פוסט אורח/ אנסטסיה מיכאלי ואורי אריאל הם טרולים

מאת בת-עמי נוימאיר-פוטשניק

במצב העניינים הנוכחי אפשר כבר להכריז על מגפה: ח"כ אנסטסיה מיכאלי, ועוד קצת אנסטסיה מיכאלי ולקינוח אורי אריאל (בין לבין היה גם קורט נסים זאב). מבחינה פרלמנטרית גרידא מדובר באנשים חסרי משקל ציבורי. מה בדיוק עשתה מיכאלי בקדנציה שלה כח"כית מלבד ילד נוסף? אה, כן, היא שפכה מים על הח"כ הערבי ההוא.

מה עשה אריאל מלבד לחבוש כיפה? יש לשער שהוא ביקר במגרון וכנראה גם בגבעת האולפנה. מלבד זאת שניהם כנראה גם רחרחו פה ושם וחושיהם המחודדים זיהו בעיה – יש ריח של בחירות באוויר וצריך לעשות משהו כדי להיות מישהו. שאם לא כן הם עלולים למצוא את עצמם כאחד הדשאים נרמסים תחת פרובוקטורים חדשים ונוצצים.


הכותבת, בענ"פ, היא זו עם הפאה הצהובה. בקלות תוכלו לזהות אותה בסופרמרקט

בסוף השבוע שעבר, כשמיכאלי פתחה את החזית הנוכחית נגד ההומואים, ייתכן שהיא עשתה את זה בלי כוונה. דבריה היו גיבוב של הבלים מתובלים בשמועה שגונבה פעם לאוזניה בדבר קשר כלשהו בין הומואים להתאבדויות. המשמעות היחידה של הרצאתה האינפנטילית היא בחוסר הנדירות שלה. לא במובן שמיכאלי מרבה לדבר שטויות אלא במובן שהשטויות הספציפיות האלו משקפות הלכי רוח שאינם נדירים בכלל האוכלוסיה. לשיטתה של מיכאלי הומואים הם אנשים אומללים שסובלים מהטרדות מיניות מגיל שלוש ועד ליום מותם בהתאבדות בסיבות גיל 40. גם ההורים שלהם, אגב, אומללים, והנטיות המיניות של ילדיהם גורמות להם להתגרש. כל האשמות האלו, על פי מיכאלי, רובצת לפתחו של ערוץ 10 שמעז להראות הומואים חוגגים ועולצים מעל הממוצע האנושי הקבוע בחוק. אז מיכאלי דיברה שטויות בדיוק בשבוע של מצעד הגאווה והפכה טרף קל לחובבי ממים, ובתוך שעות ספורות פייסבוק התמלא בבדיחות על חשבונה, מה שגרר מיד את התקשורת הממוסדת לגבות ממנה תגובות.

אישית, הרווחנו מזה לא מעט. כיוון שערוץ 2 ערך איתה ראיון טלפוני השתמשו שם בצילומים ממצעד הגאווה שבו מככב השלט של הקהילה הדתית הגאה ולצדיו עמיתיי מפזזים כתיישים. הפריים טיים של ערוץ 2 בחינם זה לא משהו שאומרים לו לא. נו, אבל התגובה ההיא גררה עוד תגובה ועוד ראיון וגם מיכאלי הרוויחה מזה לא מעט. ירדו עליה באופן אישי – כאישה, כאישה וולדנית, כאישה רוסייה וכאישה שעלתה לישראל מסנט פטרסבורג – טרול לא צריך יותר מזה. מצד שני, כשניסו לענות לה בטיעונים לוגיים מגובים בעובדות היא השיבה שמילים יכולות להרוג ולראיה, רצח רבין. כאילו לא היה ברנוער מעולם.

ובכן, התקנא בה אריאל: מפנים את גבעת האולפנה ואת מגרון ואין שום דבר שהוא יכול לעשות בעניין. אף אחד אפילו לא פגרם לו תג מחיר על האוטו. ייתכן שמאז שהודה שהוא מרגל שמעביר למתנחלים מידע על תנועות צה"ל הוא ממודר וכבר אין בידו מידע בעל ערך לספסר בו. הוא חייב לעשות משהו, להשמיע קול, כי מה יגיד לבוחריו ביום פקודה, שהפקיר את גזרת ההומופביה לחסדיהם של ש"ס וישראל ביתנו? לא, הוא חייב לעשות משהו, ודובר צה"ל בא לו משמיים; התמונה של שני חיילים הולכים יד ביד כבר היכתה גלים וכל מה שנשאר לו זה לגלוש עליהם עד לחוף מבטחים. צה"ל, לפי דעתו המנומקת של אריאל, צריך להימנע מלגייס הומואים מוצהרים.

אריאל טרח פחות בערב שבת כך שהממים שלו הם, נעבך, קצת יותר נעבך משל מיכאלי. את המם העיקרי סיפק אתר סרוגים: אריאל, שמחוקק חוקים נגד עישון ומכירת סיגריות במכונות אוטומטיות צולם אתמול שלשום (!) בפינת העישון כשהוא, ובכן, מעשן. כדי לתקן את המעוות נחלץ אריה יואלי, עורך האתר, לכתוב טור דעה בזכות הדעה ההומופובית שהשמיע אריאל. מי שלא יכול להילחם ביצר לא יוכל להילחם נגד האויב. מיליטריזם כדרך מקודשת לסיפוק היצר המיני. נדמה לי שמעולם לפניו לא הודה איש באין ספור קורבנות האדם להם אחראי האיסור על שפיכת זרע לבטלה.

גם סרוגים הוא סוג של קציפה אוורירית בשרשרת המזון הווירטואלית של המגזר. הוא מדשדש מיום הקמתו אחרי ynet יהדות ואתר כיפה. אף על פי כן אני עצמי פרסמתי בו כמה מאמרים מיד אחרי שסורבתי על ידי שני המוזכרים, ואני מנצלת את הפוסט הזה בשביל לשרוף בגאווה גם את הגשר הזה, שכן אין הצר שווה בנזק המלך.

מיכאלי ואריאל נמצאים בגלגול האבולוציוני שבו הם ניזונים מהתגובות האנטגוניסטיות שהתבטאויותיהם והתנהלותם מייצרים. בז'רגון האינטרנטי טיפוסים כאלו מכונים טרולים. הם נולדו בעידן הפורומים ושורדים בעידן הנוכחי במבחר בלוגים. רשתות חברתיות הולמות פחות את מידותיהם. כך או כך, כל תגובה בה תבחרו, בין אם מנומסת ומאירת פנים, אדיבה ושקולה, זועמת ונחושה, קיצונית ומלעיגה תגרור רצף של התנצחויות אין סופיות חסרות וסרות טעם. הדרך היחידה להשתיק טרול היא פשוט להתעלם ממנו, ואת זה מאוד קשה לעשות בעידן שבו לכל ילד יש מקלדת, בלוג, עמוד פייסבוק ופוטושופ.


עוד תמונה של בענ"פ (צילום אלעד ליפשיץ) הצהובה

אנחנו בהחלט לא מדברים על האנשים שהמציאו את הטרולינג הפרלמנטרי, אפילו לא על אנשים שהרימו אותו למדרגה מיוחדת (בסופו של דבר בעניין הזה קשה להשתחרר מצלו של בנימין נתניהו), רק על שניים שבחרו לעשות את זה על גבם של הלהט"בים. כלסבית (תוס' מהבוקר: מיכאלי: לסביות? נשים שעברו הפלה, V) וכחברה בארגונים להט"בים אני גאה מאוד שהגענו למעמד בו מצד אחד עדיין יש מספיק אנשים שחושבים שהומואים ולסביות הם אנשים אומללים שצריך להרחיק מהציבור, מצד שני יש כבר מספיק אנשים שישלפו ציפורניים כשאמירות כאלו מגיעות מפיהם של פרלמנטרים.

בת-עמי נוימאיר-פוטשניק
והפוסט אורח הקודם שלה. בעד גרסת נ' (שבטח כבר שכחתם אותה).

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה פוסט אורח, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

123 תגובות על פוסט אורח/ אנסטסיה מיכאלי ואורי אריאל הם טרולים

 1. אורן הגיב:

  מצטרף.

  אהבתי

 2. ויקיפדיה הגיב:

  Researchers have found that suicide among lesbian, gay, bisexual, transgender youth (LGBT) is comparatively higher than among the general population. LGBT teens and young adults have one of the highest rates of suicide attempts.

  אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   באמת, יותר מכל דבר אחר, דבריה של אנסטסיה מיכאלי גרמו לי לחוש שוב צעירה ונערית. מסתבר שחלפו רק שנתיים מנעורי ואולי זה לא מאוחר מכדי להתחיל לשקול התאבדות.

   אין ויכוח על כך ששיעור המתאבדים בקרב בני נוער להטבים הוא גבוה באופן משמעותי מהממוצע, אני לא צריכה שום מחקר או ויקיפדיה כדי לדעת את זה. להערכתי לכל פעיל להט"ב יש בארון לפחות מתאבד אחד שהוא חלק מהמוטיבציה לפעול ולשנות. הקשר היחיד של הסטטיסטיקה הזו לדבריה של מיכאלי הוא שהם מגדילים את תחושת הדחיה החברתית, התעוב העצמי, הבלבול, המצוקה ובהתאם מגדילים את הסיכוי לאובדנות.

   אהבתי

   • אם הקשבת לדבריה היא הביעה אמפטיה ורחמים כלפי הקהילה. מיהרתם לתקוף אותה על דבריה "החשוכים" שנתמכים בעובדות שגם את מכירה. וואחד פרדוקס…

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    אמפתיה???
    רחמים אולי. אני מזמינה אותך להתנהג בנימוס ובאהדה אל האדם הבא שירחם עליך. אף אחד בעולם לא זקוק לרחמים בטח שלא ממישהו שמפגין כלפיו בורות ותעוב.

    אהבתי

   • יון על עצה הגיב:

    בורות ? לא בטוח.
    לגבי התיעוב, כן. גברת אנסטסיה התבטאה כמו חלק ניכר מהאוכלוסיה שחושב ומרגיש שהקמפיין 'הומו זה סבבה' חצה את הגבול כשהתחיל לשווק את האג'נדה דרך הטלוויזיה לילדים.
    לא לנוער- ילדים!

    גם בעיני זה מתועב. בדיוק כמו כל שטיפת מוח אחרת.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    באיזה תדירות עולים פה אייטמים בקמפיין (לשיטתך) הומואים זה סבבה?
    כי אין לך מושג אבל להטיבים חיים 24/7 בתוך קמפיין שהומואים זה איכסה/תועבה

    אהבתי

   • טליה הגיב:

    הבטרות עלתה על גדותיה.
    אני חושבת שאין כל פסול באנשים אשר מבקרים ופוסלים את דברייה. הטענה האחרונה-נשים לסביות הן נשים שתינוקם הופל.
    כעת תסביר לי כיצד ניתן לא לפסול את דברייה ולמחות עליהם?

    אהבתי

 3. רוני הגיב:

  טור מעולה של כותבת חכמה מדי.

  אהבתי

 4. velvet הגיב:

  תוס' מהבוקר:
  מיכאלי: לסביות? נשים שעברו הפלה (הוספתי לפוסט)

  אני מאחלת למיכאלי שלפחות 10 אחוז מילדיה יתבררו כלהט"בים. אמן כן יהי רצון.

  אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   10% מילדיה זה כרגע 0.9 ילדים
   אני אישית מאחלת לילדיה שיהיו מאושרים (אני לסבית ואני מאושרת והייתי ממליצה על זה לכולן אם זה היה נתון לבחירתנו).

   אהבתי

 5. "כאילו לא היה ברנוער מעולם."

  לפי רוב המחקרים רוב רוצחי ההומואים הם הומוסקסואלים בעצמם. גם הרוצח הזה מן הסתם. איזה פוסט דבילי.

  אהבתי

  • תומר הגיב:

   "לפי רוב המחקרים"?

   אני מניח שיש לך ביסוס למין קביעה משונה כזו או שאתה סתם מעדיף לצאת חומוס בלי תוספות בחסות יצרנים אנונימיים (לא מזוהים) בע"מ

   אהבתי

   • בהחלט לפי רוב המחקרים. הומופוביה בלתי רציונלית וחסלנית קיימת רק בעולם שלכם. רוב האנשים לא שמים קצוץ. הומוסקסואל נוירוטי שמוחו קודח משנאה עצמית ובילבול בהחלט מועמד לעשות דבר כזה.

    http://www.gogay.co.il/content/article.asp?id=177

    אהבתי

   • תומר הגיב:

    מעבר לכך שמה שכתבת לא מתייחס כלל להומוסקסואל לא נוירוטי שמוחו אינו קודח משנאה עצמית ובילבול, ולדעתי עדיין לא הוכח שאין כאלה (ואגב – "העולם שלכם" מהו במחילה?), הלינק שצירפת פשוט לא מהווה הוכחה לטענה הקודמת שלך (רוב המחקרים וגו'), מה שכתוב שם הוא שיש מחקרים המראים שחלק ניכר מרוצחי ההומואים הם הומואים לטננטיים בעצמם.

    מה דעתך – האם יכול להיות שאתה הומו לטנטי (אנונימי (לא מזוהה) בעצמך?

    אהבתי

   • כל אחד שמביע דיעה שונה משלכם מקבל את התשובה הזאת או מואשם בהומופביה. תתפלא- אפשר לחשוב אחרת לגבי הומוסקסואליות בלי משיכה מינית לאותו מין.

    אהבתי

   • תומר הגיב:

    לא האשמתי אף אחד בכלום ואודה לך (לשניכם בעצם) אם תואילו לכתוב עלי בלשון רבים ומראש מתנצל אם אני לא מתאים לכם לדוֹגמות.

    המשתמש חסר השם טען טענה מופרכת מעיקרה לפיה (פתח ציטוט) לפי רוב המחקרים רוב רוצחי ההומואים הם הומוסקסואלים בעצמם (סגור ציטוט) ואף תמך בה בהביאו לינק למאמר שבו נטען כי יש מחקרים שמראים שחלק ניכר של רוצחי ההומואים בארה"ב הם הומואים לטנטיים, לא חסרים הבדלים בין הטיעון המקורי שלו לבין הסימוכין שהציג, אולם המשמעותי ביותר הוא לדעתי זה שהדגשתי כאן.

    השאלה שלי לא הייתה טיזר למרות שאני מודה שלא ציפיתי לתשובה מורכבת יותר מזו שקיבלתי, היא נועדה להמחיש את ההבדל בין "הומו" ל"הומו לטנטי".

    למען הסר ספק, המשתמש בעל השם המקורי והאמיץ "משתמש אנונימי (לא מזוהה)" אינו מעניין אותי כלל על נטיותיו המיניות והאחרות, כלומר לא מעבר לבסיס שעליו הוא מבקש להשתית דיונים כאן.

    אהבתי

   • הבאת לכאן טיעונים מנוהל האשפוז של מלכוד 22. מי שחושב אחרת הוא לטנטי או הומופוב. אין שום דרך להמלט מהתיוג הכוללני שלך.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    בעולם מושלם יש הבדל בין דעות שונות לדעות הומופביות

    אהבתי

   • גם את טוענת שגבר שחושב אחרת הוא הומפוב או הומו-לטנטי? לא מבין מה קורה לכם. תחשבי שוב על הטיעון הזה כי הוא די מפחיד. אורוול בוורוד.

    אהבתי

   • תומר הגיב:

    נובמת, אשמח אם תראה לי היכן התיימרתי לומר שיש קשר בין דעותיו של מישהו בנוגע לטענותי לבין שאלת היותו הומו לטנטי או הומופוב או סתם הידרולוג.

    בגדול האלמונימי טען טענה הזויה למדי שאותה לא הצליח לגבות בכלום, את שאלת ה"מה אתה" שכל כך הקפיצה את שניכם העליתי לא כדי להתיחס אליו אלא כדי להמחיש עד כמה לא היה קשר בין דבריו לבין הגיבוי לכאורה. ההיטפלות של שניכם דווקא לנקודה זו מעלה אצלי אסוציאציה של טיעון-חלש-להרים-את-הקול אבל מה אני יודע, אולי זה רק אני.

    אהבתי

   • זה לא רק אתה זה כל הקהילה שמשתתפת בטרור התרבותי.

    אהבתי

   • תומר הגיב:

    מאחר ואתה מתעקש לא להתיחס למה שאני כותב, אני מוצא את חליפת הדברים בינינו עקרה ברמת ההגדרה ולכן אין טעם להמשיך.

    תודה לך.

    אהבתי

  • ר.בקצה הגיב:

   בר-נוער זה הרצח רבין של ההומו׳

   אהבתי

 6. שמיל הגיב:

  נדמה לי, אם הבנתי נכון, שהפוסט הזה טוען על עצמו שהוא מיותר. כי "הדרך היחידה להשתיק טרול היא פשוט להתעלם ממנו".
  לי זה מזכיר את התכנית הראשונה של "קשר משפחתי"(הזכרון שלי זה משהו חולני) שעסקה במריבות במשפחה, והעצה של זיווית אברמסון הייתה להתאפק מלהתערב, כי כשיש שריפה עדיף לא לזרוק עוד גפרורים פנימה. לדעתי זה עובד גם עם טרולים, ואפילו עם פוליטיקאים(כל זמן שהם רק מדברים ולא עושים).

  אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   במידה מסויימת, כן. במידה מסויימת גם הפוסט הזה מאכיל את הטרול. אבל מכיוון שעידן הפורומים חלף ואיתו השליטה המסויימת של מנהל להפורום בהתנהלות משתתפיו, לפחות הקבועים, מצאתי לנכון לפחות להעלות אזעקת טרול. בשקלול שעשיתי ביני לבין עצמה זה שקול הלאכלת הטרול בקליפות תפו"א

   אהבתי

 7. אלי הגיב:

  ההומואים הופכים ליותר ויותר אלימים עם הזמן ולא נותנים לאף אחד מלבדם להשמיע דיעה.
  מגעיל במיוחד הוא גל אוחצ'ובסקי שלא נתן לרונן שובל לדבר.
  ראינו למשל כמה סוקר הרצח בבר נוער לעומת רציחות אחרות שלא שמענו עליהם הרבה וכל זה בגלל שיש כמות עצומה של הומואים בכלי התקשורת.
  וכן יש גם אנשים שבחרו ויבחרו באנסטסיה מיכאלי ויפה שיש לה אומץ להגיד דעות שלא מקובלות על התקשרות.

  אהבתי

 8. נו באמת….מיכאלי לא פתחה בחזית נגד הומואים, היא יצאה נגד תכנים מיניים בתכניות לילדים הכוללים גם את שטיפת המוח שהומו זה סבבה. ה'הומואים' בתגובה היסטרית צפויה עיוותו חלק מדבריה ופתחו בקמפיין נוסף של טרור תרבותי שאת יקירתי, עם או בלי לשים לב -תרמת חלק ממנו בפוסט הזה.

  זה טרור תרבותי גברת. אתם תוקפים את האנשים ולא את עמדותיהם. לא התייחסת לטענה (המוצדקת לטעמי) שלה לגבי הקמפיין הפרו-הומואי שגלש לכיוון הילדים ואת עסוקה בלשפד אותה באופן אישי.

  היא לא הגבילה ולא פגעה בחופש המיני והחברתי שלך בכלום.

  אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   יש פה שלל לינקים, אחד מהם לפחות מוביל להקלטה של דבריה המקוריים, אחר מוביל להקלטה של תגובתה. לא הוצאתי את דבריה מהקשרם ואשתדל לא להוציא גם את דבריך. בכל זאת אני תוהה, להגיד שהומואים זה סבבה – אלו תכנים מיניים?

   טענתי היא שכבר התייחסו לטענותיה חסרות השחר כמו גם למינה, מוצאה ומספר ילדיה וכל ההתייחסויות האלו רק הסלימו את התבטאויותיה – וזה, ידידי, התנהגות טרולית אופניינית.

   אהבתי

   • בוודאי. קמפיין ה"הומואים זה סבבה" שנפל לנו על הראש הוא קמפיין מיני כי עצם הגדרת ההומוסקסואליות מגיעה מהעדפה מינית. לא קבוצת ספורט, לא טעם מוסיקלי ולא מהרגלי תזונה.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    הומוסקסואליות היא זהות מינית, העדפה מינית היא רק חלק מהזהות
    ההעדפה המינית ההטרוסקסואלית היא, כמובן, שקופה
    כמו גם נוכחותה בחיים הציבוריים

    מה דעתך על חתונה יהודית למשל?
    "שאסר לנו את הארוסות והתיר לנו את הנשואות לנו על ידי חופה וקידושין"
    מה בדיוק חוגגים בחתונה (יהודית) אם לא את הזיון הראשון, הקרב ובא של הזוג הצעיר?

    אהבתי

   • יפה שהסכמנו על המהות המינית שעומדת בבסיס הקמפיין.

    לגבי חתונה יהודית -יש לה הרבה רבדים עתיקים והגיוניים אבל היא לא נקודה להשוואה כי ענין הזהות המינית, כמו אספקת החמצן הנדרשת בטקס (או האיפור של הכלה) כלל לא עולה בו.

    בחזרה לנושא- הקמפיין 'הומו זה סבבה' הוא הקמפיין הכי נרחב וממושך שנעשה בתקשורת הישראלית והוא מתבצע בדרך חסרת התחשבות באחר, בדיוק כמו מצעד הגאווה.

    מכן יוצא שהקהילה שנרדפה במשך שנים בברוטאליות ובחוסר התחשבות אנושית עושה את אותו דבר בדיוק לרוב הסטרייטי מרגע שקיבלה את מושכות התקשורת. יכול להיות שמיכאלי (כאן מגיע כל תואר גנאי שתבחרי), אבל היא היחידה מהחכי"ם המופלאים שלנו שהצביעה על הנקודה הזאת.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    חבל שלא שמת לב שלא הסכמנו על שום דבר
    העובדה שאתה מדבר בנחישות על קמפיין לא אומרת שקיים קמפיין
    העובדה שקיימת זהות הומוסקסואלית לא אומרת שהיא זהה למשיכה מינית הומוסקסואלית

    לי אישית פחות חשוב עם מי אני הולכת לישון בלילה ויותר חשוב עם מי אני קמה בבוקר
    כשהן בין מערכות יחסים עם נשים לסביות רבות מעדיפות סטוצים (מיניים) עם גברים
    לסביות רבות שכבו עם גברים אבל התאהבו רק בנשים
    מקווה שעזרתי לך להבין את ההבדל

    חתונה יהודית, כל מהותה, היא עיסוק בסקס – הסקס הלגיטימי בין גבר ואישה נשואים. זה הרובד העמוק היחיד, שאר הרבדים הם חדשים עד מודרניים.

    אני מבינה שהקיום הלטבי נחשב מאוד לא מנומס ולחוסר התחשבות מוחלט ברגשות הציבור. אני מבינה להטבית במרחב הציבורי נחשבת לאלימה. אני מבינה שכל אזכור של להטבים שאינו בהקשר של אומללות מוחלטת ורחמים נחשב כקמפיין הומואים זה סבבה.

    אהבתי

   • סיכום נקודות, סבוב שלישי:

    לא הסכמנו ש'קמפיין הומו זה סבבה' הוא קמפיין מיני במהותו.
    לא הסכמנו שמצעד הגאווה בירושלים הוא מעשה ברוטאלי.
    לא הסכמנו שאנחנו חיים תחת קמפיין מתמשך- 'הומו זה סבבה'.
    לא הסכמנו שחתונה יהודית עוסקת בעיקר בזיון.
    לא הסכמנו שמי שחושב אחרת הוא לא בהכרח הומופוב או הומו-לטנטי.
    לא הסכמנו שאנסטסיה הביעה בעיקר רתיעה מתכנים מיניים לילדים וחמלה לאוכלוסיה הלהטבית שמתאבדת יותר.

    אנחנו מסכימים שכל אחד ישכב ויתעורר עם מי שהוא רוצה ?
    אנחנו מסכימים שצריך להתחשב בסביבה ובסובבים גם אם הם מיעוט?

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    נדמה לי שטענת קודם שצריך להתחשב בסובבים גם אם הם הרוב

    אהבתי

   • יון על עצה הגיב:

    צריך להתחשב בזולת ואני לא מוצא שמץ של התחשבות בפוסט הזה.
    הוא חלק מהטרור התרבותי שמופנה נגד מי שחושב אחרת.
    כל מי שמביע דיעה חוטף, מואשם בהומופביה או מפורש כלטנטי.
    שיר הלל לחופש הביזוי.

    אהבתי

 9. חייל זקן הגיב:

  מה עשה אריאל מלבד לחבוש כיפה?

  כנראה עשה משהו שזיכה אותו בחרפות מהסוג שמתאים ל"מדינת כל גזעניה".

  אהבתי

  • אריאל והכיפה הגיב:

   מי יודע, אולי אריאל אשם גם בגירוד ביצים מסיבי בפינת העישון.

   אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    מיכאלי ואריאל נמצאים בגלגול האבולוציוני שבו הם ניזונים מהתגובות האנטגוניסטיות שהתבטאויותיהם והתנהלותם מייצרים. בז'רגון האינטרנטי טיפוסים כאלו מכונים טרולים.

    נראה שוולווט התקנאה בסגנון הטוקבקים של רוטר והחליטה להראות להם איך עושים את זה מהמקפצה.

    אהבתי

   • אורב בפינה הגיב:

    למה יצא קצפך על ולווט? אתה נוקם ונוטר.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    נחשפתי לסגנונה כעורכת והתרשמתי מאד לטובה. אוסף החרפות והגידופים הזה פשוט אינו ראוי וצר לי שלא החילה עליו את כללי העריכה שלה עצמה.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    מעניין אותי על איזה כוכב אירופאי גדלת והתחנכת אם אלו בעיניך חרפות וגידופים.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    יתכן שאני קשה הבנה אבל מה יש בפוסט שלך מלבד חזרה על מה שמצוין בכותרת?

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    זה מה שנהוג לעשות בכתיבה, לכתוב כותרת ולתקף אותה בגוף המאמר/כתבה/פוסט.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אם רצית לכתוב על הומופוביה נכשלת. אם רצית לכתוב על פוליטיקה נכשלת. אם רצית להתחרות בסגנונה של מיכאלי הצלחת. כל הכבוד.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    בשביל לכתוב על הומופביה או פוליטיקה יש לי בלוג משלי
    בכדי לשים זרקור על יחסי הגומלין שבין מיכאלי/אריאל לתקשורת על כל גווניה בקשתי להתארח בבלוג הזה. טענתי היא שהשניים מתנהלים כטרולים וכי התקשורת, כולל זו הלא ממוסדת, מאכילה אותם.

    סגנונה של מיכאלי הוא בלתי ניתן לחיקוי, לצערי הרב.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    קיראי את התגובות לפוסט. אין בהן אפילו אחת שעוסקת בנושא שאותו רצית להאיר.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    תקרא את כל התגובות לפוסטים של וולווט, כמה מהן באמת עוסקות בנושא העיקרי של הפוסט?

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אחוז קטן, אבל נושא הפוסט ומטרת הכותב כמעט תמיד מובנים לכל קורא. הפוסט שלך גרם לכולם לעסוק בהומואים והעיתונות נעלמה לחלוטין.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    האין זו אילוסטרציה מושלמת לטענתי המקורית? שים לב שחלק מהתגובות כאן הן על כך שלא עניתי לטיעונים המקוריים של מיכאלי. מעבר לזה, לשיטתך, אין טעם שאני או כל אחד אחר יכתבו על נושאים שגובלים בלהטב מפני שהתגובות תמיד יגררו את הדיון למקום אחר.

    אהבתי

   • דרור קלינגר הגיב:

    "בשביל לכתוב על פוליטיקה יש לי את הבלוג שלי"
    בבקשה הנה כמה משפטים "לא פוליטים" שלך מהפוסט:

    "מה עשה אריאל מלבד לחבוש כיפה? יש לשער שהוא ביקר במגרון וכנראה גם בגבעת האולפנה"

    "מה בדיוק עשתה מיכאלי בקדנציה שלה כח"כית מלבד ילד נוסף? אה, כן, היא שפכה מים על הח"כ הערבי ההוא."

    "ובכן, התקנא בה אריאל: מפנים את גבעת האולפנה ואת מגרון ואין שום דבר שהוא יכול לעשות בעניין"

    "כי מה יגיד לבוחריו ביום פקודה, שהפקיר את גזרת ההומופביה לחסדיהם של ש"ס וישראל ביתנו?"

    "מיליטריזם כדרך מקודשת לסיפוק היצר המיני."

    "אפילו לא על אנשים שהרימו אותו למדרגה מיוחדת (בסופו של דבר בעניין הזה קשה להשתחרר מצלו של בנימין נתניהו)"

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    זו מלכודת שהכנסת את עצמך לתוכה כשבחרת לכתוב על הכפה של אריאל.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    כי אסור לרמוז שהוא אדם דתי, ח"כ דתי וחבר במפלגה דתית? כי אין קשר בין זה לבין ההתבטאות ההומופובית שלו? להזכירך, אני אישה דתית, לסבית דתיה, דתית אורתודוכסית.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    בודאי שמותר, אבל איך זה משרת את המטרה שהצהרת עליה?

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    "בשביל לכתוב על פוליטיקה יש לי בלוג משלי"

    הנה כמה משפטים "לא פוליטים" מהפוסט שלך

    "מה עשה אריאל מלבד לחבוש כיפה? יש לשער שהוא ביקר במגרון וכנראה גם בגבעת האולפנה"

    "ובכן, התקנא בה אריאל: מפנים את גבעת האולפנה ואת מגרון ואין שום דבר שהוא יכול לעשות בעניין"

    "אנחנו בהחלט לא מדברים על האנשים שהמציאו את הטרולינג הפרלמנטרי, אפילו לא על אנשים שהרימו אותו למדרגה מיוחדת (בסופו של דבר בעניין הזה קשה להשתחרר מצלו של בנימין נתניהו"

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    בחיי, "גורמים בסיעה מוסרים"
    מזמן לא שמעתי כזאת נחרצות

    באשר להומופוביה בשמאל הליברלי, תודה לאל, יש. ההבדל הוא שבשמאל הליברלי אף אחד לא יעיז להיות הומופוב במוצהר, בדיוק כמו שבישראל ביתנו אף אחד לא מעיז להזדהות כשהוא מתנער בנחרצות מדבריה של מיכאלי.

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    ההומופוביה הזאת הופכת להיות מוצהרת כשאחד מהקורבים שלהם מתברר כהומו , ראי הלינק שהעלתי

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    בהמשך דברי – אין להפקיר את גזרת ההומופביה בידי ישראל ביתנו וש"ס

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    ההומופוביה היא לא רק נחלת ש"ס וישראל ביתנו אלא נמצא בכל הקשת הפוליטית , כולל בקיבוצי השמאל הנאור
    http://www.bimcom.co.il/Content.aspx?id=376

    אהבתי

   • את נהנית מהומופוביה, למה לך להלין?

    אהבתי

   • דרור הגיב:

    ולגבי "להפקיר את ההומופוביה מישראל ביתנו" , לא צריך להפקיר את ההומופוביה ממנה , כי היא לא שייכת אליה , זאת רק חברת כנסת אחת שעושה הרבה רעש, עובדה שהמפלגה עצמה מתנערת ממנה בכל הכח
    http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/377/450.html

    אהבתי

 10. רוני הגיב:

  דייייי

  נמאסה עלי החוצפה שלכם, לא מבין את הצורך שלכם להראות את הסטיות שלכם לעיני כל, אני יכול להבין את הקושי שלכם, את ההתלבטויות , אבל חלאס, למה הבן שלי צריך לראות כל מיני יצורים בפאות , ובחורים מאופרים עם מיני, ועם ביקיני?

  תעשו מה שאתם רוצים במרחב הפרטי שלכם ותשאירו את המרחב הציבורי מהוגן.

  אהבתי

  • לאבא רוני הגיב:

   הבן שלך חי בעולם הזה שמכיל הכל מהכל. תפקידך להראות לו את הדרך הנכונה ע"פ השקפתך.

   אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   מה עשו לך החרדיות?
   והחרדים?

   אתה ממש אנטישמי, אתה יודע?

   אהבתי

  • velvet הגיב:

   מה זה "מהוגן"?

   אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    תגיד, הסתכלת בכלל על התמונות בקישור הזה או שנתקעת על הציצים של הכביסה השחורה מ2002? אין שם שום דבר שאני לא רואה כל ערב בטלוויזיה שלי כשאני מזפזפת בין הערוץ הראשון לערוץ הכנסת (למעט כמובן שתי בחורות מתנשקות או שני בחורים מתנשקים שזה, בהחלט, בלתי מהוגן בעליל).

    אהבתי

   • ר.בקצה הגיב:

    שלום בת-עמי,
    האם לדעתך יש לחץ פנימי בתוך הקהילה שלכם לתמוך בדעות פוליטיות ״נכונות״?
    קרי עמידה לצד האויב הערבי, תמיכה בסמרטוט האדום וכו׳?

    אהבתי

   • אותי מעניין כמה ארוטיקה יש באמת בהומוסקסואליות מתוך עמדה אינטלקטואלית ופוליטית. קשה לי לראות את הפולניות האלה באמת חמות פתאום במיטה רק בגלל שהן עם נשים. פראנץ פאנון שהסמול האשכנזי אוהב, התייחס גם לנקודה הזאת.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    רובם הגדול של האנשים בקהילה אינם אנשים פוליטיים כך שלרובם אין מושג מהי העמדה "הנכונה". קח/י בחשבון שביממה האחרונה מתנהל קמפיין מילטנטני ספונטני שבמסגרתו מאות להטבים מעלים תמונות של עצמם מימי הצבא, יש אנשים ספורים בלבד שהדבר הזה מטריד אותם.

    אם יש איזשהו "לחץ" ונסיון של שליטה של "מנהיגי" הקהילה על המסרים שיוצאים הרי שהוא מכוון לריצוי המיינסטרים – לשלוח לפרונט אנשים (בעיקר גברים) הטרו-נורמטיבים. גברים גבריים, אשכנזים שנראים טוב ואם אפשר אז גם בעלי עבר קרבי.

    אהבתי

   • רוני הגיב:

    מה זה מהוגן?

    נתחיל עם זה שמהוגן זה לא בחור בביקיני ואיפור ( גם בחורה לא) שרוקדים באמצע הרחוב ומתנשקים צרפתית.
    לפמפם בתקשורת שמשפחה עם 2 אימהות או משפחה עם שני אבות = למשפחה סטנדרטית עם אבא ואמא, זה לא מהוגן.

    ההיתממות הזו ותרבות הפוליטקלי קורקט, שגורמת לאנשים לפחד להביע את דעתם זה לא מהוגן.

    הגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן ולהגיד ברגישות ונחישות לכל אלו עם הנטיות המיניות הלא סטנדרטיות:

    ליבנו איתכם, אנחנו לא כופים עליכם שום דבר, תעשו מה שבא לכם, אבל בצנעה, אנחנו לא איראן ולא נסקול אף אחד, אבל מפה ועד להחצין לילדים שאין שום הבדל בין זוג שהם גבר ואישה לזוגות מסוגים אחרים, זה חוצפה וחוסר אחריות, וזה גם לא הוגן כלפיהם.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    אין שום קשר בין מהוגנות לבין זוג "נורמטיבי".
    יש זוגות מכל המינים, יש משפחות מכל הסוגים.
    חיה אתה לפי רצונך והנח לאחרים. כן, הכל לגיטימי, הכל מותר.
    יש ילד עם שני אבות, יש ילד עם שתי אמהות, יש ילד עם רק עם אמא, יש ילד רק עם אבא וכנהלאה. הכל מותר, הכל קביל. אין לך שום גושפנקא על "מהוגנות". אני לא מאמינה בכלל שמישהו כותב דברים כאלו פה.

    אהבתי

   • תסתכלי על התמונות ממצעד הגאווה- מה הקשר לתגובה שלך ?

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    תסתכל אתה, בהנחה שאתה מסוגל לראות מעבר לחזה של הכביסה השחורה 2002. אין שם שומדבר שאני לא רואה כל ערב בטלוויזיה שעה שאני מזפזת בין הערוץ הראשון לערוץ הכנסת. למעט, אישה שמנשקת אישה וגבר שמנשק גבר, שזה, כמובן, לא נופל בשום קטגוריה של מהוגנות.

    אהבתי

   • וירא כי במקרה אותו מקרר בגישה כל כך שונה וידפוק ראשו בקיר וינח שם, ויתאושש.

    אהבתי

   • רוני הגיב:

    למה את "לא מאמינה" ?

    אני בשוק מההכחשה העצמית, חסר פה הילד שיקום ויגיד המלך עירום.

    זוגות חד מיניים זה פיקציה, למי שחייב את זה, תפאדלו אבל אל תכריחו את כל העולם לקבל את זה כנורמלי.

    אהבתי

 11. אסי עזר מצטרף לטרור התרבותי ומשמיץ כדי להכשיר את הקמפיין.

  לאישה הזאת, החשוכה הזאת, יש כוח לפגוע בנו. לנו אין כוח לפגוע בה

  מוטח כלפי חכי"ת שחושבת אחרת מכוכב תכנית בפריים טיים הישראלי. נראה לי שמעולם לא היתה 'נרדפות' וחוסר אונים בריוניים יותר.

  הגיע הזמן שמישהו ידליק את האור כדי להבין את גודל האבסורד.

  אהבתי

 12. צופה מהצד הגיב:

  אם פה שיש פה הרבה יותר אנשי שמאל מאשר בציבור הדיעות פה הם חצי חצי
  תארו לכם איזה רוב עצום יש לדברי ח"כ מיכאלי בציבור הרחב שיש בו אחוז אפסי של שמאלנים

  אהבתי

 13. למה הקול הלסבי כל כך בולט בשני העשורים האחרונים ובעבר היה מינורי. האם הנשים הישראליות עברו מוטציה גנטית כל שביא? זהו שלא. בסך הכל מה שפעם נשים שלא רצו סקס נקראו פולניות. וזה בסדר. היום בעידן שיח הג׳נדר והמגדר כולם נדחפים לקבל הכרה להטבי״ת. השנה במצעד הגאווה צעדו בחורות שדרשו מהקהילה הכרה שווה באמיניות. ace visiblity.
  תראו כמה צפונבונית הדוברת שלהם:

  אין באמת יותר לסביות אלא בסך הכל הפולניות, אופס אמיניות, של היום.

  אהבתי

 14. חיליק הגיב:

  להזכירך, אני אישה דתית, לסבית דתיה, דתית אורתודוכסית

  במחילה, מה הופך אותך לדתיה? לאורתודוכסית?
  מעשה ארץ מצרים, שהוזהרנו עליו? האיסור של 'לא תתורו', עליו את מכריזה בגאווה? האיסור של לשון הרע?
  אני משוכנע שלבטח יש לך תשובה מוכנה וסדורה, אשמח לשמוע אותה, או לחילופין לקבל הפניה למקום מסודר הפורס את משנתך.

  אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   היי חיליק, אני מבינה שאתה זה שמחלק אישורי אורתודכסיה. כמה זה עולה?

   אהבתי

  • מי אומר שהיא מסתוללת, כמאמר המשנה. הנה כך בת עמי מתארת את עצמה למעלה:

   ״העובדה שקיימת זהות הומוסקסואלית לא אומרת שהיא זהה למשיכה מינית הומוסקסואלית
   לי אישית פחות חשוב עם מי אני הולכת לישון בלילה ויותר חשוב עם מי אני קמה בבוקר
   כשהן בין מערכות יחסים עם נשים לסביות רבות מעדיפות סטוצים (מיניים) עם גברים
   לסביות רבות שכבו עם גברים אבל התאהבו רק בנשים
   מקווה שעזרתי לך להבין את ההבדל״

   אהבתי

 15. חיליק הגיב:

  אני לא מחלק אישורים לכלום, ומבחינתי את יכולה להכתיר את עצמך לקיסרית של יפן ואיי האוקיינוס השקט, אך לפני שאכבד תואר כזה או אחר שאדם מעניק לעצמו, אבקש ממנו נימוקים לכך.

  ובכלל, אני שואל ברצינות, ואת עונה לי בציניות. זו גישתך לחיים?

  אהבתי

  • ואני שאלתי אם התפוצצות הלסביות האחרונה קשורה לאיזו מוטציה עלומה או שזה סתם שם חדש עם אפיל מתקדם למה שנקרא פעם, נבעך, פולניות. לא קיבלתי תשובה.

   אהבתי

  • בת עמי הגיב:

   נדבקתי ממך, התגובה שלי למטה בלתי משורשרת, לנוחותך:

   בחיי שחייתי עד עכשיו ואחיה גם הלאה מבלי לקבל ממך אישור או כבוד על הדרך שבה אני מגדירה את עצמי. ואם תסלח לי, אורתודוכסיה לא מודרת על דרך השלילה, תגדיר אורתודוכסיה על דרך החיוב, ואז נדבר. יודע מה, שלח לי תמונה של אורתודוכס או אורתודוכסית ואז נדבר.

   אהבתי

   • יש אורתודוקסיה בכל מיני מקומות. גם בשמאל ובקהילה הוורודה.
    לצד ההיררכיה והסדר מתלווה לאורתודקסיה כוח והשפעה, כסף, תהליכים מובנים, הסכמות מקובעות ודוגמתיות.

    רוב הדתות עברו תהליך מחזורי של התפוררות והתגבשות מחדש בגלל שהאורתודקסיה לא וויתרה על שליטה ולא אפשרה גמישות ומקום לכוחות יצירתיים וצעירים. לכן אורתודוקסיה מכילה בעיקר קונוטציה שלילית.

    את לא אורתודקסית, אפשר לנשום לרווחה.

    אהבתי

   • מצאתי ברשת פילפול מעניין שלא שמעתי כמותו מקודם. מה אתם אומרים?

    ״      לא יודעת, אבל מזדהה                                                             

    25/09/2002 19:46  אוהד אזרחי      המוסקסואליות ביהדות המתחדשת      

      דעת היהדות המתחדשת בנושא היא שיש לאפשר להומואים ולסביות להשתלב בקהילה ולחיות אורח חיים יהודי, במידה והם מעונינים בכך. רבים מאתנו (רבני התנועה, בארץ ובחו"ל) גם מסייעים ביצירת טקסי התחייבות הדדית לזוגות גאים שרוצים להתץחתן. זו כמובן לא אותה חתונה, אבל בונים יחד טקס שמתאים לסיטואציה באמת.)

    ואת האיסור בתורה יש להבין כך: אסור לשכב עם גבר "משכבי אישה"!! והכוונה לענ"ד היא שהאיסור החמור הוא על מצבים בהם גברים משתוקקים לנשים באופן נוראי, אבל אין… כי הם בכלא, כי הם על סיפון האוניה, או כי הם בישיבה… ואז בועלים זה את זה במקום לשכב עם נשים. על זה נאמר "תועבה היא". ואני מסכים.
    חז"ל פירשו את המילה "תועבה" – כנוטריקון: "טועה אתה בה". ועל כך ממש מדובר. מצב בו אדם מפנטז על אישה, אך מחליף אותה בגבר או בילד צעיר.

    אולם ביחס להומוסקסואליות שהיא נטיה מולדת של הנפש אצל מרבית הגאייז – אין על כך איסור, ואנו פשוט לא רואים זאת כבעיה. שניים מאנשי הצוות של קהילת המקום הם גאייז (אחד הומו, אחת לסבית). וזה פשוט חלק מן החיים. לא עושים מזה עניין בכלל.

    בברכה

    אוהד אזרחי
    רב קהילת "המקום"
    תל-אביב, ירושלים, מצוקי דרגות

    ״

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    זה לא פלפול ואוהד אזרחי לא המציא את זה, זה רעיון ותיק שגורס שהאיסור הזה מכוון לסטרייטים בלבד. הפרשנות הזו לא ממש תפסה מהרבה סיבות שאת רובן אפשר לשים תחת כותרת הגג – הומופוביה

    אהבתי

   • מי עוד בעל סמכות מסכים עם הפרשנות הזאת? של מי היה החידוש?

    אהבתי

   • חיליק הגיב:

    זה לא פלפול ואוהד אזרחי לא המציא את זה, זה רעיון ותיק שגורס שהאיסור הזה מכוון לסטרייטים בלבד. הפרשנות הזו לא ממש תפסה מהרבה סיבות שאת רובן אפשר לשים תחת כותרת הגג – הומופוביה

    ה'פורים תורה' הנ"ל, לא התקבלה על הדעת מסיבה פשוטה עוד יותר: היאמטופשת שאין כמותה, ושמעתי כמה וכמה פרשנויות מטופשות.
    אני יכול להאריך כאן, ולבאר מדוע (גם בפשט), מדובר בסילוף וסירוס של משמעות הציווי, משמעותם של המצוות ומשמעותה של התורה, אך כל בר-דעת וחפץ בינה יוכל להשכיל זאת מעצמו, מה גם שנקודת העניין, היא תשובה על מה ששאלת לפנ"ז:

    בחיי שחייתי עד עכשיו ואחיה גם הלאה מבלי לקבל ממך אישור או כבוד על הדרך שבה אני מגדירה את עצמי. ואם תסלח לי, אורתודוכסיה לא מודרת על דרך השלילה, תגדיר אורתודוכסיה על דרך החיוב, ואז נדבר. יודע מה, שלח לי תמונה של אורתודוכס או אורתודוכסית ואז נדבר.

    אורטודוכסיה, בפשטות היא האמונה כי למאום אין תוקף לשנות ולו כהוא זה מחוקי התורה כפי שנמסרו למשה בסיני. ינוע העולם ממקומו ואל יוסר זיז אחד מקוצה של יו"ד.
    יקומו צדוקים, איסיים, בייתוסים, קראים, רפורמים, ניו-רפורמים, קונסרבטיבים ועוד אלף כאלו, והשולחן הערוך לא ינוע ממקומו.
    לשאלתך: זו אורטודוכסיה, זו דרך היהדות הנאמנה מדור-דור, על דרך החיוב ועל דרך השלילה.

    בדיוק כפי שהאיסור על איכלת בשר בחלב, לא מיועד לשבעים בלבד, והאיסור על הוצאת שז"ל, לא נועד לאלו שאשה זמינה להם בכל עת, ובדיוק שאיסור מלאכה בשבת אסור אף לאלו שפרנסתם דחוקה. התורה אחת היא, בכל מקום, זמן ונסיבה. אורטודוכסיה.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    אם הבנתי את דבריך לאשורם הרי שמשה קיבל את הקיצור שולחן ערוך מסיני וקיים כל תג ותג בו. יהדותו של משה רבנו זהה ליהדותו של דוד המלך, זהה ליהודותו של רבי עקיבא, זהה ליהדותו של הרמב"ם, החתם סופר, הרב אלישיב, הרב עובדיה יוסף, הרב אבי גיסר והרב חיליק. כמה רומנטי ומתקבל על הדעת האורתודוכסית

    אהבתי

   • חיליק הגיב:

    קצת צורם לראות את הרב גיסר באותה שורה עם הרמב"ם, אבל בגדול, אכן, בדיוק לזה הייתה כוונתי.

    אהבתי

   • בת עמי הגיב:

    מעטים מהם ידעו שהם כאלו אבל טוב שמישהו יודע

    אהבתי

   • למה מטופשת? דווקא נשמע מאוד אינטליגנטי. הרי לא יתכן שהטבע ואלוהים בורא מינים של בני אדם בלי תכלית לקיומם. אתה רואה לפעמים גברים כל כך נשיים איך בדיוק תכפה עליהם יחסים סטרייטים? מה מיקי בוגנים חייב למלא את חובותיו הגבריות? זה נכון שהממסד הרבני צריך לקבל שיש מין שלישי.

    אהבתי

   • חיליק הגיב:

    מעטים מהם ידעו שהם כאלו אבל טוב שמישהו יודע

    על סמך מה את קובעת את דבריך? מעבר לכל זה, עדיין לא ענית על שאלתי, מה הופך אותך לאוטורדוכסית, שאלת אותי מהי אורטודוכסיה בעיני, והשבתי על כך, עכשיו תורך.

    למה מטופשת? דווקא נשמע מאוד אינטליגנטי. הרי לא יתכן שהטבע ואלוהים בורא מינים של בני אדם בלי תכלית לקיומם. אתה רואה לפעמים גברים כל כך נשיים איך בדיוק תכפה עליהם יחסים סטרייטים? מה מיקי בוגנים חייב למלא את חובותיו הגבריות? זה נכון שהממסד הרבני צריך לקבל שיש מין שלישי.

    אני לא כופה על איש לקיים יחסים. התורה אוסרת לקיים יחסים מיניים עם בני מינו. זה קשה, אמת, אך זהו צו אלוקי שמרומם מעל מגבלות זמן, מקום או נסיבות.

    ובלי קשר, הטענה החוזרת ונשנית על "ממסד רבני", מתחילה כבר לעצבן. אלוקים ברא שני מינים, כך התורה רואה זאת, גם הביולוגיה. "מין שלישי", זו המצאה שנבטה במוחם הקודח של חוקרים המחפשים הצדקה למעשיהם הבלתי-מוסריים.

    ושוב, כל יהודי שומר-תורה-ומצוות, נתקל באיסורים רבים מאוד, שמקשים עליו את החים, זהו קרבן שהוא מקריב עבור הזכות והחובה לעבוד את ה'. גם הומואים ולסביות בכלל זה.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s