות שהן הכי צדיקות בעולם וטוקבקים כמו זה שלי רק מוכיחים להן כמה הן צודקות וכמה הפריפריה עממיקו שלא מבינה את הכיבוש. אם הן יצירתיות במיוחד הן גם כותבות ספרים חסרי כל כישרון אבל למי אכפת, ההוצאות לאור קופצות עליהן כאילו היו המינגווי. אז יאללה, תמשיכו עם זה, הבעיה שככה לעולם לא תגיעו לשלטון, תעמיקו את הפער במדינה וכל מה שתצליחו לייצר זה עוד כמה יאיר לפידים שנוצקו בדמותכם. אז יאללה ביי, להתראות בקנטינה. נאכל קינואה, נשתה קאווה ונצחק על הבבונים הימנים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם. יהיה כיף.

    אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    ממתי עובדים בארץ כדי לממן לימודים בתיכון?
    משנות ה 70 כבר אין שכ״ל בתיכון.

    אהבתי

   • לחם הגיב:

    ומה עם בגדים ובילויים וספרים ומחברות וילקוטים? את כל זה קונות הלא מונכחות מכספים שהן מרוויחות בעצמן. ואם אני פה בשעת לילה כה מאוחרת אני רוצה לשאול את שירה גפן שאלה קטנה: איך את מתפרנסת? עושה רושם שאת לא ממש עובדת, אז איך לעזאזל את חיה? הלא מונכחות נאלצות לעבוד עד יום מותן תמורת 4000 שקלים בחודש ומזה קשה מאוד לרכב על אופניים ברוטשילד ובטח ובטח שקשה לעשות פיצ'רים.

    אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    כשאיילת שקד ח״כ ותיכף שרה תפרסם את הצהרת ההון שלה, המתעכבת כבר שלוש שנים, בנימוק: ״אין לציבור זכות לחטט בענייני הכספיים״ תעבור לדרוש מידע פיננסי משירה גפן, אזרחית ישראלית שאינה נושאת בשום תפקיד ציבורי.

    אהבתי

   • לחם הגיב:

    אני לא דורש ממנה כלום, אני סתם תמיד תוהה איך הפלוצות האלה חיות, בעוד הלא מונכחות קורעות את עצמן בעבודות דחק תמורת שכר מינימום הפלוצות חוגגות אלוהים יודע איך. אכן שתי מדינות לשני עמים. ומה הקשר לאיילת שקד, יצור דוחה בפני עצמו? זה לא שמאל וימין כאן אלא מחוברות ולא מונכחות. הרי כל טמבלית מבינה שסרט על הלא מונכחות יביא אותה לפסטיבל בסינמטק של שדרות אבל סרט על הפלסטינים יביא אותה לכל העולם. ברור מה עדיף, אז יאללה, מנכיחים את הפלסטינים. הקבוצה התרבותית הזאת מעוררת בי סלידה לא רק בגלל חוסר הכישרון, היהירות והניתוק אלא בעיקר בגלל שהם אדוני הארץ והעממיקו הבורים הימנים הפרימיטיבים הפריפריה הם הלא מונכחים חסרי כל סיכוי.

    אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    התבלבלת. אדוני הארץ והמחוברים, אלה שמקבלים כספי ציבור כפולים או משולשים ממך וממני, שקרוב למחצית מהם מתפרנסת מעבודה ציבורית (מועצות מקומיות, חברות כלכליות וכו) ושאם אלוף הפיקוד לא מציית להוראות שלהם הם מתקשרים לנייד של בוגי ואורי אריאל ובנט, הם המתנחלים.
    בטח לא שירה גפן שסבתא שלה הייתה בת למייסדי נהלל ואחות של משה דיין. אלה מחוברים שמזמן כבר התנתקו.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    למה אתה חושב שלעשות קולנוע ולכתוב ספרים ומחזות זו לא עבודה?
    כדי שתחשוב שנייה לפני שאתה קובע ש"היא לא עובדת". זה באמת אחד הדברים היותר מופרכים שכתבת.

    אהבתי

   • לחם הגיב:

    אין ספק שזו עבודה מפרכת, אני רק מבין מהקינות של היוצרים שלא מרוויחים מזה הרבה, אז איך חיים? בעל חמוד? ירושה של סבאל'ה? אני באמת ובתמים תוהה למקרה שארצה לעשות פעם סרט על פלסטינית וישראלית שאבד להן בורג באיקאה. הרי גם יוצרת על כשרון נדיר בלתי רגיל כמו שירה גפן גדולת הבמאיות והסופרות העבריות צריכה לפעמים לאכול.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    1. היא נשואה לאתגר קרת שמרוויח יפה מספריו
    2. אם הסרטים שלה קיבלו מימון, והם קיבלו, יש שם סכום שמופרש לבמאי, ואז היא קיבלה כסף גם מריצת הסרט בבתי הקולנוע.
    3. היא כותבת ספרי הילדים. הספרים מצליחים.
    4. היא כותבת מחזה וכבר מכרה אותו. לא נורא מסובך.
    מה קשה להבין?
    לא כולם חיים כמוני משכר מינימום.

    אהבתי

  • נאוסי הגיב:

   גם אני קראתי את המאמר וגם אני חשבתי שהיא פוצה, המשפט הזה על הנכחת הילדים, יכולתי לדמיין את קרן מור אומרת אותו במערכון של החמישיה. אני יכולה בהחלט להבין שמות הילדים זעזע אותה, אבל בדרישה לעמוד דקת דומייה לזכרם יש לא מעט יהירות, ולא מפני שהימים הם ימי צוק איתן והילדים הם פלסטינים, זה היה יהיר באותה מידה לו היא הייתה עושה את זה עבור ילדים ישראלים, אלא שאז אנשים היו מצייתים בלית ברירה כי זה לא נעים וזה היה מוציא אותם לא פטריוטים. בכל מקרה זו כפייה ויהירות לכפות על אחרים להזדהות בפקודה עם הרגשות שלך ולקיים טקס סימבולי לכבודם.

   עם זאת, דבר אחד זה לבקר אותה (או כל אחד אחר) על מה שהיא אומרת ודבר אחר זה להפוך אותה לאוייבת העם. קשה לי מאוד עם טקסי הזובור הפומביים האלו בתקשורת לכל מי שמביע דעה כזו או אחרת והפיכתו המיידית לאוייב האומה וסוג של אנטי-סלב. נכון שזה מתחיל ברשתות החברתיות, שהם כר פורה לשיימינג וביריונות רשת, אבל התקשורת לא צריכה לשתף עם זה פעולה ולהלהיט מחדש את מדורות השבט החדשות האלו. כל הפסטיבל הזה סביב חצרוני למשל, למה צריך לראיין את אבא שלו? למה הדעות של אותו אדם, פלוני אמיר חצרוני, כל כך חשובות שצריך לעסוק ולהגות בהן יומם וליל? ולהסיק לקחים ולהכות על חטא ולחשב מסלול מחדש וכיוצא בכך כאילו מדובר בנבחרי ציבור שאנו בחרנו לשמש לנו כפה או משהו כזה ולא באומלל או להבדיל מחפש הצומי התורן שנקלע לעין הסערה.

   אהבתי

 6. עובר אורח הגיב:

  הסיפור הזה עם פרס עצוב אם לא פטטי.
  פרס זה עסק, מותג, מפעל. נניח שבבית
  ממול יש קרחן וחגיגה מתמשכת והרעש
  נורא ומשתינים לך בחצר אתה בא בטענות
  לבית? לבלטות? לקירות?. במקרה הכי
  טוב הכרת פרס למה שעושים עליו היא
  בלטה+++ אולי מרפסת + במקרה הרע
  ורנדה – . מי המארגנים? מי נוסע אתו?
  הכרטיסי טיסה? האחוזים, ההוצאות בתפקיד
  זוכרים את הסוכנת נסיעות של אולמרט
  שלעומתה (לפי בית משפט ישראלי) החתול
  בן 12 שמסתובב בחצר, (לבית הוא לא נכנס
  אחרי עשר שנים של נעליים סנדלים וכדומה)
  חתול זה הוא אינשטיין ניוטון ומחלוף דרעי
  הכל ביחד, ואיך היא יצאה יותר נקיה מהסבון
  הכי חדש. מי מנהל שם את העסק? הבאתי
  את החתן לכאן ויצאתי יותר אדום מפלפל
  וסלק ביחד. איזו עבודה בעיניים לתפארת.

  אהבתי

  • נשיא על הכוונת הגיב:

   מה שלא דבק לז'קט המעצבים של ביבי נמצא תחת נעלו של פרס .מגיל 20+ פרס בשרות המדינה כיום בן למעלה מ90 מוערך בכל העולם. לא אוסף בקבוקים לא טס במיטות מעופפות לא נשוי לאשה תובענית ובזבזנית, תרם עשרת מונים מהנוכל שמוצץ את לשד המיסים לכיסו. נכדתו מיקה סופגת נאצות מטוקבקיסטים מופרעים, כבר לא מכהן בשרות המדינה, ועדיין מתנהלת בוכהלטריה של שנאה מזוקקת של בבונים צרי עין בטריינינגים של שבת בצהרים על כרס מנופחת.

   אהבתי

   • מוות לבוגדים הגיב:

    את קאפו קלאסי.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    שים אל לבך סנגור יקר אתה והקוראים. לא
    נאמרה מילה רעה על עברו של פרס וזו
    טענתך נגדי. הנחתי שהוא בן 90 סביר נורמלי
    ואולי יותר.בגילי יש לי המון חברים בדיור מוגן,
    אני בעסק.ונניח רק נניח שהאיש טרי בריא חד
    וחריף כבן 35.נניח רק נניח שטיפה מדמו ושתנו
    שוות ערך לטון ויאגרה. נניח רק נניח שכל בוקר
    הוא מרביץ 30 ברכות בקראול. עדיין לא סביר
    שהוא זה שמנהל את כל פרטי הטראראם
    הזה ספרי החשבונות הוצאות בתפקיד %
    לסוכני נסיעות ובתי מלון. את זה אני לא מניח.
    מה שקורה הוא איך נגיד שפרס משמש כשמיכה
    כיסוי הסוואה מטרת דמי, ספין קלאסי. אפילו מה
    שאתה כותב והנכתב נכון מדויק ויש עוד דברים
    טובים זה חלק משמיכה ענקית זו. מה יש תחת
    השמיכה אני לא יודע ורוצה לדעת. האיש מקבל
    בודאי יותר משלוש גימלאות תקציביות כולן על
    חשבוני.יש הנחה לא כתובה שאסור לעשות בושות
    מוגזמות על חשבון זה,למשל תפקוד כשמיכה לעסק
    מפוקפק. לדעתי זה לא לגמרי לגמרי באופן מוחלט
    שלו. אם הוא ינהג כמנהגו סוף יצא חוק בעניין זה.
    להבדיל מיליון הבדלות זה כבר החל בעניין בשארה.
    הנה לנו האנשים הפשוטים לא משלמים ביטוח
    לאומי בחו"ל ועבור זה שילמנו, כסף טוב.היגרנו?
    נדפקנו. גימלה צבאית? גימלת סוכנות? קרן קיימת,
    כנסת? שרים? בנק ישראל: תתקבל בכל מקום.
    חוץ מכל זה, בדייסת הזבל המצטברת גם כאן שום
    דבר במילה "בבון" לא ענה על מה שכתבתי.

    אהבתי

   • שורת המתנדבים הגיב:

    סידר בזמנו לאחיו בלעדיות בבניית שכונה ל' בתל אביב.
    ועוד קומבינות רבות שמסתתרות במסמכים שלא משחררים לציבור.
    לדעתי הוא הקומבינטור והפוליטיקאי הכי מושחת שידעה המדינה הזו.
    או שהוא עשה עבודה טובה בהסתרת ראיות או שמעמדו כקיסר משפיע על עוצמי העיניים.

    +מולטי מיליונר שלא הרוויח שקל אחד מעבודה.

    90אלף שקל בחודש (פנסיות) לא כולל הוצאות מחייה מכספי האזרחים.

    ויש עוד.

    אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    האח הזה שהוא סידר לו את תוכנית ל זה מהאמא הערבייה?

    אהבתי

 7. ירושלמית הגיב:

  כתבה מתקתקה במשקל נוצה, על הרמטכ"ל לשעבר ורעיתו (ynet).
  הכתבת (ציפי רומן) מתחנפת ומתבטלת בפני הזוג ו והפסטורלייה הביתית שלהם: "באוויר ניחוח עוגת בננות שאפתה רוויטל לשני ילדיה הבוגרים הטבעונים, והכלבה בל מרחרחת בתקווה לזכות בפרוסה". גם רומנטיקה לא חסר: "הרמטכ"ל לשעבר חוזר מריצה של שמונה קילומטרים, לבוש במכנסי אימון וחולצת טי קצרה. ניכר שהיחסים ביניהם חמים וחבריים, ואלמלא חששתי מלחטוא בקיטש, הייתי מגדירה אותם מרגשים. כשהם מדברים, הוא מעביר את כף ידו על זרועה והיא מלטפת את פרק ידו". שאלות מטופשות נשאלות מצידה בשיא הרצינות: למשל: "יש לו בכלל בגדים אזרחיים?". נו, באמת, שקית הקאה ודי.
  http://xnet.ynet.co.il/win/articles/0,14717,L-3109009,00.html?dcMaa=ynet&utm_source=ynet&utm_medium=homepage&utm_campaign=small_articles

  אהבתי

 8. שמאלנית בלאי הגיב:

  מקורות פלסטינים מספרים סיפור אחר לגמרי לגבי הבחור שנורה במחסום – לא סכין ולא נעליים, הוא ניסה להגן (מילולית) על קרובת משפחה ש"זכתה" להערות לא הולמות מחייל, ונורה למוות. מכיוון שזו לא פעם ראשונה שצה"ל אומר "תקיפת חייל" ובצילומים מתברר שלא היה ולא נברא כדאי להיות קצת יותר סקפטים לפני שמפרסמים את זה כך. הסיפור (מהצד הפלסטיני) פורסם כאן: https://www.facebook.com/244638515635949/photos/a.258126467620487.43249.244638515635949/653365688096561/?type=1

  אהבתי

  • מלשינון הגיב:

   אבל איך את יודעת שהגירסה של הערבי היא הנכונה? הרי מתנהלת פה מלחמת נרטיבים. הייתי מקבלת את הגירסה השנייה אילולי הייתי חושדת בך שאת מכשיר של עמותות זרות.

   אהבתי

   • שמאלנית בלאי הגיב:

    אני באמת לא יודעת, אני רק חושבת שבבלוג שעוסקת בביקורת התקשורת ראוי לשים סימן שאלה על דיווח של דובר צה"ל, שהתגלה שוב ושוב כלא דובר אמת, בלשון המעטה.
    ספציפית לגבי האירוע הזה, אשמח מאד לראות את צילומי האבטחה ולהתבדות. אבל יש משהו חשוד בכך שטרם ראינו אותם.

    אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    זה לא מעניין את הישראלים לראות את מצלמות האבטחה.
    פלסטיני מת ומה זה משנה ממה? אם הוא לא תקף הוא תכנן לתקוף ואם לא תכנן אז בן דוד שלו או שכן שלו.
    ובטוח שהוא נגד ההתנחלויות ושונא ישראלים.
    מתי בפעם האחרונה דאגת לצעיר משדרות שאין לו עבודה?

    אהבתי

   • הינשוף של מינרווה הגיב:

    וקופיץ הבשר זה לעל-האש לכבוד יום הנכבה?

    אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   http://www.theguardian.com/world/2015/apr/25/palesti
   nian-man-killed-in-incident-at-jerusalem-checkpoint

   הנה הגארדיאן ורויטר בעניין זה. הצירוף הזה מעולם לא אמר אמת
   לטובת ישראל. אבל מי שקורא רואה שהייתה סיבה. וקצת באותו
   עניין. שיחה בסקייפ עם ארה"ב הכפרית מעט יהודים בסביבה.
   "אתה יודע שיש בעיות בין השוטרים לשחורים כאן אצלנו" "מה לך
   ולזה?" "אל תשאל" "הנה! שאלתי." "שמע, אני נוסע, שוטר עוצר אותי
   נעמד, מסתכל לא רחוק ממני עומד עוד שוטר אקדח מכוון ביד והוא
   היד והאקדח רועדים כמו עץ בסערה או לולב בסוכות מה שיותר. מולו
   עומד שחור ליד דלת מכונית פתוחה ידיים באוויר, השתין במכנסיים
   והוא הידיים והמכנסים רועדים יותר מהשוטר דממה אף אחד לא זז
   והם עומדים ורועדים ורועדים. מכוניות נעצרות מסתובבות נוסעות,
   מפחיד" "איך זה נגמר?" "אין לי מושג הסתובבתי ונסעתי. אתה יודע מה? יכול להיות שהם עוד עומדים ורועדים". זו אמריקה, לא הכל, לא תמיד, זה העולם. לדעתי? יהיה יותר גרוע.

   אהבתי

 9. חייל זקן הגיב:

  ההודים השתכנעו מה"יונה" ויצאו נגד הקרן החדשה שלהם:
  India has put the U.S.-based Ford Foundation, one of the
  world's largest charitable funds, onto a security watchlist

  אהבתי

 10. אני הגיב:

  לכתבה הזו בוודאי שאין שום קשר לעסקה שבין תנובה לידיעות אחרונות.
  תנובה בכלל לא מוזכרת בכתבה.
  זו רק הדאגה הכנה של אנשי ידיעות לתזונתם של ילדי ולמרכיב הסידן בתזונה, שהוא כה חשוב, שהביאה לפרסומה.

  אהבתי

 11. דב גימלאי הגיב:

  ברכות מאוחרות לדסק נורית. באם מקופחת בשכר לעומת האורן, ראוי שתתבע מהוולווט את האמאמא של החלב ג'מוסים.

  אהבתי

 12. נתנאל הגיב:

  דילים סלולרים לפעם הבאה שלך בארה"ב
  https://www.cricketwireless.com/cell-phone-plans

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s