נעים מאוד

yediot25.2.14maariv25.2.14

haaretz25.2.14isra25.2.14

24.02.14.indd

הכותרות הראשיות

הכותרות הראשיות מתחלקות לשני נושאים, בערך:
מעריב: "הכנסת תדון היום לראשונה בשאלת הריבונות הישראלית על הר הבית" (שלום ירושלמי, ע' 2-3).
את הדיון יזם ח"כ משה פייגלין, שביום רביעי שעבר עלה להר הבית, ובניגוד לרוב העולים להר הרשה לעצמו להגיע לקודש הקודשים ממש.
בשבוע שעבר הייתה לנו גם האמירה הזו: ח”כ טאלב אבו עראר מודיע שהר הבית קדוש רק למוסלמים.
ובהארץ: "ללא מכרז. המדינה תעניק שליטה בחלק 
מהכותל המערבי לעמותת הימין אלע"ד"

ידיעות, הכותרת הראשית כציטוט: "צה"ל תקף בלבנון" (סמדר פרי).
מי המקורות? אתרי חדשות בביירות.
וגם בישר"ה: "חיל האוויר תקף יעדי חיזבאללה".
nrg הבוקר: בצה"ל מסרבים להכחיש או לאשר.


בכפולת האמצע של מעריב מציינים 20 שנה לטבח במערת המכפלה ומספרים על מעשי הפקרות המתרחשים בחשכת הקבר והפארק ע"ש ברוך גולדשטיין.


כולם תוהים: איך השיג סמואל שיינביין אקדח בכלא?
הנה משהו שנשמע אתמול במסעדה תל אביבית. אולי יש דברים בגו.

סועד לקצין משטרה שהגיע לשם:
איך הגיע אליו הנשק?
קצין: הוא קיבל את הנשק בהברחה מבחוץ על ידי משאית מזון שנכנסה לכלא.
סועד: כלומר יש עוד מעורבים?
קצין: כן, אבל בוא נעזוב את זה, זה חקירה של השב"ס.

הנה מה שאמר משה נוסבאום בחדשות 2.
http://rcs.mako.co.il/flash_swf/players/makoPlayer/VideoPlayer.swf?vcmid=d06d8df4f3564410VgnVCM100000290c10acRCRD&videoChannelId=86806603e7478110VgnVCM100000290c10acRCRD&galleryChannelId=846d8df4f3564410VgnVCM100000290c10acRCRD&showlogo=0


בשער ישר"ה, בע' 5 בידיעות (פריים אחר). הנתניהוז ומרקל.
במעריב ובהארץ נראים רק הבוס והקנצלרית.
markerlisra

מבוכת השגריר

לפני כמה ימים דיווח ידיעות על שגריר ישראל במדינת אירופית שהושעה והוחזר לארץ אחרי שעובדות בשגרירות טענו שחשף עצמו בפניהן.
השגריר, טוען ריצ'רד סילברסטיין הוא שגרירנו בנורבגיה.
והנה גם שלושה דיווחים בתקשורת הנורבגית.
הדיווח הנורבגי הראשון בנושא, שכלל ראיון עם סילברסטיין הורד מהאוויר. עדכון: הנה.
יגאל פלמור, דובר משרד החוץ, סירב להגיב לסילברסטיין.

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

שאול אמסטרדמסקי כתב פוסט לעובר אורח. The money people.
וגם טובי פולק מוסיף.

סול סלבה מתייחס לדיווח הזה של רונן ברגמן אתמול מסידני:

מגזין הדוקו הטלוויזיוני “4 פינות” פרסם “דברי בלע על התעללות לכאורה של ישראל בילדים פלסטינים, הכוללים מעצרים המוניים, לרבות של בני 5, ועינויים קשים עם מכות חשמל”

ואומר:

MFA's Yigal Palmor admitted some of it was right. And it was co-published with Murdoch's Australian a very pro-Israeli paper.

עפרה ריזנפלד על בית הכנסת הגדול של פוזנן, פולין.

מסתלבטת על שמו של גונדר משנה דקר אילת.

לפני פיזור

what if
whatif
אבל יש להתכונן להתנגשות אסטרואיד.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

50 תגובות על נעים מאוד

 1. לחם הגיב:

  אני סתם שאלה: איך קשורה הקיסרית ירום הודה לביקור של מרקל? כל כך עצוב לראות תמונה כזו במדינה דמוקרטית בלי שאף עיתונאי ישאל מה לעזאזל עושה שם הקיסרית.

  אהבתי

 2. bigunia הגיב:

  דבורית, במיוחד בשבילך

  זה מדעי: טוקבקיסטים הם סאדיסטים
  מחקר קנדי מצא כי טוקבקיסטים סדרתיים נוטים לסאדיזם, מניפולטיביות ופסיכופתיות. "טרולים ברשת חשים שמחה לאיד מהמצוקה של אחרים"

  http://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.2253328

  אהבתי

  • הסיאטלינצ'יק מכסה את עוולות הכיבוש, מתמוגג משלומיאליות בטחונית וחוגג את הנאורות במשרד החוץ. בעלי מצפן מוסרי שתקוע בכיוון גזע אחד מזכירים את האצילים שמתפלאים מי חירבן להם בתחתונים כשאחרים מתלוננים על הריח.

   אהבתי

 3. ברטה הגיב:

  פיספסתם בשמו של דקר אילת שאילת היתה אח"י שהוטבעה.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   איך פספסתי?
   הרי הסטטוס הוא

   קצת downer לקרוא לבן שלך דקר אילת:
   הצוללת דקר נעלמה, המשחתת אילת טובעה

   אהבתי

   • ברטה הגיב:

    אם כך אני זו שפיספסה. קורה,קרה.

    אהבתי

   • יונת מחר הגיב:

    בקרוב תחקיר של דיינה אילן:
    מדוע בחיל הים קיפחו את הטונה, הברקודה, האנטיאס, הפרידה והגומבר ובחרו דווקא בלוקוס כשם נפוץ לכלי המשחית?
    האם הבורי הורעל בקישון כי חשב לפתוח את הפה?
    ראיון חושפני עם ג'קי ממסעדת לוויתנים שיספר מדוע הראש מסריח מהדג, וכיצד הדג על האש ואינו נאכל.
    ראשון בעשר, היו עימנו.

    אהבתי

 4. ברטה הגיב:

  אי שם במצרים מסתובב אחד (אולי) בשם איברהים אל אוואל שמה של אניה מצרית שהגיעה להפציץ את חיפה, הוכרעה ע"י אח"י אילת ואח"י יפו ושמה הוסב לשם אח"י חיפה. לאנשי חיל הים קשר חזק לסמליות בכל הקשור לחיל. אלכס גלעדי היה נשוי לאלמנת קברניט דקר.

  אהבתי

  • יונת מחר הגיב:

   בחיל הים למדו מהרומאים לשנות שמות בעקבות ניצחונות. הכיבוש משחתת.

   אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   איברהים פחה הוא איברהים הראשון (1789-1848) היה בנו בכורו של מוחמד עלי משחרר מצרים מהאימפריה העותומנית ולדעת רבים מ"ע הנו מייסד מצריים המודרנית. אברהים הראשון לחם נגד התורכים גם בארץ ישראל (עכו וכ"ו) ויש המיחסים לאותה מלחמה את עליית התודעה של הפלשתיניות בקרב ערביי ארץ-ישראל. הוא ניצח את צבא תורכיה וכיבוש איסטנבול נמנע רק בהתערבות מעצמות אירופה. צבא מצרים נוצר בתקופה זו כצבא מודרני והמיתוס המעצב שלו הוא השחרור מהתורכים. ארדווואן שכח זאת לאחרונה עד שצבא מצרים הזכיר לו. נוכחות תורכית בעזה היא אצבע בעין מצרים. בין הדברים שבד"כ לא לומדים בעממי ותיכון ישראלי. אז הנה קצת.

   אהבתי

   • יונת מחר הגיב:

    שמה שכחת את תרומתו למפעל ההתנחלויות?
    הפאשה יצר תקדים היסטורי. יצר רבע, שליש או חצי עם בתוך עשור מבלי לבעול אפילו אם אחת. יש סבתות שכינו את התכשיט פאשה כביטוי להוקרה על המזל הטוב שזימן את נוכחותו למשפחה. כל אחד והפאשה שלו.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    ריחף כפרפר, עקץ כדבורה

    אהבתי

 5. נועה הגיב:

  כשסול סלבה אומר שחלק מהדברים נכונים זה משקף מנעד די רחב. כלומר, יתכן שהדבר הנכון היחיד בכתבה האוסטרלית הוא שקיימת מדינה בשם ישראל, יתכן שנעצרים ילדים פלסטינים ויתכן שמענים אותם במכות חשמל. איזה חלק בדיוק נכון לדעת סלבה?

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   אין שום קשר לדעה שלו. בשביל זה יש קישור לכתבה האמורה. כדי שתוכלי לקרוא.

   אהבתי

   • האמיר הגיב:

    YIGAL PALMOR: And I think that's perfectly legitimate to ask people who are arrested for being involved in violent actions, to ask them where they come from, why they have been involved in such violent actions, who sent them, and whether there are more people coming from the same place with the same intent.

    וואו. הוא אישר שכשעוצרים מישהו, חוקרים אותו! הציונים האלו, אין להם מעצורים. ואם דובר משרד החוץ מאשר את החלק הזה, אין ספק שכל השאר אמת.

    An Australian lawyer based in the West Bank, Gerard Horton, says after being accused of an act like stone throwing, a young Palestinian and a young Israeli will face vastly different legal systems.

    According to the military courts' own records, their annual report, the courts have a conviction rate of around 99.74 per cent.

    נורא, פשוט נורא. צריך לשפוט את הפלסטינים בבתי המשפט האזרחיים, שלהם שיעור הרשעות של 99% בערך, ולא בבתי המשפט הצבאיים עם אותו שיעור הרשעות!

    QUSAI ZAMARA (translated): There was this big machine with all the electric wires in it, connected to the electricity. He wanted to give me electric shock with it and he would throw me on the ground and hit me, things like that.

    SARAH DINGLE: Qusai Zamara says the beating went on for about two hours until he agreed to confess.

    טוב, אם קוסאי אומר שהכו אותו במשך שעות וחישמלו אותו, אין ספק שזו האמת. איזה אינטרס כבר יש לו לשקר? אני בטוח גם שיש להם צילומים של החבורות מהמכות והכוויות ממכות החשמל, ביחד עם חוות דעת רפואית לפיה הנ"ל נגרמו מעינויים, שרק בגלל המחסור בזמן הם לא הציגו.

    ובתוכנית הבאה יחשפו שיהודים עושים מצות מדם של ילדים פלסטינים, לפעמים אפילו בני חמש.

    אהבתי

 6. יונת מחר הגיב:

  לידיעת הקנצלריות. הכותרת בטמקא מבשרת על נהגת בקבוצת F1. אמנם הגיעה על תקן נהגת מבחן ויש חשד לקומבינת יחסי ציבור (נשואה למנהל מחלקת המירוצים של מרצדס, בעלת מניות במקלארן) אבל זה מחזק את הטענה שנשים שוות לגברים. היונה מצר על כך שנשים משתתפות בשעשועונים גברברים משועממים במקום להמציא התמודדויות שמעצימות ומדגישות יתרונות נשיים מובהקים.
  Lap dance, Lap records – ושאר מיני "התמודדויות" נושאות פרסים שייכים לעולם השיט הגברי אם לא הבנתן. אני מצפה שבמקום למחות דמעת התרגשות תביאו לעולם משהו חדש וראוי במקום ליפול לאותה מלכודת.

  אהבתי

 7. ברטה הגיב:

  יורש התואר ניצול השואה הזקן ביותר מאליס הרץ זומר יותר ריאלי ממנה.

  אהבתי

 8. צופה הגיב:

  יש מצב שההסתבכות של ברלד בפרשיה המינית תפתור אותנו מצפיה בו? האם מישהו צוחק מהבדיחות שלו? באיזה עולם קברניטי ארץ נהדרת חיים שאדם אומלל כמו ברלד נחשב מצחיק?

  אהבתי

  • captain beefheart הגיב:

   הימור בטוח: יום אחד הברלד הזה פותח בדיאטה, חוזר למידותיו המקוריות ו"מדבר על הכל" בשער של 7 ימים

   אהבתי

   • גג הגיב:

    מדבר על מה? הוא לא בריא. איך הוא צץ לנו לפריים טיים?

    אהבתי

   • captain beefheart הגיב:

    מזתומרת על מה?

    (מתוך ההפניה בעיתון אמצע השבוע):

    "לא מאמין שהייתי כזו מפלצת של בשר. אני מרחם על כל מי שהוא שמן ומדחיק את זה. כואב לי על הילדה שניצלתי מינית. ארץ נהדרת היתה בשבילי כמו סם לנרקומן. היום אני איש אחר". ירון ברלד מדבר על הכל, בסוף השבוע ב-7 ימים.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אפשר כבר לקרוא לחברת קשת כח 17

    אהבתי

   • גג הגיב:

    קשת ידעה שמדובר במקרה גבולי של אדם לא יציב, למה הם חשבו לנצל את זה? גם אם נוותר להם על הציניות, מה היה מצחיק בקטעים שלו?

    אהבתי

   • ספיר בת 17 הגיב:

    אל תמהר לחרוץ דין

    ירון ברלד, החשוד במעשה מגונה בצעירה בת 17, הגיב לחשדות נגדו ואמר: "עצוב לי. הייתי מאוד רוצה לשתף אתכם בסיפור המלא, אבל לצערי אני לא יכול בשלב זה. אני רק יכול לקוות שאני אוכל, כמה שיותר מהר, לספר את הצד שלי למקרה העצוב הזה".

    אהבתי

 9. עובר אורח הגיב:

  מרגיז שעיתונאים בורים כותבים שטויות ודברי הבל בנושאים שאינם
  מבינים בהם כלל. החקלאים הישראליים הקימו מזמן מונופול שאין כמותו בעולם הקרוי "תנובה". אין בעולם מצב שבו חלק כה גדול של תעשיית החלב בארץ נתונה יהיה תחת שליטה של גוף אחד. אז באה המודרנה וחבורת……תמורת… מעל.. מתחת.. מסביב… שכנעו חקלאים טפשים למכור את חלקם בתנובה, הפרטה אמיתית לא הייתה כאן, כמובן. תנובה נמכרה לגוף שביודעין בא לעשות עליה סיבוב. עשו המון כסף, מוכרים והולכים לחפש פריירים חדשים. היפה כאן שחקלאים שלא מכרו נהנו מתהליך ההשכבה, הפשטה…(ראיתם סרט פורנו? ) של תנובה. עכשיו באים הסינים. המשך של אותו סרט פורנו. הפתרון האמיתי? פירוק המונופול. מחלבת רחובות? עסק. מחלבת תל-יוסף ? עסק וכ"ו. מורכב מסובך, אבל אפשרי. האבסורד בזה שבארץ מסיעים חלב מעובד מיוטבתה לצפון וחלב רפת מצפון לשם יכול להתקיים רק במערכת מעוותת. ויש עוד אבסורדים, ייצור גבינות קשות, למשל. עכשיו אחד חגי עמית גאון תורן ב"די מרקר" מספר (מי סיפר לו?) ש:הסינים קונים את תנובה בגלל הטכנולוגיה (של ייצור מוצרי חלב?) ומפתח את הנושא. שטיות ! בבל"ת. תעשיית החלב הישראלית מתאפיינת ברכישת ציוד וידע מחו"ל. בודאי שרוב מכריע של הציוד לטיפול בחלב ומוצריו מהרגע שהגיע למחלבה נרכש בדנמרק, שוודיה, אנגליה ארה"ב, שויץ צרפת וכך גם רוב הידע. נכון שקוטז האנגלי שופר מאוד, נכון שייצור הגבינות הרכות שופר. אבל רוב מכריע של הציוד העיבודי נרכש בחו"ל. ידע בייצור מוצרי חלב טוב בהרבה מבישראל, מצוי באוסטרליה, ניו-זילנד וכ"ו, קרוב יותר לסין. הסינים באים לדפוק וללכת. הפתרון? שבירת המונופול והשארת כל התעשייה בידים ישראליות. הכסיל כותב שהפחד מהטורפנות הסינית מיותר ומביא נימוק גזעני מטומטם "שליטתם של שני גופים מערביים בתנובה…היא שהביאה לעושק הצרכן הישראלי". לפחות מבטח שמיר שלמו מיסים בארץ. איפקס גם זה לא. תשאירו את הכל בארץ. תיצרו התחרות. תפקחו. תכניסו לכלא נוכלים. יהיה טוב.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s