אצבעות שחורות 8.2.13

המכתב על אודות השר סער

בסוף מדורו במוספשבת כותב שלום ירושלמי על שני מכתבים בעניין השר גדעון סער שהגיעו ללשכת הרה"מ:

שני מכתבים הסעירו לאחרונה את לשכת ראש הממשלה. שניהם נוגעים לשר החינוך גדעון סער. במכתב אחד פונה אישה שמזדהה בשם מ.כ. מלשכת שר החינוך לנתניהו ומפצירה בו שלא ימנה את סער לשר חינוך בממשלתו. יש לה גם סיבות. במכתב השני פונים ראשי סניפים לנתניהו ומספרים לו על מחדליו של סער, שהיה יו"ר מטה הבחירות של הליכוד. המכתב השני כמעט הרג את השליח, היועץ הפוליטי של ראש הממשלה, גבי קדוש. קדוש העביר את המכתב לנתניהו. סער התעצבן, צרח עליו ואיים לחסל איתו את החשבונות. "בסוף הוא התנצל, זה בסדר. הכל נרגע", דיווח קדוש.

לילך ויסמן בגלובס חולקת את ההתלבטויות המערכתיות עם קוראי העיתון: האם מדובר במכתב שבאמת נכתב על ידי יועצת השר הבכיר (בלי שמות) או על ידי אויביו? קשה לבדוק את הדברים עם החתומה עליו לכאורה? מה היא יכולה לומר? כן. לא. אין תגובה. כל תשובה טובה לענייננו. הקטע של ויסמן הובא גם ב-News1. תוס': יואב יצחק מספק פרטים נוספים.

זרזיפי סו"ש

נניח שאתם תקועים בסופת השלגים בניו יורק? או עם החמות בפתח תקווה?
שלושת פרקי החיים כשמועה של אסי דיין לצפייה.
ראיון עם אל פצ'ינו.
עבירות מין בחברה החרדית: נקודות מבט.
דורון רוזנבלום: מה עושה הזוג המלכותי בשלוש בלילה.
השירים למבוגרים של מרים ילן שטקליס הסובלת.
החיים בחוג הסילון של הילדים העשירים. מסע בין וילות.

משתכשכים בביצה

התעצבנתי אתמול מהראיון עם ינון מגל שהתעלם מענייני השעה בוואלה. הדברים חמורים יותר, מאחר שמגל רואיין בישר"ה ב-18 בינואר, כלומר לפני פחות מחודש, וכבר סיפר את סיפורו, כולל את סיפור ערוץ 10 בהרחבה. כך שהראיון החדש ממחזר את מה שנשמע לפני דקה. האירוניה עצומה היא ורבה, מאחר שלאחר שגמר להתלונן על ערוץ 10, הוא עורך את האתר שעושה את אותו הדבר.

 ואפרופו, מאז הוסר מוואלה טור הביקורת על המקור של לילך וולך לא ראיתי טקסט חדש שלה באתר.

עוד ראיון (אביב לביא) עם עדי מרקוזה-הס, שכתבה את הספר על ידיעות.

שימו לב לדבר הבא:
הטקסטים של גלובס מתפרסמים ב-mako, וואלה, ב-nrg מעריב (שמוציא מוסף יומי שלם מחומרי גלובס) וב-News1.
לאף אחד זה לא נראה בלתי תקין?

7 לילות

כן, עדיין משתכשכים בביצה: נבו זיו ראיין את זליג רבינוביץ', "עוזר בכיר למנכ"ל רשות השידור, בפועל האיש ששולט בכל מה שקורה בה".
זיו מפרט שההסכמה של ז"ר לראיון הייתה אחרי ארבעה חודשים של "טנגו מייגע".
ועוד טרם קראתי את הראיון, מדובר בהישג. אהבתי. לא עוד אפרת גוש-שמוש ושות' (המככבת בשער המוסף).
הנה כמה פנינים.

למה התדרדרה הרשות?
אפשר לכתוב אנציקלופדיות… אי אפשר לשים את האצבע ולומר א' אשם. הגוף נרקב עם השנים.
על ינון מגל
ינון ומנהלו לא הסתדרו. מנהלו ביקש ממנו להגיע ב-15:30 וללכת ב-20:30. ינון אמר שהוא בא ב-18:00. מנהל החטיבה אמר לו אני רוצה שתכתוב פתיחים, ענה לו ינון, אני לא כותב פתיחים, יש מי שיכתוב לי פתיחים. הוא הרוויח את המשכורת הכי גבוהה ברשות השידור. יכול להיות שהוא לא אשם, כי נתנו לו במשך שנים לבוא, לקחת 40-50 א' ש' לחודש ולעבוד ארבע שעות ביום ארבע פעמים בשבוע… אבל כואב לי הלב שהוא הלך, הוא היה שלנו.
מגל מסר כי דברי ז"ר "לא ראויים לתגובה".
על השקעה בתוכן
השקענו 72 מ' ש' בתוכן בשנה שעברה והשנה 72 מ' כבר יצאו. בעוד חמש שנים נוציא 180 מ' ש' החוצה. טלוויזיה טובה בונים בשנים… מרגע שנכנסתי לתפקיד, אני אשם… עוד שנתיים נהיה במקום אחר, בהתחייבות.
על היעדר תואר ראשון מחייו
בכל מקום במדינה כיהנו ומכהנים אנשים מוכשרים ללא תואר ראשון. התחלתי מאפס, עשיתי את המבצעים הכי מורכבים, שתי אינתיפאדות, מגדלי התאומים, יש לי ותק של 25 שנה ברשות… פיקאסו לא היה להיות מנהל מח' האמנות שלנו כי אין לו תואר! את סטיב ג'ובס לא יכולת להביא לתפקיד הזה כי אין לו תואר!
על שכרו
קצת יותר מ-20 א' ש'. אני בערך מספר 500 במקבלי השכר ברשות.
מקושר לרה"מ?
ממש לא.
התערבות פוליטית בתכנים?
אני לא מכיר סיטואציה ששר ממונה או מי מטעמו מתקשר ואומר תעשו כה וככה. ואם הייתה, תאמין לי שהייתי יודע. זו אגדה.
על התקשורת השמאלנית:
בכל העולם התקשורת שמאלנית, ואני הראשון שייאבק על מגוון הדעות השמאלניות – אני לא משטרת המחשבות – אבל אנשים טוענים שזרם מסוים באוכלוסייה קולו לא נשמע בתקשורת הציבורית. מי שמשלם אגרה קולו ודעותיו צריכים להישמע.

צליל אברהם מביאה במדור הספרות ציטוט מזכרונות אחרי מותי, הביוגרפיה שיאיר לפיד כתב על אביו:

מו"מ קואליציוני הוא מחול בין שקרנים. הם נפגשים באישון לילה, משקרים זה לזה, מצלצלים מן המסדרון לאנשי מפלגתם המתוחים ומספרים להם חצאי אמיתות, ואחר כך יוצאים לפגוש את נציגי העיתונות ומשקרים גם להם.

מוסף הארץ

מוסףהארץ8.2.13

אם יש את נפשכם לקרוא עשרתלפים מילה על היועמ"ש יהודה וינשטיין. כתבת התחקיר, שכותרתה בשער "תיקים באפלה" מורטת עד האחרונה את נוצות היועמ"ש, מתארת את יחסיו עם השרה, עם רה"מ, את החלטותיו בענייו תיקי ליברמן ומסמך הרפז. תגובת מש' המשפטים מתונה וקצרצרת, בלי מתרגשת.

מה הסיבה שיש לעיתונאי לראיין עיתונאי? למה קוראי העיתונים צריכים לקרוא את הדברים האלו? איילת שני מראיינת את אמנון אברמוביץ'. שיחה כללית כזו, על החיים, שלא מקדמת כלום (שזה טוב), אבל גם לא נשאלות בה שאלות מהותיות על דרכי עבודתו, על הטעויות הקשות שלו, כלום.
ברגע שאברמוביץ' אומר שלא מעניין אותו מה חושבים עליו אני יודעת בוודאות שהוא משקר. אין אדם שלא אכפת לו מה חושבים עליו. זה לא קיים. והשקר המבאס הזה מעורר הרבה שאלות נוספות (בקרבי).

טלי ניב על נפתלי בנט כקריקטורה של עצמו.

מוספשבוע

איזה שטחים נתנה המדינה לבדווים בנגב? שטחי אש של צה"ל?

ח"כ מאיר פורש מאיים בתחריריזציה.

בניגוד לחישובים אחרים על אבטלה בצה"ל, עמיר רפפורט טוען שיש בעיית כ"א חמורה.

בעקבות הגידול בצורכי כוח האדם של צה“ל לעומת הפחתת מספר המתגייסים, צה“ל מתקשה למלא השנה את השורות בכל היחידות הסדירות. במחזור גיוס מרס הקרוב ייאלץ צה“ל לוותר על גיוס שתוכנן מראש ליחידה של פיקוד העורף, המבצעת גם פעילות מבצעית שוטפת. במקביל הולכות וקטנות מצבות כוח האדם ביחידות הלוחמות בארבעה אחוזים בממוצע. התוצאה תהיה שהעומס המוטל על המשרתים ביחידות אלה ילך ויגבר. יותר שמירות ויותר תורנויות ייפלו על כל חייל. צה“ל גם יצמצם בשנה הקרובה את מספר ימי החופשה המגיעים לכל חייל על פי הפקודות – מ-20 ימים ל-15 בלבד.

ותגבור: יגאל מוסקו באולפן שישי: מה לומדים בישיבות החרדיות.

סופשבוע

מעניין לעתים לראות איך דברים מחלחלים החוצה מהבלוג מיינסטרימה. זה לא קורה בשנייה, או תוך דקה, אבל הנה לכם.
קחו למשל את הפוסט אורח של דביר שוורץ על המודעות על הרב סתיו. באופן נדיר וחד פעמי (זה לא קרה במהלך שבע שנים וחודש) לא הייתה אף תגובה לפוסט הזה. אין לי מושג למה, אם כי היו 27 לייקים. כמה ימים לאחר מכן ראיין תומר פרסיקו את הרב בבלוג שלו. והנה בסו"ש, ראיון איתו במוסף זה. משוכנעת שהפרסום ברשת היה זרז.

וראיון עם ג'סי היימן הנשקן של ברברלה, שחלקים גדולים ממנו (כדי לא לחטוא ולומר את כולו) כבר קראנו במהלך השבוע.
לאחר צפייה מעמיקה בסרטון הבלתי מצונזר אפשר לראות שהדוגמנית שומרת את לשונה לעצמה, ולא חותרת למחוזות זרים, בעוד הניצב עושה מאמצים כבירים להיכנס לפיה של העלמה, אך היא, במיומנות שאין שנייה לה, הודפת אותו.

בלוגנד/ רשת/ פייסבוק

Last Sunday, during the biggest media event of the year, we came together to make sexism in advertising a national topic of conversation. As a result, over 4 million people heard our #NotBuyingIt critiques of Super Bowl commercials on Twitter! Our message was picked up by news outlets, from CNN to The Boston Globe to NPR, and has inspired thousands of new people to be more aware of the representations of gender they consume daily.

In the end, over 7,500 tweets were sent to Go Daddy alone, in just 5 hours, for their stereotypical and demeaning Super Bowl ad. This was accomplished by thousands of individuals, like yourself, deciding to take a break from watching the big game to use their consumer voice to let advertisers know: when it comes to using sexism to sell, we're #NotBuyingIt!
Miss Representation

לפני פיזור

יודעים אתם מהו יתרונו הגדול של הבלקברי? שאיש לא רוצה לגנוב אותו. כך למדתי למקרא הטבלה על גניבת הסמארטפונים ב-7 ימים.
מה גונבים?
אייפון 5, 4S, סמסונג גלקסי 3, 2. זהו. אני מכוסה.

בהורוסקופ בידיעות כתוב לי שדברים יקרו במפתיע, והנסיבות יכולות להשתנות מרגע לרגע. כתוצאה מכך עשויה להיפתח בפניי הזדמנות חדשה. ייייי.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה אצבעות שחורות, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

61 תגובות על אצבעות שחורות 8.2.13

 1. אנונימי הגיב:

  אחרי דיקפריו, הציון ברוך של אמריקה, לפחות ג׳סי היימן יהודי וליהודי אמריקה יש שיקסע כשרה לסגוד לה. ברבראלה משרתת צורך סוציולוגי בחברה היהודית האמריקנית. הצורך להיות לבנים. להתקבל כשוים. הרבה יהודים באמריקה מרגישים כמו המזרחים בארץ. משאת הנפש הוא המראה הארי. בניגוד לאשליית הלובן של האשכנזים בארץ באמריקה יודעים שזה מופרך.

  אהבתי

  • מעל הכותל הגיב:

   אולי אתה צודק באופן כללי עם אובססיית ההטמעות ואיבוד הייחוד (ואכן קרוב 70 אחוזים מהרפורמים בארה"ב בדור הזה כבר התבוללו) אבל יש בעיה עם הפלסטיקה. יש לה מראה מזרח- אירופאי מובהק. – אני מזהה את דקויות הסממנים המאוד פולנים אצל בר רפאלי. היא לא נראית שוודית, לא יקית וגם לא בריטונית.

   אהבתי

   • אנונימי הגיב:

    וואלה, יתכן שאתה צודק. לפני כמה שנים היא נראתה ממש נערה קליפורנית עם רקע צפון אירופאי. עם הגיל זה משתנה ובפרסומת האחרונה שלה (תסכל בתמונות הסטיל מהפרסומת המדוברת) עצמות לחייה נראות רחבות יותר והיא אכן נראת כמו נערה פולניה או אוקראינית.

    נ.ב יש הרבה מחקרים על הצורך של יהודי אמריקה להשתלב בנרטיב האמריקני הדומיננטי ולכן ארי כנען (פול ניומן) באקסודוס היה חייב להיות בעל מראה ארי.

    אהבתי

   • מעל הכותל הגיב:

    וואלה, יתכן שאתה צודק. לפני כמה שנים היא נראתה ממש נערה קליפורנית עם רקע צפון אירופאי. עם הגיל זה משתנה ובפרסומת האחרונה שלה (תסכל בתמונות הסטיל מהפרסומת המדוברת) עצמות לחייה נראות רחבות יותר והיא אכן נראת כמו נערה פולניה או אוקראינית.

    מבטא בדיוק רב את מחשבתי.

    אהבתי

   • מיקי הגיב:

    יש לי מלא חברים יהודים באמריקה. הם מתים להתבולל אבל לא נותנים להם. באשר לרפאלי, העיסוק בה יצא כבר מכל החורים

    אהבתי

   • אנונימי הגיב:

    אם מנתקים את העיסוק בה מהסגידה המגוחכת כאילו המראה שלה משקף שמץ של המראה הישראלי היהודי טיפוסי העיסוק בה הוא מאוד מעניין סוציולוגית. יש ספרות סוציולוגית ענפה ועשירה בנושא הדימוי העצמי היהודי ובר (עד שתזדקן ותיראה כמו אימה הסלבית עבת הבשר) היא דוגמא גרפית מיידית לנושא הזה.

    אהבתי

   • מעל הכותל הגיב:

    מי מונע מהם?

    חתונה עם נוצריה אובדן שאריות הפולקלור שממילא אצלם היה מאולץ, ולא נשאר הרבה.

    בתו של הלל קוק ד"ר בטי קוק הסבירה מדוע היא בתו של הלל קוק (איש האצ"ל) גדלה בבית שהוא סוג של פוסט-ציוני, אגב היא עצמה אשת שמאל.

    האכזבה העמוקה בשעת האמת בזמן השואה של תחילת שנות ה-40' מבעלי כח יהודים בארה"ב ומנהיגות היהדות הרפורמית בארה"ב שהעדיפה בכוונת מכוון לטרפד את הניסיון שלו וחבריו לעורר רעש ולגייס דעת קהל לקיום השמדה המונית של יהודים, מתוך חשש שזה יבדל אותם בתוך ארה"ב ויעורר אנטישמיות פנימית בארה"ב – גרמה לו אישית לברוח מזהות לאומית.

    אהבתי

   • מיקי הגיב:

    הוא שאמרתי – התבוללות תציל את ה"עם" היהודי

    אהבתי

   • מעל הכותל הגיב:

    בקיצור אתה מציע את הפתרון הסופי לבעיה היהודית של העולם, רק בדרכים הומניות.

    אהבתי

   • מיקי הגיב:

    אין שום בעיה לעולם, ליהודים יש בעיה. התבוללות היא הפתרון

    אהבתי

   • יון מצדיע הגיב:

    תוסיף אמן לקבלת הטעם האבסורדי שעולה מדבריך. ליהודים אין בעיה, שרדנו אלפי שנה תודות לשנאת האחר. הפתרון שלך הוכח כשגוי עם כל הצער שבדבר.

    אהבתי

   • yigal heffets הגיב:

    היי הכותל, אני מאוד מזדהה עימך, כי יש אימרה כזו ,שאת מה שאינך יכול להשיג,- אתה בז לו, היה לי חבר ,שכל הזמן שיבח את הוולקסווגן שלו ,ולאחר מכן את הדיהטסו שלו, וכל הזמן טען ,שהמרצדס היא מכונית זבל ,כאשר שאלתיו מדוע הוא טוען כך,- בעוד שכולנו יודעים שהמרצדס היא מכונית יוקרה איכותית. אז הוא טען בפני כי אין לי כסף לרכשה!!!

    אהבתי

 2. דלי ו"ר הגיב:

  איזה הודפת. מתמסרת ובתמורה אף מחדירה לשונה לפיו.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   מתברר שיש לנו דעות שונות על מהות הנשיקה הצרפתית, ומה זה "מחדירה את לשונה לפיו".

   אהבתי

   • דלי ו"ר הגיב:

    אני שמחה לשמוע.

    אהבתי

   • Shuckle הגיב:

    לאחר 65 טייקים, כפי שנמסר, בטוח שהיה להם מבחר של צרפתיות, של לשונות, של לחלוחיות, של מבטים, של חדירות, של נגיעות, של רפרופים, של נוזלים, של אדמומיות, של חיוכים וכו' וכו' וכו' כך שמה שלבסוף נבחר זה כנראה מה שאנשי/ות הבימוי ושאר הצוות רצו.
    מי יודע, אולי בעתיד הם ישחררו קטעים נוספים כדי לסחוט עוד כמה טיפות מהלימון הזה.
    היתה פה השקעה לא קטנה ועבור הסכום שהגב' קיבלה היא כנראה היתה מוכנה ללכת דרך ארררררררוכה.
    לאחר ההופעה אצל לנו והפרסום הקולטרלי העצום שהסרטון הביא, עושה רושם שפרסומאי גו דדי עשו עבודה מבריקה. בונוס לרעיונאי/ת.

    אהבתי

   • מיקי הגיב:

    השלב הבא – סרט פורנו. כמה משלמים?

    אהבתי

   • yigal heffets הגיב:

    היא לא רק קיבלה נשיקה אלא בנוסף כמיליון וחצי דולר תבין ותקילין!!!!! מישהו היה אומר לאו???

    אהבתי

   • יון מצדיע הגיב:

    מליון וחצי דולרררר לנשיקה.
    5 מיליון למציצה.
    15 לדפיקה.

    התשובה היא כן -יש כאלה שיעשו הכל תמורת כסף.
    לשמחתי נשארו כאלה שלא.

    אהבתי

   • yigal heffets הגיב:

    כן… והם הולכים ומתמעטים כפי שאתה בטח יודע… הדור הולך ופוחת!!!

    אהבתי

 3. אחד שיודע הגיב:

  יואב יצחק על פרשת המכתב:
  http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-81062-00.html

  אהבתי

  • מעל הכותל הגיב:

   כלומר יש רמיזה גם על יחסים רומנטיים בין גדעון סער לשלי יחימוביץ'.

   אהבתי

   • מיקי הגיב:

    איכככס… עוד לא יצאה השבת, בחייך – חכה עם הגועל נפש ליום א' לפחות…

    אהבתי

   • מעל הכותל הגיב:

    בתור מי שרוצה ל"פטור את העולם מבעית העם היהודי", ע"י הכחדה מדורגת של היהודים והיהדות מוזר שדווקא השבת הוא אייקון אצלך…

    ואגב, אם היה מתברר שהיו יחסים בין יחימוביץ' לסער אני חושב שזה דווקא נחמד ועושה תדמיתית לשניים רק טוב.

    אהבתי

   • מיקי הגיב:

    אני הולך לכותל לשים פתק עוד מעט

    אהבתי

  • מיקי הגיב:

   יש מישהו שלא היו לו יחסים עם אורלי אינס? על הבודד, המיוחד ויוצא הדופן הזה צריך לעשות כתבה

   אהבתי

 4. בן הגיב:

  "אני מסתכל על מונחים, על ביטויים שהצלחתי להשחיל, כמו למשל אתרוּג".

  המושג "אתרוג", כזכור, ביטא את הרעיון שיש להכשיר עבירות פליליות, כל עוד העבריין שביצע אותם מקדם את האג'נדה הנכונה. הוא אכן הצליח להשתחל לפנתיאון הישראלי, כביטוי הבוטה ביותר של ההשחתה בתקשורת הישראלית. אם את זה הוא מציין בגאווה – כנראה שמעבר להיותו עיתונאי חסר כל הגינות, הוא אדם לא מאוד מבריק.

  בהמשך, כששני שואלת אותו למה לדעתו הוא נתפס כמתנשא, הוא משיב שזה בגלל הרהיטות הגבוהה שלו. גם מודעות עצמית היא לא הצד החזק שלו.

  אהבתי

 5. נורית הגיב:

  אני מקוה שאני לא מגלה את אמריקה כשאני מספרת על הבלוג של ריצ'רד סילברשטיין בו הוא כותב את שמה המלא של המתלוננת נגד סער ואת היותו של סער womanizer מושג שלא קיים בעברית כמדומני והוא מצויין כי הכוונה אינה למטרידן מיני, צריך למצוא למילה המוצלחת הזו תרגום לעברית

  http://www.richardsilverstein.com/2013/02/08/the-strange-case-of-likud-superstar-education-minister-inveterate-womanizer-gideon-saar/

  בקיצור סער(ה) בכוס …מים. אם זה שר החינוך הרי מה יגידו המורים הפשוטים כולל המורות שחשקה נפשן בתלמיד צעיר חסון מוצק וחרמן?
  למה להן אסור ולכבוד הסער מותר?

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אם היית נכנסת לקישורים בפוסט, או אפילו רק מרחפת עליהם עם העכבר, היית רואה……………….

   אהבתי

   • נורית הגיב:

    באסה, נכנסתי לכל הקישורים פרט לקישור של המ.כ. אפילו לא ריחפתי מעליו לכן כתבתי מה שכתבתי. מילא תסלחי לי הפעם לא? אני בדרך כלל עושה את כל השיעורים 😦
    ———–
    V: נכון! וסלחתי

    אהבתי

  • מעל הכותל הגיב:

   נגיד שזה היה נכון.
   את מבינה את ההבדל בין יחסים עם קטין במסגרת בית ספר לבין יחסים בתוך מקום עבודה בין שני בגירים אחרי גיל צבא?

   אהבתי

  • מיקי הגיב:

   וומנייזר – רודף שמלות.
   למרות שקשה לי להבין מה נשים מוצאות בבוק המיובש סער. אה כן, יש לו כסף… איפה רפאלי כשצריך אותה?

   אהבתי

 6. נורית הגיב:

  טעות הקלדה – שמו סילברסטיין ולא שטיין כפי שכתבתי.

  אהבתי

 7. אורן מפרש ופורש הגיב:

  בישר"ה ההורסקופ דווקא מנבא לך שגרה ודלתות נסגרות. אני לא מאמין למזלות הדפוס, משרתים אינטרסים פוליטים וכלכליים של הבעלים ויקירהם.

  אהבתי

 8. איפכא מסתברא הגיב:

  אף מילה על זה שבפרסומת של ״קדימה אבא״ בר רפאלי מוצגת כ… בר רפאלי ואילו ג׳סי היימן מוצג בתור איזה שהוא ״וולטר״ גנרי?

  אהבתי

 9. פטיש רועם הגיב:

  לאן יוליכו את החרפה בערוץ 10
  הם צווחו לנו שנתניהו רוצה לפגוע בחופש הביטוי ולסגור את הערוץ
  עכשיו מתברר שהערוץ פשוט פוגע בחופש הביטוי של שדר מהימין
  אני מחכה להסבר מהערוץ לאשמות החמורות של ינון מגל
  לפי הטוקבק בגלובס,הקוראים רותחים מזעם ,ובערוץ 10 שותקים

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אם היית קורא את הפוסט הזה, אם היית נכנס לקישור שהבאתי בפעם השנייה לכבודך לראיון עם מגל בישר"ה היית מקבל תשובות.

   אהבתי

 10. פטיש רועם הגיב:

  לא הבנתי
  מה הטענה שלך?

  אהבתי

 11. פטיש רועם הגיב:

  שוב
  מה ההסבר?

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   מאיזה מגבלה אתה סובל בדיוק? בעיה עם העברית?
   עם המושג קישור? לינק? עם האופן בו קוראים קישורים ברשת?
   אין לי דרך לעזור לך יותר.
   בהצלחה.

   אהבתי

   • פטיש רועם הגיב:

    אתה מזוהה עם הימין, זה ידוע. הרגשת שזה פוגע בך, בברנז'ה הזאת…

    "ברור, כן, ברור".

    – באיזה אופן?

    "כשאתה סוג של עוף חריג, במיליה שאתה מסתובב יש לזה מחיר. בסה"כ אני לא בן אדם עם בעיות חברתיות, אני לא מתלונן פה על איזה שהוא נידוי חברתי. אבל בהחלט היו מקרים לאורך הקריירה שלי ששילמתי מחירים על זה שתפיסתי אינה בקונבנציה המקובלת".

    -בערוץ 10 למשל?

    "בערוץ 10, למשל".

    – מה בדיוק היה שם?

    "התחלף מנכ"ל חדשות והגיע מנכ"ל שלא אהב לשמוע את השידורים שלי, אז הודרתי מהמסך".

    – וזה היה לך קשה במיוחד?

    "זה היה לי קשה, כן, בוודאי. זה, אתה מבין שיש פה דיקטטורה מחשבתית אז זה קצת לא נעים

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    כן, מתברר שהבעיה שלך היא עם העברית.
    כתבתי לך ארבע פעמים: הכתבה שבישר"ה.
    יש קישור בפוסט. לא בגלובס. בישר"ה.
    כות' ביניים: "משתכשכים בביצה"

    אהבתי

   • יון מצדיע הגיב:

    כתבת והסברת ועדיין לא הבנתי אם הבעיה שלך עם ינון מגל, הטענות שהוא מעלה או הכתבות עליו.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    התפטרתי. תמשיכו לבד.

    אהבתי

 12. מיקי הגיב:

  אכן, צה"ל בצרות צרורות. חסרים המון אנשים – למשל בקרייה. אם תסתובבו בעזריאלי בשעות הצהריים תראו כמה אנשים חסרים בקרייה. מעניין שלמרות מדיניות ההפרטה הגורפת של הגאון הכלכלי שיושב בראש הממשלה, הוא טרם מצא לנכון להפריט את השירות בצה"ל. בתכל'ס, זה מתבקש. ממה אתה חושש, ביבי?

  אהבתי

 13. מיקי הגיב:

  טקסט מצוין של אלון עידן במוסף הארץ על עליבות החיים בתל אביב, בעקבות סיפור החניה המטופש. באמת מומלץ

  אהבתי

  • אורן מחפש תשובה הגיב:

   אני מודה לעידן על המאמצים, אך גם הם כנראה לא יעזרו. אולי יסביר לי מיקי ,מה כל כך נורא בפריפריה שגורם לאנשים להמשיך לסבול?

   אהבתי

   • מיקי הגיב:

    בפריפריה "אין תרבות", "אין עבודה", "אין כסף", "יש ערבים, אתיופים, חרדים ורוסים", "זה רחוק"… ועוד שלל תירוצים.
    אני באמת לא מבין למה אנשים גרים בתל אביב. תסביר לי בבקשה, בלי ציניות

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    בפרובינציה שכנך:
    א. יעזור לך בעת צרה. או לחילופין
    ב. יכנס לך לעור מתוך שעמום.
    אני מעריך שחלק מיושבי העיר הם בעלי צפיות נמוכות המין האנושי.
    יצא מעט ציני, תבע אותי.

    אהבתי

   • מיקי הגיב:

    גם בעיר שכנך יעשה לך דברים כאלה – בקיצור, אתה לא משכנע

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    כנראה לא זכיתי לשכן כמוך, שלי מעורפלים ונמוגים בטקסטורה האורבנית.

    אהבתי

 14. מעל הכותל הגיב:

  באמת שאינני מבין על מה הבכי הפעם, תושבי ת"א מקבלים חניית חינם בכל מקום בכחול לבן שבעיר, הלא כן?
  לא תמצא את זה בערים הגדולות האחרות, בוודאי לא באופן גורף.

  עד כמה אפשר לילל? לא כולם צריכים להיות יאיר לפיד.

  אהבתי

 15. פטיש רועם הגיב:

  האם יתכן של אמנון אברמוביץ' העיתונאי הכי בזוי בישראל יש כל כך הרבה לייקים בכתבה בהארץ?
  הצחקתם אותי
  בכלל המנהג בהארץ לעשות מניפולציה בציון התגובות ולראות כאילו לשמאל הקיצוני יש רוב בקוראי האתר הוא מגוכח
  גם לרמות צריך לדעת שדרוש מעט הגיון בנושא
  לפי המניפולציות של עורך האתר למר"ץ וחד"ש יש בכנסת 80 מנדטים
  בולשביקים עלובים

  אהבתי

 16. מעל הכותל הגיב:

  בתור מי שמצהיר בריש גלי שהוא רוצה בחיסול העם היהודי, אך מתבכיין על בעיית חניה בעיר היהודית למישור החוף במדינת היהודים, נשמע שאתה עדיין בשלבי רגסיה נמרצים אל הלול והחיתול.

  אהבתי

  • מיקי הגיב:

   מי מצהיר בריש גלי שהוא רוצה בחיסול העם היהודי? האם המן מגיב כאן בפורום, או שמישהו נהיה היסטרי כי הטיעונים שלו עלובים במיוחד?

   אהבתי

 17. יון מצדיע הגיב:

  זה מצחיק שיש אנשים שמתייחסים למילים שאתה משחרר:

  אין שום בעיה לעולם, ליהודים יש בעיה. התבוללות היא הפתרון

  -ברצינות.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s