רקפות

yediot24.4.14haaretz24.4.14
isra24.4.1423.04.14.indd

 הכותרות

לפי דו"ח הקרן לניצולי שואה, 50 אלף ניצולים חיים בעוני. כותרת עליונה בשער ידיעות.
בישר"ה יש תשובה: הממשלה תאשר מיליארד ש'. ע' 11.

בכפולת 2-3 בידיעות כותרת הא ודא: "הפיוס והזעם" על האחדות הפלסטינית בין פת"ח וחמאס שהסכימו על הקמת ממשלת אחדות פלסטינית: נתניהו שוחח על ההתפתחויות עם ג'ון קרי… בירושלים הופתעו… בירושלים ובוושינגטון הגיבו בחריפות. אלכס פישמן: "בישראל מתפוצצים מכעס… בעיקר מההתייחסות האמריקאית למהלכים החד צדדיים של היו"ר".

בהארץ כותבת עמירה הס שהפיוס יחזק את החזית הפנימית למערכות הבאות נגד ישראל (!).
עמוס הראל: זה לא חורבן בית שלישי.
ברק רביד: הזדמנות ולא איום.

ישר"ה, ראשית: "להכרעת הקבינט: הפסקת המו"מ". בווידיאו האוטומטי תוכלו לשמוע מיד את תגובת רה"מ.

ידיעות, ע' 10: "נהג של נתניהו חשוד במעשים מגונים בילדות". בידיעה הזו ב-ynet לא מוזכר עברו של האיש, אבל בידיעות (ע' 10) נכתב שכבר לפני יותר משנתיים הוגש נגד הנהג כתב אישום על ביצוע עבירות מין בילדה בת תשע, אך הוא נותר חלק מפמליית רה"מ. "נציבות שירות המדינה גילתה על כך רק באחרונה והורתה להשעותו. אגף המשמעת בנציבות… פתח בחקירה כדי לגלות מיהו האחראי במשרד רה"מ שלא דיווח כנדרש על ההליך הפלילי שהתנהל נגד הנהג.
קרובי הנהג: "מדובר באדם טוב לב שנקלע לסכסוך משפחתי על קרקעות, ושבעקבותיו הוגשו נגדו תלונות שנועדו לחסלו. זו טרגדיה משפחתית שעוד תתברר בבית המשפט"

גם בישר"ה (ע' 7) מופיעה הידיעה אבל פה כתוב שלפני שלושה חודשים הוצא האיש לחופשה כפויה. דברי רה"מיהו מופיעים בראשית הידיעה.

רקפת רוסק עמינח

מורן שריר מרוצה מהראיון של אילנה דיין עם מנכ"לית בנק לאומי. גם אלדד יניב מרוצה מהראיון עם רקפת רוסק עמינח, ומשוכנע שהיא תתפכח, כמוהו.

רוסק-עמינח לא מבינה למה זה מטלטל כשהיא מסבירה שהיא לא יודעת כמה יש לה בחשבון האישי בבנק, כי היא "לא בודקת". כשרוב אזרחי ישראל לא ישנים בלילה, רטובים מדאגה מה יהיה מחר. ומתי יצלצלו מהבנק בגלל האוברדרפט שלא ייסגר לעולם.

גם שיר זיו בישר"ה די מרוצה.

מראש, לא היה מדובר בתחקיר. דיין לא חשפה דבר שמישהו ניסה להסתיר. רוסק עמינח מעסיקה יותר מ־10,000 עובדים, מגלגלת סכומי עתק ומשפיעה על התנהלות המשק. טביעות אצבעותיה מורגשות בשוק הפיננסי. אין איש טלוויזיה שהיה מסרב לראיינה. במובן זה דיין ביצעה עיסקה סבירה מבחינתה. כשעלה נושא שכר הבכירים, רוסק עמינח הסתבכה. נקודת השפל היתה כאשר המנכ"לית הודתה שהיא אינה בודקת את יתרת החשבון שלה. זה היה הרגע שבו יועץ מסור היה אמור לנתק את המיקרופון, להציע למעסיקה שלו דיאט קולה או לשגר אותה להתאוששות בחדר איפור.

אביעד קדרון בוואלה: אילנה דיין שכחה שהיא לא חלק מהאספסוף.
סיון איזסקו במארקר מסכם. ועוד שתיים שלוש שאלות.

באופן מוזר בידיעות אין ביקורת טלוויזיה גם היום. בפעם הקודמת זה היה ב-3 באפריל, בוקר אחרי שידור תחקיר קק"ל של ערוץ 10. מה, בגלל הדיאט קולה עם נוחי דנקנר?

ספורט ידיעות

מן הסתם זה לא חדש, אבל באמת, רז שכניק כותב על הכל? לא רק שהוא חולש על כל עסקי התרבות, גם בספורט, ועוד הפניית שער? אני במקום אנשי הספורט של ידיעות הייתי מתבאסת מכך שההפניה בשער היא לטור האישי שלו, זכרונות ממכבי ת"א 1977, ולא הפניה לאחד מאנשי הספורט הקבועים.

ובינתיים במעריב

תהיתי אתמול מה קורה, והנה תשובות כלשהן.
ביהמ"ש קבע שעל חברת תכלת של שב"צ לשלם את משכורותיהם של עובדי מעריב ומקור ראשון עד שתאושר מכירת שני העיתונים.
ואני אומרת: אז קבע. שב"צ יגיד שאין לו כסף ולא ישלם לעובדיו. זה מה שיקרה.

מפחיד

חיפאי אחד, שמהאופנוע שלו נגנבו לפני שנה מראה ומתקן לסלולרי, קיבל מהגנב החזר ומכתב התנצלות.
אבל מה שאותי הפחיד זה שמדובר בסטוקר:

"לפני שנה היה לך אופנוע אחר כזכור לי, ואם אתה זוכר, בלילה אחד נעלמו לך מראה והמתקן של הטלפון. אני מצטער להגיד לך שאני ביצעתי את הפעולה חסרת המחשבה הזאת, ואני מצטער על זה עד עצם היום הזה. מקווה שלא גרמתי לך ליותר מדי בעיות, ואם כן אני נורא מצטער על כך. מקווה שהמעטפה הזאת תעלה חיוך קטן על פניך"

לא creepy?

התאומות מלול הורשעו בגניבת בשמים מהסופרפארם, ואחת מהשתיים גם בגניבה מנהג אוטובוס. אז למה העברייניות השתתפו בתוכנית ריאליטי?

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

מג'ד כיאל התראיין ל+972.

פרופ' אלומית ישי על מחקר  המריחואנה מחולל המהומות.

תחשוב טעים, יהיה טעים. ועדת גרמן, חלק ב'.

ציירת, אנה גנסלר (פה הציורים שלה) שבילתה בטינדר שישה חודשים נוקמת בגברים שחפצנו אותה.

אליען לזובסקי, בהמשך (רעיוני) לדבריי על מסעדות יוקרה (בפוסט שכותרתו הלא מקרית היא "די לגרגרנות"), לא קראה את התפריט על הקיר והלכה לחגוג יומולדת לבח"ל אצל חיים כהן.
הנה חלק:

…היינו ארבעה אנשים, ושילמנו 1,300 שקלים. חוזרת: 1300 שקלים. 300 דולר. מחיר של כרטיס טיסה למדינות מסוימות. הייתם מצפים, שעל סכום דמיוני שכזה, נקבל ארוחה מושלמת מכל בחינה, אבל היא הייתה רחוקה מזה… כל המנות במסעדה… היו קמצניות בגודלן עד כדי כך, שהתחשק לי לקום מהשולחן, להתפרץ למטבח בקללות, ולהעמיס לעצמי מנה כמו שצריך מהסיר… צריך להיות חוצפנים ממש כדי לדרוש 125 שקלים תמימים עבור קערה קטנה, שבה משכשכים כמה קרעי פסטה בתוך תבשיל בשרי, גם אם אתה קורא לו "ראגו ברווזים". במחיר הזה, מר כהן, הייתי מצפה שתגיש לי להקת ברווזים, פלוס עיירה איטלקית שלמה, שתייצר עבורי את הפסטה. ובטח שלא הייתי מצפה להישאר רעבה.
כשהגיע השלב להזמין מנה עיקרית, התברר שזה בעצם חידון מסובך מאוד… כל 100 גרם מתומחרים בנפרד, כמו מתכת יקרה. אנטריקוט, לפיכך, עולה 50 שקלים למאה גרם; לוקוס – 60 שקלים למאה גרם, וכן הלאה. יוצא שעומד מולך המלצר הנחמד (והמשתדל מדי, שיהיה בריא), ומסביר שדג הלוקוס שלי הוא "במשקל 600 גרם ברוטו, שזה יוצא משהו כמו 420-450 גרם נטו, לפני אדרה וראש". סלח לי, אדוני, מדוע אני אמורה להוציא מחשבון כדי להבין כמה המנה תעלה לי?
…ונניח שזרמתי איתך, והעזת – שוב, בחוצפה ובחמדנות – לגבות לא פחות מ-630 שקלים (!!!!!!!) על מנת דג לוקוס, לא תזרוק לי איזה תפוח אדמה קטן? איזה כף אורז? באמת הגשת לי אותו עם רבע שומר, חצי עגבנייה ופלפל חריף זעיר? זה באמת קרה, או שאולי מישהו אחר, שמתחזה לחיים כהן, עשה את זה?…

עכשיו נמתין לתגובת השף.

ועוד אירוע פייסבוק מאתמול בלילה שלמרות האשמורת האחרונה צבר עד הבוקר כ-600 לייקס: אריאנה מלמד קוננה על שתשע שנים לא הייתה בחו"ל בגלל הטיפול התובעני והיקר בילדיה, וזה, כשקיבלה הזמנה לוינה לשלושה ימים להופעות של בוב דילן ואריק קלפטון. חיש קל הזדרזו הקוראים האוהבים וביקשו לערוך לה מגבית. אריאנה התקוממה בקול ואמרה שהיא לא רוצה לקבל שקל על שום דבר אישי עבורה. אמרו לה הנדיבים: היי, נסי לקבל פעם. אמרה: לא: "אני לא אקח אגורה עבור עצמי מחברי פייסבוק שלי. לא עבור ספר בכתובים ולא עבור כלום. אף פעם".

כיכר השבת מציג סקר סביב הנהגת הרחוב הספרדי. גולשים ועיתונאים זועמים (שאריות ברשת).

יריב חבוט, our gifted webmaster, הכין מתנה לחברתו ליאת בר-און.

אבל למה הם לא נשארים לעונה השנייה של בלש אמיתי? למה?

פר-סו-מות

ראיתם תפרסומת לאנאל-בי? תיהנו.

לפני פיזור

חייבת לעוף.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

73 תגובות על רקפות

 1. לחם הגיב:

  אילנה דיין כאילו שאלה שאלות קשות אבל גם הרבתה להתחנף ולצחקק, אמרה כמה פעמים כמה רוסק עמינח כישרונית ואיך היא תמיד הצטיינה, הראתה איך עובדי הבנק מתחנפים אל המנכלית וכו' וכו' מטעמי ליקוק שגרתיים (ראו הריאיון המביך של אילנה דיין עם ארנון מילצ'ן). אני תוהה מי לקקן יותר, אילנה דיין או יהודה שרוני שכינה לפני כמה ימים בפייסבוק את איתן ורטהיימר "האורקל מכפר ורדים." אילנה דיין מתלקקת בתחכום, יהודה שרוני מתלקק בבוטות, בלי עכבות.

  אהבתי

  • roni הגיב:

   אילנה דיין שאלה שאלות פופוליסטיות, כי קהל הצופים צמא דם. אילנה דיין כנראה הבינה מה רקפת רוסק עמינח אומרת לה. רוב הצופים לא.
   ההופעה של מנהלת בנק לאומי היתה עניינית והיא לא התחמקה מאף שאלה.
   גילוי נאות, אינני לקוח של בנק לאומי לטוב ולרע.

   אהבתי

 2. חייל זקן הגיב:

  התאומות מלול הורשעו בגניבת בשמים מהסופרפארם, ואחת מהשתיים גם בגניבה מנהג אוטובוס. אז למה העברייניות השתתפו בתוכנית ריאליטי?

  ראש הממשלה, שר האוצר והרב הראשי הלשעברים, לא היו פנויים.

  אהבתי

 3. חייל זקן הגיב:

  אני במקום אנשי הספורט של ידיעות הייתי מתבאסת מכך

  V, זה מה שיש לך להגיד על הפרכת האתאיזם אתמול?

  אהבתי

 4. עובר אורח הגיב:

  בין היתר, משפט מפתח בראיון עם כיאל היה:
  I’ll answer that in the Zionist method of answering questions, with my own question
  וכל אחד יפרש ויבין כרצונו

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   הוא בסך הכל התכוון לכך שיהודי עונה על כל שאלה בשאלה. אמרה נפוצה במיוחד במקומותיכם.
   מה הסיבה שאתם מפשפשים לו בציציות? זה שהוא משלים מניין?

   אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אז את מסכימה עם הטענה שאנטי-ציונות=אנטישמיות.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    לא, למה תגיד?

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    שימי לב למונח שהחבר השתמש בו לעומתך.
    מי שיתבטא כך על יהודים ייחשב אנטישמי, שזה לא לגיטימי.
    מי שיתבטא כך על ציונים, ייחשב סתם בעל דעה פוליטית לגיטימית.
    החבר יודע מה הוא עושה.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    שלום וכבר שבת שלום
    הגבתי לשועלן אך המבקר הספרותי וההתנהגותי שלי העיר
    שאת ששאלת ולך אני חייב תשובה.
    1. הנ"ל הנו פעיל פוליטי מוכר כפי שהנו עיתונאי. הוא שייך למפלגה
    הרואה כמעט בכל מעשה ומחדל פעילות פוליטית.
    2. הראיון בבלוג הנ"ל שהוא בלוג פוליטי הנו מעשה פוליטי, עצם המעשה הזה אינו עומד לשיפוטי. הוא אינו היחיד הנוהג כך ומי אני שאבקרו.
    3. האמירה הנה אמירה גזענית מובהקת ואינה ראויה בכל מקרה. אמנם פוליטי שגוי קל ( politically incorrect light ) אך גזענית.
    מי בדיוק עשה מחקר וקבע שתכונה זו אכן אופינית ליהודים ובכלל מה לשמאלן אוהב אדם והערות מסוג זה
    4. גינוי הגזענות בכל משקל שב ועולה בבלוג זה
    5. אחד העקרונות הבסיסיים תיאורטית ומעשית של הגוף הפוליטי שהוא לוחם עבורו הוא האמירה על ההבדל בין יהדות וציונות. לגביו יהדות היא דת מכובדת, או לא, ככל דת. הציונות היא תופעה רצחנית, אלימה, פשיסטית, לפעמים (בד"כ) נאצית, אימפריאליסטית וכ"ו וכ"ו.
    6. רבים טוענים שסעיף 5 הוא הצגה שקרית לצרכי יחסי ציבור ושקו מפלגתי זה נועד לכסות גזענות ואנטישמיות קיצונית וקשה
    7. האמת התחלקה לה החוצה כך במקרה. הוא רואה יהדות וציונות כדבר אחד. את, כמוני, שמעת את האמירה הגזענית הזו פעמים רבות. זו פעם ראשונה שאני שומע, כמו במקרה זה, החלפת היהדות בציונות, כמה פעמים את שמעת "ציונות" באמירה זו? זה מוצר של מוח גזעני לא דבר מה "רגיל" ששומעים כל הזמן.
    8, המשפט שציטטתי נתן גיבוי לאמירה "גרד קליפתו של צדיק מוחלט אוהב אדם באשר הוא אדם מחפש צדק ועושה צדק בכל מקום ויותר מדי פעמים תמצא מתחת לקליפה גזען מתועב". זה נכון גם לגבי פמיניזם למשל ובכלל.
    9. הנ"ל גזען אנטישמי לא פחות ואולי יותר מכמה גזענים שסימנת בבלוג שלך.
    10. תודה עבור תשומת לבך

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    לדעתי אתה ושועלן טועים.
    הוא רצה
    1.להתלוצץ (כי זו הרי בדיחה רווחת)
    2. הוא טעה/ התבלבל בין יהודים לציונים
    בטח שאפשר למצוא בכל מילה של מישהו מתווים גזעניים, אנטישמיים עוכרי ישראל. לי זה לא מתאים.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    זו אמירה רווחת של יהודים.
    כמו שלי אסור לעשות בדיחות ניגאז, להם אסור בדיחות יאהוד.
    ולעו"ח – למה אתה יוצא מנקודת הנחה שהוא שמאלן אוהב אדם? הבנאדם לאומן קיצוני.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    תשאלי את טים ווטלי (רופא השיניים, לא הדראגלורד).

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    שוב תודה

    אהבתי

   • ראיתי אמש ראיון עם הפעיל. יש לי תחושה עזה שלא מדובר בטעות ועוד ישמעו עליו בעתיד (עם אותן "טעויות).

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    מודה גם לך

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    אני בדעתך מה זו גזענות ופעילות נגדה
    ואני בדעתי כנ"ל זמנים יגידו

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    קודם זו טעות
    אחזור
    אני איני בדעת וולוט ואיני מסכים עמה
    מה זו גזענות ומה היא פעילות נגדה. נישאר
    אני בדעתי והיא בדעתה. זמנים יגידו

    אהבתי

 5. עובר אורח הגיב:

  בדיווח ב"הארץ" על הרעיון של א.דיין ורוסק מופיע המשפט
  הבא: …ומשדרת ביטחון של רב חובל ותיק על מים רדודים"
  אם הוא רב חובל ותיק שייט במים רדודים יוצר בו אי ביטחון
  שאותו הוא מחצין בהעלאת נוכחותו בגשר ובקשר. או שהוא
  ותיק משום שמאז ומעולם שייט במים רדודים יוצר בו אי
  ביטחון.

  אהבתי

  • חייל זקן הגיב:

   עם כל הכבוד לבנקאית הכו*ית הידיעה החשובה השבוע היתה סגירתה של חטיבת המגח (פטון, למאותגרי שריון) האחרונה בצה"ל, חטיבה 600. הגרסה הרישמית של השם היתה שזו מילה עיברית שמשמעותה נגיחה בקרניים. כידוע, טנקיסטים הם לא חברי אקדמיה ולכן צצו כמובן הסברים אחרים. מאחר והטנקים הראשונים היו מסוג M48 גירסה A1 שהוסבו לגרסה A3 הרי על פי תורתנו הקדושה 48=מח ו3=ג, להלן מג"ח. במשך השנים נפוצו גרסאות שונות לפירוש השם מג"ח. השתיים הנפוצות היו "מרכבת גיבורי חייל" ו"מסיע גוויות חרוכות". את הגירסה השנייה מייחסים לאנשי ה"שוט" (צנטוריון, למאותגרי שריון) שאף הוסיפו וכינו את פאר התעשייה האמריקאית בשם התואר הלא מחמיא "גוזניק". המג"ח היה מצויד במערכת בקרת אש מדוייקת ובשריון ומזקו"ם (מערכת זחלים, קפיצים ומרכובים) רכים כמו כל אחיו האמריקאיים. הוא נטל חלק בכל המלחמות מאז מלחמת ששת הימים. כבוד!

   אהבתי

   • hunyuc הגיב:

    חז"ן, מה נסגר איתך? כל פעם שאתה מתייחס לבת המין הנשי זה יבא בתוספת כינויה ככוסית (שלא לדבר על טעמך הביזארי…)?

    תתבגר!

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    מה אתה מציע, שיצלמו ויראיינו את בעלות האופי הטוב?

    אהבתי

   • hunyuc הגיב:

    מעט יותר פשוט: שתצליח איכשהו במעלה חייך המתקדמים לא להשחיל בכל מקום את רמת עוררותך המינית מול זו שנצפית על המסך.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    אתה מכיר אפרוזידיאק יותר טוב מטנק?

    אהבתי

   • hunyuc הגיב:

    נכדתי שבסמוך אלי שואלת אותי הרגע למה פרצתי בצחוק רם…

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    ככה זה כשבגיל הבחרות מקשטים את החדר בפוסטר של בבה אידלסון

    אהבתי

   • hunyuc הגיב:

    צחוק צחוק, אבל נא קח את הערתי – תוך הערכה והתעניינות כנים בתגובותיך בתחום הצבאי-הסטורי – ברצינות (ופשוט שאין כוונתי להתייחסות לגיטימית למראה נשי ובכלל, ובמקרי קיצון אף יותר מכך).
    זה מאוס, ונמאס.

    תודה.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    תודה
    לא ידעתי. ואז זזו חוטים מסויידים,
    נזכרתי, ומהערפל עלו מגל"ד והיו
    גם מעט מגמ"ב. זה היה מזמן.
    בטח יש עוד העתקות-תרגומים
    כאלו
    תודה

    אהבתי

 6. עובר אורח הגיב:

  השאלה לעיל:
  "ראיתם תפרסומת לאנאל-בי? תיהנו"
  זה מסרטים פורנוגרפיים? לא?

  אהבתי

 7. אורן הגיב:

  מאחר ומדובר בחדרתית חדשה אעביר לאליען לזובסקי המלצה קלה. בפעם הבאה שתפרסם בפייס, לפני.
  בטוח שמבין חבריה יש המכירים מסעדה שאפשר להתלונן עליה ביותר גרנדיוזיות.
  ובאותו עניין, גם הגברת שרגל יכלה לשאול לפני, והייתי ממליך לה לא לצפות ולחסוך את שברון הפרידה מהממלמל.
  אה ויש סדרה חדשה של מלמולים 8)

  אהבתי

 8. טופרת הגיב:

  גם היום, הלינק לאמסטרדמסקי (ועדת גרמן) לא עולה אצלי, בטח המחשב הדפוק שלי או ה-IE שלי.

  אהבתי

 9. טופרת הגיב:

  בשביל ההיסטוריה.
  רוסק "מתרפקת" על סמי עופר.

  אהבתי

 10. שי הגיב:

  אני עד היום לא קבלתי את הכסף עבור הכתבה האחרונה שפירסמתי בירחון "חיים אחרים" לאחר שנקנתה ביולי שנה שעברה בידי חברת "תכלת".
  היינו חבורת פרלינסארים שלא קיבלו את כספם, חשבנו להתאגד ולהגיש נגדם תביעה אבל כל התהליך היה יקר ומסובך מדי וויתרנו.
  לדעתי בינתיים "חיים אחרים" שבק חיים ושורה ארוכה של כותבים פרילנסארים לא קיבלו את כספם.
  אז את בהחלט צודקת – מי שבונה על זה ש"תכלת" תשלם עתיד לנחול אכזבה מרה.

  אהבתי

 11. איילת הגיב:

  האם אנחנו בתחרות על ליבו של מת'יו מקונוהיי??
  אגב, בתור עצמו הוא די מאוס, סוג של טום קרוז עם חיוך קולגייט. אבל בתוך ראסט קול זה סיפור אחר לגמרי.

  אהבתי

  • velvet הגיב:

   כנראה שאנחנו בתחרות, וחוץ מזה את צודקת. לא עפעפתי לעברו עד השבוע.

   אהבתי

   • שועלן הגיב:

    אני באמצע העונה (לא בכושר מרתונים כמו שלך), אז נא לא לספיילר.
    גם הגרסא המאוחרת שלו עושה לכן את זה?
    לי הכל מרגיש קצת מאומץ מדי שם.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    עושה גם עושה. להפך, מבחינתי, אפילו יותר. ונא לא לקנא.
    כל פעם שאני מביעה חיבה לברנש מסוים, מיד אתה והמקשסמל ולעתים העו"דון מתחילים לפרצף עליו.

    אהבתי

   • טובטוב הגיב:

    עוד פעם את כורכת אותי לקבוצה ואני מקשסמל אותך לחז"ן לנצח.
    לא שיש לי משהו נגדם,כמובן ( אהם פפם אהם).

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    מזל שכבר אחרי פסח, כי עם הכורכת הרמת פה לחז"ן לעוד בדיחת דתל"שים.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    עוד בדיחה של החז"ן לא מזיזה לחלק קדח שלי. ואם לא תבלום את המתפרצת שלך היא תזלוג לספרדשיט.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    ואם כבר בדיחות החז"ן, גם העו"ח מתעקש לנסות, האם בעוד חמישים/שישים שנה גם אני אלקה באינפנטיליזציה
    😥

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    עו"ד זה זה שמקנא, אורן מעדיף בד"כ גם כן את מושא הקנאה שלך, ואני היחיד שבטוח בגבריות המתפרצת הבלתי מעורערת שלו.

    אהבתי

   • velvet הגיב:

    מכחישי שואה שניכם. תכף יבוא ארמיס ויצטרף להכחשות.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    הכנתי במיוחד רשימת מושאי קנאה, לרווחת המתפרץ.
    מי מככבת ברשימת המשפיעים של טיים 😕
    מי תצטלם בתור היפיפיה האניגמטית בנאו נואר קומי 😕
    מי תעשה לדיסני ואנג'ליקה ג'ולי מה שעשתה לערוץ 10 ואביב אלוש 😕
    מי גרמה לכל הגברים סביבה לבלוע את המילים 😕
    ומי היפה מכולם ( כן מסתבר כולם, ולא רק כולן) 😕

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    ראסט ומיילי זה לצד זה.
    וורלדס קוליידינג.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    זה האור הבוקע מתוך החשכה, אגב ספוילר.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    נשמע כמו ספויילר ללוסט.

    אהבתי

   • טוב נו הגיב:

    בגלל שאני טובטוב בחרתי בשבילך ספוילר שלא מספלר, האמת לא ראיתי, אך הגאונות המתפרצת בסיום של לוסט, היא היותו חסין ספילרים.

    אהבתי

   • איילת הגיב:

    לא לא, רק הגירסה המוקדמת ביותר. גם הגירסה האמצעית כבר פחות.

    אהבתי

   • שועלן הגיב:

    רק עכשיו מגיע לשם.
    זוגיות ארוכה עם רופאה? סיריוסלי? למה לרצוח את הדמות?

    אהבתי

 12. roni הגיב:

  "אז למה העברייניות השתתפו בתוכנית ריאליטי?"
  כי זה הדבר הריאלי היחיד בתוכנית הבלוף הזאת.

  אהבתי

 13. המג’ד כיאל טוען שהשבכניק"ים היו נחמדים וזה סימן שהם גזענים.
  מה אם היו משתמשים באלות או זרם חשמלי והיו מרעיבים ומונעים ממנו מים ומשפדים את עורו באנקולים מזוהמים ותולים אותו הפוך מהתקרה או מותחים את גפיו בשלשלאות ומכניסים את ראשו לאסלה ובודקים כיצד יגיב לברזל מלובן או בועטים בראשו במשך שבוע כשעיניו מכוסות וחותכים את אצבעותיו בצבת ישנה או דורסים את רגליו הקשורות בגלגלי משאית ולא נסיים את הרשימה בטרם הפנמתם את היצירתיות שמגלים המשטרים באזורנו ונמנה גם הצלפות בשוט ושימוש בחומצות שמחוררות בטון ןסתם כדור בפיקת הברך כפתיח. בקיצור, אם היו נוהגים בכיאל כמו בפלסטינים שנחקרים כך ברגע זה על ידי אנשי אסד שהעיתון שבו הוא כותב תומך ומחבב -היה מתלונן על כך שהגזענות אינה חבויה מספיק? והוא מהנאורים, לא חקלאי שחורש טרסות עם פרד.

  מה יהיה באמת נחמד? אם יראו לי עיתונאי או פעיל פוליטי ערבי מקופח שטרח לדווח על הזוועות שמעוללים המשטרים הערביים לפלסטינים בחקירותיהם בגולה.

  אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   שלום ליונת הפלאות
   הבעייה אינה חורשי טרסות בפרדים. כמי שנכנס
   לבתים ערבים מחיפה עד ג'יסר זרקא העם יודע
   גם יודע. גם שטוטית מעכו אמרה ותאמר דברים
   דומים. אבל כאשר ה"ארץ" במאמר מערכת יוצא
   נגד גיוס נוצרים לצה"ל וכאשר כל נאור הוא לורנס
   וכל נאורה גרטרוד בל והמוני יהודים יוצאים להגנת
   כיאל מה אני יכול לרצות מהעם המסכן הזה. דוגמה,
   אני מכיר לפחות שלוש נערות ערביות מחיפה
   שלומדות עכשיו בעמאן ויש עשרות כאלו אם לא
   מאות. מאות ואלפים מערביי ישראל נסעו ונוסעים
   למצרים ולירדן ולגם לחג' והסוכן הזה מספר על
   ישראל מונעת הקשרים. קשרים? פעם מכרים שלי
   חשבו שכל ה TV זה שקר ושם גן עדן עד שהתחילו
   לנסוע לשם . גם מאות תחנות TV ערביות עובדות 24
   7 אין במזה"ת כולו אחד שאינו יודע מה הולך. הנה
   כמה נוצרים עזרו אומץ, צריך הרבה מזה, ומעודדים
   גיוס לצה"ל מה עושים מזה היהודים? נניח מאה
   100 מענקי לימודים היו עוזרים לאלו שחורשים
   בפרדים. אבל את הרעש עושים או ליברמן ושו"ת
   (שמפחיד את ערביי ישראל וגם אותי באמת, ולשם
   מה?) ומזהמי כנסיות ומסגדים (לשם מה?) או
   מצד שני לוי וזוכרות וגברת הס והועד הזה והועד ההוא
   עצוב וחבל פשוט חבל.

   אהבתי

   • כנראה שבעמאן אלפי סטודנטים מישראל. אתה חושב שהם חוזרים הביתה בגאוות מולדת? אחד התלונן באזני על שלטי רחוב של המלך מכוון ברובה ציד שמופנה לכיוונו מכל זווית. והמלך יותר מפחיד מליברמן, כי לפסיכופט יש קבלות.
    אז נכון, כולם רואים בלווין ועדיין לא מסוגלים לתפוס ובטח שלא להחצין את הטוב שבשלטון היהודי כי את מנגינת הגזענות השורשית ששמעו מהזקנות בבית מזמזמים "החדשניים" בארגוני הזיוע, במפלגות ותנועות השלום של היהודים. מביך, מבלבל. תראו, אפילו היהודים אומרים שדפקו אותנו.

    אז מי נבחר? רק מי שמסוגל ךרקום עלילות נגד הציונים בארצם ובשפתם ובחסות החוק הגמיש. אין אחד בעל שיעור קומה שיוצא נגד המנהיגים מבית. זועבי זחאלקה ושאר הליצנים שלא הביאו כלום למגזר. עצירות מנטלית שלא פוסחת על מהנדסים, אנשי עסקים ואקדמאים גם כאלה שראו עולם. צריך להודות שבקטע הזה כנראה שהחברים שלך ושלי די נקניקים. כמו הוויסקי מתחת לשולחן בחתונות. לא נעים, משפילים מבט, מגמגמים.

    אהבתי

   • אורן הגיב:

    היונה ועו"ח עושים המון שכל בהמלצות לערבים, מתבקשות המלצותיו של המשווה והמעלה למין הנשי.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    היכן בדיוק נתתי המלצות לערבים
    אנא צטט בבקשה.

    אהבתי

   • המלצות לערבים? התבלבלת עם זהבה גלאון וחברי ה BDS.
    אני בסה"כ עוזר ליהודים ומזיז את הוילון.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    דיון לעניין. הם כל כך לא נקניקים שזה מפחיד. הם לא מחצינים
    את הטוב הגדול שבישראל. גם אני לא כל כך מתרגש, קוראים
    כאן את מה שאני כותב. אבל אלו שכאן קלטו שהמנהיגים שלהם
    הנם אסון אמיתי. עובדה קיימת שהנאורים מונעים פרסומה
    בכל הכח ששלושים שנות שלטון אנגלי בעירק וצרפתי בסוריה
    לבנון היו הזמנים הכי טובים לכולם במאות השנים האחרונות וכנ"ל במגרב. בטח ליהודים. כשהלכו השליטים הועפו היהודים: משרתי האימפריאליזם והקומוניזם (אמת ונכון ויציב מי היה במפלגה הקומוניסטית בעירק? מי גלגל מעירק מסחר בכל העולם?) המצב במצרים קצת שונה. חוק כרמייה במגרב היה החצנה מובהקת של
    הקשר הטוב במגרב בין הקדמה האמיתית האירופאית ליהודים.
    ואז 1945-1950 לערך מאוד לערך היה אביב ערבי מהדורה ראשונה. הלכו האירופאים הבייתה. הלך האיסלם באה הערביות יצאו להרוג את היהודים חזרו הבייתה על ארבע עם פלשתינים על הגב. מצרים וסוריה התאחדו ונפרדו נאצר גיזז את התימנים, סדאם את הכורדים. נהיו קומוניסטים חברו לרוסיה יצא חרבון. העולם הולך קדימה והם על הפנים. עכשיו אלו שאצל היהודים לפחות אוכלים, שותים חיים, מאיזה חצי מיליון פלאחים וקצת עירוניים יצאו דוקטורים פרופסורים כמה משפחות עשירות מאוד. עכשיו כנאמר אחרי שבת בא ראשון והנוצרים אוכלים אותה. את זה ועוד יודעים היטב כל ד"ר בחיפה וילד אנאלפבית בחורה. וכאן אני נפרד ממך. בא האביב הערבי השני ויצא חשכת מצרים (ספר טוב התנ"ך). עכשיו הפתרון המומלץ איסלם והאלטרנטיבה מוות ביסורים . כאילו דרווין אבל מלהפך הולכים אחורה אלף שלש מאות שנים. אלו שכאן יודעים שאולי היהודים הם רעים ולא נחמדים אבל המנהיגים הערבים הם רוע מזוקק בריבוע באבו אבוה ואף אחד לא שם לא 7 ולא 77 על העם והאדם הפשוט. אז מה עושה עם הפשוט. לא מתים מלהרוג יהודים בקלשונים, עובדה. אז חלק קטן עושה שטויות כאלו. יש כמה צעירים שלא חכמו, יש אוניברסיטה, יש ויסקי וודקה בכל מקום, יש בחורות יהודיות, חיים. והיהודים בונים מדינה דו. ביבי רוצה מאבו מאזן מדינה יהודית והוא ביבי, בונה מדינה דו, משונה. לאור ההכרה באפסות המנהיגים הרצון של העם הערבי פלשתיני שבת"ז ישראלית ככלל בהכללה גדולה שתמיד קצת נכונה קצת שגויה הנו פשוט לחיות ולהתקדם ולהתגבר ולבנות את עצמם זה טבעי זה נכון וזה עובד. ככל שאני מכיר יותר ויותר את העם הזה גובר בי הידע שכנראה הם לא נקניקים בכלל לא. אשמח אם אתה צודק. אני ירא שלא.

    אהבתי

   • נקניקים ולא בהקשר של אומץ אלא בהיעדר יושרה. על הבנת הפיגועים וחיבוק הרוצחים, על התמיכה בהפגזות אזרחים מצד חמאס והחיזבאללה. בעיקר מצד המשכילים, לא אלה שמחפשים לחיות. מישהו הצביע על הטירוף המבעית? אף אחד. כן, יעמדו מול חייל חמוש בלי למצמץ ויזרקו אבנים אבל לעומת דעת הרחוב והמוסכמות הם נאלמים דום. שם הם תמיד מתכווצים ונשמרים. יוצאים מכאן להילחם נגד אסד למען האנשים הפשוטים אבל לארגן הפגנות נגד הטבח הערבי? יוק. אסד אוייב של יהודים, לא מקובל. אז שותקים.

    זאת הזווית שכיוונתי אליה. כתבת יפה על השאר.

    אהבתי

   • עובר אורח הגיב:

    ליונת הפלאות תודה. אראה לגברת
    את "הכתבת יפה". אתה בטח יודע,
    מחר יום שישי ערב שבת חופפים
    שער ובככל. מי יודע אולי בכ"ז.
    אתה עוד צעיר אבל בטח שמעת
    שאצלנו החיטיארים זה נו איך אומרים
    בכל זאת. אולי המילה הטובה שלך
    תעזור. לפי איך שאני שורק בדרך
    ל 66 ביום ראשון בבוקר אפשר
    יהיה לדעת, אז תקשיב.

    אהבתי

   • לקראת ערב שבת הייתי מצטייד במחמאות מנשים אחרות. זמין בשניות (לצעירים כמוני) והרבה יותר אפקטיבי.

    אהבתי

 14. אבו טור הגיב:

  "מג’ד כיאל התראיין ל+972."
  יקיר המדור, והעלון האנטי ציוני: "הארץ", התראיין גם אצל רסקה בפגושתה.
  (בטח מחר תהיה פה הקלטה).
  איפה עוד יראינו את הגזען הנלוז הזה? שיהודים בשבילו זאת אנקדוטה באיזור? גם ער'2 משמש שופר ליצור האפוף שנאה ליהודים?
  נפלתם על הראש?

  אהבתי

 15. שועלן הגיב:

  אנשים פה החליטו לתת לאורן בירוקים כמחאה על כך שאין אדומים?
  הצבעה בעד/נגד בכפתור אחד זו אמירה פוסטמודרנית?

  אהבתי

  • אורן בשם המחנה המגיב הגיב:

   הכל בזכותך, אני פופולרי בקרב שני המינים, וחתיך. היפסטר מסוקס ואירוני עם קשרים עם המשפיעים בעולם. ממלא סמיילים בתוכן איכותי. מינמליסט ולא מעיק, ובאפן יחסי למגיבים אחרים אף אולטרה מחונן, לא להאמין.

   אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   שועלן זוכר שפעם רצית לעזור?
   אז הנה אני כאן. לא נתתי ירוק
   אבל בטח חלק מהמירקים (פיעל)
   החברים של רבין, חשבו על תקדים
   רבין. אתה בטח זוכר ששם אמרו
   שאם היו עוצרים וחוקרים את המסיתים
   אז לא היה רצח. השב"כ בטח רצו
   לשאול אותו אם הוא מסית באמת
   או בצחוק. אכן הסודיות הייתה
   מעשה טימטום. אבל אם היו שולחים
   לואדי פחות מעשרה שוטרים הם
   היו חוזרים על אלונקות ואם היו שולחים
   יותר משמונה אז היה מאמר גדול
   בהארץ על האלימות והרעשנות של
   המשטרה. אז עשו בסוד, פאדיחה.
   אם היה תלוי בנו "נחנה מן עמלין
   ופלאחין ובחארין, נחה מוש
   מידנין" היינו שולחים 20 שוטרים
   ו 20 שוטרות. לשמאלנים ערביים יש
   משהו עם שוטרות, בייחוד אלו
   שלועסות מסטיק ועושות בלונים בזמן
   המעצר. אבל למי איכפת מאנחנו.
   כמובן ייתכן שכיאל לא מסית באמת
   רק בצחוק והוא בעד חלוקת מצופים
   וקולה ליהודים שלוש פעמים בשבוע
   וזה מה שאמר גם לחיזאללה בביירות
   רק היה ויכוח על איזה קולה ונסעו
   לדמשק לשאול. אז אין בעייה תהיה
   חקירה מנומסת וזהו. באמת
   הסודיות הייתה מעשה לא חכם.
   אבל אם הוא מסית רק בצחוק אז
   "הארץ" צודק ונו נו נו לשב"כ.

   אהבתי

 16. שי לגברת,
  ארכיון סרוק של כל העיתונים בעברית מימי הדיליז'נס ועד לפני שעה.

  https://secure.xpm.co.il/23/mycover/GetMedCoverImage.ashx?day=14&month=5&year=1948

  שני את הערכים המודגשים וקבלי את כותרת העיתון לתאריך הרצוי.
  הקישור ללא הדגשה.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s