המסתער

yediot23.2.15maariv23.2.15

isra23.2.15haaretz23.2.15

הכותרות

סחתיין לראש עיריית ירושלים, ניר ברקת. הבחירות הבאות כבר בידיו.
ידיעות וישר"ה בכותרת ראשית/ מרכזית, בהארץ זהו כיתוב התמונות המרכזי, ובמעריב לא מאוד התרשמו וזו כותרת בתחתית השער.

♦ הכותרת הראשית הבוקר ב-ynet מספרת על ישראלים מיואשים בני 40 שלא מצליחים לקנות דירה. המטרה כמובן ברורה.
אם כך, שמישהו יסביר לי את הידיעה מלפני חמישה ימים על הסתערות הציבור על קניית דירות ועל זינוק של 83% בקניית דירות? גם ב-ynet עצמו התפרסמה ידיעה על זינוק ברכישה באמצע ינואר.
ולא שאני מפקפקת בקושי בקניית דירה בישראל, כמובן.
כלכליסט מציג כמעט את כל הבטחות הדיור של הפוליטיקאים בחמש השנים האחרונות.

♦ אב הבית, מני נפתלי, מאיים לתבוע את רה"מ על שהאשים אותו בהגדלת הוצאות מעון רה"מ (ynet).
לעומת הכותרת הזו ב-ynet, הדיווח על האיומים בתביעה מופיע בישר"ה תחת הכותרת מדברי יוחנן דנינו אתמול.

♦ דיווח ישר"ה על העתירה נגד העיתון.

עתירהישרה

בן כספית נוזף בנתניהו על שהתקוטט עם טל שניידר.
הנה הסיפור כולו אצל טל.

מהפך בישר"ה?

♦ אחת הטענות הנשמעות בימים האחרונים היא שישר"ה כבר לא ממש תומך בנתניהו, וזה למקרא הטורים הביקורתיים של דן מרגלית ומרדכי גילת. אני לא רואה בכך מהפך אלא עלי תאנה. לא רק זה, השניים הם עיתונאים בכירים, ואיש לא יגיד להם מה לכתוב. אם יגידו להם, הם יקומו וילכו, כך לפחות אני משערת.

משתכשכים בביצה

♦ ארבעה עיתונאים עוזבים את ynet: רועי מנדל, עדנה אברמסון, מור אלזון ואהוד קינן.

♦ רואים את ההפניה הזו בגוגל "גבר דתי לא אמור לקרוא טורים של נשים"?
"הדף אליו ביקשת להגיע לא קיים"
נשיםynet

הנה גם הצילום של הכתבה הנעלמת מהמדור החדש, ynetמדיה.
נשים2

מה הסיפור? טוב, זה קצת מסובך, בקושי הבנתי:
הכתבה באה לתקוף את בחדרי חרדים, המציג תמונות נשים רק במדור הנשי ועם אזהרה לגברים בכניסה. אלא מה, מוטי לביא, עורך כיכר השבת המתחרה, מקבוצת ynet, לא אהב את הרעיון שיש כתבה על בחדרי בטריטוריה שלו וביקש להסירה. ועדיין לא ברור, למה? הרי הידיעה תוקפת את האתר המתחרה, לא? אה, אז זה ההסבר, מנקודת מבט חרדית: הכתבה כאילו מחדדת את העובדה שבחדרי יותר חרדי מכיכר, וזה לא מתאים לו. סיפור מוזר, לא אכחיש, וכך גם ההסבר שלו.

TV

יונתן יבין מוולווט את מירי רגב בגב האומה אמש.

די משונה שהתבטאויותיה של האסון התרבותי מירי רגב, מהתוכנית "גב האומה" אמש, לא מקשטות את כותרות האתרים (עיתונים טרם ראיתי). אולי בגלל שזו תוכנית סאטירה שלתכנייה "אין לייחס רצינות" (אף שהיא לא מהצוות), ואולי משום שכמו תותחנים שמאבדים את שמיעתם, כבר התרגלנו לווליום מסוים ממנה.
כך או אחרת, ברגעי החסד המועטים שבהם הצליחו לקיים עם החללית הסהרורית הזו קשר כלשהו – מבלי שתנסה שוב להסיט בצווחותיה את הדיון ממסלולו – נשמעו וידויים לא נוגעים ללב בכלל שאף גובלים בסקופים של ממש. בשיאם טענה רגב בחום שהחשמלאי שלכאורה הוזמן לארמון המלכותי ביום כיפור, בכלל לא הוזמן ליום כיפור. "אבל זה הרבה יותר גרוע, כי החשבונית מתוארכת ליום כיפור, כדי שתחייב לפי תעריף 400%!", אמר המנחה שליין (ציטוט לפי זיכרון).
רגב לא הקשיבה זמן רב, הייתה עסוקה בקטיעת הבדיחות המשובחות של הרביעייה, כי כך היא רגילה ממשדרי האקטואליה ומקטטות השוק שלה בוועדות הכנסת. אלא שהתוכנית הזו היא לא "פופוליטיקה" והצוות המרובע הוא לא פרייאר. הבדיחות עברו מעל ראשה ומבעד למסך, נישאות אל הצופים על הכתוביות שאותן רגב (עדיין) לא יכולה להשתיק.
והיא יצאה *** וגסת-רוח ומסוכנת בדיוק כמו שהיא במציאות, שלא לדבר על כך שהפלילה את הבוס שלה (לפחות פוליטית) בשחיתות לכאורה שקשר לו מבקר המדינה.
אגב, למבקר המדינה יוסף שפירא, היא קראה, פחות או יותר "שקרן".

בלוגלנד/ רשת/ פייסבוק

הודעה לעיתונות:

לפני מספר שבועות החלו כמה שופטים בדימוס לקבל כמויות גדולות של דואר זבל מגוף מסחרי מסתורי. לדברי השופט בדימוס עו"ד דניאל ארנסט הווירוס המחולל את משלוח המיילים התלבש על זהויות של שופטים ושופטים בדימוס, וכך למעשה הדביק עוד ועוד מחשבים של בעלי תפקידים במערכת המשפט והציף אותם בדואר זבל. "כשאתה מקבל הודעת דוא"ל משופט ותיק אתה פשוט פותח אותה. אי אפשר להתנגד ולסנן כאלה מיילים, כי מה תגיד, שאת המייל הזה מהשופט לא קראת או זרקת לזבל?" אומר ארנסט. לפני מספר ימים ניסתה הנהלת בתי המשפט לטפל בבעיה, אך טרם הצליחה.

לפני פיזור

איך היה אמש בבית חשמונאי ולאן אנחנו נוסעים היום.

אודות דבורית

שום דבר מיוחד
פוסט זה פורסם בקטגוריה שערים, עם התגים , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

61 תגובות על המסתער

 1. פיתה הגיב:

  גם דן שילון חושב שדן מרגלית וביבי כבר לא

  אהבתי

 2. עכגד הגיב:

  עכשיו אני חייב לראות את גב האומה עם מירי רגב כדי לדעת במה מדובר…

  אהבתי

 3. חייל זקן הגיב:

  סחתיין לראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.

  ברקת היה לוחם אס כבר כשהיה חייל מסלול צעיר ב890. במבצע "מנורה" הסתער לבד וחיסל מחבל שסיכן את מסוק הפינוי של הכח שלו. גם הקצין הצעיר שטרן היה בסביבה אבל בזמן קרב איש לא סופר ליקוק לממונים.

  אהבתי

 4. עכגד הגיב:

  מה דעתכם על מטוסי האפ35 החדשים שלנו?

  אהבתי

  • מיכה הגיב:

   מצער מאד. לפחות ההזמנה קוצצה מכמות גדולה יותר שמשהב"ט התכוון להזמין – אם כי מן הסתם זו תהיה רק דחיה קצרה.

   אהבתי

  • אלי קופטר הגיב:

   מה זה שייך לבלוג על תקשורת? דעתו של…על מטוס כלשהו ?
   חסרים אתרים?
   התגובות בבלוג הזה נסחפות לכיוונים לא קשורים,אנשי מחפשים מקום להביע דעות,ולא מתייחסים בכלל לעבודה הרבה שמשקיעה בעלת הבלוג…

   אני בספק אם הם קוראים אותו בכלל….
   עופו!

   אהבתי

   • קולונל קורץ הגיב:

    קופטר תיזהר, אנחנו באזור מדברי, האבק לא מיטיב עם הרוטור וכבר היו אירועים לא נעימים (שאל את אנשי הכוחות המיוחדים של ארה"ב ששלח הנשיא קרטר לחלץ את הנצורים בשגרירות בטהרן).

    אהבתי

   • מיכה הגיב:

    תרגיע, אלי. לא כל התגובות חייבות להתיחס ישירות לדברים שדבורית מתיחסת אליהם, לעתים אפשר להשלים אותה בהוספת נושאים שהיא לא הזכירה.

    במקרה הספציפי הזה יש הרבה מקום לבקורת על התקשורת – הוצאה אדירה כזו (כשלושה מיליארד דולר, שווה ערך למע"ם 0 על דירות לכמה וכמה שנים) עוברת בלי שום דיון צבורי וכל מה שמתפרסם בעקבותיה הוא למעשה קומוניקט של הצבא (במקרה הגרוע מתפרסם גם קומוניקט "פרשנות" מאת יוצא חיל האוויר שמסביר עד כמה זה נפלא ונהדר ויחזק אותנו). אני מזמין אותך לחפש בתקשורת הישראלית כתבה אחת שעסקה ברצינות בשאלה מה היתרונות של המטוס הזה ולמה בעצם אנחנו זקוקים לו.

    אהבתי

   • ריאליסט הגיב:

    הדיון ברכש ראוי שייעשה אבל הוא חסר משמעות. רוב רובו של תקציב הרכש מגיע מתוך כספי הסיוע האמריקאי אשר מלכתחילה מותנה בכך שלפחות 75% מתוכו יוקצה לרכש ציוד מייצור אמריקאי. מכיוון שהרק"מ בשימוש צה"ל מיוצר בישראל, וחיל הים מתקשר כיום כמעט בלעדית עם מספנות גרמניות (בתמיכה מסיבית של ממשלת גרמניה) הרי שרוב הסיוע האמריקאי מופנה לחיל האוויר, והדיון לגבי איזה פלטפורמה אווירית כדאי לחיל לרכוש הוא דיון מקצועי פר-אקסלנס, שאני מתאר לעצמי שלא מעניין במיוחד את עורכי העיתונים.

    אהבתי

   • מיכה הגיב:

    לגמרי לא נכון. יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לקנות מארה"ב בכסף הזה ואם קונים בו F-35 אז צריך להוציא כסף נוסף כדי לקנות אותם – החל מחלפים ותחמושת למטוסים הקיימים, דרך נגמ"שי נמר בהרכבה אמריקאית, דרך דלק סילוני למטוסי חיה"א (כן, אנחנו קונים אותו מארה"ב וזו הוצאה של מאות מיליוני דולרים בשנה) ועד דברים פרוזאיים כמו תחמושת נק"ל, אפודי מגן וכו'. אילו המצב היה כפי שאתה מתאר, המשמעות היתה שאם לא נקנה את המטוסים אז הסיוע פשוט ייזרק לפח – עד היום מעולם לא קרה שלא ניצלנו כל אגורה ממנו.

    מעבר לכך, כמובן, כשקונים מטוס יקר מתחייבים לעשרות שנים של תחזוקה יקרה – ואח"כ פתאום אין כסף לאימונים או לציוד למילואים (שלא לדבר על חינוך ובריאות) כי הכסף משועבד מראש לתחזוקת מערך קיים.

    אהבתי

   • כל החלטה נמדדת לאור החלופה. מהיכרות עם כמה מהנפשות בחיל האוויר הייתי מוסיף שיקולים מבצעיים שלא תמיד מגיעים לידיעת הציבור ואת היחסים עם הידידה. במיוחד את אורך החבל שמקבלים ממנה במקומות אחרים. לי חבל שישראל ויתרה על פיתוח מטוס קרב. יש מספיק כישרון ידע ומוטיבציה. במלטי"ם שיחליפו את טייסות הקרב המאויישות כנראה שלא נחזור על הטעות.

    אהבתי

   • חייל זקן הגיב:

    זה נכון שדיון מקצועי כשלעצמו אינו רלוונטי לעורכי העיתונים אבל למערכת הפוליטית יש נסיון (מוצלח למדי) בדחייה של המלצות חיל האוויר שהתנגד בזמנו להשקעות בלוויינים ובמל"טים.

    אהבתי

   • אני מנחש שאפילו במיקרוסופט ישראל מכירים כמה מנמר"ים שלא רוצים לעבור לחלונות 8 מ- XP בגלל שיקולים מוזרים. ארגונים לא אוהבים שינויים, נוקדה.

    אהבתי

   • נאוסי הגיב:

    חלונות 8 איומה, אפילו ה-XP העתיק עדיף על הפדיחה הזו.

    אהבתי

 5. שומרוני הגיב:

  כמו שכתבו משגב וכספית, נכון לרגע זה מייצגים את משפחת נתניהו , בענייניה השונים, 4 משרדי עו"ד: ד"ר יוסי כהן, שימרון מולכו, בורובסקי וד"ר וינרוט.
  איפה העיתונאי שישלח שאילתא – מי משלם להם שכ"ט?
  הרי קשה להאמין, לאור כל הסיפורים מעשרים השנים האחרונות, שבנימין נתניהו שולף את פנקס הצ'קים ומשלם להם על עבודתם.
  אם הוא אכן משלם, שיזהר רק שלא יהפוך לתקדים מחייב ויצטרך חלילה להוציא עוד כסף פרטי.
  אם מישהו אחר משלם – הציבור רשאי לדעת זאת.
  אם הוא לא משלם (בעבר פורסם שהיה חייב לד"ר וינרוט 50,000 דולר והחוב נמחק) – הציבור רשאי לדעת זאת גם כן. זו מתנה לראש הממשלה ואולי אפילו יש לכך השלכות מס.
  אבל הכי אני מחכה לשאילתא הזו כדי לצפות שוב בהסברים הפתלתלים והמשעממים שייתן לעניין האיש הכי פחות כריזמטי בין הירדן לים, הלא הוא עו"ד שימרון: מרשי ו/או מרשתי מכחישים ו/או לא מודים, רדיפה פוליטית שמטרתה ניגוח ו/או הפלה ו/או הכחדה של שלטון הליכוד ולכן מוטב ויפה שעה אחת קודם ובכלל, מני נפתלי הכריח אותם לשכור חצי מעוה"ד באזור ועזרא סיידוף סיכם איתם את הסדרי שכר הטרחה והכל לפי הנהלים!

  אהבתי

  • מסקר בקרב לוגמים אקראיים בבר מסויים שבוצע בשעת ליל מייצגת עולה התמונה הבאה: אף אחד לא סובל את ביבי וכולם יצביעו ליכוד. התרעמתי והקשיתי בהסבה לימין ושמאל. אותה תשובה חזרה על עצמה בוורסיות שונות: אין שם למעלה אף אחד מנוסה ואחראי ממנו.
   הייתי ממליץ למחנה להמשיך עם שטויות (בוודאי שטויות) הבקבוקים והאיסנטלטור בכיפור כי זה רק מגביר את החשד שאין לנציגיכם ויועציהם מושג עד כמה הם מנותקים מרחשי הציבור והשאלות שבאמת מעסיקות את העם אבל בגלל שאני מעוניין בשיח נוקב ומחכים סביב השאלות החשובות אתנסח בנדיבות שאינה אופיינית ואטען במחילה מכבודנו שקמפיין ההפחדות הנגטיבי והפופוליזם התקשורתי אינם המגרש הטבעי שלכם ואני מאוד מקווה שתוצאות הבחירות לא יגרמו לי להזדקק למשקפי ראיה כדי לזהות את מה שנותר מגושי המחנה. חבל.

   אהבתי

  • הינשוף של מינרווה הגיב:

   מי משלם להם שכ”ט?

   יושבים בפגישה עם עו"ד ויינרוט, אשר נמשכת שעות; לא נזמין משקאות על חשבון המדינה? כולם יודעים שקולה בבקבוק זגוגית יותר טעים? שרה פוקדת על הנהג לאסוף את הפיקדון? עו"ד ויינרוט מוציא פרשנות שמצדיקה תעלול זה?
   ומאחר שכל זה התרחש ביום כיפור, והאורות בחדר העבודה לא דלקו (וחלילה שהרוזן מנורמנדי יתקל בחור בשטיח ויקרוס על השנדליר), הוזמן גם חשמלאי. מה שאומר שכולם הצטרכו לשתות יותר. במיוחד מני נפתלי, שתמיד היה מאוד צמא באופן חריג.

   אהבתי

   • לורד וולדמורט הגיב:

    עו”ד ויינרוט מוציא פרשנות שמצדיקה תעלול זה?

    למה אתה מתכוון? משהו כמו – היה נוהג לזרוק את הבקבוקים לפח, שרה הפסיקה נוהג זה ולכן יכלה להניח שהבקבוקים שלה והכסף מגיע לה.

    זה ממש מה שהוא טוען הד"ר, שהרי דינה של שרה נתניהו כמו דינו של ההומלס ברחוב שלי שאוסף בקבוקים מהפח ומניח בצדק רב שהם שלו.

    במשאל שאני ערכתי, אגב המשאל שערכה יונת השלום, בקרב 6 מצביעי ליכוד מעל לגיל 50 הדעה הרווחת היא שבנימין נתניהו אינו אדם אחראי. נהפוך הוא, הם סבורים שהתנהגותו בשבועות האחרונים מעידה על כך שאיבד לגמרי את שיקול הדעת, את הפילטרים המאפיינים בד"כ אנשים שקולים והוא נגוע באובססיביות ופורץ בהדרגה את כל הגבולות.

    אחד הנשאלים אמר שהוא חושש מכך שהאדם הזה אחראי על הפעלת כוח צבאי.

    אהבתי

   • מזל שיש לביטחון את הבוז'י. היה מזנק על המחבל חופן את אשכיו באצבעותיו העבות, מרעים בקולו האדיר שישו את ירושלים גילו בה ומפליא בו ראסיות ונוגרות אימתניות שלא לדבר על ציפי 0701 שהיתה מדאעשת את ראשו על המקום.

    אהבתי

   • ביטחוניסט הגיב:

    זו הרמה? יאללה נלך על זה …

    שלא לדבר על מירי רגב שהייתה מצווחת באוזניו ברמת דציבלים כזו שהיה מתחרש מיידית וזאת עוד בטרם היה נחבט בראשו מתורן הדגל שהייתה מנפנפת כדי לסמן את ניצחונה.

    שלא לדבר על בנימין נתניהו שודאי לא היה מסתער עליו לבדו, אלא שולח את עוה"ד שימרון, שהיה משעמם אותו עד מוות בציטוטים מחוק מימון מפלגות ומחוק מבקר המדינה, תוך הטחת האשמות במני נפתלי.

    שלא לדבר על נפתלי בנט שהיה מראה לו תמונה שלו מימי לבנון, לובש מדים ומאובק ומודיע לו חד משמעית שהוא עומד להילחם בו בשם הציונות הדתית, הגאה, המרימה את ראשה אל על וצופה מגבהים בבתי העלמין המלאים בבניה.

    חלש אה? אבל אתה התחלת.

    אהבתי

   • מי שטען שביבי אינו שקול בהפעלת כוח צבאי התחיל. רק שטויות בראש שלכם ואתה מדבר על רמה. חוששני שאם הבוז'י יצטרך לפעול צבאית זה יהיה נמהר, נרחב פרוע ויסתיים בליבנאית מצויה. עוד חתימה על נייר מארגון טרור שיוצגו כניצחון מוחץ של שיקול הדעת והאינטלקט על פני הרגש הציוני שהוביל אותנו היגונה. חכה, גם על הסכם ברמה נשמע מהצמד כי למה להחזיק בשטח כבוש כשאפשר לפייס את דאעש מלמפרע?

    אהבתי

   • ביטחוניסט הגיב:

    בקיצור אתה מאמץ את עמדתו של נתניהו שהרצוג ולבני, כמו יתר אנשי השמאל, בעצם בסתר ליבם תומכים בדאעש ויפעלו מהר ככל שניתן על מנת לפייס אותו ולמסור לו שטחים כדי שיוכל לתקוף אותנו טוב יותר מקרוב יותר.
    אתה רציני בן אדם?

    אהבתי

   • הבוז'י והציפי יעשו מה שאובמה יגיד. הכל ועכשיו, כמו צמד פודלים. אם אתה יודע להסביר מדוע מעשיו של אובמה גרמו לממשלות ישראל מצרים וערב הסעודית להסתייג מהממשל הנוכחי או מאמין אחרת אתה מוזמן להסביר. את ההסבר שלי הפעם אשמור לעצמי.

    אהבתי

   • הינשוף של מינרווה הגיב:

    דינה של שרה נתניהו כמו דינו של ההומלס ברחוב שלי שאוסף בקבוקים מהפח ומניח בצדק רב שהם שלו.

    בדיוק.
    עורך הדין ויינרוט יכול בהחלט לטעון כי, הואיל והגברת נתניהו אינה בעלת הבית, הרי שהיא משוטטת במסדרונותיו כהומלסית. אשר על כן, לא רק שהרווח מהבקבוקים הוא שלה, אלא שהמדינה נדרשת גם לספק לה עגלת סופר.

    אהבתי

  • תמרה הגיב:

   דווקא תמר איש שלום מערוץ 10 שאלה את בורובסקי מי משלם? השיב ששכרו משולם ע"י נתניהו והליכוד.

   אהבתי

   • חשמלאי הגיב:

    נתניהו משלם?
    יש הרבה אנשים בירושלים, בעלי מסעדות, בעלי מלונות ועוד עוסקים, שיתפקדו מצחוק כשישמעו את הגרסה הזו.

    אהבתי

 6. מיכה הגיב:

  מפליא לראות את ידיעות מפרגן לברקת, שהוא אחד ממושאי האיבה הקבועים של נחום ברנע.

  אהבתי

  • זיפ תפוזים הגיב:

   חתן פרס ישראל לעיתונות, נחום ברנע המהולל, נוהג כילד קטן ומפונק, מעליב ומקלל כמה שבא לו. כן/לא בודק עובדות לפני הפירסום – תלוי באיזה מצב רוח התעורר. לפני כמה שנים כינה בטורו את ניר ברקת "חמור" ו"טמבל". אצל ברנע הנייר (והעורך) סופגים הכל.

   אהבתי

  • קולונל קורץ הגיב:

   יפה מאוד.
   מסביר היטב מדוע אומרים שלש"י עגנון, מרק טווין וג'ורג' ברנרד שאו יש התבטאות או התייחסות מתאימה לכל סיטואציה אנושית.

   אהבתי

 7. אנו- ני - מית הגיב:

  אופסססס

  "את יודעת שאת משלמת יותר מדי על אינטרנט?" כך עובדת השיטה המפוקפקת של נטוויז'ן

  http://www.themarker.com/consumer/1.2571907

  אהבתי

 8. לחם הגיב:

  תחקירים שלעולם לא יתפרסמו בתקשורת הישראלית:

  איך בן כספית ליקק ודחף את הלשון לתחת של ויינשטיין ועכשו כמו שבשבת חרוצה הופך את דעתו ונכנס בו.

  הקשר של ניר חפץ לעיתונאים מסויימים ואהדתם לנתניהו. ראו מקרה מזל מועלם.

  למה ואיך אביגדור ליברמן מינה את צבי חפץ לשגריר בסין!!!!! העובדה שליברמן מחובר לידיעות אחרונות בכל מיני נימים שחלקם מאוד מאוד נימיים אומרת שאת התחקיר הזה לא נקרא בידיעות.

  כמה איילה חסון מרוויחה כעומדת בראש החדשות בערוץ 1 או איך שלא קוראים לתפקיד המתגמל שלה וכמה מהר היא תעוף אחרי שהקיסרות תיפול.

  למה ליאת רון מופיעה בתכנית המטה למרות הצחקוקים המביכים.

  למה שרון כידון מקבלת כל כך הרבה תכניות טלוויזיה. סליחה, את זה בעצם אנחנו יודעים.

  הראשון שעונה נכון על כל השאלות מקבל פרס: ביקור בבית ראש הממשלה וניגוב אבק ופאנלים עם גלאמין והקיסרית ירום ירום הודה הוד מעלתה גברתנו הקדושה. את הסרט תשדר איילה חסון ובפאנל תשב ליאת רון.

  אהבתי

 9. אנו- ני - מית הגיב:

  במסגרת הפינה היומית על "סטטוסים מצייצים" הזדמנתי שוב לאתר החדש שהשיק אבי לן. מצאתי שם פוסטים חביבים (לא יותר) וחוץ ממני אף נפש חיה בסביבה.

  תשפטו לבד – http://sta2sim.com/

  אהבתי

 10. חייל זקן הגיב:

  V, במשך שנים זילזלת בכישורי הדוקטורנט מבר אילן שהתגייס להציל את עם ישראל. הנה, בימי בחירות אלה, מעמיד אותך הלפיד במקום באמצעות נתונים אמפיריים. ההוכחה הניצחת מופיעה באתר של יש עתיד שם הם מציינים בגאווה כיצד חוק השוויון בנטל שנחקק ב2014 הביא לגידול של 39% במספר החרדים המתגייסים כבר ב2013. איזה עוד בוגר לימודי ליבה יכול להתהדר בהישג ממין זה?

  אהבתי

 11. JewBoy הגיב:

  זה כל כך אתמול, אבל אף פעם לא מאוחר מדי, לא?

  אהבתי

  • מפוליטיקאית שמקוששת קולות במסיבה של נושכי כריות אין לי ציפי-ות. ציפיות. בגב האומה כזה? וברצינות עם הכנף על הלבלב אפילו עם ציפי הייתי נהנה לשבת על בקבוק ויסקי ולהעביר דאחקות על ליברמן ודרעי- אם רק היתה נשארת כשיגיע החשבון. סטאגדיציס מארץ נהדרת.
   ועכשיו שוב גיחי על שרה. תכניס את ביבי. עכשיו בפרופיל עם צלב קרס ומגל. זום. תוסיף שפם קטן- מעולה. גדול. קנה מההוא 10,000 לייקים ו 50,000 תגובות. אחלה. נקרע אותם.

   מעולם לא הרגשתי בחילה עזה כל כך כמו מהבחירות הנוכחיות.

   אהבתי

 12. שוקולד פרה הגיב:

  כשחושבים על הוואחשים שהתפרעו אתמול בטיסת ישראייר, מה שמפתיע אותי שהם אמרו כל מה שיוצא להם מהפה: ״זין עליך ועל וארנה.״.. ״תמכור לה שוקולד, מה היא ערביה״… ״תמכור לי שוקולד, אתה עובד אצלי״. אבל לרגע הם לא אמרו לדייל ״יא הומו״. או שהגיי-ראדר שלהם לא פועל או שבניגוד למה שאוחובסקי חושב זה לא באמת אישיו. אם ברגע כזה של עצבים והשתוללות שלוחית הישראלים לא חושבים שהומו זה קללה אז החברה שלנו הרבה יותר מתקדמת ממה שחשבנו.

  אהבתי

 13. יצחק הגיב:

  http://www.washingtonpost.com/politics/documents-show-the-expensive-tastes-of-jeb-bushs-low-key-wife/2015/02/22/5bb480da-b9f4-11e4-9423-f3d0a1ec335c_story.html?hpid=z3

  הוושינגטון פוסט מספר במאמר, שהקישור שלו למעלה, שאשתו של ג'ב בוש (בנו של/אחיו של) ידועה בהוצאת סכומי כסף עצומים על תכשיטים.
  בין השאר הואשמה בעבר בנסיון להונות את המכס כשחזרה מסיור קניות בפריז. עוד מסופר שהוציאה 90,000 (תשעים אלף) דולר בתקופה של ארבע עשרה שנים בחנות תכשיטים.
  הסיפור הזה עשוי לפגוע בסיכוייו של בוש להבחר כמועמד הרפובליקאים לנשיאות, לאור טענתו שהוא ידאג לגם לאלה שאין להם (אם כי הדאגה לאלה אינה עומדת בראש מעייניהם של הרפובליקאים).
  תוספת שלי: לזכותה צריך לומר שהיא שילמה בעצמה ולא הטילה את זה על המדינה או על העובדים שלה, כמו אשת מועמד במקום הקרוב אלינו יותר.

  אהבתי

  • רגע, גם אתה מזהה תבנית מסויימת שחוזרת על עצמה?

   אהבתי

   • חשמלאי הגיב:

    כן כן, תבנית, סמולנות, רדיפת נתניהו ההגון, האחראי, המבוגר האחראי, ואיתו מירי רגב ובצלאל סמוטריץ מובילים חברה פלורליסטית, הגונה ונאורה.
    וגם המבקר סמולן וגם ויינשטיין, כולם עושים יד אחת עם בוז׳י וציפי במסגרת ההפיכה הצבאית נגד שלטונם הרחום והמיטיב של שרה וביבי כדי להביא את דעאש לירושלים במהרה בימינו.
    חלאס.

    אהבתי

  • עובר אורח הגיב:

   אתה שם לב שהיא, אשתו של אדם עשיר מאוד
   מושל מדינה לא ענייה הוציאה את הכסף
   שלה !! במשך ארבע עשרה שנים בחנויות
   תכשיטים שזה לשנה נניח משהו כמו תשעים
   אלף $ לחלק ל 14 שזה בשביל לא להוציא מחשב
   קצת יותר מ 5000 $ לשנה שזה מביא אותנו
   ( שוב בשביל לא לפתוח מחשבון) משהו כמו
   פחות מעשרים אלף שקל לשנה מהכסף שלה !.
   השווה שכר דירה בתל-אביב שלא לדבר על
   מספרים שנשמעים במלחמת הבחירות. ארץ
   מטורפת ארה"ב.

   אהבתי

 14. עובר אורח הגיב:

  וכרגיל מהפכן השנה – דרעי מירושלים. בידיעות
  עמ' ראשון למטה: עזרא סיידוף שאישר הוצאות
  משפח' נתניהו ולשכת רה"מ נפסל ע"י שירות המדינה
  מלעסוק בכספים כי ב 1980 הורשע בלקיחת שוחד
  ונשלח למאסר. ודרעי יטפל בכספים שלכם ושלי
  וישלח אנשים לקרב ואתו עוד גברים ונשים שאמנם
  לא נשפטו אבל יצאו מחוסר הוכחות והתיישנות או
  סתם כך לא מחזירים חובת

  אהבתי

 15. חשמלאי הגיב:

  עזרא סיידוף נפסל מלטפל בכספים, אבל מאשר במשך שנים לנתניהו, הישר וההגון, את הוצאות בית רה״מ והכל על פי הנהלים !!!

  אהבתי

 16. mehatsad הגיב:

  צרות בכותרות: "הקרב על הבית". די!

  אהבתי

 17. JewBoy הגיב:

  מני נפתלי.
  גם אני הייתי מתעקש על חסינות!

  אהבתי

 18. הדב אומר את מה שאחרים חושבים הגיב:

  לא רק שקרי דוחף להסכם רע, בקטנוניות מרושעת מחלקת המדינה מפיצה תמונה הלועגת לנתניהו.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s