כמה שוקלת בחורה?הלך לעולמו

חיים חפר.
חפר בראיון לאבנר אברהמי ב-2005.
סוגיית דינה ברזילי:

אז תרשה לי. למה דינה ברזילי, גובה 160 ס"מ, שקלה אצלך 58 ק"ג ולא 53? זו לא התעמרות?
"צודק. טעות שלי. לא ידעתי מה משקלן של בחורות, ואחר כך באו הרבה בנות והעירו לי על זה שהיא קצת שמנה".

שיר הג'ובניקים לפני פייסבוק:

למעריב יש חוץ מרוביק רוזנטל את אריק איינשטיין, רבקה מיכאלי ואהרן מגד, כמרואיינים/כותבים אורחים על האיש.
מעניין, איינשטיין ומיכאלי תרמו גם כמה מילים (שונות!) לידיעות.
בידיעות איינשטיין מחפש מילים להספיד אותו, ומוצא רק את "עצוב". הוא מספר שהשיר הראשון שלו ששר היה דינה ברזילי.
במעריב, למרבה הפלא, הוא מרחיב על אותה דינה, ואומר את המשפט שציטטתי למעלה, של חפר. איינשטיין כן בקיא במשקלים של בחורות? מי מכם, הקוראים הגברים, יודע כמה צריכה לשקול בחורה, אישה, בגובה כזה או אחר? או גבר? כמה שוקלת האישה שאיתכם? מה לגברים ולמשקלים?
לידיעות יש גם את חיים גורי, ועוד כמה מכותבי העיתון. בעמודי דעות אחרונות מתפרסמת מקאמה של חפר. בראיון שלו להארץ סיפר חפר איך פוטר מידיעות כי אמרו לו שאין כסף.
גם ידיעות וגם מעריב מפרסמים בפינות העמודים שירים של חפר. הרעיון הזה הוא של ידיעות, ונעשה בו שימוש כבר כמה פעמים בעבר.
ל-ynet יש את יהורם גאון.

רצח בחג

מרדכי חיים (לשעבר חנן) , 65, שב-1991 הורשע ברצח אשתו הראשונה, אך בילה בבי"ח לחולי נפש במקום בכלא, חשוד ברצח אשתו השנייה ממוצא פיליפיני. במשטרה אומרים שבשבע השנים האחרונות לא התקבלו תלונות על אלימות במשפחה.

משטרה לדוגמה

שוטרים יורים באקדח טייזר על עציר כפות.
תוס', חמישי, 20.09.12: הדס שטייף מספרת מה מאחורי הסיפור.

מה קורה באומן

איך זה ש-2,000 מתפללים נזקקו לטיפול רפואי? אלוהים לא השגיח? ומה, זה לא מספר קצת מטורף, שנראה יותר כמו מגיפה? הרי זה לא יום כיפור, נכון?

ומה עם שעון החורף?

לפני שנה וחצי יזמו כמה ח"כים הצעות חוק להארכת שעון הקיץ. שר הפנים אלי ישי הקים ועדת מומחים, וביוני 2011 הודיע שהוא מאמץ את מסקנותיה, לפיהן שעון הקיץ יהיה מסוף מרץ ועד 1 באוקטובר. הצעת החוק אושרה בקריאה ראשונה, אך תקועה בוועדת הפנים של הכנסת. קריאה שנייה תהיה במהלך מושב החורף הקרוב, ובינתיים צריך יהיה להזיז את השעון בלילה שבין שבת לראשון. חלם זה כאן.

שאריות מחוממות

כך הצליחה המשטרה לאבד את החוקר מספר אחת שלה, ירון לונדון, כותב בן כספית. אכן לונדון נשמע אדם משכמו ומעלה. אבל מה עם איזו תגובונת מהמשטרה?
תיקון: בעיתון המודפס יש תגובה. חבל שלא העלו אותה גם לאתר.

ובינתיים במעריב

ע' 10 של העיתון ועוד הפניה בשער מוקדשים למאבק העובדים. הידיעה המרכזית מתייחסת להפגנה מול השופרסל בערב החג (עיינו דיווחים בפוסטים קודמים) ועוד טקסט של אליענה שפר, עורכת זמן חיפה-קריות.
במרכז הטקסט שלה שמעון, ללא שם משפחה, גרפיקאי במקומון שהיא עורכת, המרוויח 5,000 ש' בחודש. שמעון בן 30, אב לילד, ורכש לא מזמן דירה צנועה מאוד בקריות, היא מספרת. אתם רואים, תל אביבים בכיינים? אפשר להרוויח 5,000 ש' בחודש ולרכוש דירה.
שפר, 19 שנה במעריב, מספרת על מקרים להם הייתה עדה, בהם עיתונאי מעריב הצילו נפשות, הביאו לכם סיפורים ולחמו את המלחמות שלכם. כן כן.

אביעד פוהורילס קורא לנתניהו, או ביבי, בלשונו הידידותית, לעזור לו. פוהורילס בא להפריך, כנראה, את דבריו של יואב יצחק על החזית השמאלנית של העיתון וכותב:

אז ככה, ביבי, במעריב תוכל למצוא מאות עובדים שיכולים להיות שייכים לדפוס הטיפוסי שמצביע עבורך בבחירות: ימנים, דתיים, מסורתיים, מזרחים, מתנחלים, מושבניקים, יוצאי עיירות פיתוח, דתל"שים, חרדלניקים. ויש גם אשכנזים, עירוניים, תל אביבים, ירושלמים, שמאלנים, קרביים, ג'ובניקים, נשים וגברים. מעריב הוא ישראל של 2012, ולכן כשאתה קורא אותו בבוקר, אתה לא יודע, להבדיל מעיתונים אחרים, מה תקבל. אין לו סדר יום מכור מראש, הוא לא תופס צד, יש בו מגוון דעות אמיתי והוא לא מזוהה עם אג'נדה פוליטית, לא בעד ביבי ולא תומך אולמרט – מעריב היא עיתון לאנשים עצמאיים. במעריב אין רק 2,000 עובדים. בהנחה שלפחות מחציתם בעלי משפחות מדובר כאן ב-6,000 ישראלים שמתפרנסים ממנו.

ועוד כתבה מבהירה של אמיר טייג במארקר על המצב שרבים מתכחשים לו. השאלה המרכזית היא למה קנה נוחי דנקנר את מעריב?
טייג מצטט את הכלכלן ד"ר מאיר אמיר האומר (אשכרה כמעט מילה במילה מה שכתבתי לא פעם):

…לא היה צורך בידע כלשהו בעיתונות מודפסת כדי להבין שעל פניו מדובר בעסקה כושלת, שכל אדם סביר עם ראש על הכתפיים, שקורא עיתונים ומצוי בכלכלה, היה דוחה אותה על הסף. ומי שלא הבין אמת פשוטה זאת בזמן אמת אולי מוטב היה שלא יתמנה דירקטור, או שלמצער יבקש שתוגש לו חוות דעת מקצועית לפני שהוא מקבל החלטה בנושא שאינו בקי בו.
אמיר מעריך כי שוויו האמיתי של מעריב בעת הרכישה היה למעשה אפס. "כל הערכת שווי אובייקטיבית שהיתה נעשית ל'מעריב' במועד זה היתה מצביעה על כך שהעיתון הוא חדל פירעון, ושוויו הוא אפס. כך סברו רואי החשבון, שאי אפשר להאשים אותם במשוא פנים כלפי ‘מעריב', וכך סבר גם בנק הפועלים אשר העדיף לקבל ליד במזומן 42 מיליון שקל ולמחוק 64 מיליון שקל כחוב אבוד, במסגרת ההסדרים לכניסת דסק"ש ל'מעריב' ביוני 2011", כותב אמיר.

לחם עבודה

על הקשר (המקרי?) בין בקיעת הבלוגים למצב העיתונות.

נשים נשים

לאמירה בוזגלו יש תשובה לשאלה שבכותרת: כמה שהיא רוצה.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

רוסיה אומרת שתחסום את הגישה ליו טיוב אם לא יוסר הסרטון האנטי מוסלמי. וגם פקיסטן.
יוצר הסרט מסתתר. שבועון צרפתי יפרסם קריקטורה של מוחמד.
שאלתי ילדה חכמה מאוד בת ארבע וחצי: איך יודעים שילד הוא חכם מאוד?
היא ענתה לי: כשהוא יודע הרבה דברים ומבין מתי צוחקים ומתי לא.

הכתבות הנקראות ביותר השנה באתר הארץ:
אווה אילוז: כך הפסיכולוגיה יכולה להרוס מחאה חברתית.
ניר חסון: תחריט הדג שמאיים לשנות את ראשית הנצרות.
אורית שוחט: הפרק הסודי בחיי יפה ירקוני.
נטע אחיטוב: הרעל שבבשר.

לפני פיזור

שוב ושוב אני נתקלת באמירה של מגיבים ואחרים הבאה ללגלג על כך שאני מתפרנסת מ"תרומות". יענו עומדת בקרן רחוב ופושטת כובע.
ולכן, פעם נוספת אני מסבירה: אני מתפרנסת מהקוראים. הם משלמים על מה שהם קוראים כמה שהם רוצים. נכון שאפשר לקרוא גם בלי לשלם. זה עדיין לא משנה את העובדה שהקוראים משלמים עבור המוצר שהם מקבלים. הבלוג.
בשם אלוהים, למה אותם מיליוני שכירים משוכנעים שהעובדה שהפטרון משלשל משכורת חודשית לכיסם, פטרון אחד (או שלושה) בו הם תלויים, הופך אותם לאנשים מהוגנים ובטוחים ופחות נסמכים ממני? הרי זה מה שחזרתי והסברתי: אתם תלויים בגחמותיו של בנאדם אחד, ואני תלויה ברבים (כן, לכם ישלמו פיצויים ופנסיה, כלומר אם הפרישו בזמן, ולי לא). אם למישהו נמאס ממני, יבואו אחרים.
ברור? כן, בטח, עד הפעם הבאה שתהיה בעוד יומיים.

הפוסטים של החג.
והאחרון, אצבעות חלק ב'.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

58 תגובות על כמה שוקלת בחורה?

 1. אוהב את ישראל הגיב:

  מתי ואיפה צולמו השוטרים?
  באיזה ארוע מדובר?
  עצוב על חיים חפר.

  אהבתי

  • טרול מודע הגיב:

   מאז ארועי המחאה של הקיץ שעבר נאספו ביו-טיוב עשרות סרטונים המתעדים אלימות משטרתית ללא הצדקה. התשקורת הברנג'אית התעלמה מהם. זו עוד סיבה לכך שמעטים בציבור מצטערים על שקיעתה והעלמותה הצפויה. במקביל, קמים ערוצי מידע חדשים, כמו למשל האתר הזה.

   אהבתי

   • velvet הגיב:

    ממש חדש. האתר נמצא בקישור בטור הימני כאן כבר שנה. כדאי שתעשה שיעורי בית כשאתה מגיע לראשונה למקום ע"מ לשתול קישור.

    אהבתי

   • טרול מודע הגיב:

    גברת v היקרה,
    בודאי שידוע לי שהאתר נמצא בקישור הימני שלך – הרי משם העתקתי אותו…
    לא התכוונתי לפרסם אתר זה או אחר, אלא רק להצביע על העובדה שהתקשורת המכונה "ממסדית", מתעלמת באופן עקבי מתופעו של אלימות משטרתית המתועדת ברשת, וזוהי, לעניות דעתי, עוד סיבה לשמחתם ו/או לשוויון נפשם של רוב אזרחי מדינת ישראל לצרות והמצוקות שבאות עליה, כולל מצור משטרתי על "בית מעריב"…
    מכיוון שאיני חושד בך באי הבנת הנקרא, כנראה שאני הוא זה שחייב לשפר את ניסוחי המסורבלים.
    בכבוד רב.

    אהבתי

   • אבבה הגיב:

    טרול מודע, אמרת?

    אהבתי

   • אוהב את ישראל הגיב:

    אם התקשורת מתעלמת מדבר כזה אז היא מועלת בתפקידה לגמרי.
    מפתיע אותי שזה לא מפורסם בשום מקום.
    רואים בהילוך איטי אדם מלא דם וקשור באזיקים.
    וירי של שוטרים.
    עוד יותר מפתיע שהאיש נראה אפריקני ועדיין כולם שותקים (כל ארגוני הסיוע למינהם).
    ואני מדבר בתור איש ימין.שחושב שכן צריך להחזיר את המסתננים לארצם אבל לא חושב ששוטרים צריכים לעשות ככה.

    אהבתי

 2. חייל זקן הגיב:

  הלך לעולמו

  חסר הספד של מרוקאי

  אהבתי

 3. אחד שיודע הגיב:

  פורסמו קריקטורות מוחמד החדשות, והן אכן פרובוקטיביות למדי:
  http://www.hakafe.com/post74184.html

  אהבתי

 4. אוהב את ישראל הגיב:

  כבר כתבתי פה כמה דברים בעבר נגד תופעת המסתננים.
  אבל מצפיה חוזרת בסרט רואים שוטרים יורים במסתנן כפות.
  זה ממש לא צריך להיות ואני נגד זה.
  לא מוצא לזה שום אזכור ברשת.
  מדהים שזה לא עושה רעש.

  אהבתי

 5. חייל זקן הגיב:

  שלשום חל הייארצייט של הערבים שנשחטו בסברא ושתילה. למזלנו התגייס השנה מוחמד כדי לחסוך מאתנו את מנת הרפש השנתית אבל פטור בלא כלום אי אפשר. פרקליטם של שרון והקזינו ביריחו, עוכר הדין וייסגלס ממשיך במסעו הפובליציסטי להפיכת שרון לחסיד "בצלם" ומפרסם היום בידיעות מאמר נוסף במסכת. הפעם יוצא וייסגלס נגד מסקנות ועדת כאהן. כזכור, הוועדה פסקה שהיה על שרון לצפות כי החלטתו להכניס את הפלנגות למחנות תביא למעשי טבח נרחבים. וייסגלס טוען כי אין בסיס לקביעת הוועדה המכובדת והפעם אני אנוס להסכים איתו. הנימוקים שלנו שונים כמובן. כדי לבסס את מסקנתו ניתלה וייסגלס בספר שפורסם ובו נטען כי הטבח היה מזימה של קצין הפלנגות חובייקה שהערים על שרון התמים (כאמור, איש בצלם). כחייל שבילה באותה מלחמה לא מעט בחברת "ידידינו", חיילי הפלנגות, אני יכול להעיד שהנימוק שונה. שרון, כמו כל מי שבא במגע עם הפלנגות, ידע בוודאות על מה שמתכוונים בעלי הברית שלנו לעולל לפלשתינאים. מה שהוא לא צפה זו עוצמת התגובה הבינלאומית והשפעתה על בגין. סוף דבר צודק וייסגלס ששרון לא יכל לצפות שהרי מי שיודע אינו אמור לצפות.

  אהבתי

  • captain beefheart הגיב:

   אכן, נסיונות הטיהור הרטרואקטיבים מצד ויסגלס מטופשים ומיותרים. במיוחד כאשר שרון עצמו היה יכול לומר את הדברים בשלושים השנה האחרונות ולא עשה כך.

   אהבתי

 6. בחורה צריכה לשקול כמו שנוח ומתאים לה. יש שמנות קלילות ויש רזות כבדות. בחורים לאחר שלב החיזור צריכים לאזן את המסה של שניהם יחד.
  זוג שמנים "כבד" שמחזיק זוגיות ארוכה -די נדיר.

  מי שמגיע לאצבעות הרגליים בלי לכופף בירכיים הוא רזה או שמן שקיבל מכה איומה בבוהן.

  אהבתי

 7. לגבי ממצאי הארכיאולוגיה, דגים יונה וישו.
  מי שמכיר יודע שיש מעט מאוד ממצאים קשים ומובנים כהלכה על התקופה. מה שיודעים בוודאות על האיסיים, כת היחד, כת מדבר יהודה הוא בסה"כ פירורים שמהם יצרו ספרים, תערוכות, סרטים וערימות של מחקרים.

  לארכיאולוגים חסרה פסרפקטיבה רחבה יותר ועצם המחשבה שהכל אפשר להסביר דרך ממצאים היא שטותית ויהירה. יש דוגמאות מוכרות לתרבויות עתיקות שלא עשו עניין ממבני קבע, פסלים ומשנה סדורה שמתועדת בכתובים. למרות זאת קיבלנו את גלגמש, ועוד מסורות של שבטים אינדיאנים ומאורים ואפריקאים ואפילו בדואים.

  אף מחקר לא הסביר מה גרם לאלפי אנשים לעזוב בתים, למכור רכוש וללכת אחרי מישהו שמוביל למשהו לא ברור ומהפכני. לשם המחשה: כמה אנשים מוכנים לתת את כל הונם ורכושם לדפני ליף?

  הסיפור של יונה כנ"ל. איך אפשר להסביר סיפור או אגדה די מופרכת שקיימת בתרבויות נוספות בחלקים שונים של העולם.

  גם במסורת האסטרולוגיה (המופרכת והמוכה) זיהו את הקשר של ישו עם מזל דגים והרבה לפני הממצאים הפיסיים.

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   שלום וגמר חתימה טובה.
   כללית צודק. מאוד. כמה הערות קטנות. לפני
   כ 40.000 שנים צוירו המערות הראשונות
   (שאנו מכירים !) באירופה. לצייר היה עולם
   דימויים עשיר ולפי ממצאים אנטומיים יכולת דיבור.
   חיות מתקשרות אקוסטית כך הקופים כך בני
   האדם. אין יודע מה אמרו הציירים.
   בעצם הציורים אומרים שיש כאן מסר, תשדורת.
   כמות הידע שלנו מול הציורים אפסית.
   מה מאיתנו ישרוד בעוד… יש לכם כרטיסים
   מנוקבים, או כתוב באינשטיין על דיסקים גמישים?.
   מי יפענח בעוד 100 שנים? זה לפני 40.000 .
   סביר שהשורש של אגדת גלגמש ודומותיה בקולות
   שהשמיעו האנשים בזמנים הרחוקים ההם.

   ממצאים חומריים מסבירים מעט, אבל מסבירים. לאט
   לאט ועוד יותר לאט ארכיאולוגים מנצלים שיטות שונות
   להוציא את הרוח מתוך החומר. לגעת
   באמן ובאומן הקדום. זה עובד, יש פרסומים.

   יש כאן יונגאים? כנראה שהמוטיבים של לפני
   לפחות ! 40.000 שנים נכנסו לתרבות האנושית
   ולבני האדם לעומק. אגדת המבול רק דוגמה
   בודדת.

   אהבתי

   • גמר חתימה טובה.
    אני טוען שללא הכרת התמונה או לפחות הגדרת המסגרת לא ראוי להפיק מחלק אחד בפאזל תיאוריה שלמה. וזה מה שקורה עם כל פרסום כזה.

    בזכות התרבויות העתיקות של האמזונס קיבלנו הרבה מהתרופות שאנחנו משתמשים בהם. הוכחה שידע יכול להשתמר ללא שום עדות פיסית. מה אפשר לספר על מהפיכות (ישו) כשאין ביטוי להלך רוח, מוסכמות חברתיות ותחושות בטן.

    עזוב ענייני רוח. אפילו ברמת ההנדסה עם ממצאים מוחשיים לא תמיד יודעים בדיוק איך הקדמונים הנבערים עשו את מה שעשו. דברים בסיסיים, לא פירמידות. זה לא מפריע להיסטוריונים והארכיאולוגים להפיק ערימות של פרסומים על ערים עתיקות. מבני קומות, סוגי גגות, בטונים, טיח לבורות מים, קירות מערה ישרים ומפולסים, תעלת מים ארוכה. הפרעונים מתגלגלים מצחוק.

    אהבתי

 8. הסרט המעליב והמשפיל ששחרר את הזעם הבלתי נשלט שהביא לאונס ורצח השגריר ופגיעה בכבוד האמריקאי יעלה למצרים בכספי סיוע.

  כנראה שהזעם הבלתי נשלט שוב ישתחרר כי הצלבנים הארורים לא נותנים כסף להמוני מוסלמים זועמים. וכשיהיו ממש רעבים הם עוד יותר יתעצבנו על ישראל שלמעשה שולטת בשטן הגדול שבגללו הם הצביעו לאחים המוסלמים. טאוויל פאדיחה עומד לככב בחיינו, ובגדול.

  אהבתי

  • ראש המדור הגיב:

   קיים עוד עניין בשולי או לא כל כך בשולי הדברים.
   לא נפלתי מהידיעה שהסרט הופק ע"י קופטים,גם מהיכרות אישית. יצא לי להכיר איש עסקים קופטי שחי בישראל 20 שנים וידע לספר לי באיזו אווירה של אימה הם חיו גם בימי מובארק ובוודאי עכשיו בתוך המדינה האיסלמית.
   הקופטים כזכור הם תושביה הותיקים יותר של מצריים, לפני כניסת הכיבוש הערבי והאיסלמי במצריים, אבל מצבם דומה לזה של הנוצרים ברשות הפלסטינית.

   קצת נתונים: 2/3 מהנוצרים ברחו מיו"ש בין 49' ל 67', בימי החזקת הירדנים באותם שטחים.
   בין 67' עד לכינון הרשות הפלסטינית מספר התייצב ואף עלה, מאז כינונה של הרשות מציינים בריחה המונית.
   כיום נותרו רק 40 אלף.

   במצריים, 100 אלף קופטים ברחו רק בשנה וחצי האחרונות ממצרים, בחשש לגורלם.

   כאלה שמחליטים להיות פרקליטיהם של טירוריסטים שזורק הצהרות כמו "כולם יחיו כאזרחים לכל דבר תחת משטר פלסטיני/איסלמי",פשוט משווקים שקר.

   על היחס לנוצרים במדינות איסלמיות (ולמעשה לכל מיעוט לא איסלמי כולל כורדים).

   אהבתי

 9. עובד שם הגיב:

  ומה אני אמרתי:
  "העסקה בטח תסגר על סכום שהוא חצי ממה שמפורסם בתקשורת…"

  בבקשה:
  http://www.themarker.com/advertising/1.1826354
  "ככל הנראה המחיר יופחת בעשרות מיליוני שקלים…"

  וגם:
  http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000785453#fromelement=hp_firstarticle

  אם בכלל…

  אהבתי

 10. אוהב את ישראל הגיב:

  התנגשות הציויליזציות הגיעה.נוצרים מול מוסלמים.
  ןמה שמעריב עושים כבר פאטתי ולא מכובד.
  מציגים את עצמם כלא שמאלנים ועובדים שמצביעים לביבי.
  אמות המידה להצלת מעריב צריכות להיות כמו כל עסק כושל אחר.
  ואם נניח הממשלה תשלם את חובות מעריב-האם מעריב יוכל איי פעם לבקר אותה ?
  תהיה תחרות בינו לביין ישר"ה על למי יש ביבי (בשער) גדול יותר.
  הבלוגים והרשת-זה מה שהורס את העיתונות.

  אהבתי

 11. ראש המדור הגיב:

  על הקישקושיאדה של הכתב-ספורט-פוהורליס-ולעת מצוא-כולבויניק, כבר אמרו חז"ל: רבע אמת גרועה לעיתים משקר .

  אהבתי

 12. עובר אורח הגיב:

  מבחינתי הידיעה המשמעותית היום מצויה למטה במרכז הדף הראשון של "הארץ". ראו למעלה בראש הבלוג.

  "בסמינר "דרכי שרה" בירושלים מחויבות התלמידות
  (בתמונה) לגשת לבגרות במקצועות מדעיים".

  לאלו שפחדו מכך שיהיו "יותר מדי" תלמידים בחינוך החרדי, גם חילונים סביבי, זו חדשה מרגיעה. יותר מכך, יש כמה פלחי אוכלוסיה בישראל המקדשים (ממש כך) לימודים קשים, שקידה והתעמקות בידע, כל ידע
  שהוכנס לתכנית לימודים. יש אחרים. נערות אלו באות מעולם המקדש לימודים וידע. מאלפים יבואו אלופים, זה טוב.

  אהבתי

 13. שר החוץ הגיב:

  יואו! הצרפתים הולכים לקבל מכות!

  אהבתי

 14. מוטי רענן הגיב:

  שפל חדש במבזקים ב NRG
  http://www.nrg.co.il/online/1/HP_487.html#2/404/113
  מי זו סוכנות הידיעות הזו?
  למה NRG מפרסם זבל שכזה?

  אהבתי

 15. מוטי רענן הגיב:

  מצטער יש בעיות עם הקישור,זו הידיעה
  ילד בן 12 כתב למיט רומני: התוכניות שלך לאמריקה יפגעו בנו
  סוכנויות הידיעות, 13:32, 19/09/12
  ילד בן 12 כתב למועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, מיט רומני, מכתב נוקב, בו ציין: "מברך על היבחרך כמועמד הרפובליקנים, אבל אני מקווה שתישאר במסצ'וסטס. התוכניות שלך לאמריקה הן לא מה שאנחנו צריכים, והן יפגעו בנו יותר משיעזרו".

  אהבתי

 16. האמיר הגיב:

  אביעד פוהורילס קורא לנתניהו, או ביבי, בלשונו הידידותית, לעזור לו. פוהורילס בא להפריך, כנראה, את דבריו של יואב יצחק על החזית השמאלנית של העיתון וכותב:

  זה לא כל מה שהוא כותב. הוא כותב גם:

  אני לא יודע מה בנימין נתניהו חושב, ואם בכלל אכפת לו. הוא מתייג אותנו כעיתונאים ולא כאנשים או אזרחי המדינה.

  מבינים? אני לא יודע מה אתה חושב, אבל הנה מה שאתה חושב. ואתה איכסה.

  אז ככה, ביבי, במעריב תוכל למצוא מאות עובדים שיכולים להיות שייכים לדפוס הטיפוסי שמצביע עבורך בבחירות: ימנים, דתיים, מסורתיים, מזרחים, מתנחלים, מושבניקים, יוצאי עיירות פיתוח, דתל"שים, חרדלניקים. ויש גם אשכנזים, עירוניים, תל אביבים, ירושלמים, שמאלנים, קרביים, ג'ובניקים, נשים וגברים.
  […]
  אני יודע איך נתניהו נבהל מהרעש שעושים 200 עובדים בפרי גליל. זה רעש לא טוב. הוא מגיע מחצור הגלילית, עיירת פיתוח, 80 אחוז תומכי ליכוד בכל מצב ומזג אוויר.

  בתרגום לימנית: ביבי חושב שבגלל שהם עיתונאים הם שמאלנים ולכן לא דואג להם כפי שהוא דואג לפועלי פרי גליל הימניים. אבל יש הרבה יותר עובדי מעריב מאשר עובדי פרי גליל, אז ביבי – תתחיל לפחד.

  אז פוהורילס, אם אתה קורא שורות אלו: המשך כך. מעריב הוא העיתון המועדף עלי מזה שנים, הרבה לפני שהתחלת לכתוב בו, ואצטער לראות אותו נסגר. בזכותך ובזכות אנשים דומים שלא בוחלים בפגיעות מכוערות "מתחת לחגורה" במאבקם להצלת הפרנסה שלהם, אצטער מעט פחות. מי יודע, בזמן שעוד נותר למעריב, אולי עוד תצליחו להביא אותי למצב בו בכלל לא יהיה לי אכפת. בערוץ 10 הצליחו, אז למה לא אתם?

  תודה,

  אמיר, קורא ותיק ונאמן.

  אהבתי

 17. אחינח הגיב:

  בכתבה על ירון לונדון השוטר, היתה תגובה (די מעציבה) של המשטרה בעמוד האחרון של הכתבה משמאל למטה.

  אהבתי

 18. עובר אורח הגיב:

  דיבורים על נשק כימי לחיזבאללה. ובכלל שימוש בנשק כימי + צילום מישראל
  http://www.naharnet.com/stories/en/54039-report-syria-has-nothing-to-lose-in-sharing-chemical-weapons-with-hizbullah

  אהבתי

 19. שועלן הגיב:

  התשובה לשאלתך היא כמו ברווז כמובן.

  אהבתי

 20. אומבודסמן הגיב:

  חלם זה כאן

  לחלוטין, את המסטיק השנתי צריך להוציא.
  חלם אצל אותם ח"כים חילונים וחרדים שהתעוררו בשבוע האחרון, רק כדי לגזור עוד קופון כרגיל, רגע לפני הדקה ה-90' כדי לסגור את זה סופית כפי שצריך.
  צריך לסגור, על תאריך ה 1 לאוקטובר.
  ###ו(לא)יפה שעה אחת קודם###

  אהבתי

 21. אומבודסמן הגיב:

  לחלוטין, את המסטיק השנתי צריך להוציא.
  חלם אצל אותם ח"כים חילונים וחרדים שהתעוררו בשבוע האחרון, רק כדי לגזור עוד קופון כרגיל, רגע לפני הדקה ה-90' כדי לסגור את זה סופית כפי שצריך.
  צריך לסגור, על תאריך ה 1 לאוקטובר.
  ###ו(לא)יפה שעה אחת קודם###

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s