חוות הטוקבקים 23.5-29.5

1. הבמה שלכם. 2. לחם עבודה. 3. בגלל חוזה לשנתיים אני חתומה על ידיעות עד אוגוסט, לצערי, אבל הנחמה שלי היא בעונג שבלקחת ערימת עיתונים בלי לפתוח אותם ולזרוק לפח כלעומת שבאו שבוע אחרי שבוע. עדכון, ראשון, 25.5: מתברר שאני יכולה להעביר את המנוי למישהו אחר, כלומר לשלוח את העיתון לכתובת אחרת. מציעה את העסקה פה למכרז מהיר: המנוי שלי הוא עד אוגוסט, והמחיר: 100 ש' בחודש. אני אחראית לביצוע ההעברה, ואת התשלום יש להעביר אלי. כל הקודם זוכה. האדם הראשון שיפנה אלי יקבל את המנוי. ידיעותלפח

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה דו"ח מיוחד. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

98 תגובות על חוות הטוקבקים 23.5-29.5

 1. nurit הגיב:

  הסרט הדוקומנטרי שהבריטים הפיקו על הזוועות במחנות הריכוז, הוסתר 70 שנה מסיבות פוליטיות ברובן אבל כיום ניתן לצפות בו

  http://www.nytimes.com/2015/05/22/opinion/roger-cohen-buried-truths-about-nazi-mass-murder-and-the-allied-victory.html?emc=edit_ty_20150521&nl=opinion&nlid=45432673&_r=0

  הנטיה שלנו לבגוד בבני/בנות זוגנו היא בחלקה גנטית. שני הורמונים מעורבים בכך:

  http://www.nytimes.com/2015/05/24/opinion/sunday/infidelity-lurks-in-your-genes.html?action=click&pgtype=Homepage&module=opinion-c-col-right-region&region=opinion-c-col-right-region&WT.nav=opinion-c-col-right-region

  סמים פסיכודליים:ניסויים שנערכים באוניברסיטאות מובילות מציגים שיפור מרשים במצבם של חולים בשלל מחלות לאחר שטופלו ב־LSD ובסמי הזיה דומים. אבל החשש הוא שהמאמץ להחזיר את השימוש החוקי בחומרים הללו ייבלם, בעיקר משום שלתאגידי הפארמה אין אינטרס לפתח תרופות שלא ניתן לרשום עליהן פטנט.
  http://www.calcalist.co.il/local/articles/1,7340,L-3659736,00.html

  קצת שמחה לאיד: מה שהזעם הציבורי לא הצליח לעשות לענף תיירות המרפא עשתה בהרף עין קריסת שער הרובל. מחיר הטיפולים לחולי חבר המדינות זינק, החולים הפסיקו להגיע לישראל, גרמניה וטורקיה מחלקות ביניהן את השלל והיזמים בארץ כבר פוזלים לחולים מסין.
  http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3659734,00.html

  כך משתלט נתניהו על התקשורת (דה מרקר)
  http://www.themarker.com/markerweek/1.2642458

  מדוע החליט השבוע ארדן שצריך לפרק את הפירמידה של באלוביץ (קצת ארוך)
  http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2642406

  נשים נשים (וגם גברים)

  נזיפה על הטרדה -מסקנה? שווה להיות פרופסור באוניסברסיטה
  http://www.haaretz.co.il/news/law/.premium-1.2642661

  ויש עוד כתבה על נשים כקרבן
  נשות ניחומים
  http://www.haaretz.co.il/literature/prose/.premium-1.2639101

  אשה כבעלת מעמד מקצועי משלה.
  החופרת הראשונה: באזור שהוא אבן שואבת לארכיאולוגים, מתברר שאת החפירה הראשונה ניהלה אשה, שלא היתה ארכיאולוגית. ליידי הֶסטֶר לוסי סטנהופ היתה אשה הרפתקנית, נועזת, שהתנהגה באופן שערורייתי, אך השיגה תמיד את מבוקשה. בראשית המאה ה–19 היא עשתה מה שנשים לא היו אמורות לעשות: נדדה לבדה בין ארצות המזרח התיכון, לבשה בגדי גברים ועישנה מקטרת עם שייחים. ובכל זאת היא כונתה מלכת המדבר, ואף שלא מצאה את האוצר שחיפשה היא היתה חלוצת החפירות הארכיאולוגיות באזור.
  http://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.2642598

  ואקנח בסקס משנות ה-30 של המאה הקודמת
  חוברת הדרכה לנשים ולנערות שראתה אור בוורשה ושנרכשה באחרונה על ידי הספרייה הלאומית ממליצה על יחסי מין כדרך לשימור האהבה, אך גם מזהירה מפני "שימוש עודף" בה.
  http://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.2642655

  אהבתי

 2. חייל של שלום הגיב:

  אין על חז״ן שלנו

  לקח זמן אבל גם רבין ג׳וניור מסכים איתו.

  אהבתי

 3. רמזור צהוב הגיב:

  (3. V – ככה יפה ? בביאפרה יש ילדים שאין להם עיתונים..)

  ליאת ברלב מספרת בראיון עם צוות רמזור ב7 לילות על כך שכאשר קיבלו את הפרס על הסדרה ברך אותם ביבי והוסיף ש " יום אחד חזר הביתה וראה את שרה נקרעת מצחוק מול הטלוויזיה" YEAH SURE שקרן! פחדן! שוב שרה! תמיד שרה! בעעע!

  אהבתי

 4. לחם הגיב:

  בן כספית עם ליקוק עמוק בתחת לחיים סבן ויהודה שרוני לקקן טייקונים מתחנף ליו"ר מועצת החלב שזקוקה נואשות ללקקנים מסוגו, צריכת החלב ומוצריו ירדה בשני אחוזים, כנראה שרבים מבינים שחלב לא בריא וגם יקר. כמה טוב שאפשר לסמוך על לקקן טייקונים שיתחנף ברגע המתאים. ובידיעות ראיון חנפני עם יובל רבין. קיבינימאט, הבן אדם מסובך כלכלית אפילו עם הבן דוד שלו, מה יש להתחנף אליו? המשיכו כך, עיתונאים יקרים, התחנפו, תכניסו לשון עמוק בתחת לכל מה שזז, רק אחר כך אל תתפלאו שהקוראים בורחים. אולי לכם יוצא מזה משהו, כנראה שהקוראים לא משתגעים על סוג כזה של עיתונות.

  אהבתי

  • חייל של שלום הגיב:

   ובידיעות ראיון חנפני עם יובל רבין. קיבינימאט, הבן אדם מסובך כלכלית אפילו עם הבן דוד שלו, מה יש להתחנף אליו?

   Hear! Hear!

   אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   חלב לא בריא? לך ספר את זה לילדים הדפוקים
   של רמדיה!
   ראה שוודי ושוודית ראה מסאי ומסאית ראה סיני
   וסינית (סינים לא שותים חלב). גם ויסקי בריא גם
   גרס בריא גם גבינה גם סטייק ועוד דברים.
   הכל במידה הכל לאט הכל בסבלנות. חג שמח לכולנו
   וחבל על האבדה שלא מצויים עוד כמותה.

   אהבתי

   • אויבר אורך הגיב:

    אסור בכלל לשתות חלב! ואת כל מוצריו! זה רק שאלה של זמן עד שכל העולם יבין את זה!

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    גם חלב אם?

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    הטוקבקיסט "מייק"מספר באתר של יואב יצחק על התזונה המבטיחה אריכות ימים:

    לוקח בסתר את השוחד… כולם יודעים מדוע כלה נכנסת לחופתה… וכולם יודעים מדוע בעלה של השופטת ורדה אלשיך ממונה לדירקטוריונים בגיל מופלג בשכר שמן…כמה משלם עם ישראל על סידור הדירקטוריונים ? בעלה של השופטת ורדה אלשיך שמו יוסף יליד 1936 (79)בעל תואר ראשון משנת 1962 מקולג לא נחשב, זכה לעדנה כלכלית ומקצועית בגיל מופלג כאשר אשתו השופטת ורדה אלשיך, מטפלת בתיקים כלכלים, רבים במשק רוצים את קירבתו/ה עם תשלום ענק כדירקטור, חיסול פיקנטי ע"י השופטת אלשיך בשרות אסם הפך את הבעל יוסף למבוקש ביותר בשוק וכך קנו החברות פוליסת "הון משפט", יוסף אלשיך כיהן/מכהן כדירקטור! פ. י.ב.י אחזקות בע"מ , שיכון ובינוי אחזקות בע"מ, אסם השקעות בע"מ (מונה בגיל 78) , יובנק (מונה בגיל 78), רשת הרבוע הכחול נכסים והשקעות בע"מ, מוצרי מעברות בע"מ , דן חברה ציבורית בע"מ, יו"ר ועדת השקעות בעמיתים,הראל השקעות בע"מ, אי.בי. אי קרנות נאמנות בע"מ, קרן ערבויות הקיבוץ הארצי, עמיתים קרנות הפנסיה הותיקות, מדרשת שדה בוקר, נטוויז'ן בע"מ , על-בד משואות יצחק בע"מ, אן.אם.סי.יונייטד אנטרטיינמנט בע"מ, תעשיות לכיש בע"מ, פלסטו מערכות השקיה בע"מ, "גמל" קיבוץ שריד, מגדל חברה לבטוח –יור ועדת השקעות של פוליסות, עלבד בע"מ, קרגל בע"מ , הדר חברה לביטוח בע"מ בפלדות קיבוץ עין חרוד , תרמוקיר בע"מ, נען מפעלי השקיה, לוג מוצרים פלסטים קיבוץ אשדות יעקב, רהיטי שמרת הזורע-קיבוץ שמרת, עתידים. מינוי הזוי בעמיתים: "עמיתים" זו קרן הפנסיה שמורכבת מקרנות שהולאמו ע"י הממשלה ומנוהלים בה למעלה מ- 160 מיליארד, האם זה רציני למנות ליו"ר ועדת השקעות של כ-90 מיליארד שקלים אדם בן 78? תואר ראשון מהמאה שעברה? ביום 7.06.2013 מונה לשלוש שנים נוספות כיו"ר ועדת השקעות עד יום הולדת 80.5 שנים האם זה לא צחוק מהעבודה? עוד מינוי הזוי של בעלה של השופטת ורדה אלשיך..מינוי בגיל 78 לדירקטור בחברת העושק אסם שרעייתו בכהונתה כשופטת שימשה כזרוע חיסול של אסם.

    אהבתי

   • ריאליסט הגיב:

    קל מאוד להבין את זהות הטוקבקיסט הנ"ל, או לפחות את האינטרס העומד מאחוריו (פרט "פיקנטי" ללא ספק)
    במקרה נושא שאני מכיר אישית ומאוד מקרוב, גם את עבודת השופטת וגם את הסיפור העסקי שמאחורי הטוקבק. הרמיזות שבטוקבק הן שטויות, אין בהן כלום, וללא קשר לזהותו של בעלה השופטת תמיד נהגה ללא דופי, ושפטה ללא מורא וללא משוא פנים.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    נו טוב, זיוף פרוקולים זה בקטנה.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אופססס…
    זיוף פרוטוקולים מותר לאנ"ש

    אהבתי

   • ריאליסט הגיב:

    זיוף הפרוטוקולים היה שטות קולוסאלית, ולא טענתי שאלשייך מושלמת. אני טוען שלמיטב ידיעתי אין כל בסיס לרמזים בטוקבק לגבי שחיתות. מה שהזיק לשופטת אלשייך הוא אופיה הקשה ושיקול דעת לקוי, אבל לא שחיתות.
    אני גם מודה שאני לא מבין מי הם "אנ"ש" להם אתה מתכוון.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    זיוף פרוטוקולים זו עבירה פלילית. אנ"ש הם אלו שמעל לחוק.

    אהבתי

   • הפוך גוטה הגיב:

    חז"ן ידידי, כמה נקודות…
    אלשייך זייפה פרוטוקולים, רק על זה צריך היה להעיף אותה מיד, יחד עם זאת, הסיבה שבעלה מונה לדירקטור בחברות הללו היא הפוכה למה שאתה מתאר.
    כאשר בעלה דירקטור בחברה מסוימת היא אוטומטית מוכרחה לפסול את עצמה מלשפוט בתיק נגד החברה. אני לא יודע כמה אתה מתמצא בפסקי הדין שלה, אבל אני יכול לספר לך שחברות היו מוכנות לשלם הרבה על מנת להופיע בפני כל אחד/ת אחר/ת ולא מול אלשייך.
    בתור שופטת היא הייתה שופטת מצוינת שראתה, בדרך כלל, את טובת הנושים לפני טובת בעל השליטה, נכון, לא הסכמתי עם כל פסיקותיה, אך יש לציין שרק הזכרת שמה בדיוני הדירקטוריון היה בכדי להעביר צמרמורת ביושבים מסביב לשולחן.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    שמע סיפור על לא שחיתות.
    שני סטודנטים צעירים סיימו לימודי משפטים והתקבלו להתמחות, האחד אצל השופט העליון ברק והשני אצל השופט העליון זמיר. עם סיום ההתמחות פתחו ביחד משרד פרטי ומיד זכו בחוזה ריטיינר שמן עם חברת החשמל. לשיטתך מדובר בוודאי בשני עילויים משפטיים.
    נחשו נא ולווטאים יקרים מה שמות המשפחה של שני העילויים.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    ואם בשיפור, שיפוץ, תיקון וטיוב של מסמכים
    רשמיים עסקינן האם על הנאמן של הרצוג
    שמעת?

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    וחטף על זה תביעה לאחר שמונה לשר משפטים. על השופטת החברותית דליה הורנצ'ק שמעת?

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    מה זה כאן בחינה בהפלת שמות?
    בזה אני מסיים. על רינוני פרומקין
    והפאה והגלימה שמעתם? ועל השופט
    מלחי? ועורכת הדין יונה סופר ועל תדהר
    והזונות הירושלמיות שכפי שירמיהו יצא
    מהצרה הזו רחב הגיחו מהן כמה מגדולי
    דורותינו? רבותי ההיסטוריה חוזרת שום
    דבר לא אבד לא נשכח.

    אהבתי

   • תומר הגיב:

    יוסי אלשייך היה לתקופה מסוימת דירקטור בחברה שבה עבדתי, חברה שענייניה לא נדונו ולו פעם אחת בערכאות משפטיות באותה העת.
    למיטב זכרוני הוא לא הותיר רושם בל יימחה כדירקטור, לא לחיוב וגם לא לשלילה.

    אהבתי

 5. חייל זקן הגיב:

  סיפור לשבת – תדמור (פלמירה=תמר בלשונם)
  השבוע עלתה לראש החדשות העיר תדמור שנפלה בידי הדאעשים. תדמור היתה תחנת מעבר בדרך הסחר בין נמלי מזרח הים התיכון למולדת הסביח. לאחר שגבר שלמה המלך על חמת צובה הפך אותה לאחת מערי המסכנות ששימשו בסיסי משמר על גבולות ממלכתו.
  חז"ל לא אהבו את אנשי תדמור האשורים שהשתתפו כשכירי חרב בשני החורבנות ואף אסרו על גיורם. הסיבה היא חיבתם היתרה של התדמורים לבנות ירושליים שנידמו בעיניהם כיזידיות:

  אין מקבלים גרים מן התרמודים…" מאי טעמא לא?… משום בנות ירושלים… תריסר אלפי גברי (נכנסו עם צבאות האויב לירושלים). בשעה שנכנסו עובדי כוכבים להיכל הכל נפנו על כסף וזהב, והם נפנו על בנות ירושלים, שנאמר (איכה ה, יא) נשים בציון עינו..

  במאה השלישית למניינם היתה תדמור בירת ממלכה עצמאית שבראשה עמדה המלכה זינוביה שמרדה בשילטון הרומאים. הקיסר אורליאנוס הרס את העיר והיגלה את תושביה.
  תדמור נכבשה על ידי הערבים בשנת 634 למניינם. כ500 שנה מאוחר יותר עבר במקום הנוסע בנימין מטודלה וכך דיווח:

  בתדמור כמה אלפי יהודים גיבורי מלחמה, הנלחמים עם בני אדום ועם ערב, שהם תחת ממשלת נור אל דין המלך, ועוזרים לשכניהם הישמעאלים.

  אנו מאחלים הצלחה לשני הצדדים.

  אהבתי

 6. ביבי vs. נוני הגיב:

  העם אוהב את ביבי. מקבץ תגובות

  צריך להשליך את נוני מעל גשר מעריב

  http://www.the7eye.org.il/159634

  אהבתי

  • כזה עוד לא היה הגיב:

   אובמה אמר לי שכשנתניהו הכריז, בשלהי קמפיין הבחירות שלו, שמדינה פלשתינית לא תקום במשמרת שלו, או כשהיה דיון שבו אזרחים ערבים ישראלים צוירו לכאורה ככוח פולש שעלול להצביע ושיש להישמר מפניהם – זה מנוגד למה שכתוב בפירוש בהצהרת העצמאות, שקובעת שכל בני-האדם, ללא הבדל גזע או דת, הם שותפים מלאים בדמוקרטיה

   בדקתי שוב פעם, כי אולי אובמה קורא עברית טוב ממני, אך אני יכול להבטיח שהמילה דמוקרטיה אינה מוזכרת בהצהרת העצמאות.

   אהבתי

   • האמיר הגיב:

    הוא קורא עברית כל כך טוב, שהצליח להבין שהערבים מוצגים ככוח פולש שיש להישמר מפניו. אבל הפרסית שלו לא טובה כל כך, לכן הוא לא מצליח להבין את חמינאי, כזה קורא "מוות לאמריקה".

    אהבתי

 7. מוטי הגיב:

  לזרוק את העיתונים כמו שהגיעו? ורק עכשיו הבנת שזה זבל פיגולים, שלא ראוי לקריאה? אז במה התעסקת בשנים האחרונות? בזריקה עכשיו את מעידה שלא הבנתי כלום, או שהסתרת מאיתנו את דעתך שזה זבל

  אהבתי

  • חיים ומוות ביד הלשון הגיב:

   הפוסט שחולל את הטרגדיה.

   המתלוננת

   פוסט ההתאבדות

   המצוקה

   אהבתי

   • גזענות הגיב:

    אני מאמינה לו. חלק מהאתיופים לקו בתסמונת הקשת המזרחית.

    אהבתי

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

    זה נורא. אני עד האח הגדול (תת רמה וכו׳ אבל שם רואים את החברה הישראלית לא מצונזרת ובלי פוליטקלי קורקט) לא ידעתי איזה צעם מטורף צוברים האתיופים (טהוניה) ובאיזה חוצפה וגעש.

    אגב בפייס אתיופית אחת אמרה שהיא נראית לה מסתננת סודנית. כמו שאנחנו מבדילים בינינו כנראה באפריקה יכולים לזהות מי בא מאיזה איזור. ואם היא סודנית אז איך הפוסט שלה כזה רהוט? האם בעלה הישראלי כתב את זה? לא ברור העניין עד תומו.

    דניאל, הבן של עמוס עוז, הרדיקל-עלאק, כותב בפייס ש״אם היתה לבנה לא היו עושים לה כזה לינץ׳״. וואלה?

    אהבתי

   • נתנאל הגיב:

    she is an American woman

    אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   הגברת עמדה בתור לקבל דרכון ישראלי
   ולצאת מכאן. הרבה דם נשפך בשביל
   שלדרכון הזה יהיה ערך מעל הדרכון
   של הכוכב קוזביין של פיגי וקרמיט. כנראה
   שגם הצבע של דרכון אטיופי אינו אופנתי.
   משפחתי הקרובה ועוד אלפים רבים שלמו
   הרבה לקיים ערך לדרכון ישראלי.הזילות בו
   משום שחבר הליצים בכנסת הוזיל והזנה
   את משמעותו. ספק אם יש אדם סביר
   שלא יסכים לקיום חוק שבות שיאפשר
   כניסה למועמדות לחמש שנים שאחריו
   תהיה בחינה בעברית או ערבית על
   הגיאוגרפיה והביואולוגיה של ארץ ישראל
   על מבנה השלטון ועל ההיסטוריה.
   אחרי הצלחה בבחינה יבטיח המועמד
   בעמידת דום מול הדגל את נאמנותו למדינה
   אז יהיה לאזרח אך על תנאי למשך 15
   שנים כאשר חיובו בדין בפשעים מוכתבים
   בחוק יבטל אוטומטית את אזרחותו.

   אהבתי

 8. לחם הגיב:

  אריאנה מלמד במאקו: אני פופולארית בקרב קוראי הארץ. חה חה חה חה חה. ממש, קוראי הארץ, כפי שהם מצטיירים בדימיון ההזוי שלה, ממש מעריצים אותה. אני סתם תוהה, למה שקוראי הארץ יעריכו מישהי חסרת תואר אקדמי? למה שקוראי הארץ יעריכו מישהי חסרת מודעות עצמית, מניפולטיבית, ולא אמשיך הלאה על פי כל דין בלה בלה בלה בלה. את חיה בסרט. מילא זה, הבעיה העיקרית זה הילדים. תסמונת אלכוהול עוברי. הייתי קורא לזה תסמונת אימא שרק אלוהים יודע מה באמת קורה שם ואיך הילדים האלה גדלים. עצוב, עצוב עצוב עצוב עצוב עצוב. על פי כל דין עשר שפות הכותבת הכי מהירה בברנז'ה העיתונאית שמתפרנסת בענק. ולרגל חג השבועות אולי תגלי לנו כמה את מקבלת מביטוח לאומי עבור תסמונת האלכוהול העוברי. מעניין. טוב, זהו, לא אתעסק איתה יותר, זה מדכא.

  אהבתי

  • טוסט הגיב:

   הארץ בעבר באמת היה סמל סטאטוס בקרב הבורגנות הישראלית. אריאנה כרומניה מאשדוד אובססיבית עם העניין העדתי שלה. היא מנסה בכל דרך להוכיח שגם היא אשכנזיה אליטסטית ולא איזה קלארשו או ברקו.

   אהבתי

  • אני סתם תוהה, למה שקוראי הארץ יעריכו מישהי חסרת תואר אקדמי?

   במחשבה ראשונה תהיתי האם ייתכן שמטקבק בדירקטוריון וולווט יתייחס לתואר אקדמי כמדד לפופולאריות. ענתה לה רעותה הרחמנית: הוא רק שרטט פרופיל של קוראי הארץ המקובעים. צרתה קבעה שהרגל הצפיה מוכיח שהקשר בין מנהגי הגרים מארצות החרופ לתשישות שכל שהשתרשה בציון בלתי ניתן להכחשה. גבר מחופש לאישה עם זקן ואחר שכרת לעצמו את הבולבול ועיצב שקיות כתחליף לחזה הפכו לאייקוני זימרה ללא תואר אקדמי או כישרון יוצא דופן. חוצמזה, באמת שאי אפשר לצאת מהדופן כי אלוהים קודדה הכל. מה כל זה מלמד על הדופן האלוהי? שהתקן נוקשה אך מאפשר להכיל את זה שאין לו תקומה ועתיד ברחמים וחמלה. הומאניות ואחריות תאגידית בעיניים מסויימות. למרות זאת, הערצה המונית של מפיצי הסטיה והעיוות לא נצפתה כאפשרות בתכנית העסקית.

   Liked by 1 person

   • דוז פואה הגיב:

    אם אתה רומז לדנה אז היא לא חתכה שום בולבול. זה סוד ידוע בקהילה. כלפי הציבור כדי לא לבלבל או להגעיל ולהיות זמרת לכל המשפחה היא רומזת שהיא חתכה והכל בסדר, היא אישה. אבל משרד הפנים לא מתרשם ומסרב עד היום להכיר בה כאישה משום שצריך לעבור בדיקה פיסית לבדוק אם אכן יש לה איבר מין גברי. היא מסרבת כי היא יודעת למה.

    אהבתי

   • אני ממש לא רוצה לדעת ובטח שלא לבדוק. בסה"כ מצפה מעורכי עיתונים לאנשים חושבים להציב סולם הגיוני ולכנות דברים בשמם. הנוהג להגדיר מישהו ככזה או אחר רק מפני שמתחשק לו נראה קצת אינפנטילי ובטח שלא תמים. יבוא משהו יתקין כל מיני איברים ויגיד שקוראים לאנשים עם חשקים מסוגו פינקוסציצקה. יבוא אחר יתקין ארבעה פינים ושתי מערכות שדיים קומפלט (300 CC כל ציץ) לאורך הגב ויטען שלאנשים מסוגו קוראים דגדבשתן. תוך שבריר שניה יימצא החוקר שינציח אקדמית את הכינויים והתגליות. איך זה נגמר בסוף כולם יודעים. קהילות ומועדונים של פינקוסציצקים ודגדבשתניים ומשם מצעדים, תנועות נוער פינקוסציצקי. נציגים דגדבשתניים לאירוויזיון, לאח גדול ועד השכרת ציוד רביה מעניות מרודות בשם שיוויון הזכויות ובא לציון בועל. שום שתל, איפור, סידור שיער ולבוש לא משנה מין ביולוגי ובמשפחת האדם יש זכר נקבה וטומטומים*. אלה צריכים לקבל את מלוא הסיוע וההתחשבות. כל השאר הם תוצאה של שיווק העיוות ומתן השמות הם חלק מהקמפיין. בעלי הממ"י נתמכים ע"י התאגיד באופן מוגבל וזמני וחשוב להסביר כי העקרון נשכח ואת היוצרות אי אפשר להפוך. העניין תמיד יהיה מוגבל וזמני.

    אהבתי

   • דוז פואה הגיב:

    זה לא הולך לפי הרצונות שלנו. במדינת ישראל לפי חוק מי שעובר ניתוח לשינוי מין ועובר בדיקה חיצונית שאכן עבר, מוכר כאישה. מי שלא – יכול לקפוץ עד מחר. במאגר האוכלוסין היא עדיין רשומה כירון כהן. באחד הביקורים שלה בבית המשפט השופטת קראה ירון כהן שיקום והיא לא קמה. השופטת לא רצתה להיכנס לעימות ופנתה אליה בלשון נקבה כדנה. בשביל השלום ויחסי אנוש מכבדים את רצונו של אדם אבל עד גבול מסוים.

    אהבתי

   • יון קוקני הגיב:

    אתה רציני. תאוותי לנוצות הביאה אותי לא פעם לסצינות שנדמה שנרקחו מסרטי מונטי פייטון אבל סיפורך מתעלה על כולן.
    שלוף, נראה אם אתה לא גבר? – oh,really?
    ו

    אהבתי

  • מועלם הגיב:

   איך הם גדלים? כמו שראית באח. מסנג׳רת אותם עד בלי די. למה הרווחה לא עושה דבר? די, הם לא ביולוגיים ולא אמור להיות להם עקבות להציל אותם מהגיהנום. הרי כל ילד יכול להבין שהילדים עוברים שבעה מדורי גיהנום.

   אהבתי

 9. המשנה הגיב:

  דקה אחרי שהבין שהוא בפנים ולא בחוץ.

  אהבתי

 10. חייל זקן הגיב:

  אחינועם ניני:

  אנחנו בספרד, היתה לנו הופעה נהדרת הערב, אך ההפגנה הקוראת להחרים אותנו ואת ישראל העיקה מאד

  אהבתי

  • סרק סרק הגיב:

   האמריקאן יאמנייט ממשיכה

   קראתי חלק מהתגובות הרבות לפוסט על החרם. לכל מי שהגיב בצורה חיובית, תודה , תמיכתכם חשובה לנו. ולכל המקללים המגדפים והמלעיזים. ראשית אני מזכירה שהתחזקותה של תנועת החרם, שאני מתנגדת לה כשיטה לפתרון הבעיה, היא תוצאה ישירה של מדיניות ישראל הסרבנית-שלום, ואין לה קשר לאנטישמיות ולא לזמרות שוחרות שלום. זהו חלק מההצטדקות הכללית והאשליות שהממשלה הנוכחית מוכרת לעם. עובדה שלא שמענו לא על חרם ולא על אנטישמיות בתקופת רבין. שנית, דעו לכם שהפוסטים המכוערים שלכם מתורגמים ונקראים על ידי עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם, ביניהם מובילי דעת קהל בינלאומית, שעוקבים בדריכות וסקרנות אחרי עמוד זה. אני מאמינה שהדעה שלהם על ישראל מאד מאד משתפרת כשהם קוראים איך אזרחי ישראל הדמוקרטית, הסובלנית והכל כך צודקת, מאחלים לזמרת ישראלית שוחרת שלום מוות ביסורים, כרטיס לגיהנום ולאושוויץ, ושלל ממתקים שכאלה. ובכן, חישבו פעמיים (גם פעם אחת זה טוב) לפני שאתם כותבים.

   אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    זה שהגברת המזמרת עושה מהנכתב עליה עסק
    זה סיפור אחד. זה שלכתיבה ברשת יש השפעה
    אדירה, קטלנית למעשה, ראינו באלו הימים. זה
    שמהדייסה הדממת הזו נבניית תעשיה ונצבר הון
    עצום אנחנו רואים מול עינינו.
    לאט אך ברור נראה שזכויות בלי חובות וכח ללא ביקורת,
    וכך המצב ברשת, יוצרים עולם חדש ומסוכן. מה
    עושים? איני יודע. אך מול עינינו כאן בארץ ראש
    הממשלה שמשתלט על המדיה הנדפסת הישנה משתלט
    עכשיו על הTV מדיה לא כל כך חדשה. ותור הרשת
    יגיע.
    בלוג כזה יכול לתרום להבנת התופעה. וכבוד לכישרון
    החלוצי שניסה כאן ליצור דבר כזה. כאמור חבל על זו
    שהולכת מכאן ולא נמצאים עוד כמותה. העיין השביעית?
    נקרא כמו פרפרזה על "הארץ".

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    משתלט על המדיה המודפסת? יפתח מחדש את דבר ועל המשמר?

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    מה קרה לך? הלכה המנהלת?
    מעולם לא הייתה ל"דבר" או "על המשמר"
    "הבוקר, או "המשקיף" או "חרות" או "לצטה
    נעייס" או כל עיתון היסטורי אחר את השליטה
    שיש לנתניהו בישראל היום.

    אהבתי

   • יונת קציר הגיב:

    משתלט עכשיו על הTV מדיה לא כל כך חדשה. ותור הרשת יגיע.

    עין מישו בעולם שיכול לישתלת על האינטרנת מלבד ה- NSA ושרה נתניהו כשעולים לה התורים. והיא עצבנית בחמסינים חבל"Z.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    הצפת מגיבים, קניית קדימות, פרסומות
    קופצות, לחץ של מפרסמים, לחץ ממשלתי. אין
    שליטה מוחלטת אבל יש שליטה חלקית
    בכמה וכמה ארצות. אלו תהליכים מורכבים גם אצל
    השכנים. מה שאתה רואה בתורכיה לא דומה בחופש
    לצרפת וגרמניה. והאינטרנט הסעודי מפוקח
    יותר מבישראל. בכל העסק יש תהליכי התפתחות ושליטה
    שקשה לצפות להיכן יגיעו

    אהבתי

   • יונת קציר הגיב:

    מלכי הנפט קנו את עולם האקדמיה משם פנו לרכש עסקים סמליים וארגוני ספורט בארצות המערב המשיכו בהזרמות לאיחוד האירופאי הקימו ורכשו נתחים בחברות תקשורת וחדשות להפצת אנטישמיות מממנים טוקבקיסטים מוסלנאצים באתרים הגדולים ומפעילים אנשים וארגונים בציון. המהלכים של המוסלמים להלבנת החושך וצמצום האור עברו מזמן את 100 מיליארד$ ומשפיעים על דיעותיהם של מליארדי מערביים ומוסלמים ואנחנו נדרשים להזהר מ"שטיפת המוח" של ביבי.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    זה שצריך להיזהר מרעידות אדמה
    לא אומר שדריסה באופניים או סקייטבורד
    לא יכולה לשלוח בן אדם לחברה קדישה.

    אהבתי

   • בשובך מסתכלים על סדרי גודל, שכיחות ורמת סכנה.

    אהבתי

   • כדאי גם להסתכל על זהות הדובר.
    הקטארים, הסעודיים וכל יתר המטיפים להשמדת ישראל הם אויבים מוצהרים ומובהקים שלנו.
    האיש עם השיער הכחול שמסית נגד ערביי ישראל, כמו גם נגד ישראלים רבים שלא תומכים בו, בנפתלי, בשלדון וברב דב ליאור, הוא ראש הממשלה שלנו, של הדמוקרטיה היחידה במזה"ת.

    אהבתי

 11. מועלם הגיב:

  עוד פרק של האח הגדול. ישראל גודוביץ׳ מהנדס העיר תל אביב יוצא מהכלים וקורא לאריאנה מטורפת. אריאנה פונה למצלמה ונותנת הוראות לעורך דין שלה להכין כתב תביעה נגד ישראל. ההפקה שמה פיפסים לפני שם העורך דין כדי לא לפדח אותו או השד יודע מה. פתאום אפשר היה לראות כמה אימפולסיבית היא שולפת את איומי התביעה שלה. בסופו של יום, בגלל העימות הזה הדייר ההוא פרש.

  ברקע, אריאנה סיפרה בפייס שלה בעבר שהיתה מאושפת בבית חולים פסיכיאטרי בעקבות דיכאון עמוק. היא גם התנדבה לספר שהסיבה שפנתה לאימוץ זה כדי לא להעביר הלאה את ה״גן״ לדור שלישי במשפחה. אז מה היא רוצה מישראל? מדובר באדם מבוגר מאוד וכנראה נלחץ ונבהל.

  אהבתי

 12. מדינת כל גזעניה הגיב:

  תוהה לאן תתפתח מכאן מחאת האתיופים. הם כל כך רכבו על הטיקט של הגזענות בעידודם של שמאלנים משועממים שחושבים שהם עושים טוב. בפיד שלי אנשים, ששיתפו את הפוסט הזה שתורגם או נכתב על ידי שמאלן כזה, מכים על חטא. מהעל האתיופים? הם יאלצו להתעורר מההנג אובר של ההפגנה.

  אהבתי

 13. ם הגיב:

  לפי הלייקים לתגובות רואים שכלב לא קורא אותן מלבד החמישה גרפומנים שכותבים כאן. דבורית הפח אשפה הזה לא מכבד את ההיסטוריה היפה של הבלוג. גופה קוברים, לא מחלקים לנקרופילים

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   עוד גרפומניה בשבילך.
   לב סולודקין מגיב על ראיון של אהרון ברק בו האשים את הרוסים והערסים שהגיעו ממדינות לא דמוקרטיות:

   אגב, מר ברק היקר – אתה אולי מנסה לבדל את עצמך מאיתנו, העולים "החדשים" מברית המועצות, אך אתה בעצמך נולדת בליטא. לא בדיוק פריז או לונדון, כן? לא רק שאתה בעצמך הגעת ממדינה חסרת כל מסורת דמוקרטית, אלא גם באת ממדינה שמבחינתי כיליד מוסקבה היא מדינה שבה הסוסים של הצאר הרוסי עצרו לחרבן בדרך לכבוש את כל אירופה. אבל משום מה, מהרגע שבאנו ארצה, אתה ויותר מדי אנשים נוספים שכחתם מאילו מדינות לווין נחשלות הגעתם, והרשיתם לעצמכם להתנשא עלינו ולהחליט שאתם יותר נאורים ומשכילים מאיתנו.

   אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    הסגנון, הסוסים המחרבנים, הגאווה ב"אמה רוסיה",
    היהודי שהועזב מרוסיה והמתגאה באימפריאליזם
    שכבש את כככככללל אירופה (מתי זה קרה בדיוק)
    תראו את היהודי שמשתחצן בשם הצאר הרוסי.
    ההתחרות רווית בעיות פסיכולוגיות קשות במי נאור
    יותר. רק מצדיקות את אהרון ברק.

    אהבתי

   • הסמל פפר הגיב:

    סולודקין מפגין גם בורות היסטורית.
    להבדיל מחלקים נרחבים אחרים של רוסיה הצארית המדינות הבלטיות מעולם לא היו מחוזות נחשלים.
    מבחינה יהודית, בין ביקורי הסוסים של הצאר, הייתה ליטא פסגת ההשכלה התורנית והלמדנות של יהודי מזרח אירופה.
    וילנה ובריסק היו מוקדי לימוד והשכלה יהודית, לא מוסקבה. לא לשווא נקראה וילנה ירושלים ד׳ליטא.
    אפילו בגין בא מבריסק.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אז בווילנה ובבריסק למדו לימודי ליב"ה בישיבות?

    אהבתי

   • הסמל פפר הגיב:

    כנראה שלא, אבל בכל זאת הייתה בקהילה הלמדנית הליטאית מספיק פתיחות כדי להוציא מתוכה את הרב יוסף דב הלוי סולובייצ׳יק, נכדו של רב חיים מבריסק.
    הרב סולובייצ׳יק היה מנהיגה של האורתודוקסיה המודרנית וראש ישיבה יוניברסיטי.
    בבסיס הגותו מתינות, מוצר שדולל כמעט לחלוטין אצל כל הזרמים הדתיים בישראל.
    הוא היה גם מראשי המזרחי, ולמרות השם הזהה אין כל קשר שהוא בינו לבין אנשי הבית היהודי ורבניהם.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    וכל זה תודות לדמוקרטיה הליטאית המופתית. אמנם מתוך 200 אלף יהודי ליטא שרדו רק אלפים בודדים והשאר זכו להתענג על מדינת כל אזרחיה הליטאית. אבל למה להתקטנן? הרי אילולא למדו הליטבקים דמוקרטיה מהי במכורתם הייתה כאן מדינת ימין חרדית.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אף מילה על התפרצות המכביזם בקליבלנד?

    אהבתי

   • הסולודקינים הגיב:

    אכלולו שתולו את הבורשט.

    אהבתי

 14. יונת קציר הגיב:

  נתניהו הדיח את מנכ"ל משרד החוץ ומינה במקומו את דורי גולד.
  אותו דורי גולד שהתעמת עם הבורג המשומן באירוע שהפיקה אוניברסיטת ג'ורג'טאון בשיתוף הקרן הקטארית להפצת אנטישמיות באקדמיה שכונה "דיוני דוחא".
  הדיון עסק בשאלה האם ארה"ב צריכה להקשיח את עמדתה כלפי ישראל. בורג באותו debate פומבי טען שישראל מסוכנת לאזור וצריכה לחץ ממבוגר אחראי, חיצוני. כן, כן- למרות היותה דמוקרטיה. הודות לבעלה של ראש הקרן הידועה להפצת אנטישמיות רבים ממקבלי המשכורות במשרד החוץ שותפים לעמדה הנוגדת את רצון העם ומדיניות הממשלה הרשמית. אי משער שזה הרקע הנדרש להבנת הצהרתה של חוטובלי לאחר שמונתה לסגנית שר החוץ:
  הארץ כולה שייכת לעם היהודי, ועל הסגל הדיפלומטי לייצג עמדה זאת.

  בשובך מציעים לבורג המדושן לאמץ בחום את הדרך האמריקאית. אף בורג במערכת לא יכול לשבש את תפקודי השלטון האמריקאי (מבלי לשלם ביוקר) ואין קרנות חתרניות שפועלות במימון חיצוני. ימות המשיח.

  אהבתי

  • יונת קציר הגיב:

   ידוע ובעייתי. נתנחם בעובדה שמדובר במומחה ציוני לעניינם.

   אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    וגם יסביר לנתניהו מבוקר עד ערב שהוא צודק, שהכל בסדר, שכולם אנטישמיים, ושאין מה לחפש רעיונות חדשים או פתרונות יצירתיים.
    איך הוא עם שרה?

    אהבתי

   • הנאורים תמיד מחפשים רעיונות חדשים לטרנספר יהודים או להעביר יהודים או להגלות יהודים או לסלק יהודים מביתם ומארצם. העיקר הגיוון והיצירתיות. קח בחשבון שמדי פעם שרה עוצרת. רחרח ממרחק.

    אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    אז מה שנחפש? דרכים יצירתיות לעקור עצי זית?

    אהבתי

   • בנצי הגיב:

    כדי לשלוט על פי בנט וליברמן לא צריך יצירתיות.
    רק כמה אפסים שלא שירתו בצבא שירקדו ברובע המוסלמי, יצעקו מוחמד מת ויישרף המסגד וייקראו לזה ציונות.

    אהבתי

 15. מפשיל שרוולים הגיב:

  הזמן קצר , רץ ללקק.

  אהבתי

 16. האח הגיב:

  לפני כמה עונות, עורך התוכנית האח הגדול, יורם זק, הושעה בעקבות אמירה סקסיסטית ובוטה נגד אחת המתמודדות.

  אני רוצה לשחק על הבולבול בין השדיים

  המשימה האחרונה בבית האח הגדול מזכירה של יורם זק לא השתנה. משימת פובית הפופיקים שבו הזמר מושיק עפיה נאלץ להכניס את אפו אל תוך פופיק של גבר שמן שמשך ודחף את גופו כמו בסקס היה אחד המחזות המכוערים והדוחים ביותר שנראו בטלויזיה. מזכיר מועדוני סקס של גייז. אבל באתר של מאקו טוענים שזה היה אחד המצחיקים ביותר שנראו בטלויזיה. איפה הריגולטור? זה שמושיק הוא גבר לא אומר שאין לו זכויות.

  איכס

  אהבתי

 17. נוני vs ביבי הגיב:

  זה עוד לא היה

  אהבתי

 18. אורי הגיב:

  פורום ביקורת תקשורת נפתח, מוזמנים לקחת חלק: http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=list&forum=tikshoret

  מי שאין לו משתמש ברוטר ורוצה לכתוב שם, מוזמן לשלוח לי מייל: ory@rotter.net

  אהבתי

 19. חייל זקן הגיב:

  החרם ממשיך להתהדק:
  ARM הבריטית רוכשת את דיסקרטיקס הישראלית ב־75 מיליון דולר…וכן עשויה להקים מרכז פיתוח ראשון בישראל

  אהבתי

 20. שוקניה הגיב:

  עידנים שמישהו קרא יואל מרקוס שפעם היה הכותב הבכיר ביותר של הארץ. גם הוא התקנא בטראפיק ולכן הוא מריץ את יהיר

  אהבתי

 21. ישראל טייגר (לשעבר כץ) הגיב:

  אהבתי

 22. חידה הגיב:

  איזה פוליטיקאי זה מזכיר לכם? כל הפותר נכונה יזכה ליום כיף בחוות הגז.

  אהבתי

 23. פינגבאק: ולווט אנדרגראונד - בלוג ביקורת התקשורת של דבורית שרגל » תם ונשלם‏

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s